03.03.2015

Bosch удосконалила вакуумний насос

Вдосконалений механічний вакуумний насос Bosch – це продуктивність, порівняна з електричними аналогами, при більш високій надійності та розумній вартості

  • „  «У конструкції відбулися радикальні зміни» – думка розробника
  • „  Модульна конструкція дозволяє використовувати насос як у бензинових, так і дизельних двигунах

  

Вдосконалення вакуумного насоса компанією Bosch – черговий доказ того, що досвід у точній механіці лежить в основі величезного потенціалу для подальшого розвитку. Механічний насос став легшим та продуктивнішим, і тепер його можна порівняти за ключовими характеристиками з більш енергоефективнішим, але дорожчим аналогом – електричним вакуумним насосом.

 

Насос Bosch, що отримав позначку EVOII, представляє собою оптимальне за співвідношенням ціна-якість рішення на ринку, причому окрім основного завдання щодо забезпечення роботи систем двигуна, також створює розряд для підсилювача гальм автомобіля. Вартість механічного насоса на 75% нижче вартості електричного аналога, і цей інноваційний продукт – ідеальне рішення для сучасних бензинових і дизельних двигунів. При скороченні викидів CO2 не менш, ніж на 0,4 грамів на кілограм, насос має при цьому продуктивність, порівнювану з електричними конкурентами. Крім того, насос розташований всередині моторного відсіку, що знижує шум від його роботи.

 

Модернізації зазнав перевірений часом вакуумний насос Bosch, обсяги виробництва якого на сьогоднішній день перевищили 45 мільйонів одиниць. Механічний насос нового покоління на 300 грамів легший за існуючі механічні вакуумні насоси і більше ніж на 1 кг легший за електричні моделі. Від аналогів він відрізняється наявністю ротора з сучасного термопластика, що й забезпечило мінімальну вагу новому насосу.

 

Механічний вакуумний насос спочатку був розроблений для дизельних двигунів. Останнім часом все частіше вакуумний насос застосовується у сучасних бензинових двигунах із системою прямого вприску. Прямий вприск бензину, що отримав широке поширення, дозволив скоротити споживання пального на 15% при зменшенні розмірів самого двигуна. До 2013 року близько 40% нових автомобілів у Європі були оснащені такою системою. Однак вона потребує додаткового встановлення вакуумного насоса, оскільки розрідження всмоктуваного повітря за дросельною заслонкою не достатньо для ефективної роботи підсилювача гальм та інших компонентів систем двигуна.

 

Модернізація механічного вакуумного насоса – це демонстрація того, що для компанії Bosch, яка ретельно стежить за всіма тенденціями розвитку ринку та інвестує у розвиток інноваційних технологій, тим не менш, велике значення має модернізація окремих традиційних автокомпонентів. «У конструкції насоса EVOII відбулися радикальні зміни, – коментує Алессандро Фауда, керівник відділу розробок механічних вакуумних насосів. – Насос розроблений таким чином, що забезпечує максимальну продуктивність при мінімальному зносі елементів. Технічний дизайн і конструкція ротора представляють собою результат ретельних математичних розрахунків і тривалих лабораторних випробувань. Змінюючи окремі параметри елементів конструкції, компанія Bosch здатна запропонувати рішення для двигунів будь-яких модифікацій».

 

Ще одна унікальна характеристика нового вакуумного насоса – його адаптивність під різні вимоги автовиробника та під будь-який тип двигуна. Так, модернізований механічний вакуумний насос Bosch EVOII може приводитися в рух як колінчастим, так і розподільним валом, як ременем, так і ланцюгом. Він також може поставлятися у комплекті з масляним насосом або паливним насосом високого тиску (ПНВТ).

Читайте також:
Система экстренного торможения на грузовиках Volvo. Как остановить сорокатонный «поезд»?
10.05.2014
Система экстренного торможения на грузовиках Volvo. Как остановить сорокатонный «поезд»?
Вакуумний підсилювач
15.12.2012
Вакуумний підсилювач
10.11.2012
Дискові гальма [відео]
28.10.2011
Керамічний гальмівний диск
28.10.2011
Гальмівний шлях
28.10.2011
Рівень гальмівної рідини
28.10.2011
Вакуумний підсилювач із двома камерами
28.10.2011
Стоянкові гальма
=> гідравлічна гальмівна система
28.10.2011
=> гідравлічна гальмівна система
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта