16.05.2013

ПРОТОТИПИ АВТОМОБІЛІВ FORD ОЖИВАЮТЬ У ВІРТУАЛЬНІЙ РЕАЛЬНОСТІ

Вся інформація про: Ford

 

  • Ford створює тривимірні проекції нових автомобілів у віртуальній реальності; «Комп’ютерне автоматизоване віртуальне середовище» (CAVE) дозволяє інженерам працювати з віртуальними автомобілями та випробовувати їх;
  • CAVE пропонує анімоване зовнішнє середовище з пішоходами та велосипедистами, що допомагає оцінити видимість; Сценарії освітлення у реальному часі можуть допомогти інженерам проаналізувати вплив часу доби та погодних умов на освітлення салону та віддзеркалення;
  • Ford використовує технологію 3-D друку для швидкого виготовлення поодиноких деталей для прототипів; компанія веде дослідження щодо можливостей використання цієї технології у виробництві деталей для автомобілів у великих обсягах. 

Варто лише сісти у сидіння водія та надягнути тривимірні окуляри з детекторами руху, як екрани моментально перетворюються у надзвичайно реалістичний віртуальний світ, у якому ви негайно опиняєтеся у комп’ютерній симуляції салону нового автомобіля.

Ця система, яку компанія Ford of Europe називає «3-D CAVE», змінила спосіб розробки та уточнення конструкції автомобілів. Замість того, щоб будувати декілька справжніх прототипів автомобілів – а це тривалий процес, що вимагає великої кількості ресурсів, – Ford використовує 3-D CAVE для випробування та уточнення конструкції тисяч деталей нових конструкцій автомобілів, від розміру та розташування підставки для стаканів до огляду через заднє вікно.

Інженери, які використовують систему 3-D CAVE, сидять у моделі салону автомобіля, а на стелі й трьох стінах проектори створюють зображення симульованого у тривимірному просторі автомобіля. У спеціальних поляризуючих окулярах та за допомогою інфрачервоної системи детекторів руху вони взаємодіють з віртуальним автомобілем, наприклад, визначаючи відстань до дзеркал заднього огляду або до відсіків у дверцятах.

В системі CAVE використовується анімоване зовнішнє середовище з пішоходами та велосипедистами, що допомагає оцінити огляд зсередини автомобіля. Вона також дозволяє інженерам простим натисканням кнопки оцінити та порівняти декілька конструкцій, включаючи салони автомобілів інших виробників. Система, аналогічна системі CAVE у Кельні, знаходиться у Дірборні, США, а додаткові зали з однією стіною дозволяють набагато простіше переміщення прототипів світом.

Інженери використовували систему CAVE для того, щоб швидко оцінити потенціал нової системи дверцят легкого доступу автомобіля B-MAX, у якому пропонуються поворотні передні дверцята та задні дверцята, що ковзають, суміщені з середніми стійками кузова; така конструкція забезпечує неперевершену свободу доступу для пасажирів та багажу. Система також допомогла забезпечити найкращий огляд з заднього вікна для міських умов, а тривимірні моделі різних підходів до конструкції склоочисників  дозволили інженерам визначити, що система типу «метелик», коли склоочисники рухаються у протилежних напрямках, забезпечує найкращу видимість.

Для автомобілю Focus компанія Ford використовувала систему CAVE для оптимізації ефективності склоочисників, забезпечення максимального простору для пасажирів на задніх сидіннях шляхом випробування різних конструкцій передніх сидінь та підголівників, оцінки впливу конструкції рами дверей на видимість та мінімізації віддзеркалень, які можуть вплинути на огляд через вікна або на панель приладів.

На даний момент Ford веде дослідження у напрямку впровадження засобів керування автомобільною мультимедійною системою, відкриття і закриття вікон та забезпечення детальної симуляції водіння. Сценарії освітлення у реальному часі можуть допомогти інженерам проаналізувати, як освітлення салону та віддзеркалення змінюються протягом доби та за різних погодних умов.

Для випадків, коли обов’язково потрібна саме фізична деталь, технологія тривимірного друку компанії Ford наносить тисячі надтонких шарів матеріалу один на одний для утворення складних форм та конструкцій. Деталі, створені методом 3-D друку, можуть містити до трьох різних типів смоли, що дозволяє м’які та тверді секції в межах одного об’єкта, та можуть мати розмір до 700 мм.

Інженери Ford використовували тривимірний друк для створення дверної ручки та панелей сидінь при розробці нового B-MAX, а також передніх стійок та задніх буферів при розробці нового Kuga. На даний момент Ford веде дослідження щодо можливості виробництва великих обсягів автомобільних деталей за допомогою цієї технології.

_______________________________________________________________________________

Про Компанію

Ford Motor Company – світовий лідер автомобільної галузі, що виробляє і продає автомобілі на шести континентах. Штаб-квартиру компанії розташовано в місті Дирборні (США, штат Мічиган), а її 70 заводів розташовано по всьому світу. Кількість працівників – близько 164 000 людей. Компанія представляє автомобілі марки Ford і Lincoln..

Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж та обслуговування автомобілів марки Ford на 51 ринку. Працівниками компанії є понад 66 000 людей. Перші автомобілі Ford з’явились в Європі  у 1903 році – у рік заснування компанії. Європейське виробництво розпочалося у 1911 році.

В Україні офіційним імпортером автомобілів Ford з 1992 року є компанія “Віннер Імпортс Україна Лтд”. Дилерська мережа Ford в Україні налічує 37 дилерських центрів. Офіційна інформація про модельний ряд Ford в Україні зазначена на сайті http://www.ford.ua/

Читайте також:
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
14.06.2017
АІС Сітроен Центр на New Cars Fest 2017!
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
13.06.2017
Свічкам запалювання Bosch виповнилося 115 років
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
09.06.2017
Галогенні лампи Bosch Ultra White для зовнішнього освітлення
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
09.06.2017
Група компаній АІС запускає послугу тест-драйву для б / у автомобілів
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
07.06.2017
Subaru Family Party — яскраві враження від Subaru на драйвовому літньому сімейному святі
Група компаній АІС здійснить поставку компанії «Хлібні Інвестиції України» найбільшої партії автомобілів OPEL
07.06.2017
Група компаній АІС здійснить поставку компанії «Хлібні Інвестиції України» найбільшої партії ...
Перша сотня! Група компаній АІС представляє найбільший майданчик б / у автомобілів!
05.06.2017
Перша сотня! Група компаній АІС представляє найбільший майданчик б / у автомобілів!
31.05.2017
Група ZMJ та її партнер CRCI купують дочірнє підприємство Bosch із виробництва стартерів і ...
Група компаній " АІС " першою запропонувала сервіс асистансу покупцям автомобілів з пробігом!
31.05.2017
Група компаній " АІС " першою запропонувала сервіс асистансу покупцям автомобілів з пробігом!
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Похашляховики і кросовери до 200 тисяч грн

Позашляховиками сьогодні називають практично усі місткі автомобілі у специфічному форм-факторі, з великим кліренсом.

Обираємо авто середнього класу

Обираємо авто середнього класу

У якій комплектації пропонують авто від 110 до 150 тиc. грн.

Як вибрати двірники для авто

Як вибрати двірники для авто

Із настанням періоду дощів, бруду та снігу старі двірники потрібно замінити. Якщо після декількох помахів гумових помічників на лобовому склі залишилися розводи, щітки склоочисника необхідно терміново замінити. Інакше погана видимість у сніг та дощ може призвести до аварії.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта