05.09.2016

Bosch презентуватиме «розумні» рішення для СТО на виставці Automechanika 2016 у Франкфурті

Новий підхід поліпшить якість сервісу та ефективність ремонту. „    

 - Підключення різних діагностичних пристроїв до єдиної мережі за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення Bosch Connected Repair

„      - Системи доповненої реальності допомагають спеціалістам СТО отримати необхідну допоміжну інформацію в режимі реального часу

„      - Обладнання для діагностики, запчастини та обслуговування: інновації та анонси новинок

  

Ключовими темами виставки Automechanika 2016 у Франкфурті, яка відбудеться з 13 по 17 вересня 2016 року, для бренду Bosch стануть інтернет-сервіси і застосування технологій доповненої реальності. Виставковий стенд Bosch розміститься на площі в 2 400 квадратних метрів. Компанія презентуватиме низку нових продуктів: відвідувачі дізнаються про новітні інтерактивні рішення Bosch.

Інтелектуальна обробка даних, Інтернет речей і робота компонентів у мережі мають величезний потенціал для використання в СТО. Ці технології полегшують розробку графіків зайнятості і розподіл клієнтських потоків, а також відкривають нові перспективи для обслуговування клієнтів. Ще до моменту прибуття автомобіля на СТО фахівці майстерні вже мають можливість отримати дані про нього та історію його ремонту. Системи діагностичного обладнання автоматично обмінюються доступними даними одне з одним. А необхідна інформація надається сервісним фахівцям у режимі реального часу.

Підключена СТО: Bosch Connected Repair На Automechanika 2016 Bosch вперше презентує програмне забезпечення Connected Repair. Воно розроблене таким чином, щоб об’єднати обладнання, яке є на СТО, в єдину мережу. Інформація від діагностичних приладів надходить та вноситься до загальної бази даних. Щоб отримати дані про будь-який автомобіль, який будь-коли приїжджав на СТО, достатньо ввести номер його реєстраційного знаку або VIN-код.

За умови регулярного звернення клієнтів на СТО тепер не потрібно ніяких додаткових даних. Уся ідентифікація і робота з автомобілем клієнта відбувається за допомогою реєстраційного номера транспортного засобу або VIN-коду. До того ж інноваційне програмне забезпечення розпізнає та зберігає специфічну інформацію про автомобіль, отриману за допомогою діагностичних пристроїв. Надалі ці дані відображатимуться автоматично. У такий спосіб значно зменшується час підготовки до роботи, спрощується процес обслуговування, нівелюється зайве дублювання роботи.

Завдяки можливості використовувати фотографії в програмі, фахівці СТО можуть задокументувати стан автомобіля у стандартизованому протоколі, який можна у будь-який момент роздрукувати. Такий підхід забезпечує інформування клієнта і прозорість даних про виконання ремонту.

Підключення до мережі СТО відбувається через активаційний код. Завдяки йому інформація стає доступна на будь-якому комп’ютері майстерні. Для найбільш оптимальної роботи системи Bosch рекомендує встановити окремий сервер. За допомогою його інформацію про «життєвий цикл» транспортного засобу можна централізовано зберігати в одному місці й за необхідності мати до неї доступ з будь-якого комп'ютера.

Наразі таке обладнання Bosch може бути об’єднане у систему Connected Repair:

- Діагностичні сканери KTS 5xx  із програмним забезпеченням [ESI] tronic 2.0;

- Стенди регулювання кутів установки коліс FWA 9000 і FWA 4630;

- Мотор-тестер FSA 500;

- Установки ACS 752 для обслуговування кліматичних систем.

 До кінця 2016 року буде інтегроване й інше обладнання:

- Діагностичний комплекс FSA 7xx;

- Прилад для регулювання фар HTD 815;

- Аналізатори контролю токсичності BEA 750 і BEA PC DE.

 

Доповнена реальність: можливість отримати допоміжну інформацію, необхідну у даний момент

Допоміжні дані, які можна отримати за допомогою доповненої реальності, - це наступний крок до дедалі складнішого світу високих технологій. Коли йдеться про автомобільну мехатроніку, стає щоразу важче знаходити потрібну інформацію для розв’язання конкретних задач. Коли ж фахівець має можливість отримати необхідні дані у режимі реального часу, він надає клієнту додаткові переваги, бо може набагато швидше і точніше визначити та вирішити.

Використовуючи планшет або «розумні» окуляри і направивши камеру пристрою на автомобіль, у наявне зображення можна інтегрувати необхідну додаткову інформацію. Це дозволить отримати дані, що зазвичай містяться у пояснювальних текстах та інструкціях, довідниках і комутаційних схемах. Можуть бути надані допоміжні фотографії, відеоматеріали та тривимірні зображення об'єктів. Навіть приховані компоненти і кабельні джгути можуть бути показані системою, що дуже важливо для автомобільної мехатроніки. Таким чином, час на вирішення складних завдань скорочується на 10-15%. Систему доповненої реальності також можна застосовувати у навчанні, на різних тренінгах і для продажів.

Щоб створити ефективні програми доповненої реальності, компанією Bosch була розроблена «Загальна платформа доповненої реальності» (САР - Common Augmented Reality Platform), яка дозволяє швидко й просто інтегрувати цифровий і візуальний контент, наприклад, у технічну документацію. Ця універсальна система працює без прив’язки до конкретних технологій відстеження та візуалізації. У Bosch вважають, що перші програми, які використовують доповнену реальність, будуть доступні фахівцям СТО до 2018 року.Крім інноваційного діагностичного обладнання, такого як KTS 560/590 або електронного приладу для регулювання фар HTD 815, на виставці презентують різні високотехнологічні запчастини. Наприклад, літій-іонні акумулятори для мотоциклів або кермові системи Bosch. Також продемонструють нові рішення для малого та середнього бізнесу в царині телематики, які будуть доступні для клієнтів СТО.

Свої інновації на «Автомеханіці» у Франкфурті презентуватимуть і такі бренди, як Beissbarth, Robinair, Sicam і OTC, що входять до групи Bosch.

Читайте також:
MITSUBISHI MOTORS ПІДТРИМАЛА ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН
30.06.2017
MITSUBISHI MOTORS ПІДТРИМАЛА ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН
При покупці автомобіля в трейд-ін в АІС вигода для Клієнта досягає 5%!
26.06.2017
При покупці автомобіля в трейд-ін в АІС вигода для Клієнта досягає 5%!
SUBARU планує розробити електричні версії своїх автомобілів
26.06.2017
SUBARU планує розробити електричні версії своїх автомобілів
Компанія Polestar оголошує про зміни у керівництві задля розвитку потужних електромобілів Volvo
26.06.2017
Компанія Polestar оголошує про зміни у керівництві задля розвитку потужних електромобілів Volvo
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
14.06.2017
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
13.06.2017
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
09.06.2017
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
09.06.2017
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
07.06.2017
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Позашляховиками сьогодні називають практично усі місткі автомобілі у специфічному форм-факторі, з великим кліренсом.

Обираємо авто середнього класу

Обираємо авто середнього класу

У якій комплектації пропонують авто від 110 до 150 тиc. грн.

Як вибрати двірники для авто

Як вибрати двірники для авто

Із настанням періоду дощів, бруду та снігу старі двірники потрібно замінити. Якщо після декількох помахів гумових помічників на лобовому склі залишилися розводи, щітки склоочисника необхідно терміново замінити. Інакше погана видимість у сніг та дощ може призвести до аварії.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта