10.02.2015

Компанія Bosch завершила операцію з придбання ZF Lenksysteme

Антимонопольні органи схвалили угоду

Подальші розробки в області систем електропідсилення керма вестимуться в напрямку розвитку систем допомоги водієві, автономного керування та електромобілів

  • „    ZF Lenksysteme GmbH увійшла до Групи компаній Bosch як автономний підрозділ
  • „    Нова назва компанії — Robert Bosch Automotive Steering GmbH

 

Штутгарт, Швебіш-Гмюнд – 30 січня 2015 Група компаній Bosch завершила придбання 50%-ї частки компанії ZF Friedrichshafen AG у спільному підприємстві ZF Lenksysteme GmbH (ZFLS). Операція дістала схвалення антимонопольних органів. Придбавши другий пакет акцій, компанія Bosch стала повноправним власником спільного підприємства. ZFLS увійде до Групи компаній Bosch в якості нового підрозділу Robert Bosch Automotive Steering GmbH. Нову назву обрано шляхом відкритого голосування співробітників ZFLS.

Штат ZFLS налічує більше 13 тис. осіб у 8 країнах. Компанія займається розробкою, виробництвом і продажами по всьому світу систем рульового управління для легкових і комерційних авто. У 2013 р продажі ZFLS досягли 4,1 млрд євро. Компанія представлена на всіх ключових автомобільних ринках – 20 представництв офіційно діють в Європі, США, Китаї, Індії, Бразилії та Малайзії.

ZFLS - провідний виробник сучасних економічних і енергоефективних систем електропідсилення рульового управління, продажі яких на даний момент складають близько 60% від загального обсягу. Такі системи не тільки допомагають економити до 0,8 л палива на 100 км, а й лежать в основі ряду систем допомоги водієві, а також технології автономного керування. Так, електропідсилювач рульового управління є обов'язковим компонентом системи автоматичного маневрування в критичних ситуаціях, системи утримання смуги та системи Старт-Стоп при русі накатом. Крім того, ZFLS пропонує спеціальні легкі в інтеграції технології електропідсилення керма для сегменту електромобілів, що активно розвивається.

Електропідсилювач керма також все частіше застосовується і в комерційному транспорті. На виставці IAA в Ганновері в 2014 р компанія ZFLS представила нову систему електропідсилення керма Servotwin, зробивши перший крок до електрифікації управління комерційними автомобілями. Нова система електрогідравлічного рульового управління для вантажних авто створює передумови до впровадження систем допомоги водієві і в сегменті комерційних авто.

 

Тепер клієнти компанії Bosch зможуть вибирати з більш широкого асортименту продуктів, який відтепер включає системи електропідсилення рульового управління. Ключові дослідження і розробки ZFLS спрямовані на інтеграцію компонентів технології в комплекс систем програмного керування автомобілем. Наприклад, компанія розробила і впровадила в серійне виробництво технологію віддаленого управління автомобілем під час відбуксування за допомогою смартфона. Завдяки створенню системи електрогідравлічного рульового управління для комерційних автомобілів Servotwin, віддалене управління стало можливим і для вантажних автомобілів вантажопідйомністю від 40 т і більше. Такий прототип вже був представлений на виставці IAA в 2014 р.

 

У той же час, розробка компактного і економічного електропідсилювача керма спеціально для азіатського ринку, свідчить про те, що компанія працює над рішеннями не тільки для преміум-сегменту. Це означає, що продукти, що дозволяють знижувати витрати пального, доступні власникам і менш дорогих малогабаритних автомобілів.

 

Науковими дослідженнями і розробками в ZFLS займається загалом близько 1,4 тис. осіб – це більше ніж кожен 10-й співробітник нового підрозділу. У 2013 р компанія інвестувала в цей напрямок понад 238 млн євро. За 15 років з моменту заснування нею оформлено близько 750 патентів.

Читайте також:
MITSUBISHI OUTLANDER СВЯТКУЄ 15 РОКІВ УСПІХУ
25.10.2016
MITSUBISHI OUTLANDER СВЯТКУЄ 15 РОКІВ УСПІХУ
В дилерській мережі Subaru пройдуть Дні подяки клієнтам - Subaru Service Days
25.10.2016
В дилерській мережі Subaru пройдуть Дні подяки клієнтам - Subaru Service Days
Kia Sportage став найпопулярнішим автомобілем в Україні  та сприяв черговому рекорду продажів бренду в Європі
25.10.2016
Kia Sportage став найпопулярнішим автомобілем в Україні та сприяв черговому рекорду продажів ...
Холдинг Geely став офіційним партнером проекту Bloodhound
20.10.2016
Холдинг Geely став офіційним партнером проекту Bloodhound
20.10.2016
Bosch здійснює запуск онлайн-конфігуратора випробувальних стендів для перевірки та ремонту ...
Безпека понад усе: в Києві відбулись Subaru Safety Drive
20.10.2016
Безпека понад усе: в Києві відбулись Subaru Safety Drive
Оновлене масло Motul 8100 Eco-lite 5W30 отримало схвалення концерну GM
18.10.2016
Оновлене масло Motul 8100 Eco-lite 5W30 отримало схвалення концерну GM
Вперше у лінійці запасних частин Bosch: компоненти кермових систем для легкових автомобілів і вантажного транспорту
13.10.2016
Вперше у лінійці запасних частин Bosch: компоненти кермових систем для легкових автомобілів і ...
ВІРТУАЛЬНИЙ ШОУ РУМ NEW RENAULT MEGANE
11.10.2016
ВІРТУАЛЬНИЙ ШОУ РУМ NEW RENAULT MEGANE
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Позашляховиками сьогодні називають практично усі місткі автомобілі у специфічному форм-факторі, з великим кліренсом.

Обираємо авто середнього класу

Обираємо авто середнього класу

У якій комплектації пропонують авто від 110 до 150 тиc. грн.

Як вибрати двірники для авто

Як вибрати двірники для авто

Із настанням періоду дощів, бруду та снігу старі двірники потрібно замінити. Якщо після декількох помахів гумових помічників на лобовому склі залишилися розводи, щітки склоочисника необхідно терміново замінити. Інакше погана видимість у сніг та дощ може призвести до аварії.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта