19.03.2015

Nissan візьме участь у третiй всесвітнiй конференції ООН зi зниження ризику катастроф

Вся інформація про: Nissan

  • Експонати Nissan допоможуть у вивченні потенціалу автомобілів з нульовим рівнем токсичних викидів для реалізації стратегії "життєздатною мобільності"
  • Nissan представляє нові можливості використання електромобілів під час катастроф - у співпраці з Міжнародним науково-дослідним інститутом вивчення катастроф (IRIDeS) університету Тохоку (Tohoku)


ЙОКОГАМА, Японія - Компанія Nissan Motor Co., Ltd. візьме участь у третьої всесвітньої конференції ООН зі зниження ризику катастроф (UNWCDRR). Організація об'єднаних націй* проводить цей захід, щоб обговорити міжнародні стратегії по зменшенню небезпеки стихійних і техногенних катастроф. Nissan буде демонструвати тут свої автомобілі, що рухаються виключно на електроенергії: e-NV200 і Nissan LEAF. В ході конференції Nissan також представить нові способи використання електромобілів. Так, починаючи з моменту катастрофи і на всіх етапах подальшого відновлення, електромобілі можуть грати важливу роль у рятуванні людей і сприяти нормалізації суспільного життя. Вони можуть виконувати функції як засобу транспорту, так і високомобільного джерела електроенергії.

У робочих засіданнях конференції візьме участь віце-президент Nissan Тосиюки Сига (Toshiyuki Shiga), який був начальником Штабу Nissan на випадок глобальних катастрофах. Він керував діями по відновленню компанії після сильного землетрусу, який стався на сході Японії в березні 2011 року. Конференція UNWCDRR пройде в місті Сендай (Sendai) на північному сході Японії, з 14 березня (субота) - 18 березня (середа), в Міжнародному центрі Сендаї.

У випадку катастрофи електромобілі Nissan можуть використовуватися в якості мобільних джерел електроенергії. На e-NV200 і Nissan LEAF встановлюється іонно-літієва акумуляторна батарея великої ємності, яка може виробляти потужність 24 кВт. У поєднанні з системою харчування "Vehicle to Home" , якою обладнаний Nissan LEAF, така батарея дозволяє під час катастроф використовувати LEAF в якості резервного джерела електрики. Електромобіль e-NV200 також сумісний з системою "Vehicle to Home" і обладнаний двома бортовими розетками, розрахованими на напругу 100 Ст. Завдяки цим розеток, в екстрених ситуаціях e-NV200 може грати роль джерела енергії (потужністю 1500 Вт). Крім того, люди можуть отримувати екстрену інформацію через автомобільний радіоприймач і бортову систему навігації або використовувати розетки електромобіля для підключення телевізорів.

11 березня 2015 року відзначається четверта річниця сильного землетрусу Східної Японії. За останні кілька років думки про катастрофи і заходи, спрямовані на зниження пов'язаних з ними ризиків, все більше орієнтовані на майбутнє, тобто на передові технології.

Під час катастроф автомобілі (і, зокрема, електромобілі) служать не тільки для транспортування. Вони виконують функції акумуляторних батарей, джерел живлення електрообладнання, а також засобів зв'язку. Отже, "100-процентним" електромобілям, ймовірно, в майбутньому належить важлива роль - їх нові можливості допоможуть знизити ризики під час катастроф. Крім того, як очікується, електромобілі внесуть великий внесок у дії по відновленню, оскільки під час попередніх катастроф подача електроенергії в постраждалі райони поновлювалася швидше, ніж постачання природним газом та водопостачання.

Дотепер, компанія Nissan допомагала суспільству впоратися з наслідками лиха, надаючи гуманітарну допомогу у співпраці з різними організаціями.

На конференції ООН у Сендаї Nissan продемонструє можливості використання електромобілів в разі катастрофи - за участю Міжнародного науково-дослідного інституту вивчення катастроф (IRIDeS) університету Тохоку (Tohoku). Цей інститут знаходиться в місті Сендай префектури Міягі (Miyagi), його очолює Фумихико Імамура (Fumihiko Imamura). Інститут проводить дослідження в області стихійних лих та виробляє практичні заходи щодо запобігання катастроф.

На підставі концепції "електромобіля як засобу акумулювання енергії" Nissan запропонує нові можливості використання EV для допомоги у разі катастроф. У цій області пропонується (у співпраці з IRIDeS) три цільових стратегії: допомога конкретним людям, допомога громадам та допомога державним установам.

Nissan також буде брати участь у "Виставці індустрії зниження ризику катастроф у Сендаї", яка пройде з неділі 15 березня по вівторок 17 березня в Yume Messe Miyagi. Компанія продемонструє нові способи застосування електромобілів під час лих. Nissan представить свої "чисто електричні" моделі e-NV200 і Nissan LEAF, а також концепт-кар Nissan New Mobility Concept).

* Згідно з рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, офіс ООН щодо зниження ризику катастроф (UNISDR), організація ООН, служить секретаріатом Всесвітньої конференції ООН зі зниження ризику катастроф.

Читайте також:
АІС пропонує італійське ГБО за ціною польського!*
25.05.2017
АІС пропонує італійське ГБО за ціною польського!*
АІС починає продаж б/в Volkwagen Caddy імпортованих з ЄС
25.05.2017
АІС починає продаж б/в Volkwagen Caddy імпортованих з ЄС
Бренд Kia став Інноваційним партнером iForum 2017 – найбільшої офлайн-конференції України
24.05.2017
Бренд Kia став Інноваційним партнером iForum 2017 – найбільшої офлайн-конференції України
АІС  виводить на ринок послугу трейд-іну і автовикупу для корпоративних клієнтів.
22.05.2017
АІС виводить на ринок послугу трейд-іну і автовикупу для корпоративних клієнтів.
Kia збирає для участі у ювілейному «Пробігу під каштанами»  найбільшу команду
19.05.2017
Kia збирає для участі у ювілейному «Пробігу під каштанами» найбільшу команду
PEUGEOT посилив дилерську мережу трьома новими дилерськими центрами
19.05.2017
PEUGEOT посилив дилерську мережу трьома новими дилерськими центрами
«Фалькон-Авто» та бренд Kia презентували книгу «Мій Парк: вісім особистих історій про парки» на ярмарку «Книжковий арсенал 2017»
18.05.2017
«Фалькон-Авто» та бренд Kia презентували книгу «Мій Парк: вісім особистих історій про парки» на ...
Корпорація SUBARU CORPORATION оголосила фінансові результати 2017-го фінансового року
18.05.2017
Корпорація SUBARU CORPORATION оголосила фінансові результати 2017-го фінансового року
У сім’ї Бош Авто Сервіс – поповнення: відкрився оновлений «Центр Тернопіль»
12.05.2017
У сім’ї Бош Авто Сервіс – поповнення: відкрився оновлений «Центр Тернопіль»
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Позашляховиками сьогодні називають практично усі місткі автомобілі у специфічному форм-факторі, з великим кліренсом.

Обираємо авто середнього класу

Обираємо авто середнього класу

У якій комплектації пропонують авто від 110 до 150 тиc. грн.

Як вибрати двірники для авто

Як вибрати двірники для авто

Із настанням періоду дощів, бруду та снігу старі двірники потрібно замінити. Якщо після декількох помахів гумових помічників на лобовому склі залишилися розводи, щітки склоочисника необхідно терміново замінити. Інакше погана видимість у сніг та дощ може призвести до аварії.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта