02.03.2015

ПРОЕКТ VOLVO CARS ЩОДО СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ОБМІНУ ІНФОРМАЦІЄЮ МІЖ АВТОМОБІЛЯМИ ВІДКРИВАЄ НОВІ НАПРЯМКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КОМФОРТУ ТА БЕЗПЕКИ

Вся інформація про: Volvo

 

  • Volvo Cars досліджує можливості систем обміну інформацією між автомобілями, що дозволить підвищити рівень безпеки, зручності і відкриє реальні переваги для суспільства в цілому
  • Volvo Cars надасть 1000 автомобілів для проведення випробувань проекту на дорогах Швеції та Норвегії
  • Нові технології демонструють лідерство Volvo Cars у розробці нових автомобілів із засобами обміну інформацією, здатних принести реальну користь суспільству
  • Обмін інформацією між автомобілями дозволить зберегти життя людей, час і гроші платників податків

На найбільшій світовій виставці мобільних систем і технологій Mobile World Congress (MWC), яка проходить в Барселоні 2-5 березня, Volvo Cars демонструє нові технології у області обміну інформацією між автомобілями.

 

"Уявіть собі, що ми живемо в світі, де дані, одержувані автомобілями про ситуацію на дорогах, доступні іншим учасникам руху і державним організаціям, відповідальним за забезпечення дорожньої інфраструктури. Обмін даними відбувається через хмарну систему, наприклад Volvo Cloud. Такі дані сприяють підвищенню рівня комфорту і безпеки на дорогах, допомагаючи суспільству зробити життя кращим. Volvo Cars працює над тим, щоб зробити таке майбутнє реальністю ", - говорить Клас Бендрик (Klas Bendrik), віце-президент і директор з інформаційних технологій Volvo Cars Group.

У даний час Volvo Cars досліджує цілий ряд засобів комунікації між автомобілями, які забезпечуються завдяки даним, зібраних системами автомобіля, і передаються через хмарну систему Volvo Cloud. У містах з передовою дорожньою інфраструктурою такі технології дозволять поліпшити транспортні потоки за рахунок оптимізації роботи світлофорів і обмеження швидкості, пропонуючи водіям маршрути об'їзду заторів, використовуючи інформацію, що надходить в режимі реального часу. Система зможе в реальному часі попереджати водіїв про небезпечні ділянки на дорозі або про аварійне гальмування автомобілів по ходу руху. У майбутньому передова дорожня інфраструктура зможе використовувати підключення до єдиної мережі засобів освітлення доріг, щоб висвітлювати слизькі ділянки доріг іншим кольором: система буде отримувати інформацію про такі ділянки від одних автомобілів, попереджаючи інших учасників руху про небезпеку на дорозі.

 

Volvo Cars вже кілька років розробляє технологію контролю стану доріг. В даний час у Швеції та Норвегії проходить експериментальний проект, причому кількість автомобілів в рамках проекту досягло вже 1000.

"Якщо автомобіль Volvo виявляє слизьку ділянку дороги, він може повідомити інших підключених через систему Volvo Cloud автомобілі про небезпеку. Такі технології взаємодії автомобілів приносять користь як водіям, так і суспільству в цілому: скорочуються ризики аварійних ситуацій і знижуються витрати на обслуговування доріг, тому що комунальні служби будуть точно знати, яка конкретно ділянка дороги вимагає уваги, - говорить Клас Бендрик. - Автовиробники зможуть запропонувати суспільству реальні вигоди обміну знеособленою інформацією. У Volvo Cars вважають цей напрям дуже важливим ".

 

Це ще один впевнений крок вперед на шляху еволюції, яка приведе до створення автомобілів, що повністю відповідають запитам суспільства у сфері комунікації та взаємодії. У майбутньому стане можливим, використовуючи стандартизовані форми, підключати такі інноваційні хмарні технології до систем управління рухом в різних країнах. Це дозволить максимально ефективно спільно використовувати інформацію, що отримується в режимі реального часу, причому обмін даними буде здійснюватися не лише між автомобілями, а й між членами суспільства в цілому.

 

Додаткова інформація

Технологія виявлення слизьких ділянок доріг Volvo Car Group буде представлена ​​виключно на стенді компанії Ericsson на виставці Mobile World Congress.

 

Партнерство з Ericsson

Співробітництво між Volvo Cars і Ericsson почалося в кінці 2012 року. Мета співпраці: спільна розробка провідних в галузі інноваційних рішень у сфері автомобільних комунікаційних технологій. Рішення Connected Vehicle Cloud на базі платформи Ericsson Multiservice Delivery Platform надає в нових автомобілях Volvo сервіси в області розваг, додатки та послуги підключення. Volvo Cars і Ericsson продовжують спільні роботи з метою створення екосистеми для автомобілів з використанням передових комунікаційних технологій.

 

Про проект Volvo Cars: експериментальний парк з 1000 автомобілів Volvo, здатних виявляти слизькі ділянки дороги

В даний час у Швеції та Норвегії використовуються 1000 автомобілів, які здатні виявити на дорозі слизькі ділянки і передати відповідну інформацію іншим автомобілям Volvo і дорожнім службам, використовуючи хмарну систему Volvo Cloud. Завдяки цій інформації дорожні служби можуть краще обслуговувати дороги і швидше реагувати на зміну ситуації в зимовий час.

Читайте також:
Система Bosch MSC відзначена премією безпеки
12.03.2015
Система Bosch MSC відзначена премією безпеки
VOLVO CARS ПРЕДСТАВЛЯЄ УНІКАЛЬНЕ СИСТЕМНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛІВ З АВТОНОМНИМ УПРАВЛІННЯМ НА ЗВИЧАЙНИХ ДОРОГАХ
23.02.2015
VOLVO CARS ПРЕДСТАВЛЯЄ УНІКАЛЬНЕ СИСТЕМНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛІВ З АВТОНОМНИМ ...
VOLVO CARS НАДАЄ ДЛЯ ДОСЛІДНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ 1000 АВТОМОБІЛІВ: СКАНДИНАВСЬКТЙ ПРОЕКТ ЗІ СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ОБМІНК ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО СТАН ДОРІГ МІЖ АВТОМОБІЛЯМИ ЧЕРЕЗ «ХМАРНИЙ СЕРВЕР» СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ
13.02.2015
VOLVO CARS НАДАЄ ДЛЯ ДОСЛІДНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ 1000 АВТОМОБІЛІВ: СКАНДИНАВСЬКТЙ ПРОЕКТ ЗІ СТВОРЕННЯ ...
Bosch навчила автомобілі попереджати водіїв про втому
28.01.2015
Bosch навчила автомобілі попереджати водіїв про втому
BAS Brake Assist
20.12.2012
BAS Brake Assist
Системи нічного бачення
14.11.2012
Системи нічного бачення
ABS
17.10.2012
ABS
ESP: різноманіття назв
16.10.2012
ESP: різноманіття назв
Асистент сліпої зони
10.10.2012
Асистент сліпої зони
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта