03.10.2016

Підрозділ мобільних технологій Bosch подвоює темпи ринкового зростання

Міжнародна виставка комерційного транспорту IAA 2016

 „      - Кожне четверте євро, отримане підрозділом Рішення для мобільності Bosch, надходить від розробки технологій для комерційного транспорту

„      - Нові сервіси Bosch збільшують ефективність всього логістичного ланцюжка

„      - Компанія Bosch очікує подвоєння об’ємів продажів до 2020 року завдяки системам очищення вихлопних газів

„      - Компанія Bosch очікує подвоєння об’ємів продажів блоків мережевого підключення для комерційних транспортних засобів до 2017 року

„      - Компанія є лідером світового ринку із виробництва систем кермового управління для комерційного транспорту

Підрозділ Рішення для мобільності Bosch продовжує нарощувати темпи зростання. «Ми хочемо й надалі збільшувати темпи нашого розвитку. Саме тому ми розробляємо інноваційні сервіси для мобільності паралельно з рішеннями для електрифікації, автоматизації та підключення транспортних засобів», – заявив д-р Рольф Буландер, член ради директорів компанії Robert Bosch GmbH і голова правління підрозділу Рішення для мобільності під час проведення Міжнародної виставки комерційного транспорту IAA 2016 у Ганновері.

 

Очікується, що цього року зростання бізнес-напряму Рішення для мобільності Bosch складатиме близько 5% (із поправкою на коливання обмінного курсу). Це набагато перевищує приріст світового виробництва транспортних засобів, який, як очікується, 2016 року зросте менш ніж на 2%. Значну частку приросту компанія Bosch отримує за рахунок технологій для комерційного транспорту. Уже сьогодні чверть продажів систем для бізнес-сектору припадає на легкі та важкі вантажні автомобілі. Компанія Bosch планує інтенсивніше працювати над прикладними рішеннями для вантажного транспорту та спецтехніки,  в тому числі за допомогою нової структури – нещодавно організованого відділу комерційного транспорту та спецтехніки. Очікується, що продажі у цьому сегменті зростуть удвічі протягом наступних 10 років. При цьому фокус буде зміщуватися у бік сервісів і рішень, які збільшують ефективність і посилюють безпеку логістичних екосистем.

Нові стандарти викидів у довкілля стали поштовхом для розвитку бізнеса Bosch

Центром цього розвитку є трансмісія для комерційного транспорту. Нові екологічні стандарти стимулювали збільшення попиту на сучасні дизельні системи Bosch. У результаті вантажний транспорт на сучасних дорогах став безпечнішим для довкілля, ніж будь-який інший: він забезпечує дотримання стандартів Euro 6 із викидів у навколишнє середовище навіть у реальних умовах дорожнього руху. Також існують плани із впровадження аналогічних стандартів викидів у довкілля у двох регіонах, що швидко зростають, – Китаї та Індії. До 2020 року кількість систем common-rail у новому комерційному транспорті в усьому світі зросте від 70 до 90%.

 Ще однією сферою, де компанія Bosch розраховує на ефективний розвиток, є обробка вихлопних газів. Прогнозується, що такі системи, як Denoxtronic дозволять компанії збільшити продажі до кінця поточного десятиліття практично вдвічі. Bosch також працює над збільшенням ефективності трансмісії. Низка запропонованих компанією заходів – наприклад, електрифікація допоміжних пристроїв, таких як гідравлічний насос, –дозволить знизити споживання палива на 10%. Крім системи рекуперації тепла компанія Bosch вже працює над альтернативними концепціями приводів майбутнього – зокрема, гібридними і газовими системами.

 

Досвід у розробці та впровадженні програмного забезпечення і систем, необхідних для автоматичного водіння

Комерційний транспорт майбутнього буде повністю автоматизований. Однак цей процес відбуватиметься поступово. Початок йому покладений впровадженням систем допомоги водієві. Деякі з них, наприклад, система автоматичного екстреного гальмування і система попередження про з’їзд на іншу смугу вже є обов’язковими до застосування на комерційному транспорті. У майбутньому водії вантажного транспорту також зможуть розраховувати на допомогу в разі зміни смуги руху, повороту чи маневрування. За оцінками фахівців Bosch із розслідувань дорожньо-транспортних пригод, ці системи зможуть запобігти 90% аварій, спричинених вантажними транспортними засобами.

 Ключовою технологією в автоматичному управлінні є кермове управління. Компанія Bosch наразі має статус лідера із виробництва систем кермового управління для комерційного транспорту. Фахівці Bosch прогнозують, що до 2025 р. половина вантажних автомобілів Європи, Японії та Сполучених Штатів Америки буде оснащена електричною системою кермового управління. Компанія також прагне розширювати свої дослідження у сфері програмного забезпечення, що прокладе шлях до повністю автоматизованого водіння. До 2025 р. Bosch планує випустити на ринок систему, яка дозволяє організувати рух вантажного транспорту на швидкісній автостраді таким чином, щоб вантажівки пересувалися на невеликій відстані одна за одною в зоні зниженого тиску, що утворюється за головною машиною, і використовували ефект «драфтингу». Bosch продемонстрував потенційне рішення на виставці комерційного транспорту IAA 2016 у вигляді концепту Vision X.

 

Датчики, програмне забезпечення та сервіси, які є ключом до збільшення ефективності транспорту

Автоматичне водіння означає водіння, що ґрунтується на дистанційному доступі в мережу. В Європі та Північній Америці кожен новий вантажний автомобіль буде підключений до системи комп’ютеризованого дистанційного зв’язку Telematics вже з 2017 року. Компанія Bosch робить внесок в розвиток комерційного транспорту за допомогою власного блоку управління дистанційним доступом у мережу. У 2017 році компанія планує збільшити продажі у цьому сегменті апаратних засобів більше ніж удвічі. Наприклад, Bosch буде постачальником центрів обробки даних для вантажних автомобілів Daimler. Крім самих апаратних засобів Bosch також має власну IoT-хмару, яка використовується для надання смарт-послуг – таких, як безпечне паркування вантажних автомобілів. З початку 2017 року за допомогою цієї платформи логістичні компанії та водії зможуть бронювати паркувальні місця для вантажівок уздовж швидкісних автострад. У 2017 році Bosch зможе здійснити запуск системи TraQ – рішення для моніторингу товарів, яке використовує інтегровані мікромеханічні сенсори і робить логістичний ланцюжок прозорішим. Такі приклади демонструють потенціал розробок компанії Bosch для збільшення ефективності транспорту, що надає логістичні послуги, а також технологій комерційного транспорту.

Читайте також:
MITSUBISHI MOTORS ПІДТРИМАЛА ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН
30.06.2017
MITSUBISHI MOTORS ПІДТРИМАЛА ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН
При покупці автомобіля в трейд-ін в АІС вигода для Клієнта досягає 5%!
26.06.2017
При покупці автомобіля в трейд-ін в АІС вигода для Клієнта досягає 5%!
SUBARU планує розробити електричні версії своїх автомобілів
26.06.2017
SUBARU планує розробити електричні версії своїх автомобілів
Компанія Polestar оголошує про зміни у керівництві задля розвитку потужних електромобілів Volvo
26.06.2017
Компанія Polestar оголошує про зміни у керівництві задля розвитку потужних електромобілів Volvo
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
14.06.2017
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
13.06.2017
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
09.06.2017
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
09.06.2017
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
07.06.2017
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Позашляховиками сьогодні називають практично усі місткі автомобілі у специфічному форм-факторі, з великим кліренсом.

Обираємо авто середнього класу

Обираємо авто середнього класу

У якій комплектації пропонують авто від 110 до 150 тиc. грн.

Як вибрати двірники для авто

Як вибрати двірники для авто

Із настанням періоду дощів, бруду та снігу старі двірники потрібно замінити. Якщо після декількох помахів гумових помічників на лобовому склі залишилися розводи, щітки склоочисника необхідно терміново замінити. Інакше погана видимість у сніг та дощ може призвести до аварії.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта