Кредитно-лізингове меню від «АІС»

Вся інформація про: Audi, Citroen, SsangYong

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

У мережі «АІС» легкові автомобілі доступні в кредит на будь-який смак – під 0% річних на строк до семи років. А вантажівки можна купити в лізинг під 0,1% річних.

Сьогодні клієнтам Групи компаній «АІС» доступні десять кредитних програм для купівлі легкових або комерційних автомобілів. Серед них – кредити на строк до семи років, з авансовим платежем від 25%, ставкою від 0% річних. Покупцям вантажних автомобілів запропоновані вигідні лізингові програми на строк до двох років і ставкою від 0,1% річних.

Фінансове «плече» – краща підмога для покупця при покупці автомобіля. Фінансування купівлі – одна з найважливіших стимул-реакцій збільшення продажів для компаній. Якщо покупець не може сплатити відразу повну вартість автомобіля, то наявність вигідної кредитної програми може схилити клієнта від одного бренду до іншого. Тому Група компаній «АІС» подбала про наявність широкого пакету кредитних програм в своїй торгівельно-сервісній мережі.

Кредити від 0% річних і до семи років  

В торгівельно-сервісній мережі «АІС» автомобілі Citroen, Ssangyong, Geely, ГАЗ, УАЗ, ВАЗ доступні в кредит із ставкою від 0% річних. Ці «нульові» кредитні програми спеціально для «АІС» запропонував «Айстра Банк».

Перший варіант кредитної програми від «Айстра Банку» доступний з авансовим внеском 50% від ціни автомобіля. Якщо кредит виданий на один рік, то ставка за кредитом дорівнює 0%. Кредит на два роки видається під 8,99%, на три – під 11,99% річних.
Другий варіант кредиту від «Айстра Банку» передбачає перший внесок 25% від ціни автомобіля. Відсоткова ставка залежить від терміну кредиту: один рік – 3,99%, два роки – 9,99%, три роки – 12,99%. Також доступний кредит на строк до п'яти-семи років (залежно від марки автомобіля), із ставкою 0% річних в перший рік, і 4,99% річних – всі наступні.

«Класика кредитного жанру»

Авансового платежу в 25% досить і для купівлі Audi, Citroen або Ssangyong в кредит від «Плюс Банка». Максимальний термін кредиту досягає семи років, відсоткова ставка – 29% річних в гривні. Також «Плюс Банк» видає кредити покупцям ВАЗ, ГАЗ, УАЗ на строк до п'яти років під 29% річних і з авансом в 40% від ціни автомобіля.

«Класичний» кредит пропонує і «Фольксбанк».

Будь-який автомобіль в мережі «АІС» можна купити в кредит на строк до п'яти років, з авансом 35% і ставкою 23,23-23,99% річних в гривні. Схожі умови кредитування і в «БМ Банк». Термін кредиту залежить від марки автомобіля – від трьох до п'яти років, авансовий платіж також залежить від вибраної марки і складає 30-50%. Ставка – 26% річних.
Спеціальний кредит для Audi Ауді Центри «АІС» в Донецьку і Харкові пропонують автомобілі Audi в кредит і лізинг від компаній «Porsche Mobility» і «Porsche Leasing». Будь-яку модель Audi можна придбати в кредит строком до чотирьох років, і з першим внеском від 35%. Ставка – 12,5% річних в доларах США.

При виборі лізингу, покупцеві необхідно сплатити лише 20% від ціни автомобіля. Частина ціни, що залишилася, виплачується впродовж 60 місяців рівними платежами. У платежі вже входить страхування КАСКО, збір до Пенсійного фонду, страхування ГО з лімітом до 500 000 євро і так далі.

Спеціальний кредит для Citroen і Ssangyong «Кредит Європа Банк» пропонує спеціальні умови кредитування для покупців Citroen і Ssangyong. Автомобілі можна придбати в кредит на строк до чотирьох років, перший внесок – 30%. Відсоткова ставка залежить від терміну кредиту. Для кредиту на один рік, вона складає 21,1%, на два роки – 23,8%, на три – 24,7%, на чотири – 25,2% річних. Кредит видається в гривні.

Спеціальний кредит для Geely Передбачено спеціальна кредитна пропозиція і для автомобілів марки Geely. Кредит від «Плюс Банк» видається на строк до п'яти років при авансі 30% від ціни автомобіля. Відсоткова ставка – лише 9,9% річних в гривні.
КАМАЗ і МАЗ – в лізинг під 0,1% Група компаній «АІС» є офіційним представником в Україні марок МАЗ і КАМАЗ. Лише у торгівельно-сервісній мережі «АІС» ці популярні вантажні автомобілі можна придбати в лізинг від компанії «Автолізинг-плюс» на вигідних умовах.
На вибір клієнтам надано дві схеми купівлі техніки в лізинг. У першому випадку авансовий платіж складає 25-40%, термін лізингу – до двох років, ставка – всього 0,1% річних. У другому варіанті лізинг також видається на строк до двох років, під 12% річних і з авансом від 35%.

Детальніше ознайомитися з умовами кредитування можна торгівельно-сервісних «АІС», на сайті www.ais.com.ua або по телефону 0 (800) 500-205       

Кредитних і лізингових програм в торгівельно-сервісній мережі «АІС»

Довідка про компанію:  Група компаній «АІС» – один з лідерів українського автомобільного ринку. Основний вид діяльності – продаж нових легкових, комерційних, вантажних автомобілів, спецтехніки і автобусів. Компанія надає повний комплекс сервісу автомобілів, їх передпродажну підготовку, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

До Групи компаній «АІС» входять:   

 1. 34 торгівельно-сервісних підприємств і центрів, 44 торгівельних майданчики, 34 СТО; 2. Компанія «АІС- Автозапчастини» з мережею з 40 магазинів запасних частин і 50 представництв;  
 2. Розподільний центр – логістичний центр по прийманню, складування, зберігання і розподілу автомобільних запчастин;  
 3. Мережа регіональних митно-ліцензійних складів;  
 4. Спеціалізовані автоцентри Citroеn, Ssangyong, ГАЗ, Geely, Audi в крупних індустріальних містах України; 
 5. Автотранспортна компанія "АІС ТРАНС АВТО";  
 6. Страхова компанія "АІС- поліс";  
 7. Фінансова компанія "Єврокапітал".


Модельний ряд Групи компаній «АІС» налічує більше 400 моделей всілякої техніки. Включає легкові, комерційні і вантажні автомобілі, спецтехніку і автобуси. "АІС" реалізує:

 • легкові автомобілі російських марок: ГАЗ, ВАЗ, УАЗ;  
 • легкові автомобілі-іномарки: Citroлn, Audi, Ssangyong, Geely;  
 • комерційні автомобілі малої вантажопідйомності і мікроавтобуси марок: ГАЗ, УАЗ, ІЖ;  • комерційні автомобілі-іномарки: Citroлn;  
 • середньо - і великотоннажні автомобілі: ГАЗ, КАМАЗ, УРАЛ, МАЗ;
Читайте також:
Доступний автокредит: Subaru Forester під 0% на 2 роки або всього 9% річних на 36 місяців
12.04.2017
Доступний автокредит: Subaru Forester під 0% на 2 роки або всього 9% річних на 36 місяців
Тільки до 31 грудня автомобілі Kia з пакетом «Теплих опцій» доступні у кредит за ставкою, що прямує до нуля!
02.12.2016
Тільки до 31 грудня автомобілі Kia з пакетом «Теплих опцій» доступні у кредит за ставкою, що ...
Популярні моделі Kia доступні у кредит за ставкою, що прямує до нуля*!
29.09.2016
Популярні моделі Kia доступні у кредит за ставкою, що прямує до нуля*!
PEUGEOT FINANCE запускає програму сервісного обслуговування в кредит
12.09.2016
PEUGEOT FINANCE запускає програму сервісного обслуговування в кредит
НОВІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ПО ПРОГРАМІ RENAULT FINANCE
18.03.2015
НОВІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ПО ПРОГРАМІ RENAULT FINANCE
Уникальному Citroёn DS5 – уникальный кредит: 0% на 3 года
20.11.2013
Уникальному Citroёn DS5 – уникальный кредит: 0% на 3 года
Citroёn Leasing: запуск новой программы финансирования
07.10.2013
Citroёn Leasing: запуск новой программы финансирования
Яркая осень от «RENAULT»! Новые условия кредитования по программе «RENAULT FINANCE»
03.10.2013
Яркая осень от «RENAULT»! Новые условия кредитования по программе «RENAULT FINANCE»
Спеціальні кредитні умови Chevrolet Finance продовжені до 31 березня
06.02.2013
Спеціальні кредитні умови Chevrolet Finance продовжені до 31 березня
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта