16.09.2012

Paceman - новий купе-кросовер від MINI

Вся інформація про: MINI

Вся інформація про: MINI Paceman (2013)

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Марка MINI розширює модельний ряд, попутно слідуючи своїй традиції створення нових класів автомобілів. MINI Paceman став першою машиною класу Sports Activity Coupe в преміум-сегменті компактних автомобілів. Поєднання атлетичних ліній кузова купе, притаманного MINI відчуття від поїздки на карті і ексклюзивної атмосфери просторого салону робить MINI Paceman ідеальним міським автомобілем. Ходові якості нової моделі характеризуються спортивним характером і універсальністю. Автомобіль спочатку пропонується з чотирма варіантами двигунів і у стандартній комплектації оснащується заниженою спортивною підвіскою. Більше того, він став другим після MINI Countryman представником марки, який опціонально володіє чотирма ведучими колесами.

MINI Paceman

Сьома модель у лінійці MINI відрізняється яскравою індивідуальністю, при цьому продовжуючи традиції та зберігаючи неповторний стиль британського преміум-бренду. Інноваційна концепція автомобіля відповідає запитам сучасного споживача, який цінує сміливий зовнішній вигляд нарівні з непередаваним задоволенням від водіння. Дві бічні двері, велика дверка багажного відсіку і повнорозмірні окремі задні крісла підкреслюють спортивну елегантність MINI Paceman і дозволяють по-новому поглянути на знайомий салон MINI. Трохи підняте розташування передніх сидінь покращує огляд для водія і переднього пасажира. Для задніх пасажирів передбачено достатньо вільного місця для максимально комфортного розміщення у сидіннях, які забезпечують чудову бічну підтримку. Зі складеними задніми сидіннями об'єм вантажного відсіку MINI Paceman збільшується із 330 до 1080 літрів.

Бензинові двигуни, які встановлюються на MINI Cooper Paceman і MINI Cooper S Paceman, а також дизельні двигуни, якими оснащуються моделі MINI Cooper D Paceman і MINI Cooper SD Paceman, мають потужність від 112 до 184 к. с. У стандартній комплектації всі варіанти силових установок агрегатуються шестиступінчастою ручною коробкою передач, проте в якості опції пропонується і автоматична КПП. Моделі MINI Cooper S Paceman, MINI Cooper SD Paceman і MINI Cooper D Paceman оснащуються системою повного приводу MINI ALL4. У перспективі планується випуск «зарядженої» версії MINI John Cooper Works Paceman.

MINI Paceman

Дизайн: потужна стать, спортивність і елегантність ліній кузова купе

Інноваційна концепція компактного Sports Activity Coupe втілена в унікальному дизайні кузова, який поєднує атлетичні пропорції зі стрімкою грацією. У зовнішньому вигляді автомобіля збережені фірмові риси стилю MINI і одночасно відображені його унікальні ходові якості. Дизайн, що має відверто спортивну спрямованість, також підкреслює нові можливості автомобіля, які з'явилися завдяки постійному повному приводу ALL4.

Традиційні елементи дизайну MINI - чорна нижня кромка кузова, розташований на діагоналі між передньою стійкою і аркою переднього колеса покажчик повороту і яскраво виражений трирівневий поділ «дах-скло-кузов» - підкреслюють приналежність Paceman до сімейства MINI. Передня частина кузова випромінює впевненість і міць завдяки строгим обрисам великих фар, атлетичним вигинам капота і шестикутної решітці радіатора, яка на MINI Paceman відрізняється широким хромованим обрамленням.

MINI Paceman

Індивідуальність зовнішності MINI Paceman найкраще помітна при погляді збоку. Стрімко поточні лінії і потужні вигини кузова надають автомобілю спортивну елегантність. Дах у стилі купе має невеликий ухил у бік задньої частини кузова, візуально притискуючи салон автомобіля. Ефектний контур даху, що нагадує шолом, відмінно вписується в загальний вигляд купе, завершуючись заднім спойлером, який входить у стандартну комплектацію. Плавно висхідна до задньої частини автомобіля поясна лінія поєднується з завуженою лінією вікон, створюючи характерний клиновидний профіль. Рельєфна лінія, яка проходить по довгим бічним дверям з'єднує передні і задні колісні арки, візуально знижуючи контур автомобіля. Потужні широкі задні арки підкреслюють спортивний характер MINI Paceman, натякаючи на здатності двигуна посилати неабияку порцію потужності на задні колеса.

Найбільш помітною особливістю задньої частини автомобіля є задні ліхтарі, які вперше мають горизонтальне розташування. Вузьке заднє вікно у стилі купе, хромована смуга під ним і горизонтальні лінії задніх дверей і бампера в поєднанні з особливою формою ліхтарів підкреслюють ширину автомобіля. Концентрично розташовані лампи задніх ліхтарів повністю відповідають фірмовому стилю MINI. Стилістично однорідна задня частина розширюється в нижній частині, підкреслюючи потужну стать автомобіля на дорозі. MINI Paceman - перший представник сімейства MINI з назвою моделі на кришці багажника.

MINI Paceman

Для моделі пропонується вісім варіантів забарвлення кузова, включаючи нові відтінки мідний Brilliant Copper, червоний Blazing Red і створений спеціально для MINI Paceman синій Starlight Blue. Дах і корпуси зовнішніх дзеркал можуть бути білими, чорними або під колір кузова.

Салон: вишукана атмосфера і вражаюча універсальність

Вид салону визначає характерна для моделей MINI інтерпретація дизайну. Широке застосування горизонтальних елементів визначає ідею спортивної елегантності. Так, наприклад, чітко виражені еліпси дверей відрізняються невеликою глибиною і характерними тривимірними обводами, виходячи за центральні стійки в зону заднього відсіку. Еліпси також оточують підлокітники і ніші дверних ручок. Додатково до цього вперше в моделі MINI елементи управління бічними вікнами вбудовані у дверні панелі. При наявності додаткового пакету освітлювальних елементів дверні еліпси доповнюються декоративним підсвічуванням.

MINI Paceman

Округла окантовка з матовим забарвленням Carbon Black підкреслює форму панелі фірмового спідометра і двох повітрязабірників, розташованих поряд з нею. Декоративні внутрішні кільця у чорному глянсовому виконанні або з хромованим покриттям (опція) оточують отвори повітрязабірників і спідометра. Розташовані під спідометром перемикачі та панель керування програвачем CD / DVD і кондиціонером розмежовуються контрастним кольором. Чорні матові поверхні тут чудово поєднуються з хромованими елементами управління.

MINI Paceman спочатку розроблявся як чотиримісний автомобіль. Злегка підняті сидіння у передній частині моделі забезпечують водієві та пасажирові на передньому сидінні прекрасний огляд дороги. Цей ефект посилюється за рахунок невеликого нахилу вперед вже знайомої панелі.

Два роздільні сидіння задніх пасажирів забезпечують вражаючий простір на рівні плечей і голови, чудову бічну підтримку і винятковий комфорт, а виїмки в спинках передніх сидінь дозволяють заднім пасажирам з комфортом розташувати ноги. Атмосфера затишку в задньому відсіку автомобіля посилюється завдяки підлокітникам у бічних панелях. Вони вбудовані в округлі елементи задніх панелей, які за кольором і матеріалу поєднуються з сидіннями. Компонування з роздільними сидіннями підкреслюється двома молдингами у кришці багажника, які починаються відразу ж за підголівниками крісел.

MINI Paceman

Стандартна система зберігання і кріплення Centre Rail розташовується безпосередньо за важелем перемикання передач на центральній консолі і закінчується у точці між передніми сидіннями. Друга секція системи Centre Rail знаходиться між задніми сидіннями і тягнеться від відсіку задніх пасажирів до багажника. Таким чином, при необхідності пасажир може легко пересісти з одного сидіння на інше. Односекційну систему Centre Rail, яка розташовується між двома рядами крісел, можна замовити окремо. Вона забезпечує ще більшу зручність при розташуванні стандартних і додаткових функціональних елементів. У додатковий пакет освітлення входять елементи освітлення Centre Rail і дверних панелей. Передні спортивні сидіння входять у стандартну комплектацію MINI Paceman. В якості альтернативи тканини внутрішньої обшивки зі стандартним малюнком Diagonal Track покупці можуть вибрати обшивку з тканини та шкіри Hot Cross, шкіряну обшивку Gravity або ексклюзивний варіант зі шкіри Lounge. Індивідуально підібрані кольори внутрішньої обшивки, поверхонь салону, колірні рішення й інші елементи дизайну забезпечують великий вибір для персоналізації салону.

Задні двері, які високо відкриваються та низько розташований поріг багажного відділення MINI Paceman забезпечують комфортний доступ до багажника. Місткість багажника складає 330 л і може збільшуватися до 1080 л при складених задніх сидіннях. У список опцій MINI Paceman входять комплект для зберігання багажу (додаткові функціональні елементи для системи Centre Rail), комплект для кріплення заднього багажника і тягово-зчіпний пристрій.

MINI Paceman

Пропоновані двигуни: неймовірно потужні, виключно економні

Із моменту запуску нової моделі буде запропоновано чотири варіанти MINI Paceman. Покупцям буде надана можливість вибору з двох бензинових і двох дизельних чотирициліндрових двигунів, що володіють високою віддачею потужності, низьким споживанням палива і низьким рівнем викидів CO2. Концепція МІНІМАЛІЗМ, яка є стандартною для всіх моделей, включає в себе систему рекуперації енергії гальмування, роботу додаткових компонентів по мірі необхідності, рульове управління з електропідсилювачем і індикатор перемикання передач, який подібно функції автоматичного запуску / зупинки двигуна працює у тандемі з ручною коробкою передач.

Спільною особливістю бензинових двигунів об'ємом 1,6 літра, якими оснащуються MINI Cooper S Paceman і MINI Cooper Paceman, є постійне регулювання фаз газорозподілу. Розроблена на основі технології VALVETRONIC від BMW, ця система оптимізує прийомистість і економічність двигуна. Під капотом MINI Cooper S Paceman об'єднуються система безпосереднього вприскування палива і турбокомпресор TwinScroll, які забезпечують максимальну потужність 184 к. с. при 5500 об / хв. Максимальний крутний момент 240 Н • м досягається в діапазоні від 1600 до 5000 об / хв. За бажанням водія режим overboost дозволяє різко збільшити швидкість, на короткий час піднімаючи крутний момент до 260 Н • м в діапазоні від 1700 до 4500 об / хв. Все це дозволяє MINI Cooper S Paceman розганятися від 0 до 100 км / год за 7,5 с (з автоматичною КПП: 7,8 с) і розвивати максимальну швидкість 217 км / год (212 км / год). Незважаючи на чудові характеристики прискорення, середня витрата палива в тестовому циклі ЄС становить всього 6,1 (7,1) л на 100 км, а викиди CO2 - 143 (166) г / км.

MINI Paceman

Розвиваючи максимальну потужність 122 к. с. при 6000 об / хв і максимальний крутний момент 160 Н • м при 4250 об / хв, двигун MINI Cooper Paceman надає всі можливості, які дозволяють отримати задоволення від спортивного водіння. Розгін від 0 до 100 км / год здійснюється за 10,4 с (з автоматичною КПП: 11,5 с) при максимальній швидкості 192 км / год (184 км / год). Середня витрата палива для MINI Cooper Paceman у тестовому циклі ЄС становить 6,0 (7,2) л на 100 км, а викиди CO2 - 140 (168) г / км.

Турбокомпресор із змінною геометрією турбіни і система безпосереднього уприскування Common Rail дизельних двигунів MINI Cooper SD Paceman і MINI Cooper D Paceman забезпечують миттєвий доступ до потужності і виключно низьке споживання палива. Більш того, алюмінієва конструкція двигунів дозволяє значно знизити вагу і домогтися максимальної плавності ходу. 2,0-літровий двигун MINI Cooper SD Paceman розвиває максимальну потужність 143 к. с. при 4000 об / хв. Максимальний крутний момент 305 Н • м досягається в діапазоні від 1750 до 2700 об / хв. У результаті рівень потужності дозволяє MINI Cooper SD Paceman розганятися від 0 до 100 км / год за 9,2 с (з автоматичною КПП: 9,4 с) і розвивати максимальну швидкість 200 (197) км / год. Вражаюча економічність більш потужного з двох дизельних двигунів відбивається в середній витраті палива, яка в тестовому циклі ЄС становить 4,6 (5,7) л на 100 км, і рівні викидів CO2, що становить 122 (150) г / км.

MINI Paceman

MINI Cooper D Paceman також виділяється чудовим балансом потужності та економії. Ця модель оснащується двигуном об'ємом 1,6 літра, який замінюється на 2-літровий при замовленні варіанта з автоматичною КПП. Максимальна потужність складає 112 к. с. при 4000 об / хв, а максимальний обертовий момент 270 Н • м досягається в діапазоні від 1750 до 2250 об / хв. MINI Cooper D Paceman розганяється від 0 до 100 км / год за 10,8 с (з автоматичною КПП: 11,2 з) і розвиває максимальну швидкість 187 (182) км / год. Відмінна економічність цього варіанту доводиться середньою витратою палива, який у тестовому циклі ЄС становить 4,4 (5,6) л на 100 км, і рівнем викидів CO2, складовим 115 (149) г / км.

6-ступінчаста автоматична коробка передач і система повного приводу ALL4

MINI Paceman у стандартній комплектації оснащується 6-ступінчастою ручною КПП, але для будь-якої моделі можна замовити 6-ступінчасту автоматичну КПП з функцією Steptronic, яка дозволяє використовувати ручне перемикання передач. У MINI Cooper S Paceman і MINI Cooper SD Paceman автоматична КПП поставляється з підкермовими перемикачами, які можна окремо замовити для всіх інших моделей. Додаткове задоволення від водіння можна отримати, використовуючи замовлену окремо кнопку спортивного режиму, яка підвищує прийомистість двигуна і дозволяє використовувати електромотор, який забезпечує допоміжне зусилля для рульового управління.

MINI Paceman

У моделях з АКПП кнопка спортивного режиму може використовуватися для активації спеціальної програми спортивного водіння, яка здійснює різні налаштування, включаючи скорочення інтервалів між переключеннями передач.

Після випуску компактного Sports Activity Coupe три з чотирьох моделей можуть оснащуватися системою повного приводу ALL4. Система постійного повного приводу доступна для MINI Cooper S Paceman, MINI Cooper SD Paceman і MINI Cooper D Paceman може поставлятися в комбінації з ручною і автоматичною коробкою передач. Система ALL4 використовує електромагнітний центральний диференціал для плавного розподілу потужності між переднім і заднім мостами. У звичайних обставинах ALL4 передає до 50% потужності двигуна на задні колеса, а в екстремальних умовах, наприклад при їзді по обледенілій або засніженій дорозі, цей показник зростає до 100%. Керуюча електроніка MINI ALL4 вбудована безпосередньо в блок управління системи динамічного контролю курсової стійкості (DSC), дозволяючи за мілісекунди розподіляти потужність між переднім і заднім мостами по мірі необхідності. Така система оптимізує витрату палива і забезпечує максимальну маневреність у мінливих дорожніх умовах, одночасно покращуючи зчеплення коліс з поверхнею і керованість, характерну для MINI.

MINI Paceman

Сучасна технологія шасі надає відчуття від поїздки на карті

Конструкція шасі MІNІ Paceman, яка складається з передньої підвіски зі стійками Макферсона та кутими поперечними тягами вкупі із багаторичажною задньою підвіскою, забезпечує незрівнянну маневреність моделей MІNІ. Характерною рисою MІNІ Paceman є можливість спортивного налаштування заниженої підвіски, хоча можна також безкоштовно замовити звичайну підвіску та звичайний дорожній просвіт. Точне й ефективне рульове керування з електропідсилювачем також підкреслює відчуття від поїздки на карті при керуванні MІNІ Paceman. Стандартна функція Servotronіc системи рульового керування забезпечує зміну посилення залежно від швидкості.

Система динамічного контролю курсової стійкості DSC включає антиблокувальну гальмову систему ABS, електронну систему розподілу гальмового зусилля EBD, систему контролю гальмування в поворотах CBC, систему допомоги при гальмуванні й систему допомоги при русі на схилі.

MINI Paceman

MІNІ Cooper S Paceman, MІNІ Cooper SD Paceman та MІNІ Cooper D Paceman із системою повного приводу ALL4 також оснащуються системою динамічного контролю тяги DTC, яка допускає контрольовану пробуксовку ведучих коліс для полегшення руху в піску або глибокому снігу. Коли система контролю курсової стійкості виключена (режим DSC Off), у дію вступає функція електронного блокування диференціала переднього моста. На крутих поворотах вона гальмує колесо, яке прослизає, що необхідно для поліпшення керованості. Відома як система керування електронним блокуванням диференціала (EDLC), ця функція поліпшує зчеплення коліс із дорогою без погіршення характеристик керованості. Системи DTC й EDLC замовляються для MІNІ Cooper Paceman та MІNІ Cooper D Paceman опціонально.

У стандартну комплектацію також входять легкосплавні колісні диски: 16-дюймові для MІNІ Cooper Paceman та MІNІ Cooper D Paceman і 17-дюймові для MІNІ Cooper S Paceman та MІNІ Cooper SD Paceman. Для всіх моделей можна окремо замовити легкосплавні диски діаметром 18 або 19 дюймів.

MINI Paceman

Надійна система безпеки та можливості для підвищення комфорту

Висока міцність на крутіння кузова MІNІ Paceman відіграє важливу роль для гнучкого керування і забезпечення пасивної безпеки. У випадку аварії надійні енергопоглинаючі конструкції, точно розраховані зони деформації та надміцний каркас салону забезпечують максимальний захист усім, хто перебуває в автомобілі, від руйнівної енергії зіткнення. Подібно MІNІ Countryman, який пройшов краш-тест Euro NCAP, одержавши найкращий можливий результат - п'ять зірок, MІNІ Paceman оснащений стандартними засобами безпеки, що включають передні й бічні подушки безпеки, а також надувні шторки безпеки для обох рядів сидінь. Всі сидіння забезпечуються 3-точковими ременями безпеки з інерційними котушками. Для тих, хто перебуває на передніх сидіннях, передбачені обмежники натягу, а задні сидіння оснащені системою кріплення для дитячих крісел ІSOFІХ.

Високоякісне стандартне оснащення MІNІ Paceman виконане на вищому рівні, оскільки взяті до уваги як зручність, так і функціональність. У стандартну комплектацію всіх моделей входять кондиціонер, бічні дзеркала з електроуправлінням, накладки для порогів з написами, а також аудіосистема MІNІ CD з роз'ємом AUX-І. До елементів, які замовляють додатково, відносяться шкіряне спортивне кермове колесо (входить у стандартну комплектацію MІNІ Cooper S Paceman та MІNІ Cooper SD Paceman) з додатковими багатофункціональними кнопками й контролем, підлокітник між передніми сидіннями, сидіння з обігріванням, автоматичний клімат-контроль і люк з електроприводом. До додаткових елементів також відносяться система зручного доступу, ксенонові адаптивні передні фари із чорною окантовкою, дзеркало заднього виду та бічні дзеркала, які автоматично затемняються, система допомоги при паркуванні, передні протитуманні фари та датчик дощу.

MINI Paceman

Додаткові можливості для розваг і навігації надають магнітола MІNІ Boost CD, аудіосистема MІNІ Vіsual Boost, Hі-Fі-система гучномовців Harman Kardon і навігаційна система MІNІ. Можна також замовити систему голосового керування, комплект для пристроїв голосного зв'язку/мобільного телефону й тюнер цифрового аудіооповіщення для прийому цифрових радіопередач. Автомобілі, оснащені аудіосистемою MІNІ Vіsual Boost або системою навігації MІNІ, можна доповнити функцією MІNІ Connected, яка забезпечує повну інтеграцію з Apple іPhone і яка дозволяє у такий спосіб використати інноваційні інформаційно-розважальні можливості, засоби зв'язку й одержувати нові відчуття від водіння. Спеціально розроблені додатки відкриють двері у світ, наповнений унікальними функціями, які постійно розвиваються, такими, як веб-радіо, доступ у Facebook і Twіtter, Dynamіc Musіc, Drіvіng Excіtement, Mіssіon Control і програма MІNІMALІSM Analyser.

Для замовлення в Росії MІNІ Paceman буде доступний у першому кварталі 2013 року. Тоді ж стануть відомі доступні для ринку модифікації і їхня вартість

Теги: Mini, Mini Paceman, Новинки 2013

Читайте також:
Kia Stinger проходить фінальні тести на "Нюрбургринзі"
26.06.2017
Kia Stinger проходить фінальні тести на "Нюрбургринзі"
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
20.06.2017
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
20.06.2017
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
16.06.2017
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
15.06.2017
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
14.06.2017
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
13.06.2017
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
12.06.2017
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
07.06.2017
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
більше новин »
Коментарі відвідувачів

MINI Countryman у новому форматі

MINI Countryman у новому форматі

Цієї осені найпопулярніша модель MINI - MINI Countryman - вийде в удосконаленому варіанті: максимально комфортний салон, ще більш вишукана атмосфера, нові варіанти забарвлення кузова та відповідність стандарту Євро-6.

Нові позашляховики на автошоу в Парижі

Нові позашляховики на автошоу в Парижі

Автошоу в Парижі - найважливіша  автовиставка в осінній період. Ми зібрали для вас зоряні новинки майбутнього шоу в сегменті позашляховиків

Новий Mercedes E-клас отримав найдорожче оновлення в історії марки

Новий Mercedes E-клас отримав найдорожче оновлення в історії марки

Новий E-клас компанії Mercedes-Benz, який з'явиться у березні 2013 року, отримав найдорожче оновлення в історії марки. У мережу «втекли» перші фото новинки.

Opel Astra Facelіft 2012: нові двигуни та нова оптика

Opel Astra Facelіft 2012: нові двигуни та нова оптика

Свіжу оптику, свіжі двигуни Opel приготував для всього сімейства моделей Astra. У меню є навіть дизель із двома турбінами

Lamborghini Aventador LP700-4 Roadster - найбільш неординарний кабріолет

Lamborghini Aventador LP700-4 Roadster - найбільш неординарний кабріолет

Легкий та екстремально швидкий - Lamborghini Aventador Roadster потужністю 700 кінських сил V12 перетворюється у родстер.

Mercedes Citan: дружба з Renault Kangoo проти VW Caddy

Mercedes Citan: дружба з Renault Kangoo проти VW Caddy

Mercedes має намір до кінця 2012 року представити нову модель Cіtan, що стане спадкоємцем уже давно знятої з виробництва моделі Vaneo

Офіційні фото і технічні характеристики нового BMW X6 M50d

Офіційні фото і технічні характеристики нового BMW X6 M50d

Новий BMW X6 M50d з дизельним двигуном на сьогоднішній день - найбільш емоційний автомобіль із спортивної лінійки M Performance. Серцем цього купе став найпотужніший 3-літровий дизельний двигун у світі

Chevrolet Trax 2013: компактний позашляховик шукає надійного хазяїна

Chevrolet Trax 2013: компактний позашляховик шукає надійного хазяїна

Компанія Шевроле націлилася на нову групу клієнтів: навесні 2013 року вона запускає у продаж компактний позашляховик Trax, але побачити його можна вже цього року  - на Автошоу в Парижі

Американська революція: почалися поставки Tesla Model S

Американська революція: почалися поставки Tesla Model S

Виробник електрокарів з Каліфорнії компанія Tesla Motors відкриває нову віху не тільки у своїй, але й у світовій автомобільній історії: перші клієнти вже одержали преміальний електроседан Model S

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта