29.09.2016

PEUGEOT 3008 DKR, ГОТОВИЙ ДО ДІЇ!

Вся інформація про: Peugeot

  • Недавно представлений PEUGEOT 3008 DKR, на якому французька команда буде захищати свій титул чемпіона Дакара 2016 в кольорах партнерів Total, Red Bull, BFGoodrich і Sparco, готовий до першого випробування на ралі Марокко під управлінням Карлоса САЙНСА і Лукаса КРУСА – «зоряної команди» пілотів, до скарбничці яких 18 перемог в Дакарі. Африканське ралі, що традиційно вважаються «розігрівом» перед Дакаром, стартує у неділю, 2 жовтня.
  • Завдання PEUGEOT на ралі Марокко - перевірити можливості нового гоночного автомобіля, який отримав ряд удосконалень у порівнянні з його попередником – переможцем Дакара і ралі «Шовковий шлях».
  • Всі чотири водія PEUGEOT взяли участь у вдосконаленні можливостей PEUGEOT 3008 DKR, проїхавши приблизно 5000 кілометрів під час двох тестових програм. Ці випробування дали водіям оцінити нові технологічні рішення в реальних умовах марокканської спеки і піщаних дюн, оптимізуючи настройки під кожного водія особисто.

Від тестових заїздів до справжнього випробування в гоночних умовах...

В останні роки в якості тренувальної бази Peugeot вибрав марокканське місто Эрфуд, а також території Іспанії. На них є ділянки з усіма умовами, аналогічними Дакару. Два випробування 3008 DKR завершилися добре – але ніщо не замінить запал реальних змагань.

Випробування 3008 DKR були сконцентровані на удосконалення аеродинамічного пакету, так як в цьому році автомобіль отримав нові форми, тюнінг підвіски для поліпшення прохідності, поліпшення крутного моменту двигуна для більш ефективної боротьби на дюнах, і системи кондиціонування повітря. Остання є найважливішим пунктом для майбутніх досягнень «зіркової команди.

«Ми вдосконалили у PEUGEOT 3008 DKR ряд аспектів, зокрема підвіску і керованість, що дуже відчутно», - пояснив Карлос САЙНС, який виступає зі штурманом Лукасом КРУСОМ. «Це не настільки велика зміна в порівнянні з минулим роком, враховуючи абсолютно новий автомобіль. У нас було кілька тестів в Іспанії і Марокко, а тепер нас чекає ралі. У нас розроблений відмінний план, як показати кращий результат. Ми будемо дуже зайняті до кінця року. Марокко – це важлива подія, так як саме там ми визначимося з кращими налаштуваннями автомобіля для ралі Дакар».

Випробуваний і схвалений зірковою командою

Сіріль ДЕПРЕ у цьому році виступав в Марокко на PEUGEOT 2008 DKR, має п'ять перемог в Дакарі на мотоциклах, двічі виступав в автомобільних ралі Дакар. Цим літом Ц. ДЕПРЕ разом зі штурманом Давидом КАСТЕРА виграли ралі «Шовковий Шлях» Москва-Пекін – складне випробування навіть в порівнянні з епічним Дакаром.

«Я не хочу розкривати секрети нового автомобіля, але була проведена величезна робота, яка почалася відразу після перемоги в "Дакарі" в січні», - коментує Сіріль ДЕПРЕ. «Я можу відзначити суттєві удосконалення стабільності і підвіски. Також ми багато попрацювали над надійністю. Дакар є одним з найскладніших ралі у світі, так що для перемоги потрібен автомобіль, який зможе подолати весь шлях. Те ж стосується водіїв. Я збираюся приділити багато часу особистої фізичної підготовки. Я з нетерпінням чекаю Марокко - це грандіозна подія в світі ралі».

Стефан ПЕТЕРАНСЕЛЬ - самий успішний гонщик в історії Дакара - також вніс величезний внесок у розвиток разом зі штурманом Жаном Полем КОТРЕ. Стефан зазначив: «Я був радий заявити про свою 12-й перемозі в Дакарі з PEUGEOT в цьому році. Природно, я спробую зробити це ще раз: хоча, можливо, найсильніша конкуренція знову буде всередині! Я дуже задоволений тим, наскільки сильною була тестова програма і ми, звичайно, будемо з величезним інтересом стежити за прогресом Карлоса і Сіріля».

Найяскравіша зірка Дакара цього року – дев'ятиразовий чемпіон світу з ралі WRC Себастьєн ЛЕБ (разом зі штурманом Даніелем ЕЛЕНА). Він виграв більше етапів, ніж хто-небудь інший в світі. Себастьєн ЛЕБ в цьому році протестував весь ралі-крос з програми Peugeot, а його великий досвід в різних областях був хорошим стимулом для Peugeot в розробці своєї останньої моделі.

С. ЛЕБ зазначив: «Очевидно, мені ще багато чого належить дізнатися про крос-кантрі та Дакарі, т. к. в цьому році відбулася моя перша спроба. Але я пройшов багато випробувань в Марокко в минулому році, так що я починаю відчувати себе впевнено на такого роду місцевості. На етапі піщаних дюн, я відслідковую все, що можна поліпшити в майбутньому. Зараз на цьому сконцентровано всі мою увагу».

Ралі Марокко - подробиці маршруту

Ралі Марокко складається з п'яти етапів, загальною протяжністю більше 1885 кілометрів. Адміністративні перевірки і технічна інспекція автомобіля перед гонками будуть проходити в Агадіре 1 жовтня. Розминочний 7-кілометровий етап заплановано на другу неділю жовтня також в Агадіре, де буде визначено порядок старту на першому етапі.

Етап 1 - 3 жовтня: 240 кілометрів берегової лінії.

Етап 2 - 4 жовтня: марафон загальною протяжністю 554 кілометрів «від океану до дюн».

Етап 3 - 5 жовтня: 390-кілометрової «Східний шлях».

Етап 4 - 6 жовтня: 376-кілометровий етап, названий «Петлею Эрфуд».

Етап 5 - 7 жовтня: підсумкове ралі в 275 кілометрів - «Ерг Шеббі»

Більш детальну інформацію про ралі Марокко можна на офіційному сайті http://rallyemaroc.npo.fr/

Познайомтеся з командою Peugeot Total в Парижі після ралі Марокко (9 жовтня)

Водії команди Peugeot Total - Карлос САЙНС, Сіріль ДЕПРЕ, Себастьєн ЛЕБ і Стефан ПЕТЕРАНСЕЛЬ - і PEUGEOT 3008 DKR будуть представлені на Паризькому автосалоні відразу після Ралі Марокко, 9 жовтня в неділю. Приходьте, щоб зустрітися з ними на стенд Peugeot (павільйон 1).

Читайте також:
RENAULT SPORT FORMULA ONE TEAM ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВИЙ БОЛІД R.S.17 У ЛОНДОНІ
23.02.2017
RENAULT SPORT FORMULA ONE TEAM ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВИЙ БОЛІД R.S.17 У ЛОНДОНІ
цьому сезоні SEAT виступає спонсором Чемпіонату світу з супербайку
22.02.2017
цьому сезоні SEAT виступає спонсором Чемпіонату світу з супербайку
Спортивні події SUBARU в 2017 році
20.01.2017
Спортивні події SUBARU в 2017 році
10 етап: PEUGEOT 3008DKR займають весь п'єдестал після «турбулентного» дня
13.01.2017
10 етап: PEUGEOT 3008DKR займають весь п'єдестал після «турбулентного» дня
PEUGEOT 3008DKR задає темп на марафонській дистанції
10.01.2017
PEUGEOT 3008DKR задає темп на марафонській дистанції
PEUGEOT 3008DKR зберігає першість на «Дакар-2017»
06.01.2017
PEUGEOT 3008DKR зберігає першість на «Дакар-2017»
PEUGEOT 3008DKR завоював першу перемогу на ралі «Дакар-2017»
04.01.2017
PEUGEOT 3008DKR завоював першу перемогу на ралі «Дакар-2017»
PEUGEOT 3008DKR стартував на ралі «Дакар-2017»
04.01.2017
PEUGEOT 3008DKR стартував на ралі «Дакар-2017»
PEUGEOT 3008 DKR: всі погляди спрямовані на Дакар!
13.10.2016
PEUGEOT 3008 DKR: всі погляди спрямовані на Дакар!
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта