08.09.2016

Система впорскування води Вода замість бензину: інноваційна система Bosch дозволяє зменшити споживання бензину до 13%

„      - Компанія Bosch є першим та єдиним постачальником, який пропонує систему впорскування води

„      - Вода дозволяє зменшити витрату палива та збільшує потужність двигуна

„      - Онлайн ресурс, де розміщені відео й анімаційні фільми: www.bosch-waterboost.com

 

 Чи знаєте ви, що навіть найдосконаліший бензиновий двигун втрачає близько п’ятої частини палива на завдання, не пов’язані безпосередньо з рухом автомобіля? Деяка кількість бензину використовується для охолодження двигуна замість забезпечення поступального руху - особливо на високих оборотах двигуна. За допомогою нової системи впорскування води компанія Bosch пропонує альтернативу: впорскування додаткової кількості води, особливо в умовах швидкого прискорення або під час руху швидкісною автострадою, дозволяє знизити споживання пального аж до 13%. «Наша система уприскування води демонструє, що двигун внутрішнього згоряння має кілька тузів у рукаві», - каже д-р Рольф Буландер, член ради директорів компанії Robert Bosch GmbH і голова правління бізнес-напряму «Рішення для мобільності». Економія палива, запропонована системою, яку розробив Bosch, особливо відчутна в невеликих три- і чотирициліндрових двигунах: саме таких, які можна знайти під капотом будь-якого автомобіля середніх розмірів.

 Додаткова потужність для двигуна із турбонаддувом

Актуальність інновації компанії Bosch полягає не тільки в економії палива. Ця технологія також дозволяє збільшити потужність автомобільних двигунів. «Впорскування води додає додаткові можливості будь-якому двигуну із турбіною», - каже Штефан Зайберт, президент підрозділу «Бензинові Системи» Robert Bosch GmbH. Більш ранній кут випередження запалювання робить роботу двигуна більш ефективною. Виходячи з цього, інженери можуть отримати додаткову потужність з двигуна навіть в потужних спорткарах.

 В основі цієї інноваційної технології полягає той факт, що двигун не повинен перегріватися. Щоб запобігти перегріву, наразі додаткова рідина впорскується практично до кожного бензинового двигуна. Вона випаровується, охолоджуючи частини блоку циліндрів двигуна. Під час роботи із системою впорскування води інженери Bosch використовували саме цей фізичний принцип. Перед запалювання палива дрібнодисперсний водяний пил упорскується до впускного колектору. Висока температура випаровування води означає, що вона забезпечує ефективне охолодження.

 Достатньо невеликої кількості води: на кожні 100 км пробігу потрібно лише 100 мл рідини. В результаті компактний резервуар, що постачає систему впорскування дистильованою водою, потрібно поповнювати з періодичністю раз на кілька тисяч кілометрів.

 Якщо резервуар неможливо поповнити, причин для занепокоєння немає: двигун все одно працюватиме без перебоїв, хоча матиме менший крутній момент і більше споживання пального аніж із водяним впорскуванням.

 

Додаткові питання та відповіді

 Чи запущена ця технологія у виробництво?

Першим транспортним засобом, який демонструє інноваційну систему водного впорскування, є трековий спорткар BMW M4 GTS. У його шестициліндровому двигуні із турбіною дана технологія забезпечує поліпшені характеристики і знижує споживання пального навіть з умови високих обертів. Компанія Bosch постачає запчастини для водяного впорскування для BMW M4 GTS.

 На скільки зменшується витрата палива?

В ході тестового випробування (WLTC) водяне впорскування дозволяє зберегти практично 4% палива. В реальних дорожніх умовах ця цифра може бути ще більшою: споживання палива може бути зменшено до 13% під час швидкого розгону або їзди швидкісною автострадою.

 Чи не стане водяне впорскування причиною корозії двигуна?

Ні. У камері згоряння взагалі не залишається води. Вона випаровується до того, як в двигуні відбувається процес згоряння. Вся вода викидається в навколишнє середовище разом із вихлопними газами.

 Яким чином поповнюються запаси води?

Для підтримки системи упорскування потрібно мати із собою лише невелику кількість дистильованої води - саме вона використовується для наповнення спеціального резервуара. В середньому потрібно міняти воду кожні 3 тис. км.

 Чи може вода замерзнути у резервуарі?

Коли двигун перестає працювати, вода перетікає назад в резервуар, де вона може замерзнути. Як тільки двигун відновлює роботу, вода поступово відтає.

 Чи існує така річ, як пряме впорскування води?

Bosch використовує систему впорскування води через спеціальну форсунку, оскільки у такої системи є чіткі технічні переваги й коштує це набагато дешевше. Також система робить впорскування води придатним як для широкомасштабного виробництва, так і для окремих сегментів транспортних засобів.

Читайте також:
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
14.06.2017
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
13.06.2017
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
09.06.2017
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
09.06.2017
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
07.06.2017
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
Група компаній АІС здійснить поставку компанії «Хлібні Інвестиції України» найбільшої партії автомобілів OPEL
07.06.2017
Група компаній АІС здійснить поставку компанії «Хлібні Інвестиції України» найбільшої партії ...
Перша сотня! Група компаній АІС представляє найбільший майданчик б / у автомобілів!
05.06.2017
Перша сотня! Група компаній АІС представляє найбільший майданчик б / у автомобілів!
31.05.2017
Група ZMJ та її партнер CRCI купують дочірнє підприємство Bosch із виробництва стартерів і ...
Група компаній " АІС " першою запропонувала сервіс асистансу покупцям автомобілів з пробігом!
31.05.2017
Група компаній " АІС " першою запропонувала сервіс асистансу покупцям автомобілів з пробігом!
більше новин »
Коментарі відвідувачів
15.12.2016 Микола
А з якою швидкістю рухається автомобіль?

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Позашляховиками сьогодні називають практично усі місткі автомобілі у специфічному форм-факторі, з великим кліренсом.

Обираємо авто середнього класу

Обираємо авто середнього класу

У якій комплектації пропонують авто від 110 до 150 тиc. грн.

Як вибрати двірники для авто

Як вибрати двірники для авто

Із настанням періоду дощів, бруду та снігу старі двірники потрібно замінити. Якщо після декількох помахів гумових помічників на лобовому склі залишилися розводи, щітки склоочисника необхідно терміново замінити. Інакше погана видимість у сніг та дощ може призвести до аварії.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта