12.11.2012

Чи все Ви знаєте про шини?

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

61% молодих водіїв не навчалися водінню у снігопад, і не знають, які потрібні шини в холодну погоду.

Напередодні зими нове дослідження ТОВ Гудієр Раша показало, що 15% молодих водіїв у Росії відчувають себе невпевнено під час водіння взимку, і не знають, наскільки важливим є підбір правильних шин, коли температура понижується.

Чи все Ви знаєте про шини?

Керування машиною у зимовий час вимагає хорошої координації і балансу на дорозі, що розвиваються в ході багаторічної практики і досвіду. Але, на жаль, багато водіїв, які нещодавно отримали права, не приділяють особливостям водіння в холодну пору належної уваги.

керівник Центральної Автошколи Лобарєв С.Ю.

«Спеціальні заняття для тих, хто навчався водити машину влітку, швидше за все, необхідні. На жаль, сьогодні автошколи обмежені рамками стандартної навчальної програми, у якій немає прив'язки до погодних умов, хоча на наш погляд, таку прив'язку ввести було б корисно », говорить керівник Центральної Автошколи Лобарєв С.Ю.

Дослідження, проведене компанією ТОВ Гудієр Раша, серед 6400 осіб, віком до 25 років, в 16 країнах (15-ти Європейських та Південній Африці), дало можливість заглянути у голови молодих водіїв і показало деякі цікаві результати.

Технічне обслуговування шин

Серед усіх опитаних країн, Росія, разом з Італією і Польщею, стоїть на першому місці за кількістю людей, які мало знають про основи технічного обслуговування шин. Однак молоді водії Росії виробили хороші звички у цій області. Практично всі опитані чоловіки сказали, що вони б змогли самі поміняти пробиту шину, показник набагато вищий, ніж в інших країнах. Вони також дбають про робочі характеристики шин і хочуть знати більше про те, які шини найбільше підходять під їхні потреби.

o Хоча тільки чверть (25%) сказали, що навчалися перевірки тиску шини в автошколі, три чверті (75%) сказали, що намагаються регулярно перевіряти тиск в шинах.

o Четверо з десяти (42%) навчалися важливості гарного стану шин у відношенні безпеки на дорогах, але 58% сказали, що перевіряють протектори шин на зношеність і три чверті (73%) погодилися, що зимові шини мають бути замінені на нові при досягненні мінімально допустимої глибини протектора.

o Хоча тільки 29% навчалися заміні спущеної шини в автошколі, 64% (96% чоловіків і 32% жінок) сказали, що змогли б самі її поміняти.

o У Європі лише 44% сказали, що самі впоралися б із заміною шин. А жінки (33%) зізнавалися, що в такій ситуації, швидше за все, подзвонили б своєму хлопцеві чи звернулися до інших водіїв за допомогою (27%).

o Переважна більшість (86%) цікавляться тим, у яких зимових шин краще зчеплення з дорогою. Три чверті (74%) купують шини саме через те, що вони зменшують гальмівний шлях машини при зливах, а 65% зазвичай звертаються за порадою у виборі шин до продавця.

o Найбільше водіїв хвилюють такі показники, як зчеплення на поворотах (89%), зчеплення на мокрій дорозі й гальмування на мокрому покритті (86%). Вони також дбають про довговічність шин (79%). Чоловіків більше турбує опір акваплануванню (77%), ніж жінок (68%). Внутрішній шум і ефективність використання палива важливі для 74% і 71% відповідно. 64% сказали, що їх турбує зовнішній шум шини.

За словами керівника Московської Центральної Автошколи Лобарева С.Ю «Знання із техобслуговування у великому обсязі на наш погляд не є необхідними на відміну від знання інформації про шини. Цей розділ присутній у чинній програмі навчання, але на жаль ефективно він сприймається тільки водіями з досвідом водіння »

Таким чином, дослідження показує, що люди хочуть отримувати більше інформації про те, які шини краще підійдуть у зимовий час. А так, як великий відсоток молоді не знає навіть найбільш базових правил, таких, як необхідність заміни шин, коли температура падає нижче +7 С ° градусів, інформація про шини для них особливо актуальна.

Порада водіям

Для жителів північних широт зимою негативні температури повітря звичні, однак на їхньому фоні інтенсивні опади і короткий світловий день створюють більш небезпечні умови для дорожнього руху.

Компанія ТОВ Гудієр Раша починає продаж шипованих шин UltraGrip Ice Arctic в Росії. Нова модель шини підвищує безпеку руху в зимових умовах.

Нова технологія шипа, яка використовується при виробництві шин Goodyear UltraGrip Ice Arctic, забезпечує більш надійне зчеплення з дорогою, покращуючи керованість автомобіля і ефективність гальмування на дорозі, покритій снігом і льодом.

Бенджамін Віллот, генеральний директор «ТОВ Гудієр Раша»: «Нова шина Goodyear UltraGrip Arctic Ice - це результат комплексної роботи, яка велася нашими фахівцями впродовж п'яти років. Випускаючи нові шини Goodyear UltraGrip Arctic Ice, при створенні яких використані найсучасніші технології, ми виводимо безпеку руху взимку на новий рівень ».

Про компанію

ТОВ Гудієр Раша - це один з найбільших світових виробників шин. Загальна кількість співробітників компанії в усьому світі становить близько 72 000 осіб. Компанія виробляє свою продукцію на 53 підприємствах, розташованих у 22 країнах світу. Два інноваційних центри компанії розташовані у містах Акрон, Огайо і Кольмар-Берг, Люксембург, прагнуть створювати ультрасучасні товари та послуги, що встановлюють стандарти в області технологій і послуг у даній галузі. Компанія була заснована в 1898 році. Інновації ТОВ Гудієр Раша встановлює стандарти в автомобілебудуванні вже більше 100 років.

Додаткову інформацію про ТОВ Гудієр Раша і її продукції ви можете дізнатися на www.goodyear.ru

Про дослідження

Дослідження було проведено компанією Ipsos Public Affairs спільно з компанією ТОВ Гудієр Раша. Респондентами виступили 6400 молодих водіїв до 25 років у 16 ​​країнах: Іспанія, Франція, Бельгія, Італія, Польща, Туреччина, Великобританія, Нідерланди, Чехія, Данія, Швеція, Швейцарія, Німеччина, Австрія, Південна Африка, Росія.

Про Центральну Автошколу

Центральна автошкола є однією з найстаріших автошкіл Москви. Її основи були закладені в 1990 році, коли була утворена автошкола "АЛІС". На теперішній час мережа філій школи складається з 30 навчальних центрів і охоплює всі адміністративні округи столиці. Візитною карткою освітньої діяльності Центральної автошколи є можливість вибору слухачами форми навчання, велика кількість майданчиків для водіння (більше 50 майданчиків), пропозиція широкого спектру додаткових послуг.

Теги: Goodyear, шини

Читайте також:
Як розморозити заледенілий автомобіль
14.11.2016
Як розморозити заледенілий автомобіль
5 порад для водіїв взимку
21.12.2015
5 порад для водіїв взимку
Як зробити так, щоб ваш автомобіль не вкрали
17.03.2015
Як зробити так, щоб ваш автомобіль не вкрали
Українські водії все більше віддають перевагу газу замість бензину
12.03.2015
Українські водії все більше віддають перевагу газу замість бензину
В Україні з'явився мобільний посібник з експлуатації автомобілів Nissan
11.03.2015
В Україні з'явився мобільний посібник з експлуатації автомобілів Nissan
Як збільшилися ціни на літню гуму?
11.03.2015
Як збільшилися ціни на літню гуму?
Що слід зробити, щоб ваш акумулятор служив довше?
11.03.2015
Що слід зробити, щоб ваш акумулятор служив довше?
Як зробити так, щоб ваш автомобіль не став легкою здобиччю крадіїв
10.03.2015
Як зробити так, щоб ваш автомобіль не став легкою здобиччю крадіїв
Эксперт про майбутнi ціни на пальне
07.03.2015
Эксперт про майбутнi ціни на пальне
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Мінімальний розмір протектора

Мінімальний розмір протектора

По всій Європі мінімальна глибина протектора для літніх та зимових шин складає 1,6 мм.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Характер і причини зношування шин

Характер і причини зношування шин

Огляд шин автомобіля дає Вам можливість отримати інформацію про стан шин і коліс, про особливості використання автомобіля, про його можливі дефекти, а також про стиль водіння.

Все про шини

Все про шини

Шини проектуються таким чином, щоб бути максимально безпечними навіть у екстремальній ситуації. Щоб вони завжди надійно виконували свою роботу потрібно вміти правильно вибирати та слідкувати за шинами. Знання особливостей шин стане запорукою спокою за кермом.

Goodyear UltraGrіp 8 руйнує міф про універсальність шин

Goodyear UltraGrіp 8 руйнує міф про універсальність шин

Нова модель зимових шин Goodyear UltraGrіp 8 демонструє рекордні показники зчеплення й курсової стійкості в незвичайних випробуваннях, проведених фахівцями британського видання What Car?

Нове маркування шин: обирай краще

Нове маркування шин: обирай краще

Починаючи з 1 листопада 2012 р. на території Євросоюзу набуває чинності  новий стандарт маркування всіх легкових і вантажних шин, виготовлених після 1 липня 2012 р.

Тест зимових шин 2012: 8 преміум-моделей у порівнянні

Тест зимових шин 2012: 8 преміум-моделей у порівнянні

Вісім шин преміум-класу популярного розміру 205/55 R 16 H пройшли детальний тест. Серед них: новинка Conti TS 850, оновлені моделі Bridgestone, Michelin і Nokian

Зимові шини: питання та відповіді

Зимові шини: питання та відповіді

Взимку на літніх шинах далеко не заїдеш, а всесезонні шини - це всього лише компроміс. Правильне рішення лише одне - автомобіль повинен бути "взутим" у зимові шини, незалежно від його класу, типу й ціни.

Goodyear UltraGrіp Іce Arctіc: нові сторони досконалості

Goodyear UltraGrіp Іce Arctіc: нові сторони досконалості

Технології, застосовані в новій моделі UltraGrіp Іce Arctіc, істотно підвищують коефіцієнт зчеплення та скорочують гальмовий шлях на снігу і на крижаному покритті

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта