26.07.2016

Bosch презентував нове обладнання для шиномонтажних майстерень

Bosch презентував нове обладнання для шиномонтажних майстерень

 

  • „  Балансувальні стенди Bosch WBE 4440 і WBE 4240 із автоматичним безконтактним визначенням ширини колеса
  • „  Шиномонтажне обладнання стало ще зручнішим завдяки підіймальному механізму Bosch TSL 230 для коліс
  • „  Діагностичне обладнання, що дозволяє розширити можливості сучасних шиномонтажних центрів

 Найсучасніші технології, висока швидкість роботи та новий рівень ергономіки. Інноваційні розробки Bosch для шиномонтажних майстерень були представлені на виставці шин, обладнання та матеріалів для обслуговування коліс Reifen 2016 в Ессені (Німеччина). Насамперед, варті уваги два нових балансувальних стенди із функцією безконтактного вимірювання ширини шини. Для автоматичного визначення розміру колеса після його встановлення потрібно лише кілька секунд, водночас зручність роботи з балансувальним стендом значно підвищується. Ще однією новинкою Bosch на виставці став пристрій механізованого підйому коліс на шиномонтажний стіл, що дозволяє знизити фізичні навантаження оператора. Підйомник легко встановлюється на шиномонтажні верстати навіть останнього покоління. Крім того, як лідер у галузі обладнання для технічного обслуговування, Bosch презентував на виставці новітні прилади для діагностики різних систем автомобілів і регулювання фар.

  

Нові стенди для балансування коліс

Стенд для балансування колiс

Bosch WBE 4440 Sonar і WBE 4240 Sonar - нові балансувальні стенди з функцією безконтактного вимірювання ширини шини. Лише через шість секунд після встановлення колеса WBE 4440 автоматично відображає результати вимірювань на 19-дюймовому РК-моніторі пристрою. Стенд WBE 4240 показує таку ж само інформацію на цифровому дисплеї. 360-градусне світлове кільце дозволяє ефективно висвітлювати внутрішню частину колеса для комфортної роботи. До того ж, балансувальні стенди автоматично зупиняють колесо у потрібному для встановлення вантажів положенні. У моделі WBE 4440 додатково реалізована функція лазерного покажчика місця для встановлення вантажу. Для WBE 4240 ця функція доступна як опція.

 

Новий підіймач для шиномонтажних верстатів

Пiдiймач для шин

Bosch TSL 230 - спеціально розроблений підйомний пристрій для шиномонтажних верстатів останнього покоління. Він дозволяє поліпшити ергономіку робочого місця оператора. Підіймач Bosch встановлюється на правий бік шиномонтажного верстата – саме там, де відбувається віджимання борту шини. Зручність розташування та наявність роликового майданчика в основі підіймача додатково спрощують процес розбортування коліс і підвищують продуктивність майстерні. Підйомник може бути встановлений, наприклад, на новий верстат TCE 4470, оснащений відкидною монтажною колоною. Це ідеальний варіант для майстерень із великою кількістю замовлень.

Комплект обладнання для діагностики автомобілей у шиномонтажних центрах

Комплект для дiагностики

Bosch пропонує шиномонтажним центрам рішення, яке дозволяє розширити перелік послуг, що надаються в рамках професійної діагностики автомобіля. Діагностична система KTS 940 складається із системного сканера Bosch KTS 540 і спеціалізованого планшетного комп’ютера Bosch DCU 220, який дає можливість організувати мобільне робоче місце діагноста на базі шинної майстерні. Устаткування дозволяє проводити діагностику блоку управління двигуном, оснащене вбудованим двоканальним мультиметром. Системний сканер і планшетний комп’ютер пов’язані між собою бездротовим каналом Bluetooth. Програмне забезпечення ESI[tronic] 2.0 надає оператору потрібні покрокові інструкції по діагностичним процедурам. Управління планшетним комп’ютером може здійснюватися як через ударостійкий сенсорний екран, так і за допомогою вбудованої клавіатури.

Комплект для дiагностики фар

Для коректного регулювання сучасних ксенонових і світлодіодних систем традиційні прилади перевірки світла фар не підходять. Bosch пропонує прилад HTD 815 з КМОП-сенсором, який працює за принципом відеокамери. Пристрій визначає точне положення світлотіньової межі будь-якого типу фар, що дозволяє відрегулювати їх. Для позиціонування пристрою перед автомобілем використовується лазерний покажчик. Результати вимірювань відображаються у режимі реального часу на 5,7-дюймовому сенсорному екрані, на який також виводяться вказівки щодо необхідного регулювання фар.

 

Контакт для преси:                                                              

Вікторія Купрійчук                             
E-mail: v.kupriychuk@spncomms.com

Тел.: +38 (067) 219-50-33

Читайте також:
Спортивні команди в усьому світі обирають свічки запалювання Bosch
21.02.2017
Спортивні команди в усьому світі обирають свічки запалювання Bosch
У січні концерн Volkswagen передав своїм клієнтам 813 700 автомобілів
20.02.2017
У січні концерн Volkswagen передав своїм клієнтам 813 700 автомобілів
Сітроен АІС Запоріжжя – кращий дилер CITROЕN з продажу автомобілів
16.02.2017
Сітроен АІС Запоріжжя – кращий дилер CITROЕN з продажу автомобілів
Електромотори Bosch: маленькі генератори комфорту та безпеки
16.02.2017
Електромотори Bosch: маленькі генератори комфорту та безпеки
РОЗІГРАШ СЕРТИФІКАТІВ НА РОДИННУ ВЕЧЕРЮ
16.02.2017
РОЗІГРАШ СЕРТИФІКАТІВ НА РОДИННУ ВЕЧЕРЮ
Унікальна лімітована комплектація Subaru Forester 2017 до подвійного ювілею: 100-річчя корпорації Fuji Heavy Industries і 20-річчя моделі
15.02.2017
Унікальна лімітована комплектація Subaru Forester 2017 до подвійного ювілею: 100-річчя ...
Навчальний центр Bosch оновив програму підготовки спеціалістів автосервісу
15.02.2017
Навчальний центр Bosch оновив програму підготовки спеціалістів автосервісу
Любов до чотирьох коліс: автомобільні lovestory
14.02.2017
Любов до чотирьох коліс: автомобільні lovestory
13.02.2017
ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ГРУПИ RENAULT ЗА 2016 Р.
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Позашляховиками сьогодні називають практично усі місткі автомобілі у специфічному форм-факторі, з великим кліренсом.

Обираємо авто середнього класу

Обираємо авто середнього класу

У якій комплектації пропонують авто від 110 до 150 тиc. грн.

Як вибрати двірники для авто

Як вибрати двірники для авто

Із настанням періоду дощів, бруду та снігу старі двірники потрібно замінити. Якщо після декількох помахів гумових помічників на лобовому склі залишилися розводи, щітки склоочисника необхідно терміново замінити. Інакше погана видимість у сніг та дощ може призвести до аварії.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта