28.03.2014

Роджер Креторн, легендарна особистість Land Rover, йде на заслужений відпочинок

Вся інформація про: Land Rover

Роджер Креторн, легендарна особистість Land Rover, виходить на пенсію після 50 років плідної роботи у компанії.

У колах королівської родини, VIP клієнтів, військових діячів, а також журналістів та дослідників з усього світу, Роджер відомий під простим ім’ям ‘Mr. Land Rover’. Працюючи як інструктор, він передав свій досвід та знання, як поводитися на бездоріжжі та найбільш небезпечних ділянках, тисячам людей, і цей досвід передавався із пристрастю та витримкою.

Доктор Ральф Спет, Генеральний директор Jaguar Land Rover, коментує: “Більше ніж пів століття Роджер відігравав величезну роль у розвитку та просуванні визначних можливостей Land Rover. Його ентузіазм, знання автомобіля та глибоке розуміння філософії компанії є унікальним та неоціненним. Роджер став визначним «адвокатом» бренду Land Rover і його внесок відіграв неабияку роль у світовому успіху бренду, яким ми сьогодні дуже пишаємося. Ми будемо сумувати за ним і бажаємо всіляких успіхів у майбутньому.” 

Роджер почав працювати на Land Rover з 1963 року, як практикант, проте його взаємодія з брендом почалася набагато раніше. Роджер народився у 1947 році у Лоуд Лейн, Соліхалл у пологовому будинку, який розміщувався в милі від заводу, де зародилася перша ідея про створення Land Rover. Саме тому його книга мемуарів називається ‘Народжений у Лоуд Лейн’ (2008).

Після 15 років роботи у інженерних розробках та тісному залученні до розробки першого Range Rover, репутація Роджера, як експерта із позашляхового керування вийшла в перші ряди у 1978 році, коли він став керівником відділу демонстраційних автомобілів. Команда розвивалася на перетворилася Land Rover Experience, який цього року святкує своє 25-річчя. Завдання для команди було дуже просте – продемонструвати впливовим особистостям позашляхові можливості автомобілів Land Rover. 

Скоро після цього він почав працювати з пресою на заходах для медіа і приєднався до команди зі зв’язків із громадськістю. Його здібність дістатися до суті роботи нової технології автомобіля та викласти це простими словами стала неоціненною, коли бренд вийшов на терени світових ринків.  До недавно Роджер був менеджером із зв’язків з громадськістю Land Rover, який відтворював його спадщину, ентузіазм та технології.

Розповідаючи про свою кар’єру, Роджер говорить:  “Свого часу я працював над великими проектами  по розробці автомобілів, маркетингу та зв’язків із громадськістю. Ґ відвідав багато захоплюючих місць, познайомився з чудовими людьми, які стали мені друзями. Я вдячний всім за підтримку, дружбу та товариство і це я збережу у своїй пам’яті. ”

He added: “I thank everyone for their great support, friendship and camaraderie, and I will be taking away some wonderful memories. У моєму новому житті я візьму ключ від мого старенького Land Rover і буду перевчати себе.”

Читайте також:
Как менялись светофоры с XIX века до наших дней
05.06.2014
Как менялись светофоры с XIX века до наших дней
Штутгарт – родина автомобиля.
04.06.2014
Штутгарт – родина автомобиля.
Що приховано у логотипах відомих марок автомобілів
22.05.2014
Що приховано у логотипах відомих марок автомобілів
Історія еволюції сучасного автомобіля за дві хвилини від Kіа
12.05.2014
Історія еволюції сучасного автомобіля за дві хвилини від Kіа
Citroёn Traction Avant – 80 лет
18.04.2014
Citroёn Traction Avant – 80 лет
Volkswagen Golf празднует 40-летие
31.03.2014
Volkswagen Golf празднует 40-летие
10 лет подряд Mitsubishi L200 – лидер продаж в классе SUV Pick-Up
04.03.2014
10 лет подряд Mitsubishi L200 – лидер продаж в классе SUV Pick-Up
Кто изобрел светофор?
13.02.2014
Кто изобрел светофор?
40 лет «4 цилиндрам» — главному офису BMW в Мюнхене. История в деталях.
05.02.2014
40 лет «4 цилиндрам» — главному офису BMW в Мюнхене. История в деталях.
більше новин »
Коментарі відвідувачів
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта