29.08.2016

Маленькі «автомобілісти» готові до автономного водіння

„    -  Компанія Bosch опитувала шестирічних дітей про те, яким вони уявляють ідеальний автомобіль

„    -  ВІДЕО: діти хочуть, щоб автомобіль їздив без водія і був дружнім до довкілля: https://www.youtube.com/watch?v=x0WxTObzCJ0

„    -  Дорослі автовласники, які найменш обізнані з автономним режимом водіння, ставляться до такої технології з недовірою

„    -  Веб-сторінка проекту: www.bosch.co.uk/asmartercar

 Компанія Bosch у Великій Британії провела опитування дітей 6-річного віку та дорослих автомобілістів, щоб дізнатися, як вони собі уявляють ідеальний автомобіль нового покоління. Відеоролики опитування дітей доступні на youtube каналі компанії.

Автомобіль майбутнього: екологічний, живиться цукерками і здатний їздити без водія
Всі опитані у рамках кампанії #asmartercar шестилітки сказали, що хочуть машину із автономним режимом водіння, при цьому більшість дітей розглядають автомобіль не тільки як засіб пересування.

 Так, на думку Кобі (Kobei), «якщо автомобілю не потрібен водій, це означає, що людина будь-якого віку може ним керувати, навіть люди, що досягли 70-80 років». Мередіт (Meredith) додає: «Передні сидіння повертаються до задніх, а між ними розташовується стіл. Як тільки хочеться попоїсти, просто натискаєте на кнопку - і автомобіль їде самостійно».


Більшість опитаних дітей також бажають, щоб у майбутньому паркування автомобіля відбувалося б легко і швидко.

 Маленький «водій» Ава (Ava): «У майбутньому ми просто скажемо датчикам, куди їхати, й автомобіль самостійно поїде туди і запаркується». Більшість дітей хоче, щоб в майбутньому автомобілі працювали на електроенергії, що знижувало б негативний вплив на навколишнє середовище. Аарян (Aaryan) говорить: «Мій автомобіль буде рухатися завдяки електриці, щоб не завдавати шкоди життю пінгвінів і білих ведмедів». При цьому діти вигадують власні рішення для зниження використання викопного палива. Так, Лела (Lela) хоче, щоб її автомобіль працював на «цукерках». Деякі пропозиції маленьких «водіїв» виглядають неймовірно: щоб запобігти зіткненню авто, діти пропонують використовувати магніти протилежних полюсів, що відштовхуються один від одного, попереджаючи аварію у такий спосіб . Майбутня автомобілістка Еллі вигадала надувати перед машиною в момент зіткнення величезну повітряну кулю, аби уникнути пошкодження.

 

Дорослі менш відкриті до нових технологій
На відміну від майбутніх автомобілістів, нинішні водії не поділяють оптимізму щодо водіння в автономному режимі. При цьому технологією автономного водіння вже оснащені деякі сучасні моделі автомобілів.

 Дорослі автомобілісти висловлювали свої побажання про функціональність автомобіля 2025 року випуску. Виявилося, що дві третини (66%) бажаних технологій вже існують і доступні в автомобілях, представлених зараз на ринку, а 33% з’являться протягом двох років, в тому числі можливість автоматичного паркування.


Кампанія #asmartercar від Bosch проводиться з метою поліпшення обізнаності та сприйняття водіями технології автономного водіння. Дослідження показало, що автомобілісти старші 55 років найменше (42%) впевнені у безпеці транспортних засобів, що рухається самостійно. Ця категорія респондентів також найчастіше мало обізнана про таку технологію (27%).

 Опитування YouGov Omnibus понад 2 000 респондентів також показало, що хоча 28% опитаних насторожено ставляться до автомобілів із автономним режимом водіння, така функція є найбільш очікуваною в автомобілях майбутнього. Під час проведення дослідження більшість британських водіїв вказали, що в автомобілях 2025 року очікують такі системи, як підтримка безпечної відстані до автомобіля, що рухається попереду (66%); попередження аварій на дорогах (56%); автоматичне паркування (55%), а також функцію визначення заторів і можливість зміни маршруту (51%).


«Наше дослідження показало, що існує великий розрив між прийняттям автономного водіння водіями та реальністю. Впровадження цієї технології має проходити поетапно, і спочатку автоматизовані функції потрібно випробувати для некритичних ситуацій, - заявив д-р Дірк Хоайзель, член правління компанії Robert Bosch GmbH. - Ми очікуємо, що високоавтоматизовані транспортні засоби з автономним режимом водіння з’являться на автомагістралях вже з 2020 року, а повністю автоматизовані технології - до 2025 року».

 

Читайте також:
Рекомендації спеціалістів Bosch з експлуатації свічок запалювання
23.03.2017
Рекомендації спеціалістів Bosch з експлуатації свічок запалювання
Акумулятори Bosch серії T – найкращий вибір для вантажних автомобілів
22.03.2017
Акумулятори Bosch серії T – найкращий вибір для вантажних автомобілів
Прес-парк бренду Volkswagen Комерційні автомобілі
21.03.2017
Прес-парк бренду Volkswagen Комерційні автомобілі
Група компаній " АІС " розпочинає співпрацю з брендом Peugeot
17.03.2017
Група компаній " АІС " розпочинає співпрацю з брендом Peugeot
Subaru Outback названий «Кращим сімейним автомобілем» у США
16.03.2017
Subaru Outback названий «Кращим сімейним автомобілем» у США
Новий SUV PEUGEOT 3008 став Автомобілем року в Європі 2017
07.03.2017
Новий SUV PEUGEOT 3008 став Автомобілем року в Європі 2017
Компанія Bosch щиро вітає всіх автоледі з найкрасивішим весняним святом — 8 Березня!
07.03.2017
Компанія Bosch щиро вітає всіх автоледі з найкрасивішим весняним святом — 8 Березня!
RANGE ROVER ФОРМУЄ 85% БРИТАНСЬКОГО ЕКСПОРТУ АВТМОБІЛІВ  ПРЕМІУМ КЛАСУ
02.03.2017
RANGE ROVER ФОРМУЄ 85% БРИТАНСЬКОГО ЕКСПОРТУ АВТМОБІЛІВ ПРЕМІУМ КЛАСУ
Бестселер Kia Sportage отримав дизельний двигун 1,7 у поєднанні з роботизованою коробкою DCT (ДіСіТі) та розширену стартову комплектацію
28.02.2017
Бестселер Kia Sportage отримав дизельний двигун 1,7 у поєднанні з роботизованою коробкою DCT ...
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Позашляховиками сьогодні називають практично усі місткі автомобілі у специфічному форм-факторі, з великим кліренсом.

Обираємо авто середнього класу

Обираємо авто середнього класу

У якій комплектації пропонують авто від 110 до 150 тиc. грн.

Як вибрати двірники для авто

Як вибрати двірники для авто

Із настанням періоду дощів, бруду та снігу старі двірники потрібно замінити. Якщо після декількох помахів гумових помічників на лобовому склі залишилися розводи, щітки склоочисника необхідно терміново замінити. Інакше погана видимість у сніг та дощ може призвести до аварії.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта