12.03.2015

Система Bosch MSC відзначена премією безпеки

 

  • Система курсової стійкості для мотоциклів може запобігти двом з трьох ДТП з вини мотоциклістів під час проходження поворотів
  • Нова тенденція у розвитку систем безпеки мотоциклів
  • Нагороду присуджено німецьким журналом Automobil Produktion, Асоціацією автомобільної промисловості Німеччини (VDA) та Європейською асоціацією постачальників автомобільних комплектуючих (CLEPA)

 

Розроблена компанією Bosch система стабілізації для мотоциклів (MSC) удостоєна другого місця на щорічному європейському конкурсі інновацій у сфері автомобільних технологій Dinner for Winner в категорії «Безпека». Система стабілізації забезпечує водію максимальну безпеку під час руху у будь-якому режимі - під час розгону, під час гальмування і, навіть, під час повороту з максимально низьким рівнем нахилу мотоцикла.

 

Розповідаючи про переваги Bosch MSC на церемонії нагородження, президент підрозділу Bosch Chassis Systems Control Герхард Штайгер запевнив: «Система дозволяє досягти безпрецедентного поєднання динаміки і безпеки в управлінні мотоциклом».

 

Здатність Bosch MSC забезпечувати стабільність руху практично в будь-якій дорожній ситуації, справила особливе враження на членів журі - визнаних експертів автомобільної індустрії. "Система стабілізації для двоколісного транспортного засобу відрізняється не менш високою функціональністю, ніж система ESP для автомобіля, - прокоментував Герхард Штайгер. - MSC розпізнає блокування або пробуксовку коліс на початковій стадії і запобігає розвитку небезпечної тенденції». Водії мотоциклів, обладнаних цією системою, тепер можуть гальмувати при сильному нахилі під час повороту без ризику втратити керування. Для цього MSC обчислює найоптимальніший розподіл гальмівного зусилля між двома колесами. До функції контролю стійкості можуть додаватися й інші опції, наприклад, адаптивний контроль антибуксувальної системи, система швидкого старту або утримання мотоцикла на підйомі й спуску.

 

MSC створена на основі ABS і додатково включає в себе датчик нахилу. Вперше систему стабілізації почали встановлювати на серійні моделі KTM Adventure і Adventure R 2013 року. Згідно німецької бази даних дорожньо-транспортних пригод GIDAS установка системи стабілізації на мотоцикли дозволяє запобігти приблизно двом з трьох ДТП з вини водіїв під час проходження поворотів.

 

Конкурс інновацій у сфері автомобільних технологій Dinner for Winner проводиться за трьома категоріями. Нагороди присуджуються німецьким журналом Automobil Produktion, Асоціацією автомобільної промисловості Німеччини (VDA) та Європейською асоціацією постачальників автомобільних комплектуючих (CLEPA).

Читайте також:
ПРОЕКТ VOLVO CARS ЩОДО СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ОБМІНУ ІНФОРМАЦІЄЮ МІЖ АВТОМОБІЛЯМИ ВІДКРИВАЄ НОВІ НАПРЯМКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КОМФОРТУ ТА БЕЗПЕКИ
02.03.2015
ПРОЕКТ VOLVO CARS ЩОДО СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ОБМІНУ ІНФОРМАЦІЄЮ МІЖ АВТОМОБІЛЯМИ ВІДКРИВАЄ НОВІ ...
VOLVO CARS ПРЕДСТАВЛЯЄ УНІКАЛЬНЕ СИСТЕМНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛІВ З АВТОНОМНИМ УПРАВЛІННЯМ НА ЗВИЧАЙНИХ ДОРОГАХ
23.02.2015
VOLVO CARS ПРЕДСТАВЛЯЄ УНІКАЛЬНЕ СИСТЕМНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛІВ З АВТОНОМНИМ ...
VOLVO CARS НАДАЄ ДЛЯ ДОСЛІДНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ 1000 АВТОМОБІЛІВ: СКАНДИНАВСЬКТЙ ПРОЕКТ ЗІ СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ОБМІНК ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО СТАН ДОРІГ МІЖ АВТОМОБІЛЯМИ ЧЕРЕЗ «ХМАРНИЙ СЕРВЕР» СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ
13.02.2015
VOLVO CARS НАДАЄ ДЛЯ ДОСЛІДНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ 1000 АВТОМОБІЛІВ: СКАНДИНАВСЬКТЙ ПРОЕКТ ЗІ СТВОРЕННЯ ...
Bosch навчила автомобілі попереджати водіїв про втому
28.01.2015
Bosch навчила автомобілі попереджати водіїв про втому
BAS Brake Assist
20.12.2012
BAS Brake Assist
Системи нічного бачення
14.11.2012
Системи нічного бачення
ABS
17.10.2012
ABS
ESP: різноманіття назв
16.10.2012
ESP: різноманіття назв
Асистент сліпої зони
10.10.2012
Асистент сліпої зони
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта