«Газель-Бізнес»: Бізнес-клас у комерційному сегменті

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

«Группа «ГАЗ»

4 лютого «Група «ГАЗ», найбільший російський виробник комерційних автомобілів, запустила виробництво моделі «ГАЗель-Бізнес». Автомобіль «ГАЗель-Бізнес» справедливо можна назвати «російською іномаркою»: комплектуючі кращих світових виробників, найновіші системи активної та пасивної безпеки. Нова модель ГАЗ – це майбутнє російського автопрому та новий етап розвитку «Групи ГАЗ».

«Газель-Бізнес» отримала велику кількість нововведень у підвісці, системі гальм, салоні, двигуні. Нова модель стала більш комфортною та безпечною. Новинка не поступається конкурентам-іномаркам в експлуатаційних характеристиках і надійності, але доступніше від них за ціною та вартістю утримання. Вартість володіння автомобілем «ГАЗель-Бізнес» навіть на 10% нижча від вартості володіння звичайною «ГАЗеллю».

«За розроблення автомобіля «ГАЗель-Бізнес» були використані кращі західні розробки, вузли та деталі. Запуск «ГАЗель-Бізнес» – це символ початку масштабних змін компанії, мета котрих – випускання продукції з бездоганною якістю у відповідності з очікуваннями споживачів», – прокоментував старт виробництва «ГАЗель-Бізнес» Бу Андерсон, президент «Групи ГАЗ».

«Газель-Бизнес»

Ключові фактори успіху автомобіля «ГАЗель»

«ГАЗель» – найбільш популярний комерційний автомобіль у Росії та Україні. 15 років історії цієї моделі – це 15 років успіху та народного визнання.

Таку високу популярність автомобіля «ГАЗель» визначили декілька ключових факторів. По-перше, «ГАЗель» відрізняється найнижчою ціною у своєму класі. Європейські конкуренти дорожчі «ГАЗелі» вдвічі, а то і втричі. Китайскі комерційні автомобілі також дорожчі автомобіля «ГАЗель». До того ж вони не такі надійні, до них складніше знайти запчастини.

Тут прихований другий секрет популярності автомобілів сімейства «ГАЗель» – простота ремонту, низька ціна та доступність запчастин. Сьогодні торгово-сервісна мережа Групи компаній «АІС» нараховує 34 СТО у всіх областях України. І на кожній із них можна провести техобслуговування чи ремонт автомобіля «ГАЗель». А ціни на запчастини для автомобілів «ГАЗель» – одні з найнижчих у класі комерційних автомобілів.

Нарешті, третій найважливіший фактор популярності «ГАЗелі» – пристосованість до вітчизняних умов експлуатації. Усі моделі сімейства «ГАЗель» мають рамну конструкцію – це запорука тривалої служби автомобіля. Великий дорожній просвіт і задній привід забезпечують хорошу прохідність. Бензиновий двигун непримхливий до якості палива, а встановлення газобалонного обладнання підвищить економічність експлуатування та дальність пробігу автомобіля.

«Газель-Бизнес»

Зміни

Яким хорошим би не був продукт, людина завжди прагне досконалості. Покупцеві був необхідний новий автомобіль – більш надійний і комфортний. «Група «ГАЗ» швидко відреагувала на запити покупців і запропонувала клієнтам новий продукт – автомобіль «ГАЗель-Бізнес».

Ця модель відрізняється високим рівнем комфорту та безпеки. У надійності та за експлуатаційними характеристиками «ГАЗель-Бізнес» не поступається більш дорогим конкурентам-іномаркам. До того ж ціна «ГАЗель-Бізнес» як і раніше є однією з найбільш вигідних на ринку, а вартість володіння цим автомобілем на 10% нижча вартості володіння звичайною «ГАЗеллю».

У автомобілі «ГАЗель-Бізнес» використана велика кількість деталей вузлів від відомих світових виробників. Водночас «ГАЗель-Бізнес» досі так само має рамну конструкцію, задній привід і потужний бензиновий двигун. У результаті, автомобіль об'єднує високий рівень надійності, безпеки, комфорту з хорошою витривалістю та прохідністю.

«Газель-Бизнес»

Зовнішні відмінності та інтер'єр «ГАЗель-Бізнес»

«ГАЗель-Бізнес» отримала декілька деталей, котрі одразу ж виділяють її на фоні базових автомобілів сімейства «ГАЗель». Перша та найбільш помітна відмінність – новий передній бампер і велика решітка радіатора. Бампер випускає відома компанія MAGNA, у ньому передбачені місця для встановлення протитуманних фар.

Також у «ГАЗель-Бізнес» встановлені дзеркала заднього виду із вбудованими повторювачами поворотів і електричним підігрівом. Остання опція суттєво впливає на безпеку – у дощову чи снігову погоду дзеркала завжди будуть залишатися чистими та забезпечать водія відмінною оглядовістю.

Ще одна зміна, котра впливає на безпеку – змінена конструкція склоочисника. У «ГАЗель-Бізнес» використаний більш потужний електромотор щіток, збільшена кількість ходів щіток, а самі щітки притискаються сильніше до скла. Також встановлені нові двострунні форсунки для розбризкування омивної рідини. Тепер лобове скло буде чистим незалежно від погоди.

Салон «ГАЗель-Бізнес» відрізняється новою передньою панеллю, рульовим колесом, опалювачем, підрульовими перемикачами. У мікроавтобусах модернізована конструкція бокових зсувних дверцят, а задні розстібні дверцята отримали фіксатори нової конструкції.

Передня панель «ГАЗель-Бізнес» виконана в новому, модульному дизайні, із застосуванням м'яких на дотик матеріалів. Розробкою передньої панелі займалася відома німецька компанія EDAG. У передній панелі передбачена велика кількість відсіків для дрібних речей, опціонально може встановлюватися магнітола у блок управління мікрокліматом у салоні.

«Газель-Бизнес»

Новий рівень надійності «ГАЗель-Бізнес»

Конструктори ГАЗ подбали і про підвищення надійності основних вузлів автомобіля. Двигун «ГАЗель-Бізнес» був суттєво модернізований. У ньому використані імпортні поршневі кільця, збільшений розмір заспокоювача у масляному піддоні, змонтований більш потужний генератор і стартер. Також встановлені нові підпори двигуна Anvis, свічки Bosch, силіконові дроти, потужний акумулятор «Исток» (66 Агод, раніше 55 Агод). Всі ці зміни гарантують швидкий пуск у сильний мороз, стабільну роботу на будь-яких обертах, тишу та відсутність вібрацій у салоні.

Змінилася й система охолодження мотора. Застосований новий двоходовий алюмінієвий радіатор T-Rad, змінений термостат, встановлений новий екран випускного колектора. Це дозволяє стабілізувати тепловий режим роботи мотору та уникнути його перегрівання навіть спекотного літа.

Змін зазнала і трансмісія автомобіля. «ГАЗель-Бізнес» оснащується зчепленням ZF Sachs із великим ресурсом роботи та зниженим зусиллям на педалі. Також використаний новий карданний вал фірми Tirsan Kardan – завдяки цьому суттєво знижені вібрації та шуми від трансмісії. Ще одне важливе нововведення – підшипники SKF та синхронізатори Hoerbiger у коробці переключення передач. Вони забезпечують легкість (зусилля на важілі КПП знижено на 38%) і точність переключення передач, порівнювану з кращими зразками конкурентів-іномарок.

Український дебют «ГАЗель-Бізнес» – вже у квітні

Офіційний старт продажів «ГАЗель-Бізнес» в Україні відбудеться вже у квітні цього року. Придбати автомобіль можна буде у всіх торгово-сервісних центрах Групи компаній «АІС», ексклюзивного дистриб'ютора ГАЗ в Україні. До того часу на складах «АІС» буде сфорований запас необхідних оригінальних запчастин для автомобіля «ГАЗель-Бізнес». А персонал СТО «АІС» пройде спеціальне навчання для розуміння всіх тонкощів обслуговування і ремонту новинки «ГАЗель-Бізнес».

Читайте також:
АІС запускає національну програму тест-драйвів на автомобілі Ravon
27.04.2017
АІС запускає національну програму тест-драйвів на автомобілі Ravon
ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ
16.12.2016
ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – найкращий спосіб провести вихідні!
19.10.2016
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – найкращий спосіб провести вихідні!
Бренд Kia запрошує на тест-драйв кросоверів Sportage та Sorento  в рамках виставки AGROEXPO 2016
30.09.2016
Бренд Kia запрошує на тест-драйв кросоверів Sportage та Sorento в рамках виставки AGROEXPO 2016
У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ПОЗАШЛЯХОВИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ АВТОМОБІЛІВ MITSUBISHI ЗА УЧАСТЮ СВІТОВОЇ ЛЕГЕНДИ РАЛІ ХІРОШІ МАСУОКА
26.09.2016
У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ПОЗАШЛЯХОВИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ АВТОМОБІЛІВ MITSUBISHI ЗА УЧАСТЮ СВІТОВОЇ ЛЕГЕНДИ РАЛІ ...
Восьмий щорічний Kia Драйв Тур фінішував у Києві!
22.09.2016
Восьмий щорічний Kia Драйв Тур фінішував у Києві!
ЛЕГЕНДАРНИЙ ЯПОНСЬКИЙ ГОНЩИК ХІРОШІ МАСУОКА ПРОВЕДЕ В КИЄВІ ТЕСТ-ДРАЙВ ПОЗАШЛЯХОВИКА MITSUBISHI PAJERO SPORT
14.09.2016
ЛЕГЕНДАРНИЙ ЯПОНСЬКИЙ ГОНЩИК ХІРОШІ МАСУОКА ПРОВЕДЕ В КИЄВІ ТЕСТ-ДРАЙВ ПОЗАШЛЯХОВИКА MITSUBISHI ...
Бренд Kia запрошує киян та гостей столиці на Kia Драйв тур 2016!
12.09.2016
Бренд Kia запрошує киян та гостей столиці на Kia Драйв тур 2016!
Jaguar - приготуйся збуджувати свої відчуття
08.09.2016
Jaguar - приготуйся збуджувати свої відчуття
більше новин »
Коментарі відвідувачів

"Газель" – експлуатація та історія

"Газель" – експлуатація та історія

Автомобілі "ГАЗель" зручні та виключно маневрені, ідеально пристосовані для непростих умов експлуатації. Гама різних модифікацій "ГАЗелей" численна: півторатонні вантажівки зі стандартною чи подовженою базою, фургони і 7-місні автомобілі комбі, автомобілі з ізотермічними та промтоварними фургонами, що мають об'єм вантажного простору від 13 до 18 м3, мікроавтобуси з різним числом пасажирських місць. Автомобілі "ГАЗель" мають задній або повний привід, що дуже важливо для експлуатації в умовах бездоріжжя та суворих російських зим.

VW Sharan і Ford Galaxy у порівнянні

VW Sharan і Ford Galaxy у порівнянні

У Ford Galaxy з'явився серйозний конкурент. Оснащений зсувними дверцятами VW Sharan виходить на стартову лінію. Перше порівняння двох семимісних автомобілів

Перше враження від Skoda Rapіd

Перше враження від Skoda Rapіd

"Rapіd" у перекладі означає "швидкий". Схоже, це стало девізом Skoda, коли мова йде про швидкість надання новинок громадськості. Відповідальні особи компанії заявляють, що у майбутньому будуть презентувати нові моделі кожні шість місяців! Якщо простежити новітню історію, то чехи цілком стримують свою обіцянку: через кілька місяців після Cіtіgo компанія вже готова надати на тест-драйв Skoda Rapіd.

Hyundai Solaris – новий Accent, чи дещо більше?

Hyundai Solaris – новий Accent, чи дещо більше?

Концерн Hyundai Motor Company, представлений в Україні офіційним дистриб'ютором ТОВ «Хюндай Мотор Україна», не припиняє дивувати нас щорічними прем'єрами абсолютно нових автомобілів.

Який маленький автомобіль є найкращим?

Який маленький автомобіль є найкращим?

Авторитетне німецьке видання auto-motor-und-sport.de зібрало десять маленьких автомобілів для складного комплексного тесту з метою виявити найкращого. 

ЗАЗ Forza: Українсько-китайська Славута

ЗАЗ Forza: Українсько-китайська Славута

На конвеєрі Запорізького автомобілебудівного заводу замість Славути почали виробництво нового автомобіля, котрий потрапив до нас з Піднебесної.

Тест-драйв нового Lancer X у Росії

Тест-драйв нового Lancer X у Росії

Нещодавно у Росії був справжній бум на Mitsubishi Lancer. Цей автомобіль боровся за лідерство з визнаними гуру класу C, наприклад сзFord Focus чи Toyota Corolla. За ті 19 років, що машина продається у Россії (перший Lancer був реалізований у далекому 1992 році), вона встигла полюбитися жителям нашої країни.

Автоогляд: Toyota Prius

Автоогляд: Toyota Prius

Нова Toyota Prius своєю нестандартністю дратує заправників та лякає пішоходів 

Огляд акційних пропозицій від групи компаній "АІС"

Огляд акційних пропозицій від групи компаній "АІС"

Спеціально до новорічних свят Група компаній "АІС" підготувала ряд приголомшливих святкових пропозицій, які були активно підтримані клієнтами компанії

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта