26.01.2015

Безпека протягом цілого року: Bosch дає поради щодо експлуатації автомобіля в зимовий період

  •   Поради з обслуговування автомобіля від Bosch
  • „  Мережа Bosch Service надає повний сервіс з підготовки вашого автомобіля до зими
  • „  Мережа Bosch Service дає рекомендації з підготовки автомобіля до зими

 

Зима – особливий час для власників автомобілів, оскільки в цей сезон останні вимагають ретельної перевірки та уваги. Щоб ваш транспортний засіб витримав усі погодні випробування, необхідно підготувати його до відповідних умов. Правильно зробити це допоможуть декілька простих порад щодо обслуговування автомобіля від Bosch.

 

Гальмівна система

 

Розпочати можна з перевірки гальмівної системи, від правильної і надійної роботи якої безпосередньо залежить ваша безпека. Гальмівні колодки краще замінити, навіть якщо вони не повністю зношені, оскільки відмінність гальмівних моментів коліс є основною причиною заносу, що на слизькій дорозі вельми критично. 

 

Гальмівні диски також не можна залишати без уваги. Їх слід оглянути на предмет зносу, деформації та тріщин від перегріву. У разі наявності будь-яких несправностей гальмівні диски також краще за все замінити, оскільки вони відповідають за плавне й ефективне гальмування.

 

Акумулятор

 

Несправний акумулятор – найчастіше спричиняє непередбачені збої у роботі автомобіля. Аби запобігти цій проблемі, слід регулярно проводити перевірку АКБ.

 

Клинові ремені

Перше, на що слід звернути увагу – це рівень натягу ременів. Після цього слід оглянути їх на наявність пошкоджень, які можуть бути викликані частою зміною температурних режимів.

 

Свічки запалювання та розжарювання

 

Напередодні зими власникам автомобілів з бензиновим двигуном рекомендується перевірити свічки запалювання, а власникам автомобілів з дизельним двигуном – свічки розжарювання. Недостатня увага до таких деталей при низьких температурах призведе до того, що завести авто буде важко або навіть неможливо. Тому переконайтеся в справності роботи свічок, в іншому випадку – замініть їх.

 

Фари, склоочисники та видимість

 

Осінні і зимові погодні умови у багатьох водіїв викликають занепокоєння з приводу погіршення видимості на дорогах. Це пов'язано з темним періодом доби і рясними опадами. Автомобільні щітки склоочисника є важливим елементом системи безпеки автомобіля. Якщо в суху погоду можна забути про існування подібних елементів, то в дощ і сніг гарна видимість для водія – гарантія його безпеки. Тому слід перевірити щітки склоочисників і фари і при необхідності замінити їх. Також потрібно стежити за рівнем склоомиваючої рідини, оскільки вона допомагає позбутися снігу і льоду на лобовому склі. Важливо забезпечити і стабільну роботу системи опалення, тому що у разі виникнення несправності  скло пітнітиме або замерзатиме, що призведе до втрати видимості.

 

Подбати про вашу безпеку і комфорт на дорозі в зимовий період допоможе безумовний лідер у сфері діагностики і ремонту автомобілів мережа СТО Bosch Service. Понад 100 СТО мережі Bosch по всій Україні готові надати повний сервіс з підготовки вашого автомобіля до зими. Завдяки спеціальному обладнанню та високому професіоналізму співробітники станції швидко та якісно ліквідують усі несправності, а також дадуть корисні поради щодо експлуатації автомобіля в зимовий період. Крім того, кожна станція надає гарантію на виконані роботи. 

Читайте також:
Як підготувати авто до зими
18.11.2015
Як підготувати авто до зими
  
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта