05.11.2012

Якщо «автомобіль» приснився ...

Що ж означає, якщо автомобіль або якась з його частин наснилися Вам у сні? Вивчивши кілька сонників, ми прийшли до висновку, що найбільш прогресивним є так званий «Сонник 21 століття», оскільки тут дано визначення сновидінням, у яких сняться бампер, бак автомобіля і навіть ресора вже до чогось сниться;) Що нас безумовно порадувало, так це те, що найчастіше автомобіль у сні віщує все ж позитивні зміни у вашому житті.

Якщо «автомобіль» приснився ...

Побачений у сні автомобіль віщує вам, як правило, зміни в житті або подорож, відрядження, приємну дорогу найближчим часом.

Багато автомобілів уві сні можуть означати, що нова робота або турботи, які доставляють вам чимало хвилювань, все-таки принесуть свої дивіденди і матеріальну вигоду.

Купівля уві сні автомобіля - означає, що вам належить почати нову успішну справу або повернутися до раніше відкладених з якихось причин занять.

Купити уві сні шикарний автомобіль або дорогу іномарку - дуже хороший сон. Він провіщає вам успіх у всіх ваших починаннях, удачу і подальше просування по службових сходинках.

Куплений у сні джип, позашляховик або всюдихід - сон-пересторога. Це означає, що ваші справи прийшли у повний занепад, а надії на швидке їх поліпшення є самообманом. Вам необхідно більш серйозно поставитися до всіх проблемам, які стоять перед вами, не упускаючи навіть найдрібніших і незначних.

Перебувати у сні за кермом автомобіля - передвіщає вам щастя, пошук нових можливостей, наближення до мети життя. Якщо це іномарка, то ви отримаєте відповіді на питання, які мучили вас довгий час. Бути за кермом свого автомобіля також може передвіщати вам удачу в бізнесі.

Їхати уві сні в автомобілі з попутником - символізує те, що ваші напружені відносини з оточуючими або керівництвом покращаться.

Паркувати автомобіль у людному місці - може означати тимчасовий розрив зі своїми друзями або компаньйонами.

Мчати по автодрому на автомобілі до фінішу - означає, що в реальному житті ви проявите занадто багато обережності і стриманості. Ваші суперники можуть вас випередити. Якщо ж ви прийшли до фінішу першим, то всі ваші конкуренти залишаться далеко позаду, і ви досягнете реалізації намічених планів.

Почувати себе уві сні за кермом асом - означає, що у вас завищена зарозумілість і, для того щоб досягти хороших результатів, вам необхідно переглянути своє ставлення до оточуючих проблем і більш тверезо підійти до їх вирішення.

Мчати по дорозі на величезній швидкості в іномарці - провісник успіху в справах. Проходити на автомобілі крутий віраж - може означати, що перед вами стоять серйозні перешкоди, подолати які буде досить складно.

Потрапити на автомобілі в аварію, не будучи її винуватцем - такий сон обіцяє вам сприятливий поворот обставин, досягнення намічених цілей. Іномарка, що потрапила в аварію може передвіщати несподівані матеріальні труднощі, а зіткнення автомобілів - посилення конкурентної боротьби.

Ремонтувати уві сні автомобіль - означає, що наяву вас чекають даремні клопоти.

Бачити у сні розбиту фару на своїй машині - знак того, що наяву вам доведеться змиритися зі своєю поразкою. Включена фара, яка освітлює щось важливе для вас, символізує вашу впевненість у собі, допомогу відданих друзів.

Якщо приснився автомобільний акумулятор, це - хороший знак. Він обіцяє вам удачу в роботі та значні доходи від грошових операцій.

Побачена уві сні каністра - попередження про ймовірні проблеми на роботі. На вас можуть покласти чужі невирішені справи.

Якщо вам приснився вам порожній автомобільний бак - це віщує несподівані зміни; бак, що протікає - даремні клопоти і невдачі.

Побачений у сні вантажний автомобіль або самоскид може попереджати вас про можливий конфлікт з начальником. Не лізьте на рожен - удача не на вашому боці, і ви можете втратити набагато більше, ніж отримати натомість.

Купувати уві сні карбюратор для свого автомобіля - хороший знак. Такий сон обіцяє вам успіх у справах. Заміняти старий непридатний карбюратор новим - означає, що у вас можуть виникнути проблеми на роботі через недовіру до вас керівництва.

Побачити у сні відкритий багажник автомобіля - попередження про те, що ви збираєтеся прийняти занадто ризиковане рішення; якщо ж ви його закриваєте, то це говорить про вашу заощадливість.

Голосувати на дорозі - знак того, що ви дізнаєтеся про себе щось нове, виявите у себе нові прагнення або бажання; якщо вам вдалося зловити машину - значить, що ви незабаром отримаєте велике задоволення від походу, екскурсії або цікавого заходу.

Бачити у сні працюючий двигун потужного автомобіля - означає, що незабаром вас чекає успіх і процвітання; непрацюючий двигун сниться до майбутніх втрат. Якщо уві сні ви спостерігаєте за нестійкою роботою двигуна, то вам необхідно звернути увагу на своє здоров'я, особливо на серце, несправний двигун - передвістя вашої перевтоми.

Якщо уві сні вам наснився заповнений кузов вантажного автомобіля, то такий сон обіцяє вам прибуток, якщо кузов порожній - збитки.

Побачити у сні ресору автомобіля - означає, що наяву вам належить тривалий період безглуздої або малооплачуваної роботи.

Побачений уві сні бампер автомобіля може бути передвістям непередбачених ситуацій. Розбитий бампер - знак майбутньої втрати, новий бампер сниться до майбутнього корисного для вас знайомства.

Теги: авто, дивовижне, сонник

Читайте також:
Honda створила перший «нескінченний» ролик на YouTube
09.04.2015
Honda створила перший «нескінченний» ролик на YouTube
Швидкість, технології, драйв: BMW в п'ятій частини фільму "Місія нездійсненна"
25.03.2015
Швидкість, технології, драйв: BMW в п'ятій частини фільму "Місія нездійсненна"
«Пікселі»: в новій фантастичній комедії Sony Pictures автомобілі MINI врятують світ.
24.03.2015
«Пікселі»: в новій фантастичній комедії Sony Pictures автомобілі MINI врятують світ.
Де утворювалися найбільші автомобільні пробки в історії (фото)
12.03.2015
Де утворювалися найбільші автомобільні пробки в історії (фото)
Дивовижні суперкари відомих світових брендів (фото)
12.03.2015
Дивовижні суперкари відомих світових брендів (фото)
Жінки. Винаходи. Автомобілі
16.02.2015
Жінки. Винаходи. Автомобілі
Фары и фонари черпают вдохновение в знаках препинания
21.07.2014
Фары и фонари черпают вдохновение в знаках препинания
За полгода на Кубе продано 50 новых авто
06.07.2014
За полгода на Кубе продано 50 новых авто
Alfa Romeo и итальянский металл
26.06.2014
Alfa Romeo и итальянский металл
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Рейтинг неординарних весільних авто

Рейтинг неординарних весільних авто

Осінь - час весіль ... Ось Autoexpert.in.ua і вирішив скласти свій рейтинг незвичайних, своєрідних і просто, на наш погляд, вдалих і нестандартних рішень для оформлення весільних автомобілів.

Автомобілі якого кольору найбільше пасують вам за датою народження?

Автомобілі якого кольору найбільше пасують вам за датою народження?

Більшість із нас рано чи пізно замислюються про придбання автомобіля. Далі наведені важливі поради про те, як підібрати сприятливий колір і номер для транспортного засобу. Впевнені, що правильний вибір принесе вам успіх та вдачу на довгий час.

Домогосподарка в автомобілі або як подолати страх водіння?

Домогосподарка в автомобілі або як подолати страх водіння?

Життя в мегаполісі настільки ритмічне, відстані настільки величезні, турбот у сучасній господині стільки, що без автомобіля не обійтися.

Автомобіль із монет!

Автомобіль із монет!

Цей автомобіль із монет стоїть в гаражі американця Ернеста Штайнголда. 12 років колекціонер - фантазер прикрашав свого залізного друга монетами різних країн.

На педалі «газ» туфелька зі шпилькою, або ТОП-5 автоледі

На педалі «газ» туфелька зі шпилькою, або ТОП-5 автоледі

Мабуть ні для кого не секрет, що думають чоловіки побачивши дівчину за кермом. Якими «лестощами» вони обсипають автоледі, чиї нафарбовані пальчики обіймають кермо залізного коня.

Японські старі автомобілі найнадійніші

Японські старі автомобілі найнадійніші

Купівля вживаного автомобіля замість нового є альтернативою в умовах кризи. Видання Warranty Direct склало рейтинг найнадійніших «секонд хенд» автомобілів за останні 15 років.

Число жінок-автомобілістів у світі зросло вдвічі

Число жінок-автомобілістів у світі зросло вдвічі

Кількість нових водіїв серед жінок зростає удвічі швидше, ніж серед чоловіків, про що говорить недавнє дослідження. Причому не тільки зростає кількість жінок-водіїв з кожним роком, а й чоловіки стали їздити менше.

ТОП-10 «компактних авто» 2012 року

ТОП-10 «компактних авто» 2012 року

Cайт з продажу автомобілів RST.ua склав рейтинг найбільш затребуваних в Україні легковиків А-класу 2012 року. Кращими в найменшому класі авто в минулому році стали машини за співвідношенням вартість-кількість проданих авто за рік.

Правила реєстрації автомобілів змінилися

Правила реєстрації автомобілів змінилися

Почав діяти наказ МВС про реєстрацію транспортних засобів. Про це повідомляє прес-служба Держслужби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта