18.01.2016

БРЕНД RENAULT – ЛІДЕР АВТОМОБІЛЬНОГО РИНКУ УКРАЇНИ В 2015 РОЦІ

Вся інформація про: Renault

2015 став знаковим для бренду Renault в Україні. У своє 15-річчя компанія «Рено Україна» досягла солідних результатів. Широкий модельний ряд, що здобув довіру, конкурентні ціни та професійна дилерська мережа допомагали досягати успіху в 2015 році.

 

Лідерство на автомобільному ринку

Компанії “Рено Україна” є чим пишатися. За результатами* 12 місяців 2015 бренд Renault:

  • №1 на автомобільному ринку (з часткою ринку 10,1%).
  • №1 в комерційному сегменті (з часткою ринку 21,4%).
  • Автомобіль Renault Logan №1 в автомобільному рейтингу моделей.
  • Автомобіль Renault Dokker №1 в сегменті комерційних авто.

 

Успіх компанії став можливим завдяки гнучкому підходу в управлінні бізнесом, високій якості продуктів Renault і професійній дилерській мережі.

 

У 2015 році в Україні була презентована нова модель Renault Captur на найбільшій модній події - Ukrainian Fashion Week, яка відбулася в жовтні. На території "Мистецького Арсеналу" функціонував модний стенд Renault, де відвідувачі змогли познайомитися з автомобілями Renault Captur і спеціально розробленими колекціями одягу молодих дизайнерів. У січні 2016 р. почнуться продажі цієї моделі в дилерській мережі Renault 

 

Компанія Renault в Україні вперше стала офіційним партнером одного з найвідоміших українських футбольних клубів - "Динамо" Київ на сезон ігр 2015/2016 р. Як сказала Голова Правління “Рено Україна” Яна Міненко: “Футбол - це командна гра, яка близька за духом нашому колективу. Саме завдяки спільним злагодженим зусиллям ми можемо досягати видатних результатів”.

 

Довіру бренду висловили як приватні, так і корпоративні клієнти. Так, бренд Renault збільшив свою присутність на корпоративному ринку. За результатами роботи за 12 місяців 2015 р. Renault завоював лідерство в корпоративному сегменті з часткою ринку 16,4%*. Такі результати були досягнуті завдяки великим корпоративним угодам.

 

Також корпоративні та приватні клієнти обирали комерційні автомобілі Renault частіше, ніж комерційні автомобілі інших брендів. У результаті бренд завоював перше місце в комерційному сегменті з часткою ринку 21,4%*.

 

Тенденції на українському ринку є продовженням європейських трендів. Автомобілі Renault вже 18 років поспіль є маркою №1** в Європі в комерційному сегменті (до 3,5 т). Якість і надійність комерційної лінійки Renault повністю відповідають потребам європейських клієнтів.

 

Намагаючись бути ближче до клієнта, компанія “Рено Україна” запустила серію соціальних проектів: "MASTER добрих справ", а також проекти по збиранню книг, речей і взуття.

 

У проекті "MASTER добрих справ" провідна роль відведена спеціально підготовленому фургону Renault Master, який бере участь у соціальних акціях. Дана екологічна ініціатива реалізується спільно з проектом "Україна без сміття", який пропонує рішення для сортування сміття в умовах офісу і квартири.

 

Компанія Renault в Україні залучила до соціальних проектів і дилерську мережу. Кошти, отримані від утилізації макулатури, картону і пластикових кришечок, зібраних в дилерських точках і представництві Renault, йдуть на благодійність. Фургон Renault Master виступає в ролі мобільного пункту прийому вторсировини, а також автомобіля для доставки роздільно зібраного сміття на переробку.

 

Підтримуючи довірчі відносини з клієнтами, компанія провела кілька сімейних заходів в мережі:

  • “RENAULT FAMILY DAYS” - проект у форматі "Днів відкритих дверей" для дітей, підлітків та батьків, який познайомив їх з брендом Renault за допомогою захоплюючої екскурсії по дилерському салону та сервісного центру.
  •  “КИНО-ТЕСТ-ДРАЙВ В RENAULT” - проект, під час якого впродовж двох осінніх уїкендів в дилерських центрах Renault проходили спеціальні покази мультфільму і кінофільму у форматі "Днів відкритих дверей" для дітей і дорослих.

 

Renault Finance

Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції також завдяки власній кредитній програмі Renault Finance, яка була запущена в 2008 році. З тих пір більше 18 тис. клієнтів скористалися вигідними умовами цієї пропозиції.

 

Бренд Renault першим на українському ринку розробив власну програму кредитування зі ставкою 0%. Завдяки цій програмі були зроблені максимально привабливі умови для придбання автомобілів європейської марки.

 

У 2015 році компанія Renault в Україні розширила сервіси власної кредитної програми Renault Finance і запустила нову пропозицію "СЕРВІС В КРЕДИТ", яка дозволяє кредитувати послуги сервісу та ремонту автомобілів, а також придбання автомобільних запчастин і аксесуарів.

 

 

*Дані Auto-Consulting за 2015 рік.

**Дані ACEA (Європейська Асоціація автовиробників) за 2015 рік.

Читайте також:
КОМЕРЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ ГРУПИ В СВІТІ ЗА 2015 РІК
19.01.2016
КОМЕРЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ ГРУПИ В СВІТІ ЗА 2015 РІК
Kia Motors встановила новий рекорд продажів в США
15.01.2016
Kia Motors встановила новий рекорд продажів в США
БРЕНД RENAULT № 1 НА АВТОМОБІЛЬНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ В БЕРЕЗНІ 2015 РОКУ
07.04.2015
БРЕНД RENAULT № 1 НА АВТОМОБІЛЬНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ В БЕРЕЗНІ 2015 РОКУ
Корпорація KIA Motors реалізувала майже 209 000 автомобілів у лютому 2015 року!
14.03.2015
Корпорація KIA Motors реалізувала майже 209 000 автомобілів у лютому 2015 року!
За підсумками продажів в лютому 2015 року BMW Group встановлює новий рекорд
13.03.2015
За підсумками продажів в лютому 2015 року BMW Group встановлює новий рекорд
Nissan повідомляє про результати продажів в Європі в лютому 2015 року
12.03.2015
Nissan повідомляє про результати продажів в Європі в лютому 2015 року
Підсумки та прогнози: на скільки подорожчали автомобілі в Україні?
09.03.2015
Підсумки та прогнози: на скільки подорожчали автомобілі в Україні?
ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 2014 РІК
16.02.2015
ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 2014 РІК
 
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта