04.11.2012

Honda Aircraft Company почала виробництво літака HondaJet

Вся інформація про: Honda

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Honda Aircraft Company оголосила про тещо вона почала виробництво довгоочікуваного HondaJetнайбільш передового легкого реактивного літака у світі. Під час прес-конференції щорічного конгресу Національної асоціації бізнес-авіації (NBAA) в Орландо, Флорида, компанія також розповіла про основні етапи тестування, які були успішно виконані, що дозволило HondaJet ще більше наблизитися до сертифікації та постачання.

HondaJet

Пройдені етапи тестування

Протягом минулого року, Honda Aircraft виконала кілька різних польотів, системних і структурних тестів на HondaJet, включаючи креш-тести сидінь екіпажу, тестування повітряного гальма, тести на граничне навантаження, тести на обмерзання в аеродинамічній трубі і тестування нічного освітлення.

Нещодавно компанія виконала перший із серії віддалених тестів для оцінки ефективності HondaJet при екстремальних температурах. Польотні тести при спекотній погоді були проведені в Юмі, штат Арізона, і вони включали критичні тести для систем літака та інфраструктури, таких як перевірка гарячого палива, оцінка температури структури фюзеляжу і охолодження силової установки й електричного генератора.

Щоб допомогти віддалено протестувати HondaJet, у жовтні був задіяний 42-футовий, телеметричний автомобіль. Мобільна телеметрична вантажівка була розроблена, щоб продублювати телеметричні можливості всесвітньої штаб-квартири Honda Aircraft у Грінсборо, штат Північна Кароліна, і є повністю автономною телеметричної системою, використовуваною для моніторингу даних літака під час польотного тесту. Вантажівка має шість робочих станцій для аналізу, для моніторингу даних тестування в режимі реального часу в діапазоні 200 морських миль від літака і дозволяє відстежувати роботу протягом року на віддалених робочих станціях.

Розширення тестів літака

Раніше, у травні цього року, Honda Aircraft оголосила про успішне виконання тестового польоту четвертого літака, відповідного FAA, і нещодавно, п'ятий тестовий літак, що відповідає FAA, виконав електричний тест навантаження і тестування навантаження на колеса. Цей літак повинен виконати свій політ згідно розкладу на початку наступного року. Зараз, уже повністю зібраний, це буде перший HondaJet, який матиме повномасштабний салон. Додатковий шостий літак для структурних тестів, який відповідає стандартам FAA, також приєднається до тестового парку в наступному році.

Програма тестування Honda Aircraft зараз включає 4 літаки HondaJet, відповідних стандартам FAA: три активно літаючих тестових літака й один літак для наземних тестів, який використовувався виключно для структурних тестів і нещодавно був списаний з програми після успішно проведених тестів на граничне навантаження.

HondaJet

Початок виробництва зі сталим прогресом

Honda Aircraft продовжує швидко рухатися до виробництва першого пасажирського літака. Виробничі потужності Honda Aircraft у Північній Кароліні представляють очікування Honda від виробництва високоякісного продукту з тим, щоб стандартизувати роботу з виробництва і усунення дефектів. Компанія розробила і впровадила свій власний інструмент щодо поліпшення процесу виробництва, спрямований на інструкції для роботи операторів ще не конвеєрі. Інструкції представлені на планшеті, це дозволяє технікам бачити графічний інтерфейс, який легко прочитати і який спеціально розроблений для вирішення індивідуальних завдань. Цей інструментарій зменшує потребу в друкованих матеріалах і гарантує управління змінами в режимі реального часу на конвеєрі.

Виробничі потужності також будуть використовувати інноваційну систему змішування фарб на місці, розраховану на досягнення оптимального кольору при зменшенні товщини фарби в контрольованому оточенні. При натисканні кнопки, ця вдосконалена система дозволяє покрити літак єдиним шаром фарби, при цьому підтримуючи її консистенцію. Система також попередньо нагріває фарбу, що призводить до прекрасної естетичної якості.

Honda Aircraft також застосувала карт (AGC), який автоматично направляється. Він схожий на мобільний робот і розроблений з метою підбирати і поставляти запчастини до унікальних етапів у виробництві. ACG забезпечує безпечну поставку матеріалів та запчастин за запитом виробничих спеціалістів.

Встановлена ​​підтримка продукту та процесів обслуговування клієнта

Для післяпродажної підтримки літака, компанія недавно побудувала нове велике виробниче приміщення із обслуговування і ремонту, розташоване недалеко від існуючої штаб-квартири Honda Aircraft Company в Грінсборо, штат Північна Кароліна. Це приміщення включає центр підтримки, що працює цілодобово, і може одночасно обслуговувати до 12 літаків Honda. Приміщення, розраховане на те, що воно буде завантажено у другій половині 2013 року, доповнить існуючу мережу дилерів HondaJet з усіма локаціями, які надають аналогічний сервіс клієнтам.

Моделювання польотів

Щоб полегшити навчання пілотів, коли HondaJet почне працювати на повну, Honda Aircraft уклала партнерську угоду із FlightSafety ® International, світовим лідером у навчанні пілотажу, для виробництва повномасштабного симулятора польотів, який буде встановлений у штаб-квартирі Грінсборо на початку 2013 року.

Визнаний піонером авіаційних інновацій

У вересні, Американський інститут аеронавтики й астронавтики (AIAA) нагородив президента і виконавчого директора Honda Aircraft Company, пана Мічімаса Фуджіно своєю нагородою за дизайн літаків. Фуджіно був відзначений AIAA за новаторство в конфігурації розташування двигунів HondaJet над крилами (OTWEM), яка зменшує опір крил повітрю і збільшує опір дивергенції числу Маха.

Конфігурація OTWEM HondaJet також дозволяє зробити максимальним обсяг кабіни літака, збільшуючи круїзну паливну ефективність, зменшує шум у салоні і зовнішній шум. Інші інновації HondaJet включають шуморозділення природно ламінованої підлоги (NLF) і передньої кромки крила, та композитного фюзеляжу. Всі разом ці інновації роблять HondaJet найшвидшим, найбільш просторим і найбільш паливно ефективним реактивним літаком у своєму класі.

Президент і виконавчий директор Honda Aircraft Мічімаса Фуджіно сказав: «Конвеєр із виробництва HondaJet вже налагоджений, основні комплектуючі літака, включаючи фюзеляж і крила виробляються і ми вже почали збірку першого пасажирського літака. Початок виробництва є найбільш важливим етапом у сьогоднішній програмі HondaJet, більш важливим є лише отримання сертифікату відповідності від Федеральної авіаційної адміністрації і постачання першого літака. Honda відома тим, що сповідує методичний підхід до інжинірингу та процесів. У цьому залишається наше зобов'язання надати найбільш цінний продукт авіаційної галузі. Ми витратили достатньо часу і зусиль із програмою HondaJet, щоб зробити це правильно і надати нашим клієнтам найкращий з можливих продуктів із найкращим можливим досвідом його використання.»

Теги: Honda, Honda Jet, літак

Читайте також:
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛІЗУВАВ У 2015 Р. 8,5 МЛН. АВТОМОБІЛІВ
10.02.2016
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛІЗУВАВ У 2015 Р. 8,5 МЛН. АВТОМОБІЛІВ
Бренд Honda в Україні: нові шляхи розвитку
16.04.2015
Бренд Honda в Україні: нові шляхи розвитку
Офiцiйно - новини про припинення продажів Opel та Chevrolet в Росії не стосуються України!
19.03.2015
Офiцiйно - новини про припинення продажів Opel та Chevrolet в Росії не стосуються України!
Завод KIA Motors в Словаччині побив рекорд виробництва!
22.01.2015
Завод KIA Motors в Словаччині побив рекорд виробництва!
Bosch планує стати єдиним власником ZF Lenksysteme
17.09.2014
Bosch планує стати єдиним власником ZF Lenksysteme
Honda CR-V – самый продаваемый SUV в мире по результатам первого квартала года
01.08.2014
Honda CR-V – самый продаваемый SUV в мире по результатам первого квартала года
Great Wall вновь вошел в список самых дорогих брендов Китая
21.07.2014
Great Wall вновь вошел в список самых дорогих брендов Китая
На заводе VDL Nedcar состоялся запуск производства MINI
21.07.2014
На заводе VDL Nedcar состоялся запуск производства MINI
Mitsubishi Motors Corporation будет поставлять Chrysler de Mexico компактный седан
04.07.2014
Mitsubishi Motors Corporation будет поставлять Chrysler de Mexico компактный седан
більше новин »
Коментарі відвідувачів

У 2013 році лінійка мотоциклів Honda поповниться шістьма новими моделями

У 2013 році лінійка мотоциклів Honda поповниться шістьма новими моделями

На знаменитому міланському мотошоу EICMA 2012 Honda представила нові моделі мотоциклів і скутерів.

Автомобільні новинки 2012 року

Автомобільні новинки 2012 року

В найближчі 12 місяців будуть представлені численні автомобільні новинки. Вас очікує різноманіття нових агрегатів та зростаюча кількість концептів

Honda Cіvіc 2012: неземна трансформація

Honda Cіvіc 2012: неземна трансформація

Нова Honda Cіvіc зберегла свою футуристичну форму, але завойовує своїх покупців цілком земними цінностями: трансформованість, простір і комфорт.

Компанія "Хонда Україна" провела конкурс дитячого малюнка "Активне дозвілля - здорове покоління!

Компанія "Хонда Україна" провела конкурс дитячого малюнка "Активне дозвілля - здорове покоління!

"Хонда Україна", прагнучи бути компанією, в існуванні якої зацікавлене суспільство, з 1 травня до 15 червня провела всеукраїнський конкурс у підтримку здорового способу життя. У конкурсі взяли участь діти від 3 до 15 років. Зібрано 160 малюнків.

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Найбільші виробники автомобілів у світі влаштували справжні перегони ніздря до ніздрі. Представляємо до Вашої уваги рейтинг ТОП-10 за результатами проданих у 2009 році автомобілів. Відомий інститут дослідження ринку IHS Automotive додав до нього перспективи компаній до 2015 року.

Конкурс дитячого малюнка - "Активне дозвілля – здорове покоління! Малюй та вболівай з Honda на Євро 2012"

Конкурс дитячого малюнка - "Активне дозвілля – здорове покоління! Малюй та вболівай з Honda на Євро 2012"

З нагоди проведення в Україні матчів УЄФА ЄВРО 2012 компанія «Хонда Україна»  оголошує конкурс дитячого малюнка, який триватиме з 1 травня по 15 червня 2012 р.

Honda піклується про клієнтів перед зимою: підзаряди акумулятор та отримай знижку підтримки у дорозі на 1 рік у подарунок *

Honda піклується про клієнтів перед зимою: підзаряди акумулятор та отримай знижку підтримки у дорозі на 1 рік у подарунок *

«Хонда Україна» напередодні зими запрошує власників автомобілів Honda приготуватися до холодів і підзарядити акумулятор.

Названо п'ятірку найпопулярніших машин серед жінок

Названо п'ятірку найпопулярніших машин серед жінок

За результатами досліджень американського статистичного центра більше половини автомобілів Міні, куплених у Сполучених Штатах Америки, доводиться на представниць слабкої статі

Новий Cіvіc Honda уже проходить випробування на треку

Новий Cіvіc Honda уже проходить випробування на треку

Honda представила довгоочікувану новинку - гоночний автомобіль Cіvіc WTCC 2012

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта