13.02.2015

VOLVO CARS НАДАЄ ДЛЯ ДОСЛІДНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ 1000 АВТОМОБІЛІВ: СКАНДИНАВСЬКТЙ ПРОЕКТ ЗІ СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ОБМІНК ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО СТАН ДОРІГ МІЖ АВТОМОБІЛЯМИ ЧЕРЕЗ «ХМАРНИЙ СЕРВЕР» СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ

Вся інформація про: Volvo

Volvo Cars, Міністерство транспорту Швеції та Управління громадських доріг Норвегії спільно розробляють систему, яка наділить автомобілі функцією обміну інформацією про якість зчеплення шин з дорожнім покриттям (наприклад, в місцях обмерзанням дороги). 

Автомобілі будуть обмінюватися інформацією через мережу, побудовану на базі хмарних технологій. Цей революційний проект покликаний підвищити рівень безпеки руху. Якщо раніше в ньому брали участь близько 50 автомобілів, то тепер їх кількість зросте до 1000, а це означає, що в результаті реалізації ідеї нова технологія вже скоро стане доступною користувачам. 

"Чим більший обсяг інформації, якою обмінюються автомобілі, тим менше несподіванок буде у водіїв на дорозі. Коли ви за кермом, найнеприємніше - це непередбачувані ситуації", - впевнений Ерік Ісраельссон (Erik Israelsson), керівник об'єднаного напрямки ITS (інтелектуальні транспортні системи) Volvo Cars. 

"Ми розробили систему попередження в слизьке дорожнє покриття, яка інформує водія про зледенілі ділянках і робить внесок у підвищення ефективності роботи дорожніх служб у зимовий час. Ми також додали в систему попередження про аварійні сигнали - воно дасть знати водієві, якщо поблизу знаходиться автомобіль із увімкненими аварійними сигналами. Ми почали з розробки цих двох функцій, і отримали відмінну платформу для впровадження інших систем і функцій безпеки. Це лише початок", - продовжує Ерік Ісраельссон. 

Проект підходить до завершального етапу 

Дослідницький проект стає ближче до втілення: всі технології розроблені, справа за випробуванням і впровадженням. На цьому етапі Volvo Cars планує збільшити парк експериментальних автомобілів в 20 разів, а також розширити зону проведення тестів, включивши до неї два великих скандинавських міста Гетеборг і Осло. Ці заходи дозволять отримати більш повну картину того, як система буде працювати в умовах зими на реальних дорогах. 

Вдосконалення методів обслуговування доріг у зимовий час 

Система оповіщення про слизькі ділянки дороги відправляє інформацію на таких ділянках комунальним службам, і ці дані від автомобілів доповнюють інформацію з існуючих станцій з оцінки стану дорожнього покриття. Отримана інформація може допомогти комунальним службам і їх підрядникам у плануванні робіт із прибирання доріг у зимовий час, щоб вони могли швидше реагувати в певних ситуаціях. Крім того, Управління громадських доріг Норвегії проведе незалежну оцінку нової системи, щоб, можливо, в майбутньому врахувати її як додатковий метод отримання інформації для планування обслуговування доріг в зимовий час. 

Масштабна стратегія з розробки систем підключення 

Volvo Cars розглядає рішення на базі хмарних технологій як стратегічний напрям розвитку - на ці проекти виділяються необхідні кошти, до них залучаються партнери. Оповіщення водія про автомобілі з увімкненими аварійними сигналами та інформація про слизькі ділянки дороги - це лише перші кроки в галузі безпеки, здійснені за допомогою передачі даних через хмару. Volvo Cars також розробляє комплексні системи комунікації через мобільні мережі, щоб в майбутньому запропонувати своїм клієнтам широкий спектр послуг підключення системи. 

"Надалі ми розширимо обмін важливою інформацією між автомобілями, а також між автомобілями і дорожнім службами. Цей напрямок відкриває величезні перспективи для розвитку, що дозволить зробити рух безпечнішим, керування автомобілем стане більш зручними, і покращиться пропускну здатність доріг", - вважає Ерік Ісраельссон. 

"Ми зможемо зробити ще один крок для реалізації нашої Стратегії 2020: у нових моделях Volvo люди не повинні будуть гинути або отримувати серйозні травми. Цей проект, в тому числі, демонструє, як наша філософія "Designed around you"дозволяє поліпшити управління автомобілем", - додав Ерік Ісраельссон. 

Додаткова інформація про проект 

Мета цього проекту - розробка та демонстрація технологій для підвищення безпеки дорожнього руху та ефективного обслуговування дорожньої інфраструктури в зимовий час. Проект включає використання систем моделювання клімату останнього покоління, передовий аналіз інформації, що надходить з систем автомобіля, і докладний статистичний аналіз ділянок доріг. Запобігання ДТП з причини обмерзанням доріг в країнах Скандинавії являє собою пріоритетний напрям досліджень у галузі безпеки. Воно обіцяє значні вигоди учасникам дорожнього руху. Ініціатором проекту виступили міністерство транспорту Швеції. У проекті беруть участь Volvo Cars, Управління громадських доріг Норвегії, компанії Klimator AB і RoadIT, Технологічний університет Лулео, Шведський національний дослідницький інститут дорожнього руху та транспорту (VTI), Taxi Göteborg та Університет Гетеборга. 

Читайте також:
Система Bosch MSC відзначена премією безпеки
12.03.2015
Система Bosch MSC відзначена премією безпеки
ПРОЕКТ VOLVO CARS ЩОДО СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ОБМІНУ ІНФОРМАЦІЄЮ МІЖ АВТОМОБІЛЯМИ ВІДКРИВАЄ НОВІ НАПРЯМКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КОМФОРТУ ТА БЕЗПЕКИ
02.03.2015
ПРОЕКТ VOLVO CARS ЩОДО СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ОБМІНУ ІНФОРМАЦІЄЮ МІЖ АВТОМОБІЛЯМИ ВІДКРИВАЄ НОВІ ...
VOLVO CARS ПРЕДСТАВЛЯЄ УНІКАЛЬНЕ СИСТЕМНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛІВ З АВТОНОМНИМ УПРАВЛІННЯМ НА ЗВИЧАЙНИХ ДОРОГАХ
23.02.2015
VOLVO CARS ПРЕДСТАВЛЯЄ УНІКАЛЬНЕ СИСТЕМНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛІВ З АВТОНОМНИМ ...
Bosch навчила автомобілі попереджати водіїв про втому
28.01.2015
Bosch навчила автомобілі попереджати водіїв про втому
BAS Brake Assist
20.12.2012
BAS Brake Assist
Системи нічного бачення
14.11.2012
Системи нічного бачення
ABS
17.10.2012
ABS
ESP: різноманіття назв
16.10.2012
ESP: різноманіття назв
Асистент сліпої зони
10.10.2012
Асистент сліпої зони
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта