«Газель-Бізнес»: Бізнес-клас у комерційному сегменті

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

«Группа «ГАЗ»

4 лютого «Група «ГАЗ», найбільший російський виробник комерційних автомобілів, запустила виробництво моделі «ГАЗель-Бізнес». Автомобіль «ГАЗель-Бізнес» справедливо можна назвати «російською іномаркою»: комплектуючі кращих світових виробників, найновіші системи активної та пасивної безпеки. Нова модель ГАЗ – це майбутнє російського автопрому та новий етап розвитку «Групи ГАЗ».

«Газель-Бізнес» отримала велику кількість нововведень у підвісці, системі гальм, салоні, двигуні. Нова модель стала більш комфортною та безпечною. Новинка не поступається конкурентам-іномаркам в експлуатаційних характеристиках і надійності, але доступніше від них за ціною та вартістю утримання. Вартість володіння автомобілем «ГАЗель-Бізнес» навіть на 10% нижча від вартості володіння звичайною «ГАЗеллю».

«За розроблення автомобіля «ГАЗель-Бізнес» були використані кращі західні розробки, вузли та деталі. Запуск «ГАЗель-Бізнес» – це символ початку масштабних змін компанії, мета котрих – випускання продукції з бездоганною якістю у відповідності з очікуваннями споживачів», – прокоментував старт виробництва «ГАЗель-Бізнес» Бу Андерсон, президент «Групи ГАЗ».

«Газель-Бизнес»

Ключові фактори успіху автомобіля «ГАЗель»

«ГАЗель» – найбільш популярний комерційний автомобіль у Росії та Україні. 15 років історії цієї моделі – це 15 років успіху та народного визнання.

Таку високу популярність автомобіля «ГАЗель» визначили декілька ключових факторів. По-перше, «ГАЗель» відрізняється найнижчою ціною у своєму класі. Європейські конкуренти дорожчі «ГАЗелі» вдвічі, а то і втричі. Китайскі комерційні автомобілі також дорожчі автомобіля «ГАЗель». До того ж вони не такі надійні, до них складніше знайти запчастини.

Тут прихований другий секрет популярності автомобілів сімейства «ГАЗель» – простота ремонту, низька ціна та доступність запчастин. Сьогодні торгово-сервісна мережа Групи компаній «АІС» нараховує 34 СТО у всіх областях України. І на кожній із них можна провести техобслуговування чи ремонт автомобіля «ГАЗель». А ціни на запчастини для автомобілів «ГАЗель» – одні з найнижчих у класі комерційних автомобілів.

Нарешті, третій найважливіший фактор популярності «ГАЗелі» – пристосованість до вітчизняних умов експлуатації. Усі моделі сімейства «ГАЗель» мають рамну конструкцію – це запорука тривалої служби автомобіля. Великий дорожній просвіт і задній привід забезпечують хорошу прохідність. Бензиновий двигун непримхливий до якості палива, а встановлення газобалонного обладнання підвищить економічність експлуатування та дальність пробігу автомобіля.

«Газель-Бизнес»

Зміни

Яким хорошим би не був продукт, людина завжди прагне досконалості. Покупцеві був необхідний новий автомобіль – більш надійний і комфортний. «Група «ГАЗ» швидко відреагувала на запити покупців і запропонувала клієнтам новий продукт – автомобіль «ГАЗель-Бізнес».

Ця модель відрізняється високим рівнем комфорту та безпеки. У надійності та за експлуатаційними характеристиками «ГАЗель-Бізнес» не поступається більш дорогим конкурентам-іномаркам. До того ж ціна «ГАЗель-Бізнес» як і раніше є однією з найбільш вигідних на ринку, а вартість володіння цим автомобілем на 10% нижча вартості володіння звичайною «ГАЗеллю».

У автомобілі «ГАЗель-Бізнес» використана велика кількість деталей вузлів від відомих світових виробників. Водночас «ГАЗель-Бізнес» досі так само має рамну конструкцію, задній привід і потужний бензиновий двигун. У результаті, автомобіль об'єднує високий рівень надійності, безпеки, комфорту з хорошою витривалістю та прохідністю.

«Газель-Бизнес»

Зовнішні відмінності та інтер'єр «ГАЗель-Бізнес»

«ГАЗель-Бізнес» отримала декілька деталей, котрі одразу ж виділяють її на фоні базових автомобілів сімейства «ГАЗель». Перша та найбільш помітна відмінність – новий передній бампер і велика решітка радіатора. Бампер випускає відома компанія MAGNA, у ньому передбачені місця для встановлення протитуманних фар.

Також у «ГАЗель-Бізнес» встановлені дзеркала заднього виду із вбудованими повторювачами поворотів і електричним підігрівом. Остання опція суттєво впливає на безпеку – у дощову чи снігову погоду дзеркала завжди будуть залишатися чистими та забезпечать водія відмінною оглядовістю.

Ще одна зміна, котра впливає на безпеку – змінена конструкція склоочисника. У «ГАЗель-Бізнес» використаний більш потужний електромотор щіток, збільшена кількість ходів щіток, а самі щітки притискаються сильніше до скла. Також встановлені нові двострунні форсунки для розбризкування омивної рідини. Тепер лобове скло буде чистим незалежно від погоди.

Салон «ГАЗель-Бізнес» відрізняється новою передньою панеллю, рульовим колесом, опалювачем, підрульовими перемикачами. У мікроавтобусах модернізована конструкція бокових зсувних дверцят, а задні розстібні дверцята отримали фіксатори нової конструкції.

Передня панель «ГАЗель-Бізнес» виконана в новому, модульному дизайні, із застосуванням м'яких на дотик матеріалів. Розробкою передньої панелі займалася відома німецька компанія EDAG. У передній панелі передбачена велика кількість відсіків для дрібних речей, опціонально може встановлюватися магнітола у блок управління мікрокліматом у салоні.

«Газель-Бизнес»

Новий рівень надійності «ГАЗель-Бізнес»

Конструктори ГАЗ подбали і про підвищення надійності основних вузлів автомобіля. Двигун «ГАЗель-Бізнес» був суттєво модернізований. У ньому використані імпортні поршневі кільця, збільшений розмір заспокоювача у масляному піддоні, змонтований більш потужний генератор і стартер. Також встановлені нові підпори двигуна Anvis, свічки Bosch, силіконові дроти, потужний акумулятор «Исток» (66 Агод, раніше 55 Агод). Всі ці зміни гарантують швидкий пуск у сильний мороз, стабільну роботу на будь-яких обертах, тишу та відсутність вібрацій у салоні.

Змінилася й система охолодження мотора. Застосований новий двоходовий алюмінієвий радіатор T-Rad, змінений термостат, встановлений новий екран випускного колектора. Це дозволяє стабілізувати тепловий режим роботи мотору та уникнути його перегрівання навіть спекотного літа.

Змін зазнала і трансмісія автомобіля. «ГАЗель-Бізнес» оснащується зчепленням ZF Sachs із великим ресурсом роботи та зниженим зусиллям на педалі. Також використаний новий карданний вал фірми Tirsan Kardan – завдяки цьому суттєво знижені вібрації та шуми від трансмісії. Ще одне важливе нововведення – підшипники SKF та синхронізатори Hoerbiger у коробці переключення передач. Вони забезпечують легкість (зусилля на важілі КПП знижено на 38%) і точність переключення передач, порівнювану з кращими зразками конкурентів-іномарок.

Український дебют «ГАЗель-Бізнес» – вже у квітні

Офіційний старт продажів «ГАЗель-Бізнес» в Україні відбудеться вже у квітні цього року. Придбати автомобіль можна буде у всіх торгово-сервісних центрах Групи компаній «АІС», ексклюзивного дистриб'ютора ГАЗ в Україні. До того часу на складах «АІС» буде сфорований запас необхідних оригінальних запчастин для автомобіля «ГАЗель-Бізнес». А персонал СТО «АІС» пройде спеціальне навчання для розуміння всіх тонкощів обслуговування і ремонту новинки «ГАЗель-Бізнес».

Читайте також:
ПОЗАШЛЯХОВИЙ ТУР ХІРОШІ МАСУОКА В П’ЯТИ МІСТАХ УКРАЇНИ НА АВТОМОБІЛЯХ MITSUBISHI
26.06.2017
ПОЗАШЛЯХОВИЙ ТУР ХІРОШІ МАСУОКА В П’ЯТИ МІСТАХ УКРАЇНИ НА АВТОМОБІЛЯХ MITSUBISHI
В Одесі під акомпанемент гурту O.Torvald відбувся перший етап  Kia Драйв Тур 2017
20.06.2017
В Одесі під акомпанемент гурту O.Torvald відбувся перший етап Kia Драйв Тур 2017
Kia Драйв Тур 2017 прямує до Києва!
19.06.2017
Kia Драйв Тур 2017 прямує до Києва!
«Фалькон-Авто» та бренд Kia запрошують одеситів на «Kia Драйв Тур 2017» та неймовірний концерт гурту O.Torvald
13.06.2017
«Фалькон-Авто» та бренд Kia запрошують одеситів на «Kia Драйв Тур 2017» та неймовірний концерт ...
СВІТОВА ЛЕГЕНДА РАЛІ ПРОВЕДЕ ПОЗАШЛЯХОВІ ТЕСТ-ДРАЙВИ ОДРАЗУ В П’ЯТИ МІСТАХ УКРАЇНИ
07.06.2017
СВІТОВА ЛЕГЕНДА РАЛІ ПРОВЕДЕ ПОЗАШЛЯХОВІ ТЕСТ-ДРАЙВИ ОДРАЗУ В П’ЯТИ МІСТАХ УКРАЇНИ
АІС запускає національну програму тест-драйвів на автомобілі Ravon
27.04.2017
АІС запускає національну програму тест-драйвів на автомобілі Ravon
ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ
16.12.2016
ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – найкращий спосіб провести вихідні!
19.10.2016
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – найкращий спосіб провести вихідні!
Бренд Kia запрошує на тест-драйв кросоверів Sportage та Sorento  в рамках виставки AGROEXPO 2016
30.09.2016
Бренд Kia запрошує на тест-драйв кросоверів Sportage та Sorento в рамках виставки AGROEXPO 2016
більше новин »
Коментарі відвідувачів

"Газель" – експлуатація та історія

"Газель" – експлуатація та історія

Автомобілі "ГАЗель" зручні та виключно маневрені, ідеально пристосовані для непростих умов експлуатації. Гама різних модифікацій "ГАЗелей" численна: півторатонні вантажівки зі стандартною чи подовженою базою, фургони і 7-місні автомобілі комбі, автомобілі з ізотермічними та промтоварними фургонами, що мають об'єм вантажного простору від 13 до 18 м3, мікроавтобуси з різним числом пасажирських місць. Автомобілі "ГАЗель" мають задній або повний привід, що дуже важливо для експлуатації в умовах бездоріжжя та суворих російських зим.

Honda CR-V, Hyundai Santa Fe і Mitsubishi Outlander: азіати очима німців

Honda CR-V, Hyundai Santa Fe і Mitsubishi Outlander: азіати очима німців

Honda CR-V, Hyundai Santa Fe і Mitsubishi Outlander - 3 новеньких кросовера азіатського походження, здатні відібрати клієнтів у респектабельних європейців. Нас зацікавило одвічне питання - хто з них краще? Для порівняння німці вибрали дизельні версії.

Порівняння Nissan Qashqai та Mitsubishi ASX

Порівняння Nissan Qashqai та Mitsubishi ASX

Nissan Qashqai першим проторував дорогу і показав, що таке позашляховик у гольф-класі. Mitsubishi цей досвід сподобався і компанія запустила накатаною колією свій ASX. Ми підібрали для порівняння два 150-сильних автомобілі турбодизелі.

Міні-тест: Renault Duster проти Skoda Yeti

Міні-тест: Renault Duster проти Skoda Yeti

Чи зможе позашляховик Рено Дастер, який пропонують покупцеві за демпінговою ціною, скласти гідну альтернативу талановитому, але набагато дорожчому Шкода Йєті?

Hyundai Solaris – новий Accent, чи дещо більше?

Hyundai Solaris – новий Accent, чи дещо більше?

Концерн Hyundai Motor Company, представлений в Україні офіційним дистриб'ютором ТОВ «Хюндай Мотор Україна», не припиняє дивувати нас щорічними прем'єрами абсолютно нових автомобілів.

ЗАЗ Forza: Українсько-китайська Славута

ЗАЗ Forza: Українсько-китайська Славута

На конвеєрі Запорізького автомобілебудівного заводу замість Славути почали виробництво нового автомобіля, котрий потрапив до нас з Піднебесної.

Nissan Leaf: по той бік тиші

Nissan Leaf: по той бік тиші

Nissan Leaf на сьогодні є найбільш переконливим електромобілем на ринку. На що він спроможний, а на що ні?

ГАЗель NEXT з'явиться у продажу в березні 2013 року

ГАЗель NEXT з'явиться у продажу в березні 2013 року

ГАЗ планує почати продажі трьох моделей автомобіля нового покоління «ГАЗель NEXT» у березні 2013 року. Придбати новинку можна буде в спеціалізованих салонах Групи компаній «АІС»

Автоогляд: Toyota Prius

Автоогляд: Toyota Prius

Нова Toyota Prius своєю нестандартністю дратує заправників та лякає пішоходів 

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта