15.08.2016

Bosch відкриває нові можливості для користувачів із оновленим програмним забезпеченням ESI[tronic] 2.0

 

„      - Додано покриття для систем автомобілів великої кількості марок, а їх перелік тепер доступний онлайн

„      - Спрощено процедуру встановлення програмного забезпечення

„      - Поліпшений процес онлайн оновлення

„      - Доданий динамічний повнотекстовий пошук

 

 

Компанія Bosch випустила оновлену версію 2016/2 програмного забезпечення ESI[tronic] 2.0, яке використовується для діагностики електронних систем автомобіля. Оновлення містить інформацію про системи великої кількості автомобілів; ці дані тепер доступні онлайн на інтернет-порталі ESI[tronic] 2.0. Крім того, спрощено процедуру установки ПО, для полегшення початку роботи впроваджено систему покрокових підказок, а пошук необхідної інформації проводиться швидше.

 

Більша кількість систем автомобілів популярних марок

До оновлення додано інформацію про системи автомобілів найбільш поширених марок, таких як Audi, Skoda, Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel, Bentley, Chevrolet, Ford, Honda, Infiniti, Nissan, Toyota, Renault, Peugeot і багато інших. До того ж, перелік автомобілів, які підтримує ESI[tronic] 2.0, тепер доступний online. У головному меню знаходиться кнопка, що відкриває доступ до списку покриття легкових, вантажних автомобілів і мотоциклів на Інтернет-порталі ESI[tronic] 2.0. Цей портал також містить актуальні поновлення сектору SD і перелік інструкцій із усунення несправностей.

 

Оновлена процедура встановлення програмного забезпечення

Починаючи з версії 2016/2, процедура налаштування ESI[tronic] і KTS стала значно простішою. Система покрокових підказок полегшує початок роботи, скеровуючи користувача під час вирішення кожного завдання: встановлення, ліцензування та налаштування KTS. Оновлене меню встановлення містить панель навігації, що кількома кліками направляє користувача протягом всього процесу установки.


Динамічний повнотекстовий пошук
Оновлення ESI[tronic] 2.0 2016/2 надає користувачам додаткові можливості текстового пошуку в розділах «Інструкції з усунення несправностей SIS» і «Вказівки з технічного обслуговування М». Текст можна ввести в поле «Пошук» (Search). Перелік результатів пошуку динамічно фільтрується під час введення тексту. Таким чином, необхідну інформацію можна знайти за кілька секунд.

 

Покращений процес онлайн оновлення

Між виходами оновлень на DVD користувачі можуть звернутися до проміжних онлайн оновлень, щоб швидше отримати доступ до нових діагностичних протоколів. Додаток Bosch Diagnostics дозволяє налаштувати бажану частоту пошуку оновлень ESI[tronic] 2.0. Після оновлення з DVD-диска необхідно перевірити наявність онлайн оновлень - це дозволить підтримувати ПО ESI[tronic] максимально актуальним. Через зміни в захисті програмного забезпечення ESI[tronic] Truck потрібно повторно ліцензувати після установки оновлення 2016/2.


 

Групу компаній Bosch представляють у країнах СНД, Україні, Грузії та Монголії майже 4 120 співробітників, які забезпечили в 2015 р. продажі на суму 1,2 млрд. євро. Bosch презентує в регіоні широку гаму високоякісних продуктів та послуг у сферах автомобільного обладнання й запчастин, електроінструментів, термотехніки, систем безпеки, промислового й пакувального обладнання.

 

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. В 2015 році близько 375 000 співробітників (дані на 31 грудня 2015 р.) забезпечили продажі на суму понад 70,6 млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться за чотирма основними бізнес-напрямками: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і понад 440 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом із партнерами у сфері продажів і обслуговування компанія Bosch представлена майже в 150 країнах. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок працюють 55 800 працівників приблизно в 118 містах по всьому світу. Стратегічною метою Групи Bosch є створення продуктів і послуг у сфері Інтернету речей. Компанія Bosch підвищує якість життя за допомогою інноваційних технологій із широким спектром можливостей і розроблених для життя рішень, що надихають.

 

Компанію було засновано Робертом Бошем (1861-1942) в Штутгарті в 1886 р як «Майстерню точної механіки і електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. Дев'яносто два відсотки акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належать благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом голосуючих акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

 

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua
www.bosch.com и www.bosch-press.com.

 

Читайте також:
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
14.06.2017
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
13.06.2017
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
09.06.2017
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
09.06.2017
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
07.06.2017
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
Група компаній АІС здійснить поставку компанії «Хлібні Інвестиції України» найбільшої партії автомобілів OPEL
07.06.2017
Група компаній АІС здійснить поставку компанії «Хлібні Інвестиції України» найбільшої партії ...
Перша сотня! Група компаній АІС представляє найбільший майданчик б / у автомобілів!
05.06.2017
Перша сотня! Група компаній АІС представляє найбільший майданчик б / у автомобілів!
31.05.2017
Група ZMJ та її партнер CRCI купують дочірнє підприємство Bosch із виробництва стартерів і ...
Група компаній " АІС " першою запропонувала сервіс асистансу покупцям автомобілів з пробігом!
31.05.2017
Група компаній " АІС " першою запропонувала сервіс асистансу покупцям автомобілів з пробігом!
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Позашляховиками сьогодні називають практично усі місткі автомобілі у специфічному форм-факторі, з великим кліренсом.

Обираємо авто середнього класу

Обираємо авто середнього класу

У якій комплектації пропонують авто від 110 до 150 тиc. грн.

Як вибрати двірники для авто

Як вибрати двірники для авто

Із настанням періоду дощів, бруду та снігу старі двірники потрібно замінити. Якщо після декількох помахів гумових помічників на лобовому склі залишилися розводи, щітки склоочисника необхідно терміново замінити. Інакше погана видимість у сніг та дощ може призвести до аварії.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта