17.09.2014

Bosch планує стати єдиним власником ZF Lenksysteme

► Компанія ZF Lenksysteme: оборот склав близько 4,1 млрд євро, більше 13 000 співробітників у 8 країнах за підсумками 2013 р.

► Зростання обсягу продажів систем рульового управління з електричним приводом

► Продукти для ефективного управління автомобілем, автоматизації та підтримки мережевих технологій

Штутгарт ‑ Bosch планує довести свою участь в ZF Lenksysteme GmbH (ZFLS) до 100%. Відповідну угоду між Robert Bosch GmbH і ZF Friedrichshafen AG була підписана 15 вересня 2014 р. До теперішнього моменту компанія ZFLS, штаб-квартира якої знаходиться у м. Швебиш-Гмюнд, залишалася спільним підприємством з рівною пайовою участю Bosch і ZF. ZFLS, штат якої налічує 13 000 співробітників у 8 країнах, розробляє, виробляє і поставляє системи рульового управління для легкових автомобілів і комерційних транспортних засобів по всьому світу. У 2013 р підсумкова виручка від продажів склала 4,1 млрд. євро. Компанія відкрила 20 регіональних представництв, а її продукція присутня на найбільших автомобільних ринках. Крім Європи, США та Китаю, виробничі потужності ZFLS також знаходяться в Індії, Бразилії та Малайзії. В даний момент угода перевіряється антимонопольними органами. За угодою сторін сума операції розголошена не буде.

«Стаючи одноосібним власником компанії ZFLS, Bosch зміцнює свій статус новатора в транспортній галузі. Компанія розробляє передові технології на динамічному ринку систем рульового управління з електроприводом, які лежать в основі концепції автоматизації процесу управління і дозволяють створювати автомобілі з електродвигуном і низькими витратами палива»,  ‑ заявив д-р Фолькмар Деннер (Volkmar Denner), голова правління Robert Bosch GmbH.

Уже зараз близько 60% усієї виручки ZFLS припадає на сучасні енергоефективні системи рульового управління з електричним приводом. Однією з головних переваг таких систем можна назвати зниження витрати палива: для легкових автомобілів середнього розміру з об'ємом двигуна 2 літри економія може досягати до 0,8 літра палива на 100 км. В свою чергу, це призводить до скорочення обсягу викидів вуглекислого газу на 14 г/км. Крім того, на базі рульового управління з електроприводом працює безліч систем допомоги водієві. У число таких систем входить асистент збереження смуги руху, який автоматично вирівнює автомобіль на дорозі. При русі накатом з вимкненим двигуном електропривод підтримує незмінність характеристик кермового механізму.

Стійке зростання

«З 1999 р компанія ZFLS демонструє позитивну динаміку росту і успішно розвивається завдяки ефективній співпраці ZF і Bosch. Я щиро вдячний всім співробітникам ZFLS за високий професіоналізм і відданість компанії, ‑ заявив д-р Штефан Зоммер (Stefan Sommer), голова правління концерну ZF Friedrichshafen AG. ‑ З урахуванням мінливої ринкової кон'юнктури Bosch і ZF прийняли рішення змінити структуру власності ZFLS».

Своїм успіхом ZFLS зобов'язана не тільки численним інноваційним технологіям, які вона постачає на ринок. «Цей успіх став можливий завдяки внеску співробітників компанії у всьому світі. Їх увага до якості, вірність принципам і прагнення випускати кращі продукти дозволили ZF Lenksysteme закріпити за собою провідні позиції у своєму сегменті», ‑ зазначив Вольф-Хеннінг Шайдер (Wolf-Henning Scheider), член правління Robert Bosch GmbH, спікер Automotive Group. «В особі Bosch в якості керуючої компанії ми отримали надійного партнера, який допоможе нам зберегти новаторський підхід і високі темпи зростання», ‑ вважає д-р Маркус Пархе (Marcus Parche), заступник голови Ради директорів ZFLS.

Орієнтир на інновації

Штат ZFLS включає близько 1400 інженерів-проектувальників, що становить десяту частину від загального числа співробітників. У 2013 р компанія інвестувала близько 238 млн євро в наукові дослідження. З моменту свого заснування ZFLS зареєструвала близько 750 патентів. Одним з головних напрямків досліджень є інтеграція компонентів в комплексні системи за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Наприклад, на базі компонентів, виготовлених керуючими компаніями, інженери ZFLS розробили рішення для серійного виробництва, що дозволяє дистанційно керувати автомобілем з причепом.

Випустивши створену місцевими фахівцями компактну і економну систему рульового управління з електроприводом для азіатського ринку, компанія зайвий раз підтвердила, що орієнтується не тільки на преміум-сегмент. Власники менш дорогих компактних автомобілів також можуть скористатися всіма перевагами продуктів ZFLS.

 

Стратегія широкої присутності в різних сегментах ринку

«Новаторський підхід і присутність на ключових ринках ‑ особливо в Азії та Північній Америці - дозволили ZFLS отримати вигоду з економічного зростання в розвинених країнах, - заявив Шайдер. - ZFLS прагне бути якомога ближче до своїх замовників. Будь то поставка окремих компонентів або готових систем, ZFLS залишається надійним партнером для автовиробників і відкриває філії там, де ведуть бізнес клієнти компанії». В рамках стратегії по виходу на ключові ринки ZFLS останнім часом інвестує кошти в розширення своєї присутності в Північній Америці та Азії. 

Читайте також:
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛІЗУВАВ У 2015 Р. 8,5 МЛН. АВТОМОБІЛІВ
10.02.2016
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛІЗУВАВ У 2015 Р. 8,5 МЛН. АВТОМОБІЛІВ
Бренд Honda в Україні: нові шляхи розвитку
16.04.2015
Бренд Honda в Україні: нові шляхи розвитку
Офiцiйно - новини про припинення продажів Opel та Chevrolet в Росії не стосуються України!
19.03.2015
Офiцiйно - новини про припинення продажів Opel та Chevrolet в Росії не стосуються України!
Завод KIA Motors в Словаччині побив рекорд виробництва!
22.01.2015
Завод KIA Motors в Словаччині побив рекорд виробництва!
Honda CR-V – самый продаваемый SUV в мире по результатам первого квартала года
01.08.2014
Honda CR-V – самый продаваемый SUV в мире по результатам первого квартала года
Great Wall вновь вошел в список самых дорогих брендов Китая
21.07.2014
Great Wall вновь вошел в список самых дорогих брендов Китая
На заводе VDL Nedcar состоялся запуск производства MINI
21.07.2014
На заводе VDL Nedcar состоялся запуск производства MINI
Mitsubishi Motors Corporation будет поставлять Chrysler de Mexico компактный седан
04.07.2014
Mitsubishi Motors Corporation будет поставлять Chrysler de Mexico компактный седан
Моторы BMW и MINI одержали двойную победу в конкурсе Engine of the Year Award 2014
04.07.2014
Моторы BMW и MINI одержали двойную победу в конкурсе Engine of the Year Award 2014
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта