08.02.2013

КАСКО дешевшає і стає сезонним

За матеріалами сайту: www.finobzor.com.ua

КАСКО дешевшає і стає сезоннимСтрахові компанії оговталися від кризиВони забули той шок, який пережили в кризовий 2009-йколи впало таке джерело доходуяк страхування куплених в кредит машинУ 2012 році справи у страховиків виразно йшли на поправкуА якщо вже бути зовсім точним - на поправку йшли справи у тих небагатьох компанійякі зробили ставку на страхування автовласників, що приходять не тільки з банківале і "з вулиці".

Тарифи вже розраховувалися з великою увагою до конкретного страхувальника, з'явилися знижкиприскорилося врегулювання і виплати по страховим випадкам. Все добреНачебто так, але автовласникамякі захищаються за допомогою КАСКОвсе одно варто бути вкрай уважними до деталей.

Раптовий цінопад

Рік почався для автовласників багатообіцяючимв 2012 році розширювався асортимент страхових програм КАСКО і знижувалися тарифи по ним"Перегляд тарифних сіток у бік зниження був характерним для більшості гравцівЗменшення тарифів склало десь 10-15% відносно торішніх (2011 року- Авт.)", - Говорить голова правління "Гарант-Авто" Наталія ШарвадзеУ підсумкусередня ціна повного КАСКО зараз досягає 5-7%. Звичайно, вартість страхування у компаній мінялася не тотальноа для певних груп водіївмарок авто і т. п.

Суттєво розширилась і продуктова лінійка, і тепер більше орієнтована на залучення клієнтів з невисокою платоспроможністю. Знову активно пропонуються поліси з оплатою всього 50% стандартної ціни, або забезпечують захист лише до першого ДТП.

З'явилися навіть продукти КАСКО, що дозволяють застрахувати авто на кілька місяців: "Наприклад, клієнт отримує захист на три зимові місяці, коли страхові події відбуваються найчастіше, - зазначає заступник директора з андеррайтингу транспортних ризиків СК" Княжа "Ольга Ковшик. - Що вигідно автолюбителям, які активно їздять взимку і хочуть заощадити на вартості поліса ".

Все частіше зустрічається гендерна та вікова градація клієнтів. Наприклад, поліси для жінок або недосвідчених водіїв враховують як вік, так і досвід водіння, а також його манеру, властиву того чи іншого віку. І залежно від цих чинників, змінюється ціна на поліс.

Пропонуючи знижки, страховики нерідко готові розширювати перелік ризиків, що покриваються, і все частіше можна зустріти договори, де враховуються не тільки стандартні ситуації, такі як ДТП, викрадення або протиправні дії третіх осіб, але і специфічні випадки. "Затоплення внаслідок прориву каналізації або пошкодження машини через провал асфальту", - наводить приклади начальник відділу андеррайтингу транспортних ризиків СК "Allianz Україна" Олександр Яременко.

Послаблення стосуються і умов страхової виплати - все частіше компанії відмовляються від жорстких вимог до місця зберігання машини: вона залишається під страховим захистом як на охоронюваній парковці, так і під під'їздом будинку клієнта. Крім того, страхова сума не зменшується після страхового випадку (тобто не враховується знос) для авто віку 6-7 років. Хоча ще пару років тому граничний термін експлуатації для виконання цієї умови становив п'ять років. Плюс до всього страховики часто компенсують витрати на евакуацію машини і навіть дозволяють протягом дії договору двічі не викликати ДАІ, якщо трапилося ДТП.

Робимо дешевше

Незважаючи на всі перераховані бонуси, автовласники як і раніше не проти отримати додаткові знижки. Зрозуміло, основні переваги у беззбиткових клієнтів: для них підсумкова знижка може досягати 20-30% за кілька років страхування. Не меншою любов'ю страховиків користуються і досвідчені водії. За стаж від 5-10 років і більше страхувальник може відразу отримати знижку до 5-15%.

Ще приблизно на 5% можна знизити вартість поліса, якщо виключити покриття за межами України. Деякі страховики дозволяють обмежувати дію страховки навіть в межах країни - на кілька областей. Це дозволяє заощадити ще 5-10% в порівнянні зі стандартною ціною поліса.

Купівля КАСКО для декількох автомобілів відразу дозволяє розраховувати на оптовий тариф: знижка може досягати 10-20% для кожного наступного транспортного засобу.

Отримувати стане простіше

Система врегулювання страхових випадків стає у лідерів ринку КАСКО все простіше і лояльніше до страхувальника. Найчастіше правила дозволяють відігнати пошкоджений автомобіль прямо на СТО. Деякі компанії навіть готові позбавити клієнтів від зайвих візитів: заяву можна подати прямо з місця ДТП або протягом 2-3 днів по телефону. Після цього представник компанії просто повідомить, на яку саме СТО потрібно відправляти авто. "Клієнт отримує відремонтований автомобіль в найкоротші терміни з гарантією на виконані роботи та замінені запчастини, а всі взаєморозрахунки з СТО проводяться без його участі. Все це дозволяє скоротити середні терміни з розгляду збитків до 15 днів з моменту настання страхової події", - запевняє начальник управління врегулювання збитків в автострахуванні АСК "ІНГО Україна" Олександр Руліковський.

Такої думки директор департаменту врегулювання збитків СК "Allianz Україна" Анатолій Климюк: "Все більше вводяться системи онлайн-врегулювання, де програмне забезпечення СТО, експертів та СК об'єднано в одну систему, яка дозволяє в лічені хвилини обмінятися інформацією для розрахунку збитку (фотографії, рахунки , первинні документи) ".

Зростання цін на КАСКО страховики поки не очікують, хоча і не заперечують, що, в разі подорожчання запчастин, а також девальвації гривні, тарифи можуть знову підскочити.

Підписуючи страховий договір, потрібно уважно читати і його текст, і "Правила страхування". Винятки, застереження, причини майбутніх невиплат - саме там.

Теги: КАСКО, страховка, страхування

Читайте також:
Неприємний сюрприз для власників незастрахованих автомобілів
30.08.2016
Неприємний сюрприз для власників незастрахованих автомобілів
Із завтрашнього дня отримати гроші по автостраховці стане простіше
04.02.2013
Із завтрашнього дня отримати гроші по автостраховці стане простіше
«Зелена карта» дорожчає
02.02.2013
«Зелена карта» дорожчає
Скільки коштуватиме застрахувати авто в 2013 році
05.01.2013
Скільки коштуватиме застрахувати авто в 2013 році
Страхування автодилерів
04.12.2012
Страхування автодилерів
Інтернет-магазини, які дозволяють замовити й оплатити автостраховку
23.11.2012
Інтернет-магазини, які дозволяють замовити й оплатити автостраховку
Новинки закону про автострахування
21.11.2012
Новинки закону про автострахування
7 міфів про страховки КАСКО
14.10.2012
7 міфів про страховки КАСКО
Соціальні мережі у страхуванні або  Чи можна заробити на продажі автостраховок, сидячи за комп'ютером?
10.10.2012
Соціальні мережі у страхуванні або Чи можна заробити на продажі автостраховок, сидячи за ...
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Скільки коштуватиме застрахувати авто в 2013 році

Скільки коштуватиме застрахувати авто в 2013 році

Звучать прогнози, що в новому році ціни на автомобілі і супутні товари, а також автокредити - виростуть. І страховка в цьому плані - не виняток.

У яких випадках можливі відмови у виплатах за ОСАЦВ

У яких випадках можливі відмови у виплатах за ОСАЦВ

Щоб відмовити у виплаті за ОСАЦВ, у страхувальників є зовсім небагато причин. Їх може бути всього десять, половина з них - найбільш небезпечні.

Страхова компанія "Країна"

Страхова компанія "Країна"

Страхова компанія "Країна" - надійний партнер порталу www.autoexpert.іn.ua

«Зелена карта» дорожчає

«Зелена карта» дорожчає

З 2 лютого Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) вводить нові тарифи для виїжджаючих за кордон на автотранспорті.

Новинки закону про автострахування

Новинки закону про автострахування

З 4 листопада набули чинності зміни до законодавства України, які регулюють відносини страхових компаній та їх клієнтів

"Експрес Страхування" запустила обновлену лінійку полісів КАСКО

"Експрес Страхування" запустила обновлену лінійку полісів КАСКО

На ринку страхування з'явилися поліси КАСКО, які істотно відрізняються від існуючих програм автострахования, тому що розроблені для різних категорій водіїв і максимально враховують потреби кожного з них

Страхові посередники - хто вони?

Страхові посередники - хто вони?

Формально, редакція діючого Закону України "Про страхування" виділяє всього два види страхових посередників: страхових агентів і страхових (перестрахувальних) брокерів

Новий вигідний автокредит від ПАО «Приватбанк» в мережі «АІС»

Новий вигідний автокредит від ПАО «Приватбанк» в мережі «АІС»

Завдяки новій партнерській програмі Групи компаній «АІС» і ПАО «Приватбанк» можна отримати вигідне фінансування на придбання автомобіля. Пропозицією можна скористатися, заплативши авансовий внесок від 30% вартості автомобіля.

Aveо Chevrolet! На весь модельний ряд Chevrolet - нова кредитна програма!

Aveо Chevrolet! На весь модельний ряд Chevrolet - нова кредитна програма!

З 1 жовтня 2010 стартувала нова рекламна кампанія Ave Chevrolet, в рамках якої діє нова акційна кредитна програма від «Плюс Банк» на весь модельний ряд Chevrolet, - «9,9% річних», яка допоможе зробити популярні авто марки Chevrolet ще доступнішими.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта