09.09.2016

Свічки запалювання Bosch: 5 заводів і 13 мільярдів свічок за 113 років

З 1902 року компанія Bosch презентувала ринку 20 тисяч модифікацій свічок запалювання

 „     - Заводи Bosch у п’яти країнах сумарно виробляють понад 3360 типів свічок із 31 варіантом конструкції електроду

„      - Щороку авторинок поповнюється 350 мільйонами екземплярів свічок виробництва Bosch

„     - Свічки Bosch були встановлені на трьох болідах Гран-Прі Італії

„     - Свічки запалювання Bosch Super W9EC0 «підкорили» космос: у рамках експерименту на одному з шатлів NASA

 

 Більшість провідних європейських, азійських і американських автовиробників наразі використовують свічки запалювання Bosch при конвеєрній комплектації своєї продукції. І це не дивно, адже з моменту отримання патенту 1902 року й донині інноваційні розробки компанії Bosch вважаються еталоном якості, запорукою надійного запалювання, ККД і тривалого терміну служби двигуна внутрішнього згоряння автомобілів. Bosch у тісній співпраці з автовиробниками розробляє моделі свічок, які ідеально відповідають вимогам конкретного двигуна. А якщо говорити про ринок післягарантійного обслуговування, свічки Bosch ніколи не поступалися і не поступатимуться за якістю продукції, що постачається для первинної комплектації автомобілів.

 380 тисяч «свічкових» кілометрів Bosch

З усього асортименту продукції найдовше компанія Bosch виробляє саме свічки запалювання. З моменту виходу на ринок першої партії свічок запалювання минуло 113 років. Тоді Роберт Бош, засновник компанії, особисто розробив свічку запалювання, з’єднану із магнето високої напруги, для бензинового двигуна Карла Бенца. З 1902 року на заводах Bosch вже випущено понад 13 мільярдів свічок. Обсяг виробництва настільки великий, що якщо викласти в одну лінію всі свічки Bosch, довжина ланцюжка сягне близько 380 тисяч кілометрів, що дорівнює відстані від Землі до Місяця.

 

П’ять заводів – єдині стандарти

Щоб задовольнити чималий попит на свічки запалювання Bosch, а також забезпечити безперервний процес постачання і наявність повного асортименту свічок, що складається з 3360 типів, їх виробляють п’ять власних сучасних заводів із єдиними стандартами якості. Йдеться про бразильський завод у місті Арату, китайський - у Нанкіні, російський - в Енгельсі, індійський - у Наганатхапурі та німецький - у Бамбергу.

 

Незалежно від локації заводу якість продукції завжди залишається незмінною, відповідно до єдиних стандартів. Водночас кожен завод по-своєму унікальний. Наприклад, особливістю заводів у Бамбергу та Нанкіні є те, що тільки у цих двох точках здійснюється виробництво платинових свічок. Для цього німецький і китайський заводи обладнані дорогими лінійками лазерного зварювання - laser welding. Варто відзначити також, що китайський завод у Нанкіні наразі є найбільшою інвестицією, будь-коли зробленою компанією Bosch в розвиток виробництва. Заводи в Індії та Бразилії «спеціалізуються» на виробництві свічок для малих двигунів і двоколісного транспорту. Завод в Енгельсі є найбільшим у Росії підприємством, що виробляє широкий асортимент свічок запалювання для двигунів російських і закордонних легкових автомобілів, мотоциклів тощо.

 

Попри окрему специфіку кожного з п’яти заводів, всі вони виробляють високоякісні свічки бренду Bosch. Важливим фактором у забезпеченні однакового рівня якості продукції є централізоване укладання договорів на постачання сировини, матеріалів і обладнання. Таким чином, комплектуючі для виробництва конкретної свічки запалювання на кожному із заводів ідентичні. Контроль якості продукції також здійснюється за єдиною системою стандартів, як-от статистичні графіки контролю процесу, графіки якості, автоматичне вимірювання даних процесу та елементів розміру. Свічки проходять 20 рівнів перевірки до того, як вийти на ринок, що є однією з головних запорук гарантії якості продукції.

 

Фахівці Bosch із різних країн регулярно навчаються на спеціальних тренінгах і курсах підвищення майстерності.

 Довговічні свічки для води, суші та навіть космосу

Сьогодні Bosch, як постачальник на конвеєр, бере участь у виробництві високопродуктивних, економічних і екологічних двигунів як в автомобільному сегменті, так і у спеціальних сферах застосування. Тобто свічки компанії входять до комплектації моторів човнів, водних мотоциклів, обладнання для садівництва та лісового господарства, снігоходів, стаціонарних газових двигунів, водяних насосів, аварійних генераторів. В асортименті Bosch є свічки запалювання для будь-якого двигуна з урахуванням вимог автовиробників і новітніх розробок компанії - з центральним електродом, легованим ітрієм; з електродами, вкритими платиною; зі сплавом платини та іридію; зі срібним покриттям. Кількість бічних електродів у свічках запалювання Bosch варіюється від 1 до 4, а діаметр центрального електрода сягає0,6 мм.

 Bosch виробляє 3360 типів свічок запалювання для різних двигунів, у тому числі для спортивних автомобілів. Свічки Bosch не одноразово приносили перемогу в таких змаганнях, як перегони «24 години Ле-Мана», ліга Indy Racing, серія V8 Supercar, DTM, а також чемпіонат світу Формула-1. У сезоні «королівських перегонів» 2014 свічка Bosch використовувалась у двох двигунах, а після Гран-Прі Італії 7-9 вересня 2014 року - в комплектації двигунів уже трьох болідів. Свічки запалювання Bosch навіть бували у відкритому космосі. Так, 2003 року свічки запалювання Bosch Super W9EC0 стали частиною експерименту на борту космічного човника NASA у рамках проекту GAS-KIK.

 Оскільки нині однією з основних вимог до двигуна є довговічність роботи без додаткового обслуговування, до свічок запалювання теж зростають вимоги із тривалості експлуатації та надійності. Завдяки наявності благородних і рідкоземельних металів свічки запалювання Bosch здатні служити 70-100 тис. км, що в чотири рази довше стандартних свічок, які потребують заміни вже через 15-25 тисяч км пробігу. «У двигунах сучасних автомобілів постійно зростають технічні вимоги до всіх компонентів, особливо до свічок запалювання. Саме тому використання дорогоцінних і благородних металів в електродах свічки, інноваційні рішення у виробництві керамічних ізоляторів та тісна співпраця з автовиробниками у процесі вдосконалення двигунів внутрішнього згоряння є необхідними умовами для розробки свічок, здатних витримувати надвисокі термічні, механічні та електричні навантаження, забезпечуючи надійне запалювання і безперервну роботу двигуна», - зазначає Олексій Савельєв, регіональний продукт-фахівець Bosch.

 Свічки запалювання Bosch вирізняються високою якістю та надійністю, мають сучасну конструкцію і конкурентоспроможні ціни, гарантують безперебійність роботи двигуна. Все це забезпечує високу популярність і попит на лінійку свічок запалювання Bosch. Будь-який автовласник, встановивши свічки Bosch, може бути впевнений у можливості експлуатації автомобіля у різних умовах. Понад 13 мільярдів випущених свічок і 113-річна історія виробництва Bosch є безперечним доказом надійності продукції.

Читайте також:
MITSUBISHI MOTORS ПІДТРИМАЛА ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН
30.06.2017
MITSUBISHI MOTORS ПІДТРИМАЛА ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН
При покупці автомобіля в трейд-ін в АІС вигода для Клієнта досягає 5%!
26.06.2017
При покупці автомобіля в трейд-ін в АІС вигода для Клієнта досягає 5%!
SUBARU планує розробити електричні версії своїх автомобілів
26.06.2017
SUBARU планує розробити електричні версії своїх автомобілів
Компанія Polestar оголошує про зміни у керівництві задля розвитку потужних електромобілів Volvo
26.06.2017
Компанія Polestar оголошує про зміни у керівництві задля розвитку потужних електромобілів Volvo
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
14.06.2017
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
13.06.2017
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
09.06.2017
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
09.06.2017
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
07.06.2017
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Позашляховиками сьогодні називають практично усі місткі автомобілі у специфічному форм-факторі, з великим кліренсом.

Обираємо авто середнього класу

Обираємо авто середнього класу

У якій комплектації пропонують авто від 110 до 150 тиc. грн.

Як вибрати двірники для авто

Як вибрати двірники для авто

Із настанням періоду дощів, бруду та снігу старі двірники потрібно замінити. Якщо після декількох помахів гумових помічників на лобовому склі залишилися розводи, щітки склоочисника необхідно терміново замінити. Інакше погана видимість у сніг та дощ може призвести до аварії.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта