11.12.2012

Автомобілі якого кольору найбільше пасують вам за датою народження?

За матеріалами сайту: www.astrologyforu.com

Автор: Інна Кравцова, всі статті автора

Автомобілі якого кольору найбільше пасують вам за датою народження?Більшість із нас рано чи пізно замислюються про придбання автомобіля. Далі наведені важливі поради про те, як підібрати сприятливий колір і номер для транспортного засобу. Впевнені, що правильний вибір принесе вам успіх та вдачу на довгий час.

Номер 1

Якщо ви народилися 1, 10, 19, 28 числа будь-якого місяця, в нумерології вашою особистістю керує цифра 1. Для «одиничок», щасливими числами в номері автомобіля будуть 1,2,4,7. Не обирайте номерного знака з 8-кою. Сприятливими для вашого авта  є золотисто-жовтий, мідний та світлий пшеничний кольори, несприятливими- чорний та темно-синій. Найкращий час для покупки автомобіля - неділя або понеділок.

Номер 2

Якщо ви народилися 2, 11,20,29 числа будь-якого місяця, сумарна цифра вашого народження - 2. Для «двійок» сприятливі числа - це 1,2,4,7, не обирайте номерний знак з 9-кою. Щасливі кольори для вашого автомобіля - білий, кремовий та зелений, а ось синій, чорний та червоний можуть притягти неприємності. Неділя, понеділок і п'ятниця для вас є найкращими днями тижня для придбання автомобіля.

Номер 3

Якщо ви народилися 3, 12, 21,30 будь-якого місяця, число вашого народження - 3. Сприятливі цифри для «трійок» - 3 та 9, не обирайте номерного знака для машини з 5-кою та 8-кою. Ваші щасливі кольори автомобіля - жовтий, чорний або світло-блакитний. Щодо сприятливих для покупки авто днів, ними є четвер, п'ятниця та вівторок.

Номер 4

Якщо ви народилися 4, 13, 22,31 числа будь-якого місяця, ваш доленосний номер - 4. Цифри 2,4 та 7 для «четвірок» є сприятливими, чого не можна сказати про 8-ку. Ви можете сміливо купувати автомобілі кремового, світло-сірого, димчастих кольорів. Однак, нехай так і залишаться стояти в автосалоні сині машини, автівки кольору хакі та кольору пшениці. Сприятливі дні для придбання транспортного засобу для вас -  неділя, понеділок та субота.

Номер 5

Якщо ви народилися 5, 14, 23 числа будь-якого місяця, цифрою вашої особистості в нумерології є п'ятірка.  Тому мати 5-ку в номерному знаку авта для вас дуже і дуже добре, а от уникати слід 8-ок та 9-ок. Сприятливі кольори транспортного засобу для людей з цифрою 5 у гороскопі – будь-які виблискуючі металики, білий, хакі та пшеничний.

Номер 6

Якщо ви народилися 6,15,24 будь-якого місяця, число Долі для вас - 6. Щасливими цифрами в номерному знаку вашої машини стануть 3 та 6, при цьому слід уникати 8 і 4. Ваші сприятливі кольори транспортного засобу - світло-блакитний, небесно-синій, світло-рожевий і пшеничний .Нумерологи не радять вам їздити на темно-синіх та червоних машинах. Вівторок, четвер і п'ятниця - найкращі дні для покупки автомобіля.

Номер 7

Якщо ви народилися 7, 16 або 25 числа будь-якого місяця, ваш персональний код у нумерології - 7. Сприятливими цифрами в номерному знаку вашого транспортного засобу стануть 1,4,7, невдачі може принести число 9. Купуючи автомобіль, обирайте світло-зелені, жовті або ж білі машини. Робити придбання найкраще в неділю або понеділок.

Номер 8

Якщо ви народилися 8, 17, 26 числа будь-якого місяця, вашою долею керує цифра 8. Природньо, що для людей вашого типу щасливою є саме 8-ка, а ось цифра 4 для вас не є сприятливою. Вам слід обирати транспортний засіб синього або будь-якого світлого пастельного кольору. Хорошими днями для покупки автівки для вас є субота, неділя та понеділок.

Номер 9

Якщо ви народилися 9, 18 та 27 числа будь-якого місяця, ваше щасливе число - 9. Удачу принесе вам дорожній номер з дев'яткою, а от обирати з 5-кою або 7-кою не варто. Віддавайте перевагу транспортним засобам темно-червоного та рожевих кольорів. Вівторок, четвер і п'ятниця для вас є найбільш сприятливими днями для придбання автомобіля.

Теги: авто, номерні знаки

Читайте також:
Honda створила перший «нескінченний» ролик на YouTube
09.04.2015
Honda створила перший «нескінченний» ролик на YouTube
Швидкість, технології, драйв: BMW в п'ятій частини фільму "Місія нездійсненна"
25.03.2015
Швидкість, технології, драйв: BMW в п'ятій частини фільму "Місія нездійсненна"
«Пікселі»: в новій фантастичній комедії Sony Pictures автомобілі MINI врятують світ.
24.03.2015
«Пікселі»: в новій фантастичній комедії Sony Pictures автомобілі MINI врятують світ.
Де утворювалися найбільші автомобільні пробки в історії (фото)
12.03.2015
Де утворювалися найбільші автомобільні пробки в історії (фото)
Дивовижні суперкари відомих світових брендів (фото)
12.03.2015
Дивовижні суперкари відомих світових брендів (фото)
Жінки. Винаходи. Автомобілі
16.02.2015
Жінки. Винаходи. Автомобілі
Фары и фонари черпают вдохновение в знаках препинания
21.07.2014
Фары и фонари черпают вдохновение в знаках препинания
За полгода на Кубе продано 50 новых авто
06.07.2014
За полгода на Кубе продано 50 новых авто
Alfa Romeo и итальянский металл
26.06.2014
Alfa Romeo и итальянский металл
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Рейтинг неординарних весільних авто

Рейтинг неординарних весільних авто

Осінь - час весіль ... Ось Autoexpert.in.ua і вирішив скласти свій рейтинг незвичайних, своєрідних і просто, на наш погляд, вдалих і нестандартних рішень для оформлення весільних автомобілів.

ТОП-10 «Кращих авто для міста»

ТОП-10 «Кращих авто для міста»

Чехи, корейці, німці, француз та українець виявилися найбільш затребуваними для міста. Об'єднаний рейтинг найпопулярніших авто у «В» і «С» класах машин склав сайт з продажу автомобілів RST.ua. У ТОП-10 «Кращих авто для міста» 2012 року потрапили машини з найвищим співвідношенням вартість-кількість проданих авто за рік.

Домогосподарка в автомобілі або як подолати страх водіння?

Домогосподарка в автомобілі або як подолати страх водіння?

Життя в мегаполісі настільки ритмічне, відстані настільки величезні, турбот у сучасній господині стільки, що без автомобіля не обійтися.

Собака-барабака на машині катака

Собака-барабака на машині катака

Знайомтеся, за паспортом його кличуть Тайфун Алі Аннет Кінг, і тільки для рідних і друзів - просто Фунтик. У порівнянні з усіма собаками, які були в нашій родині до нього, це - справжній хлопчик-відмінник, спостережливий, делікатний, терплячий, неймовірно охайний, але при цьому - собі на розумі, якщо чогось не хоче, майстерно вміє робити вигляд «моя твоя не розумій »або« відчепіться, я - китайський даун». Зазвичай ми рудому хитруну не віримо, адже розуміємо, що наш шар-пей - пес розумний. Незабаром йому  7 років стукне, в перерахунку на людський вік – це вже понад сороковник виходить, не хлопчик. І ось всі ці роки ми успішно долаємо проблему перевезення своєго улюбленого собаки в своїй улюбленій машині. Залишити звіра нема кому, хочеш - не хочеш - вози.

Якщо «автомобіль» приснився ...

Якщо «автомобіль» приснився ...

Що ж означає, якщо автомобіль або якась з його частин наснилися Вам у сні? Вивчивши кілька сонників, ми прийшли до висновку, що найбільш прогресивним є так званий «Сонник 21 століття», оскільки тут дано визначення сновидінням, у яких сняться бампер, бак автомобіля і навіть ресора вже до чогось сниться;) Що нас безумовно порадувало, так це те, що найчастіше автомобіль у сні віщує все ж позитивні зміни у вашому житті.

Найпопулярніші автомобілі на вторинному ринку

Найпопулярніші автомобілі на вторинному ринку

«Сімка», «шістка» і Lanos - найбільш перепродувані «легковики» за підсумками 2012 року.

Найпрактичніший колір автомобіля

Найпрактичніший колір автомобіля

Важливо, щоб на автомобілі не були помітні маленькі потертості, подряпини, відколи й у разі чого було легко знайти колір для пофарбовування пошкодженого місця

П'ять авто-прогнозів на 2013 рік

П'ять авто-прогнозів на 2013 рік

Передбачення майбутнього - на рідкість невдячне заняття. Але ми все ж постараємося зробити ряд сміливих припущень про тенденції розвитку автомобільної промисловості в 2013 році. Отже, приступимо.

Вживані авто: ринок чи базар?

Вживані авто: ринок чи базар?

Сьогодні в Україні ринку старих авто немає, є дикий базар. Звичайно, офіційні імпортери намагаються запустити систему продажу trade-in. У багатьох автосалонах вона вже успішно працює, але замінити свій старий автомобіль на новий покупець може тільки в рамках одного бренду.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта