26.11.2013

У Києві відкрили електрозаправну станцію WOG

21 листопада, компанія WOG офіційно відкрила першу електрозаправну станцію в своїй мережі, розташовану у Києві. Ця ініціатива - крок до розвитку інфраструктури екологічних та сучасних автомобілів в Україні. Протягом наступного року компанія планує відкрити такі заправки у всіх обласних центрах України.

Вартість однієї електрозарядної станції, виробництва французької компанії Schneider Electric, складає близько 5 тис. євро. Номінальна потужність - 44 кВт. Станція розрахована на одночасний заряд двох автомобилів струмом до 40А. Встановленням та дистрибуцією продукції ТМ Schneider-Elecric, також як і рішень задля ЕЗК в Україні, займається компанія «Софіт Люкс».

«Компанія WOG - перша, хто розглядає відкриття електрозаправок не як експеримент, а як частину стратегії розвитку бізнесу.  Впевнений, що сучасні авто технології  стануть таким само звичним явищем, яким зараз є смартфони,  які лише нещодавно були прикладом далеких високих технологій. Ми сподіваємось, що скоро в Україні  збільшиться кількість електрозаправок та елекрокарів  за принципом сніжного кому», - зазначив генеральний директор компанії «Schneider Electric Україна» Володимир Шатунін.

На сьогодні в Україні налічується усього близько 300 електромобілів. Попит на такий вид транспорту високий, але ринок гальмує відсутність відповідних заправних комплексів. «Не секрет, що Європа випереджає нас у галузі «зеленої» енергетики, але сильно відставати ми не збираємось. Тому побудували спільний з компанією WOG план розвитку й наразі працюємо над тим, аби на усіх стратегічних транспортних «артеріях» країни з’явились електрозаправні станції. У найближчих планах – траси Київ-Чоп, Київ-Одеса, напрямок на Крим, а також усі обласні центри», - зазначив Роман Степаньков, керівник проектного напрямку компанії «Софіт Люкс».

«Для компанії WOG електрозаправки – це не іміджевий проект, а стратегія розвитку бізнесу.  Ми хочемо привабити на наші АЗК іноземців, що подорожують електрокарами; ми готові інвестувати у розвиток інфраструктури для поширення сучасних технологій. За нашими планами до кінця 2014-року такі заправні станції будуть у кожному обласному центрі України. Виходячи з того, наскільки збільшиться кількість електрокарів у країні, а отже і попит на електрозаправки, ми будуватимемо подальший план розвитку», - додав заступник генерального директора WOG з технічної експлуатації В’ячеслав Савельєв.

«Для компанії WOG відкриття електрозаправок – це внесок в майбутнє. Таким чином ми прагнемо до освоєння суміжних ринків. Наша мета – задовольнити бажання ширшого кола українців, які переймаються станом навколишнього середовища. А, оскільки прогресу не уникнути, і попит на електромобілі у нашій країні є, ми готові інвестувати в електрозаправні станції», - заявив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.

Перша елекрозаправка встановлена  за адресою Наддніпрянське шосе, 8, АЗК WOG. Послуга зарядки електромобіля надається безкоштовно.

Довідка про компанію:

ТОВ «Золотий екватор» (м. Луцьк) входить до групи «Континіум». Компанія управляє мережею автозаправних станцій під брендом WOG, що нараховує більше 480 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG ™ - це одна з найбільших мереж АЗК на українському ринку нафтопродуктів. Бензин Mustang виготовляється з базового нафтопродукту імпортного виробництва, що відповідає стандарту евро5. Поставки здійснюються з нафтопереробних заводів Румунії, Греції, Литви, Польщі та Білорусії. Мережа АЗК WOG надає можливість скористатися додатковими сервісами та послугами: автоаксесуари, автохімія, ресторан, безкоштовний WI-FI і товари в дорогу. За результатами конкурсу «Вибір року» WOG ™ визнана кращою серед мереж АЗС в 2010, 2011, 2012 роках.

Компанія Schneider Electric - світовий експерт в управлінні електроенергією. Підрозділи компанії успішно працюють більш ніж у 100 країнах. Schneider Electric пропонує інтегровані енергоефективні рішення для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного та житлового будівництва, а також центрів обробки даних. Більше 140 тисяч співробітників компанії активно працюють над тим, щоб енергія стала безпечною, надійною та ефективною. Девіз компанії: «Пізнайте можливості вашої енергії!». Оборот компанії у 2011 році сягнув 22,4 млрд євро. "Schneider Electric" пропонує широкий модельний ряд електрозаправних станцій (від домашніх, де швидкість заряду становить 5-6 годин, до швидко зарядних - 20 хвилин). Продукт є енергоефективним і екологічним, оскільки дозволяє різко скоротити витрати на експлуатацію автомобіля, а також викиди шкідливих речовин в атмосферу. Електрозаправки компанії є безпечними у використанні, оскільки відповідають найсуворішим європейським нормам безпеки.

Читайте також:
«Фалькон-Авто» продемонстрував «зелені» автомобілі Kia на виставці Plug-In Ukraine
13.04.2017
«Фалькон-Авто» продемонстрував «зелені» автомобілі Kia на виставці Plug-In Ukraine
Kia продемонструє гібридний  кросовер Niro та електромобіль Soul EV під час виставки Plug-In Ukraine 2017
06.04.2017
Kia продемонструє гібридний кросовер Niro та електромобіль Soul EV під час виставки Plug-In ...
В Україні офіційно презентували Kia Niro, інноваційний гібридний кросовер
13.02.2017
В Україні офіційно презентували Kia Niro, інноваційний гібридний кросовер
Гібридний кросовер Niro буде презентовано одночасно у всіх дилерських центрах Kia на Київщині
09.02.2017
Гібридний кросовер Niro буде презентовано одночасно у всіх дилерських центрах Kia на Київщині
Ринок електромобілів: підсумки 2016 року
17.01.2017
Ринок електромобілів: підсумки 2016 року
Нове джерело енергії Tesla Model 3 – сонячні батареї
08.11.2016
Нове джерело енергії Tesla Model 3 – сонячні батареї
Автопілот нового покоління анонсований Tesla
24.10.2016
Автопілот нового покоління анонсований Tesla
26.03.2015
«Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів» - створено нову громадську спiлку
Електромобіль Soul здобув звання Зеленого автомобіля року в Канаді!
26.03.2015
Електромобіль Soul здобув звання Зеленого автомобіля року в Канаді!
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромобілі та гібриди роблять наше життя цікавішим, а інженерів змушують розроблювати нові конструкції та висувати нові ідеї. Autoexpert.in.ua вирішив розібратися в конструкціях електромоторів і довідатися останні тенденції в цій сфері.

В 2012 році Emgrand EC7 буде з автоматичною коробкою передач

В 2012 році  Emgrand EC7 буде з автоматичною коробкою передач

Новий флагманський седан Geely Emgrand EC7, продажу якого офіційно стартували в Україні 20 липня, з 2012 року буде оснащуватися автоматичною трансмісією.

Стоянкові гальма стають електричними

Стоянкові гальма стають електричними

Натиснути на газ, легко відпустити зчеплення і відпустити стоянкове гальмо - можливо, цей кошмар початківця водія назавжди відійде в минуле. У той час як автоматична КПП взяла на себе функцію перемикання, стоянкове гальмо теж поступово стає розумним і електричним. Це дозволяє реалізувати цілий ряд додаткових комфортних функцій.

Руль-трансформер від компанії TRW

Руль-трансформер від компанії TRW

Велике рульове колесо, що заважає нормальній посадці в салон, може залишитись в минулому. Подумайте про людей у віці, їм буває особливо важко забратися на місце водія. Змінити ситуацію зможе рульове колесо-трансформер від компанії TRW.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта