29.09.2016

PEUGEOT 3008 DKR, ГОТОВИЙ ДО ДІЇ!

Вся інформація про: Peugeot

  • Недавно представлений PEUGEOT 3008 DKR, на якому французька команда буде захищати свій титул чемпіона Дакара 2016 в кольорах партнерів Total, Red Bull, BFGoodrich і Sparco, готовий до першого випробування на ралі Марокко під управлінням Карлоса САЙНСА і Лукаса КРУСА – «зоряної команди» пілотів, до скарбничці яких 18 перемог в Дакарі. Африканське ралі, що традиційно вважаються «розігрівом» перед Дакаром, стартує у неділю, 2 жовтня.
  • Завдання PEUGEOT на ралі Марокко - перевірити можливості нового гоночного автомобіля, який отримав ряд удосконалень у порівнянні з його попередником – переможцем Дакара і ралі «Шовковий шлях».
  • Всі чотири водія PEUGEOT взяли участь у вдосконаленні можливостей PEUGEOT 3008 DKR, проїхавши приблизно 5000 кілометрів під час двох тестових програм. Ці випробування дали водіям оцінити нові технологічні рішення в реальних умовах марокканської спеки і піщаних дюн, оптимізуючи настройки під кожного водія особисто.

Від тестових заїздів до справжнього випробування в гоночних умовах...

В останні роки в якості тренувальної бази Peugeot вибрав марокканське місто Эрфуд, а також території Іспанії. На них є ділянки з усіма умовами, аналогічними Дакару. Два випробування 3008 DKR завершилися добре – але ніщо не замінить запал реальних змагань.

Випробування 3008 DKR були сконцентровані на удосконалення аеродинамічного пакету, так як в цьому році автомобіль отримав нові форми, тюнінг підвіски для поліпшення прохідності, поліпшення крутного моменту двигуна для більш ефективної боротьби на дюнах, і системи кондиціонування повітря. Остання є найважливішим пунктом для майбутніх досягнень «зіркової команди.

«Ми вдосконалили у PEUGEOT 3008 DKR ряд аспектів, зокрема підвіску і керованість, що дуже відчутно», - пояснив Карлос САЙНС, який виступає зі штурманом Лукасом КРУСОМ. «Це не настільки велика зміна в порівнянні з минулим роком, враховуючи абсолютно новий автомобіль. У нас було кілька тестів в Іспанії і Марокко, а тепер нас чекає ралі. У нас розроблений відмінний план, як показати кращий результат. Ми будемо дуже зайняті до кінця року. Марокко – це важлива подія, так як саме там ми визначимося з кращими налаштуваннями автомобіля для ралі Дакар».

Випробуваний і схвалений зірковою командою

Сіріль ДЕПРЕ у цьому році виступав в Марокко на PEUGEOT 2008 DKR, має п'ять перемог в Дакарі на мотоциклах, двічі виступав в автомобільних ралі Дакар. Цим літом Ц. ДЕПРЕ разом зі штурманом Давидом КАСТЕРА виграли ралі «Шовковий Шлях» Москва-Пекін – складне випробування навіть в порівнянні з епічним Дакаром.

«Я не хочу розкривати секрети нового автомобіля, але була проведена величезна робота, яка почалася відразу після перемоги в "Дакарі" в січні», - коментує Сіріль ДЕПРЕ. «Я можу відзначити суттєві удосконалення стабільності і підвіски. Також ми багато попрацювали над надійністю. Дакар є одним з найскладніших ралі у світі, так що для перемоги потрібен автомобіль, який зможе подолати весь шлях. Те ж стосується водіїв. Я збираюся приділити багато часу особистої фізичної підготовки. Я з нетерпінням чекаю Марокко - це грандіозна подія в світі ралі».

Стефан ПЕТЕРАНСЕЛЬ - самий успішний гонщик в історії Дакара - також вніс величезний внесок у розвиток разом зі штурманом Жаном Полем КОТРЕ. Стефан зазначив: «Я був радий заявити про свою 12-й перемозі в Дакарі з PEUGEOT в цьому році. Природно, я спробую зробити це ще раз: хоча, можливо, найсильніша конкуренція знову буде всередині! Я дуже задоволений тим, наскільки сильною була тестова програма і ми, звичайно, будемо з величезним інтересом стежити за прогресом Карлоса і Сіріля».

Найяскравіша зірка Дакара цього року – дев'ятиразовий чемпіон світу з ралі WRC Себастьєн ЛЕБ (разом зі штурманом Даніелем ЕЛЕНА). Він виграв більше етапів, ніж хто-небудь інший в світі. Себастьєн ЛЕБ в цьому році протестував весь ралі-крос з програми Peugeot, а його великий досвід в різних областях був хорошим стимулом для Peugeot в розробці своєї останньої моделі.

С. ЛЕБ зазначив: «Очевидно, мені ще багато чого належить дізнатися про крос-кантрі та Дакарі, т. к. в цьому році відбулася моя перша спроба. Але я пройшов багато випробувань в Марокко в минулому році, так що я починаю відчувати себе впевнено на такого роду місцевості. На етапі піщаних дюн, я відслідковую все, що можна поліпшити в майбутньому. Зараз на цьому сконцентровано всі мою увагу».

Ралі Марокко - подробиці маршруту

Ралі Марокко складається з п'яти етапів, загальною протяжністю більше 1885 кілометрів. Адміністративні перевірки і технічна інспекція автомобіля перед гонками будуть проходити в Агадіре 1 жовтня. Розминочний 7-кілометровий етап заплановано на другу неділю жовтня також в Агадіре, де буде визначено порядок старту на першому етапі.

Етап 1 - 3 жовтня: 240 кілометрів берегової лінії.

Етап 2 - 4 жовтня: марафон загальною протяжністю 554 кілометрів «від океану до дюн».

Етап 3 - 5 жовтня: 390-кілометрової «Східний шлях».

Етап 4 - 6 жовтня: 376-кілометровий етап, названий «Петлею Эрфуд».

Етап 5 - 7 жовтня: підсумкове ралі в 275 кілометрів - «Ерг Шеббі»

Більш детальну інформацію про ралі Марокко можна на офіційному сайті http://rallyemaroc.npo.fr/

Познайомтеся з командою Peugeot Total в Парижі після ралі Марокко (9 жовтня)

Водії команди Peugeot Total - Карлос САЙНС, Сіріль ДЕПРЕ, Себастьєн ЛЕБ і Стефан ПЕТЕРАНСЕЛЬ - і PEUGEOT 3008 DKR будуть представлені на Паризькому автосалоні відразу після Ралі Марокко, 9 жовтня в неділю. Приходьте, щоб зустрітися з ними на стенд Peugeot (павільйон 1).

Читайте також:
Нова смілива концепція пергонів Volvo Ocean Race стане винятковим випробуванням в професійному вітрильному спорті
25.05.2017
Нова смілива концепція пергонів Volvo Ocean Race стане винятковим випробуванням в професійному ...
SUBARU змагатиметься за перемогу в гонці «24 години Нюрбургрінга»
22.05.2017
SUBARU змагатиметься за перемогу в гонці «24 години Нюрбургрінга»
MITSUBISHI СТАЄ ОФІЦІЙНИМ АВТОМОБІЛЬНИМ ПАРТНЕРОМ БІГОВИХ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ УКРАЇНИ RUN UKRAINE
24.02.2017
MITSUBISHI СТАЄ ОФІЦІЙНИМ АВТОМОБІЛЬНИМ ПАРТНЕРОМ БІГОВИХ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ УКРАЇНИ RUN UKRAINE
RENAULT SPORT FORMULA ONE TEAM ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВИЙ БОЛІД R.S.17 У ЛОНДОНІ
23.02.2017
RENAULT SPORT FORMULA ONE TEAM ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВИЙ БОЛІД R.S.17 У ЛОНДОНІ
цьому сезоні SEAT виступає спонсором Чемпіонату світу з супербайку
22.02.2017
цьому сезоні SEAT виступає спонсором Чемпіонату світу з супербайку
Спортивні події SUBARU в 2017 році
20.01.2017
Спортивні події SUBARU в 2017 році
10 етап: PEUGEOT 3008DKR займають весь п'єдестал після «турбулентного» дня
13.01.2017
10 етап: PEUGEOT 3008DKR займають весь п'єдестал після «турбулентного» дня
PEUGEOT 3008DKR задає темп на марафонській дистанції
10.01.2017
PEUGEOT 3008DKR задає темп на марафонській дистанції
PEUGEOT 3008DKR зберігає першість на «Дакар-2017»
06.01.2017
PEUGEOT 3008DKR зберігає першість на «Дакар-2017»
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта