18.11.2015

Як підготувати авто до зими

За матеріалами сайту: http://www.autoexpert.in.ua/

З настанням похмурої пізньої осені актуальним стало питання по підготовці авто до зими. Це вічна тема для автомобілістів, адже весна та осінь це найбільш вразливі пори року для сталевих коней.

Отже, ми вирішили підібрати найбільш вразливі місця авто, на які потрібно звернути увагу до настання зими.

Шини

Коли середня добова температура падає нижче семи градусів, необхідно змінити літній комплект шин на зимовий. Літня гума при таких температурах вже втрачає свої властивості і задубіває, що збільшує гальмівний шлях і може призвести до ДТП.

Зимові шини це запорука ефективної роботи гальмівної системи на мокрому, сухому і покритому листяною кашею осінньому асфальті.

Рідини

Оскільки рідини є найбільш вразливими до перепаду температур на їхній стан необхідно звернути увагу теж ще до настання морозів.

Найвразливішою є рідина омивача, яку необхідно замінити на зимову, відповідно до температурного режиму, що дозволить вам безпечно почувати себе у сніжну, дощову погоду та не хвилюватися, що рідина може замерзнути у самому бачку, або вже безпосередньо на вітровому склі.

Охолоджуючу рідину також потрібно перевірити на співвідношення води та рідини. Чим більша вірогідність того, що охолоджуюча рідина в системі втратила свої властивості, або у системі знаходитися велика кількість води, тим більше вірогідність того, що рідина замерзне у системі, а вже це призведе до дорогого ремонту.

Рідину гальмівної системи необхідно змінювати приблизно раз на два роки, тому що гальмівна система має можливість накопичувати вологу, що може спричинити перемерзання.

Акумулятор

Огляньте акумулятор на предмет тріщин та очистіть контакти і верхню площину корпусу. Клеми повинні бути чистими, сухими і змащеними для запобігання корозії.

На спеціалізованому СТО необхідно перевірити рівень заряду АКБ та зарядити, або замінити зношений акумулятор.

Восени також необхідно перевірити систему освітлення, стан склоочисників та змастити ущільнювачі дверей спеціальним силіконовим спреєм, що вбереже вас від примерзання дверей під час сильних морозів та продовжить термін їх експлуатації. 

Читайте також:
Безпека протягом цілого року: Bosch дає поради щодо експлуатації автомобіля в зимовий період
26.01.2015
Безпека протягом цілого року: Bosch дає поради щодо експлуатації автомобіля в зимовий період
  
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта