12.11.2012

А Ви впевнено почуваєте себе за кермом?

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

А Ви впевнено почуваєте себе за кермом?Для багатьох людей автошкола - це єдина можливість отримати навички водіння автомобіля. Саме на неї покладають надії підготуватися до водіння в реальних умовах. Але наскільки хорошу підготовку може дати автошкола, і наскільки впевнено почувають себе на дорозі молоді водії? На це питання ми спробуємо відповісти в даній статті.

Згідно з недавнім дослідженням, проведеним компанією ТОВ Гудієр Раша серед 6400 чол. до 25 років у 16 країнах (Опис вибірки в додатку № 1), майже 1/3 молодих водіїв, які нещодавно отримали права, невпевнено почувають себе в таких повсякденних ситуаціях, як парковка, зміна смуги руху та швидкісні траси. І, не дивлячись на навчання в автошколі, 10% молодих водіїв все одно не впевнено виконують паралельну парковку.

А Ви впевнено почуваєте себе за кермом?

Також, у молодих водіїв великі труднощі виникають під час водіння за кордоном, у гірській місцевості і за поганих погодних умовах.


"Загальне навчання водінню за кордоном і / або в гірській місцевості позбавлене як практичного, так і економічного змісту, тому що кількість виїжджаючих за кордон або в гори на своєму автомобілі незначна. За наявності індивідуального бажання пройти додатковий курс такої підготовки цілком можливо ", говорить керівник Центральної Автошколи Лобарєв С.Ю.

Згідно з дослідженням ТОВ Гудієр Раша, 94% молодих водіїв у Росії не навчалися принципам водіння за кордоном, а 79% - водінню у гірській місцевості. Це при тому, що зараз в житті молодих людей подорожі займають величезне місце і через зручність пересування, більшість людей беруть на прокат автомобіль за кордоном, навіть якщо не почувають себе досить впевнено на незнайомих дорогах.

А Ви впевнено почуваєте себе за кермом?

Внаслідок цього, водіння за кордоном викликає невпевненість у 54% росіян, що набагато вище середнього показника по 16-ти країнам - 30%. Дивно, що даний показник вище навіть показника по Великобританії, де невпевнено при водінні за кордоном себе почувають 46%. Однак, якщо по Великобританії такий високий відсоток виправданий, у зв'язку з лівостороннім рухом, то для Росії він невиправдано високий.

А Ви впевнено почуваєте себе за кермом?

Цікаво й те, що 57% не навчалися водінню у снігопади, це враховуючи погодні умови Росії. Також, 63% не навчалися водінню при зливах. Цікаво, що даний відсоток лише на 4 одиниці нижче показника по Туреччині.

Через нестачу знань, 15% росіян все ще відчувають себе невпевнено при водінні у снігопад. Знов-таки, показник на диво високий, враховуючи Російський клімат.

А Ви впевнено почуваєте себе за кермом?

Також, Росія лідирує за кількістю людей невпевнених у водінні в гірських місцевостях - 34% при середньому 19%.

Далі, 76% не навчалися водінню у нічний час. Це стає особливою проблемою у зимовий час, коли світає пізно, а темніє рано. Не кажучи вже про те, що до всіх нічних заходів молодь також добирається на автомобілі.

Ще один цікавий момент, який виявило дослідження ТОВ Гудієр Раша, це те, що не всі молоді люди знають основи техобслуговування автомобіля. Так, тільки 42% знають про необхідність догляду за шинами, 47% про ефективне використання палива при різних техніках водіння, 27% про те, як перевіряти рівень тиску в шинах, 29% про те, як міняти спущену шину.

Також, молоді водії не проходили навчання тому, як вести себе в аварійних ситуаціях:

• 54% не навчалися аварійного маневрування автомобіля

• 39% не навчалися усунення аварійних поломок (для порівняння - у Великобританії тільки 1% людей не проходили навчання по цій темі).

На закінчення варто сказати, що, хоча 83% молодих водіїв стверджують, що впевнено почувають себе за кермом авто відразу після закінчення автошколи, 25% зізнаються в тому, що не здали б екзамен ще раз, якщо б довелося.

А Ви впевнено почуваєте себе за кермом?

Про компанію

ТОВ Гудієр Раша - це один з найбільших світових виробників шин. Загальна кількість співробітників у всьому світі становить близько 72 000 осіб.
Компанія виробляє свою продукцію на 53 підприємствах, розташованих у 22 країнах світу. Два інноваційних центри компанії, розташовані в містах Акрон, Огайо і Кольмар-Берг, Люксембург, прагнуть створювати ультрасучасні товари та послуги, що встановлюють стандарти в області технологій і послуг у даній галузі. Компанія була заснована в 1898 році.

Інновації ТОВ Гудієр Раша встановлюють стандарти в автомобілебудуванні вже більше 100 років.
Додаткову інформацію про ТОВ Гудієр Раша і її продукцію ви можете дізнатися на www.goodyear.ru

Про дослідження

Дослідження було проведено компанією Ipsos Public Affairs спільно з компанією ТОВ Гудієр Раша. Респондентами виступили 6400 молодих водіїв до 25 років у 16 ​​країнах: Іспанія, Франція, Бельгія, Італія, Польща, Туреччина, Великобританія, Нідерланди, Чехія, Данія, Швеція, Швейцарія, Німеччина, Австрія, Південна Африка, Росія.

Про Центральну Автошколу

Центральна автошкола є однією з найстаріших автошкіл Москви. Її основи були закладені в 1990 році, коли була утворена автошкола "АЛІС". На даний час мережа філій школи складається з 30 навчальних центрів і охоплює всі адміністративні округи столиці. Візитною карткою освітньої діяльності Центральної автошколи є можливість вибору слухачами форми навчання, велика кількість майданчиків для водіння (більше 50 майданчиків), пропозиція широкого спектру додаткових послуг.

Теги: Goodyear, автошкола, зима, керування авто взимку

Читайте також:
Як водити авто взимку
05.12.2016
Як водити авто взимку
Особливості осіннього водіння авто на мокрій дорозі і в туман
07.10.2016
Особливості осіннього водіння авто на мокрій дорозі і в туман
В отпуск за границу на автомобиле. О чем нужно помнить?
04.07.2014
В отпуск за границу на автомобиле. О чем нужно помнить?
MG 6 занял первое место в рейтинге на лучшую управляемость
25.06.2014
MG 6 занял первое место в рейтинге на лучшую управляемость
Камера, мотор! Новое приложение MINI Connected ready позволяет управлять камерами GoPro непосредственно с бортового компьютера MINI
24.06.2014
Камера, мотор! Новое приложение MINI Connected ready позволяет управлять камерами GoPro ...
Что нужно знать о вождении в дождливую погоду?
15.05.2014
Что нужно знать о вождении в дождливую погоду?
Прогноз IHS: через 20 лет на дорогах будет 50 миллионов автономных автомобилей
27.03.2014
Прогноз IHS: через 20 лет на дорогах будет 50 миллионов автономных автомобилей
О чём друг другу «говорят» водители на трассе?
21.03.2014
О чём друг другу «говорят» водители на трассе?
Неофіційні правила дорожнього руху
28.01.2014
Неофіційні правила дорожнього руху
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Поради водієві для їзди взимку [1]

Поради водієві для їзди взимку [1]

Багато водіїв недооцінюють той факт, що зі зміною погодних умов і температури змінюється також і поводження автомобіля. У деяких випадках неусвідомлені дії можуть мати фатальні наслідки. Колектив autoexpert.іn.ua зібрав кілька порад з безпечного водіння. Бажаємо Вам завжди залишатися в смузі руху

Чи потрібно прогрівати двигун узимку?

Чи потрібно прогрівати двигун узимку?

Ми любимо свої машини та висловлюємо щире бажання піклуватися про них. Для цього взимку багато хто з нас прогріває двигун перед поїздкою, вважаючи, що так для нього краще. Чи дійсно це так?

Любителям Карпат - Славсько

Любителям Карпат - Славсько

 Славсько відоме всім гірськолижникам і любителям Карпат тим, що саме тут знаходиться Мекка українських гірськолыжников - гора Тростян ( місце тренувань радянської збірної). Висота гори 1232 метри. Розташоване Славсько в 140 км. від Львова на висоті 750 метрів над рівнем моря, в долині річок Опір і Славської. Поряд знаходиться історичне село Тухля, описане в книзі І.Франка "Захар Беркут". 

Історія Закарпаття: палац Шенборнів

Історія Закарпаття: палац Шенборнів

Палац Шенборнів є одним із наймальовничіших серед палаців Закарпаття, які ще збереглися. Розташований в невеликому селі Карпати (Берегвар) між Мукачево і Свалявою.

Свалява – мальовниче джерело здоров'я

Свалява – мальовниче джерело здоров'я

  Свалява - один із найвідоміших бальнеологічних курортів Закарпаття. Місто  розташоване на висоті близько 300 м над рівнем моря в мальовничій долині ріки Латоріца, оточеній горами.  

Автомобільні музеї Німеччини. Частина I

Автомобільні музеї Німеччини. Частина I

 У кожного поважаючого себе флагмана німецького автопрому є свій музей. 

Увага: ожеледиця! Як правильно гальмувати під час ожеледиці

Увага: ожеледиця! Як правильно гальмувати під час ожеледиці

Ми ще раз прийшли до спільної думки: ожеледиця - штука небезпечна, навіть для повнопривідних машин. Гальмуємо на початку вулиці, а зупиняємося - на сусідній. А що ж робити тоді нам - власникам авто з переднім і заднім приводом? Як гальмувати і як уникнути аварій? Давайте розберемося.

Зимові шини: питання та відповіді

Зимові шини: питання та відповіді

Взимку на літніх шинах далеко не заїдеш, а всесезонні шини - це всього лише компроміс. Правильне рішення лише одне - автомобіль повинен бути "взутим" у зимові шини, незалежно від його класу, типу й ціни.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта