22.01.2013

Citroen має намір встановити ще один рекорд в Україні

Вся інформація про: Citroen

За матеріалами сайту: www.autoconsulting.com.ua

Глава представництва «Сітроен Україна» Лоїк СібракЯк повідомив AUTO-Consulting глава представництва «Сітроен Україна» Лоїк Сібрак, при стагнації вітчизняного автомобільного ринку Citroеn в 2012 році показав з продажу 44%-е зростання. Продажі провідної моделі - Citroеn С4 зросли в 3 рази порівняно з 2011 роком. Сьогодні щомісяця продається у 6 разів більше автомобілів, ніж у 2010 році, коли почало свою роботу представництво. У 2012 році бренд Citroеn продав 3701 автомобіль (у 2011 році - 2576 одиниць), а частка ринку виросла до 1,6% (2011 рік - близько 1%). Це рекордні результати за час роботи представництва «Сітроен Україна».

Зростання продажів легкових автомобілів склало +91% у порівнянні з 2011. Компанія Citroеn - лідер ринку зі зростання серед європейських легкових автомобілів середнього класу.

Як повідомив AUTO-Consulting глава представництва «Сітроен Україна» Лоїк Сібрак, Citroen у 2012-му посів в Україні 17 місце з продажу. Значимість зростаючих українських продажів складно переоцінити, адже сьогодні головна стратегія компанії Citroen полягає у збільшенні продажів автомобілів поза Європою. Згідно з попередніми планами, вже у 2020 році 50% автомобілів Citroеn повинні продаватися за межами ЄС.

Лідером продажів у модельній лінійці компанії є Citroеn С4. У 2012 році цієї моделі було продано 1723 автомобіля або 47% в загальному обсязі продажів Citroеn. Порівняно з 2011 роком, продажі Citroеn С4 виросли в тричі, він лідер у класі по зростанню продажів. Більше половини (55%) проданих Citroеn C4 оснащені дизельними двигунами HDi і e-HDi.

Представництво «Сітроен Україна» приділяє особливу увагу просуванню дизельних версій автомобілів Citroеn, вони представлені практично для всіх моделей. І це дало свій результат: за підсумками 2012 року продажі дизельних версій Citroеn склали 45% від загального числа реалізованих автомобілів. Зростання продажів дизельних версій відносно до 2011 року досяг 14%. Марка Citroеn - один з лідерів ринку дизельних автомобілів, адже за підсумками 2012 року дизельні версії зайняли лише 17% продажів на українському ринку.

Серед інших секретів успіху - фірмова програма кредитування і постійна робота з дилерами. Так, за підсумками 2012 року, 19% всіх автомобілів в Україні було продано в кредит, 13% кредитних продажів реалізовано за фірмовою програмою Citroеn Financial Services.

Протягом 2012 року кількість дилерів зросла до 31 представника Citroеn проти 26 на початку року. Крім того, у 2012 році всі дилери були переоформлені згідно нових стандартів Citroеn, і третина дилерів оснащені «Зоною DS» для демонстрації автомобілів преміальної лінійки.

Ведеться серйозна робота з покращення якості обслуговування клієнтів. Поетапно представництво вводить операційні стандарти Citroеn і контролює їх виконання у продажу автомобілів та на сервісі. Також проводить 2 види досліджень: так званий «таємний покупець» по 4 хвилі на рік (дослідження роботи з потенційними покупцями), і телефонні дзвінки існуючим клієнтам (щомісяця). У підсумку, за 2012 рік рівень задоволеності клієнтів Сітроен виріс на 5% у сфері продажів і на 10% в питаннях сервісу. Як повідомив AUTO-Consulting Лоїк Сібрак, сьогодні він становить 78%.

Протягом 2012 року представництво "Сітроен Україна» запустило ряд сервісних програм, покликаних підкреслити доступність утримання автомобілів Citroеn та їх високу надійність. Багато з цих програм діють на постійній основі. Серед них - фіксована вартість ТО, коли вартість стандартних робіт та витратних матеріалів для проведення ТО зафіксована для всіх дилерів Citroеn в одному регіоні. А також сервісний контракт Citroеn Essential Drive. Це послуга, аналогічна заводській гарантії, яка пропонується за певну плату. Таким чином, власник автомобіля захищений від несправностей (у разі поломки деталь міняють безкоштовно, включаючи вартість робіт по заміні) на строк до 4-х років і пробігу до 140 000 км.

Як повідомив AUTO-Consultin Лоїк Сібрак, Представництво «Сітроен Україна» очікує невеликого, але позитивного результату зростання ринку в 2013 році. Приблизно на 5%, до 250 000 автомобілів (легкові + легкі комерційні). Головна мета Citroen на ринку, що виріс  - збільшення продажів до більш ніж 5200 автомобілів, а також контроль більш ніж 2% ринку. Зростання продажів в 2013 році відносно 2012 року - плюс 40%.

Досягненню цих планів допоможуть, перш за все, нові моделі: довгоочікуваний седан Citroеn C-Elysée (вже доступний для замовлення, від 105 000 грн.). А також модель класу «C-High» С4 Седан (червень), версія DS4 з дизельними моторами (вже доступний для замовлення, від 263 400 грн.), новий С3 Picasso (вже доступний для замовлення, від 127 800 грн.), спецверсія С4 Vitamin (весна).

У 2013 році в Україні дебютує два ключових автомобіля від Citroеn - моделі Citroеn C-Elysée і Citroеn С4 Седан. Директор з маркетингу «Сітроен Україна» Ніколя Шмід назвав ці моделі бомбами, які потраплять в саме серце С-сегменту. У компанії розраховують, що на них доведеться до 40% всіх продажів автомобілів Citroen в Україні.

Citroеn C-Elysée-сімейний седан, продажі якого починаються прямо зараз. Автомобіль виробляється на заводі в Іспанії, комплектується трьома моторами (два бензинових і турбодизель), механічною або автоматичною КПП, та доступний в Україні в трьох комплектаціях. Як повідомив AUTO-Consulting директор з маркетингу «Сітроен Україна» Ніколя Шмід, назва новинки російською вимовляється, як "Сі-Елізе». А що б не помилитися, можна згадати пісню Джо Дассена про Єлисейські поля.

Citroеn С4 Седан - представник класу «C-High», який являє собою комфортну «Лаунж»-версію хетчбека Citroеn С4. Планується, що модель буде оснащуватися бензиновими атмосферними і турбо-моторами, механічними або автоматичними КПП.

Як повідомив AUTO-Consulting Ніколя Шмід, С4 седан буде трохи дорожче хетчбека С4. Але седан отримає такі преміальні опції, як, наприклад, обігрів всього скла, безключевий доступ і регулювання нахилу спинок задніх сидінь.

Також у планах представництва «Сітроен Україна» - подальший розвиток дилерської мережі і початок входження у міста «другого рівня». Слідом за повним покриттям обласних центрів, будуть відкриті і перші офіційні дилери Citroеn у великих районних центрах. А також запуск сервісної програми Citroеn Free Drive. Це комплексний сервісний контракт післяпродажного обслуговування автомобіля, які об'єднує: допомога у дорозі (Citroеn Assistance), ремонт деталей і вузлів при їх поломці, аналогічно заводській гарантії (Citroеn Essential Drive), заміну витратних матеріалів, які зазвичай міняють на стандартних ТО (фільтри, колодки , двірники). Клієнт сам може вибрати термін дії програми Citroеn Free Drive, ліміт пробігу, і обсяг необхідних послуг.

Завдяки сумі всіх перерахованих чинників у «Сітроен Україна» розраховують в 2013 році на новий рекорд продажів.

Теги: Citroen, автобізнес, Сітроен Україна

Читайте також:
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛІЗУВАВ У 2015 Р. 8,5 МЛН. АВТОМОБІЛІВ
10.02.2016
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛІЗУВАВ У 2015 Р. 8,5 МЛН. АВТОМОБІЛІВ
Бренд Honda в Україні: нові шляхи розвитку
16.04.2015
Бренд Honda в Україні: нові шляхи розвитку
Офiцiйно - новини про припинення продажів Opel та Chevrolet в Росії не стосуються України!
19.03.2015
Офiцiйно - новини про припинення продажів Opel та Chevrolet в Росії не стосуються України!
Завод KIA Motors в Словаччині побив рекорд виробництва!
22.01.2015
Завод KIA Motors в Словаччині побив рекорд виробництва!
Bosch планує стати єдиним власником ZF Lenksysteme
17.09.2014
Bosch планує стати єдиним власником ZF Lenksysteme
Honda CR-V – самый продаваемый SUV в мире по результатам первого квартала года
01.08.2014
Honda CR-V – самый продаваемый SUV в мире по результатам первого квартала года
Great Wall вновь вошел в список самых дорогих брендов Китая
21.07.2014
Great Wall вновь вошел в список самых дорогих брендов Китая
На заводе VDL Nedcar состоялся запуск производства MINI
21.07.2014
На заводе VDL Nedcar состоялся запуск производства MINI
Mitsubishi Motors Corporation будет поставлять Chrysler de Mexico компактный седан
04.07.2014
Mitsubishi Motors Corporation будет поставлять Chrysler de Mexico компактный седан
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Унікальний Cіtroеn С5 за унікальною ціною - мінус 14 000 грн!

Унікальний Cіtroеn С5 за унікальною ціною - мінус 14 000 грн!

Седан бізнес-класу Cіtroеn С5 унікальний багато в чому: гідропневматична підвіска, дизельні мотори HDі, 6-ст. АКПП, маса устаткування для комфорту

Cіtroen C4 Aіrcross. Перевірено футболом

Cіtroen C4 Aіrcross. Перевірено футболом

Квитки на півфінал Іспанія - Португалія у Донецьку в мене на руках. Без зайвих формальностей "Сітроен Україна" видає нам автомобіль для поїздки на цей унікальний захід...

Новорічні пропозиції від Cіtroеn

Новорічні пропозиції від Cіtroеn

До новорічних свят представництво "Сітроен Україна" пропонує кредит "Новорічний" у рамках програми Cіtroеn Fіnancіal Servіces

Акційна пропозиція від Cіtroеn - моделі та ціни на будь-який смак

Акційна пропозиція від Cіtroеn - моделі та ціни на будь-який смак

У червні представництво "Сітроен Україна" повідомляє "гарячі літні ціни" на всі популярні моделі Cіtroеn

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Найбільші виробники автомобілів у світі влаштували справжні перегони ніздря до ніздрі. Представляємо до Вашої уваги рейтинг ТОП-10 за результатами проданих у 2009 році автомобілів. Відомий інститут дослідження ринку IHS Automotive додав до нього перспективи компаній до 2015 року.

Нова ера мінівенів Citroеn

Нова ера мінівенів Citroеn

Компанія Citroеn сьогодні є одним з лідерів на ринку мінівенів - у світі продано більше 3 млн. автомобілів сімейства Picasso. І тепер Марка готується відкрити нову еру мінівенів концептом Citroеn TECHNOSPACE, який дебютує на автомобільній виставці в Женеві.

Креативні технології - у подарунок від Cіtroеn

Креативні технології - у подарунок від Cіtroеn

Представництво "Сітроен Україна" повідомляє про проведення передноворічної акції "Свято технологій".

Чого нам варто будинок побудувати, або Скільки коштує створення й обслуговування страхової компанії

Чого нам варто будинок побудувати, або Скільки коштує створення й обслуговування страхової компанії

Сьогодні ми говоримо з новачками та про новачків ринку, оцінюємо вартість запуску власної страхової компанії у сучасних умовах для інвестора.

HYUNDAI - лідер продажів за підсумками 8-ми місяців 2012 року

HYUNDAI - лідер продажів за підсумками 8-ми місяців 2012 року

Бренд HYUNDAI знову став першим по продажах, про що свідчить статистика за серпень поточного року: 1884 реалізованих автомобіля на території України. Частка марки склала 10,21%, що на 1,11% більше в порівнянні з попереднім місяцем (9,10%).

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта