13.10.2016

Вперше у лінійці запасних частин Bosch: компоненти кермових систем для легкових автомобілів і вантажного транспорту

„      - Системи кермового управління стали важливим доповненням до широкого спектру високоякісних запчастин Bosch

„      - Компоненти кермового управління доступні в тому числі як частина лінійки відновлених запчастин Bosch eXchange

„      - Bosch пропонує сервісним центрам комплексне рішення для діагностики та ремонту сучасних кермових систем із електричним підсилювачем

Системи кермового управління сучасних легкових і вантажних автомобілів, а також автобусів мають великий запас міцності та зберігають працездатність протягом усього терміну експлуатації. Якщо ж компоненти системи зношуються або отримують пошкодження в результаті дорожньо-транспортної пригоди, їх необхідно замінити. Оскільки системи кермового управління відіграють важливу роль у безпеці руху, при заміні необхідно використовувати запчастини та вузли, які не поступаються якістю оригінальним деталям. Після придбання компанією Bosch 100%-ої частки ZF Lenksysteme GmbH асортимент запасних частин Bosch охоплює повний набір високоякісних компонентів систем кермового управління. До нової лінійки входять запчастини для всіх типів транспортних засобів – від компактних легкових автомобілів до сідлових тягачів. Крім деталей для механічних систем кермового управління та гідравлічних підсилювачів нова лінійка Bosch охоплює запчастини для кермових систем із електропідсилювачем. Популярність електричних підсилювачів неухильно зростає, оскільки цей вузол послужив основою для цілої низки сучасних систем допомоги водієві й автономного водіння. Ці нові технології дедалі частіше використовуються для оснащення сучасних транспортних засобів різних виробників.

 

Конструкція кермової системи унікальна для кожного типу транспортного засобу. У разі заміни компонентів необхідно встановлювати запчастини, що повністю збігаються за характеристиками з оригінальними. Це можуть бути оригінальні нові вузли та запчастини, але існує й більш економічне альтернативне рішення – запчастини, відновлені заводом-виробником. Лінійка Bosch eXchange охоплює велику кількість відновлених систем кермового управління та компонентів. Заміна всіх зношених частин, комплексна перевірка та тестування на всіх етапах відновлення забезпечують високу якість деталей і вузлів лінійки Bosch eXchange. Сервісні центри та клієнти можуть бути впевнені у тому, що компоненти систем кермового управління, які входять до лінійки, настільки ж безпечні та функціональні, як і оригінальні комплектуючі.

 Комплексне рішення для професіонального обслуговування систем кермового управління

Для успішного обслуговування систем кермового управління компанія Bosch пропонує станціям технічного обслуговування найсучасніше сервісне обладнання та унікальні ноу-хау. З огляду на дедалі більшу кількість систем кермового управління із використанням електричних підсилювачів необхідність застосовувати для діагностики і ремонту найсучасніше електронне обладнання набуває все більшого значення. Це стенди для вимірювання та регулювання кутів встановлення коліс, а також діагностичні системні сканери із програмним забезпеченням ESI[tronic], що мають чималі функціональні можливості. Широка лінійка високоякісних запчастин, діагностичне обладнання і доступ до інформації – це комплексне рішення від Bosch, що надає сервісному центру доступ на перспективний ринок діагностики, ремонту й обслуговування кермових систем.

Читайте також:
АІС пропонує італійське ГБО за ціною польського!*
25.05.2017
АІС пропонує італійське ГБО за ціною польського!*
АІС починає продаж б/в Volkwagen Caddy імпортованих з ЄС
25.05.2017
АІС починає продаж б/в Volkwagen Caddy імпортованих з ЄС
Бренд Kia став Інноваційним партнером iForum 2017 – найбільшої офлайн-конференції України
24.05.2017
Бренд Kia став Інноваційним партнером iForum 2017 – найбільшої офлайн-конференції України
АІС  виводить на ринок послугу трейд-іну і автовикупу для корпоративних клієнтів.
22.05.2017
АІС виводить на ринок послугу трейд-іну і автовикупу для корпоративних клієнтів.
Kia збирає для участі у ювілейному «Пробігу під каштанами»  найбільшу команду
19.05.2017
Kia збирає для участі у ювілейному «Пробігу під каштанами» найбільшу команду
PEUGEOT посилив дилерську мережу трьома новими дилерськими центрами
19.05.2017
PEUGEOT посилив дилерську мережу трьома новими дилерськими центрами
«Фалькон-Авто» та бренд Kia презентували книгу «Мій Парк: вісім особистих історій про парки» на ярмарку «Книжковий арсенал 2017»
18.05.2017
«Фалькон-Авто» та бренд Kia презентували книгу «Мій Парк: вісім особистих історій про парки» на ...
Корпорація SUBARU CORPORATION оголосила фінансові результати 2017-го фінансового року
18.05.2017
Корпорація SUBARU CORPORATION оголосила фінансові результати 2017-го фінансового року
У сім’ї Бош Авто Сервіс – поповнення: відкрився оновлений «Центр Тернопіль»
12.05.2017
У сім’ї Бош Авто Сервіс – поповнення: відкрився оновлений «Центр Тернопіль»
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Позашляховиками сьогодні називають практично усі місткі автомобілі у специфічному форм-факторі, з великим кліренсом.

Обираємо авто середнього класу

Обираємо авто середнього класу

У якій комплектації пропонують авто від 110 до 150 тиc. грн.

Як вибрати двірники для авто

Як вибрати двірники для авто

Із настанням періоду дощів, бруду та снігу старі двірники потрібно замінити. Якщо після декількох помахів гумових помічників на лобовому склі залишилися розводи, щітки склоочисника необхідно терміново замінити. Інакше погана видимість у сніг та дощ може призвести до аварії.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта