07.05.2013

Mars One - людська колонія на Марсі до 2023 року

За матеріалами сайту: habrahabr.ru

Проект Mars One (Марс Один) планує створити перші людські поселення на Марсі до квітня 2023 року. Перший екіпаж із чотирьох астронавтів емігрує на їхню нову планету із Землі після подорожі, що займе сім місяців. Нова команда буде приєднуватися до поселення кожні два роки. ДО 2033 року буде вже більше двадцяти чоловік, які будуть жити й працювати на Марсі, у їхньому новому будинку.

Mars One - людська колонія на Марсі до 2023 року

Команда проекту Mars One працює над цим планом з початку 2011 року. У перший рік були проведені широкі та вичерпні дослідження доцільності ідеї, вивчені всі подробиці із численними фахівцями й експертними організаціями. У цей аналіз були включені не тільки технічні елементи, але і всебічно обговорені фінансові, психологічні й етичні аспекти.

Багато міжнародних аерокосмічних компаній, здатні розробляти й поставляти основні компоненти устаткування для марсіанської експедиції, були зацікавлені в проекті.

Mars One має значний список людей, які підтримують місію на Марс. Одним з них є професор, доктор Жерар Хоофт, фізик лауреат Нобелівської премії 1999 року.

Хронологія

2011

У 2011 році, члени проекту Mars One працювали над місією непривселюдно. Після того, як місія була розпланована, Mars One зв'язався з постачальниками необхідних компонентів. Всі потенційні постачальники були у захваті від аполітичного, комерційного, пілотованого польоту на Марс і підтвердили свою здатність робити компоненти в міру необхідності.

Mars One - людська колонія на Марсі до 2023 року2013

Це буде рік, у якому почнеться відбір астронавтів. Хто буде одним з перших чотирьох чоловік на Марсі та з тих, які підуть за ними через кожні два роки після цього? Будь-хто, хто почуває, що може впоратися із цим завданням, може претендувати на цю посаду. Там буде в цілому 40 астронавтів. Із бажаючих полетіти відбиратися будуть міцні фізично й психічно.

Марс Один побудує копію марсіанського поселення в пустелі на Землі, щоб підготувати космонавтів і забезпечити реалістичне оточення, для перевірки устаткування. Відбір космонавтів і їхня підготовка у змодельованій марсіанській базі буде транслюватися по телебаченню й в Інтернеті для публічного перегляду.

Mars One - людська колонія на Марсі до 2023 року2014

Це буде рік, у якому почнеться підготовка до місії підтримки. І протриває вона аж до запуску в 2016 році. Також почнеться виробництво перших марсіанських супутників зв'язку. (Фото: Surrey Satellіte Technology)

Mars One - людська колонія на Марсі до 2023 року2016

Місія підтримки буде запущена на Марс у січні 2016 року. Модуль приземлиться на Червоній планеті у жовтні 2016 року з вантажем у 2500 кг продуктів харчування або інших матеріалів. Приземлення буде зроблено недалеко від того місця, де передбачається розташування форпосту.

Mars One - людська колонія на Марсі до 2023 року2018

У 2018 році на Марс приземлиться ровер. У той час як загальне розташування бази буде відомо, завданням марсохода буде пошук кращого місця у цій області.

Mars One - людська колонія на Марсі до 2023 року2021

У 2021 році всі компоненти поселення досягнуть пункту призначення. У цілому це будуть два житлових модулі, два модулі життєзабезпечення, другий модуль підтримки, другий марсоход. Два марсохода транспортують усі компоненти у знайдені місце розташування бази й підготують їх до прибуття астронавтів.

Mars One - людська колонія на Марсі до 2023 року2022

Вся вода та кисень для створення атмосфери будуть готові на початку 2022 року, коли земний екіпаж одержить добро на запуск першої команди. Кожен компонент транспортного корабля буде запущений на низьку навколоземну орбіту, де вони й будуть зібрані воєдино. 14 вересня 2022 увійде в історію як початок польоту перших чотирьох астронавтів після останньої перевірки. Кожен етап цього польоту буде доступний для перегляду на сайті проекту в режимі 24/7.

Mars One - людська колонія на Марсі до 2023 року2023

Астронавти приземляться у 2023 році та стануть першими людьми в історії, що ступили на Марс. Вони з'єднають всі модулі поселення разом за допомогою роверів. Потім вони встановлять сонячні панелі, і почнуть своє велике дослідження Марса, їхньої нової планети.

Mars One - людська колонія на Марсі до 2023 року2025

У червні 2025 року приземлиться друга група. До їхнього прибуття будівництво марсіанської бази вже буде завершено. Друга група також привезе нове обладнання. Наприклад, це можуть бути ще трохи роверів, які будуть допомагати їм в освоєнні їхньої нової планети.

Mars One - людська колонія на Марсі до 2023 рокуНу і для запалу рекомендую подивитися відео (натисніть [CC] для російських субтитрів):

Теги: автоподорож

Читайте також:
26.03.2015
90% доріг повинні бути відремонтовані за три місяці
Зима вихідного дня: подорожуємо Україною разом з Goodyear
30.01.2015
Зима вихідного дня: подорожуємо Україною разом з Goodyear
Любителям Карпат - Славсько
24.01.2015
Любителям Карпат - Славсько
Киевляне массово ищут попутчиков
16.06.2014
Киевляне массово ищут попутчиков
Десять фактов о Бразилии, которые нужно знать автомобилисту
11.06.2014
Десять фактов о Бразилии, которые нужно знать автомобилисту
Будьмо патріотами! Приїдьте і підтримайте українських кінних лучників!
17.05.2014
Будьмо патріотами! Приїдьте і підтримайте українських кінних лучників!
Майские праздники вместе с BYD
07.05.2014
Майские праздники вместе с BYD
Гастрономическая звезда BMW
30.04.2014
Гастрономическая звезда BMW
Мотобарахолка в «Route 66». 12 апреля
21.03.2014
Мотобарахолка в «Route 66». 12 апреля
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Ніжин – містичне місто Чернігівської області

Ніжин – містичне місто Чернігівської області

 Історія Ніжина нараховує більше тисячі років, а його поява вчені пов'язують з градобудівельною діяльністю київського князя Володимира Святославовича (кінець Х століття). Найстародавніше місто часів Київської Русі. З його біографією пов'язані імена таких видатних діячів вітчизняної культури і науки, як М. В. Гоголь, Л. І. Глібов, Є. П. Гребінка і багато інших. 

Любителям Карпат - Славсько

Любителям Карпат - Славсько

 Славсько відоме всім гірськолижникам і любителям Карпат тим, що саме тут знаходиться Мекка українських гірськолыжников - гора Тростян ( місце тренувань радянської збірної). Висота гори 1232 метри. Розташоване Славсько в 140 км. від Львова на висоті 750 метрів над рівнем моря, в долині річок Опір і Славської. Поряд знаходиться історичне село Тухля, описане в книзі І.Франка "Захар Беркут". 

Біла Церква: Дендропарк "Олександрія"

Біла Церква: Дендропарк "Олександрія"

Найбільший райцентр Київської області, розташований на р. Рось, на трасі Е95 Київ-Одеса. Біла Церква виникла на місці міста, заснованого київським князем Ярославом Мудрим і називався Юрьев.В 13 столітті був зруйнований монголо-татарами.

Свалява – мальовниче джерело здоров'я

Свалява – мальовниче джерело здоров'я

  Свалява - один із найвідоміших бальнеологічних курортів Закарпаття. Місто  розташоване на висоті близько 300 м над рівнем моря в мальовничій долині ріки Латоріца, оточеній горами.  

Ялта - сонячне місто

Ялта - сонячне місто

Ялта - найпопулярніший із кримських курортів, справедливо називають столицею Південного берегу Криму. Місто Ялта розташоване на 86 км від Сімферополя, на 40 км західніше Алушти, і на 80 км від Севастополя у великому, поверненому до моря амфітеатрі, між мисами Ай-Тодор на заході та Монтедор на сході. З північного заходу й півночі Ялта обгороджена високим 1.400-метровим гірським масивом, який рятує її від холодів.

Автоподорож в стародавнє місто Путивль

Автоподорож в стародавнє місто Путивль

 Путивль розташований в надзвичайно мальовничій місцевості. Місто-фортеця  виникло на високому березі річки Сейм на декількох схилах, які розділені глибокими байраками. Ними колись протікали річки Путивлька, Кринка і велика кількість безіменних струмків. Оолиця Путивля на правому березі Сейма були вкриті дрімучими лісами, де водились ведмеді, вовки, лосі, дикі кабани. 

Великдень-2012: мега-хоровод, Кінний театр і присвята в жителі Древнього Києва

Великдень-2012: мега-хоровод, Кінний театр і присвята в жителі Древнього Києва

У "Парку Київська Русь" нестандартно відсвяткують Великдень

Одеса - «перлина біля моря»

Одеса - «перлина біля моря»

Після захоплення фортеці Хаджибей у російсько-турецькій війні віце-адмірал Йосиф ДЕ Рібас вирішив поставити тут головне місто-порт на Чорному морі. І от, з  легкої руки Катерини ІІ, 2-го вересня 1794 року вважається днем народження міста Одеса. Вдало розташована географічно, Одеса швидко перетворилася з невеликого поселення у торговельний, промисловий і науковий центр європейського значення.

Ласкаво просимо в ... Смішна фотопідбірка населених пунктів

Ласкаво просимо в ... Смішна фотопідбірка населених пунктів

Кожен автомандрівник не раз на своєму шляху зустрічав цікаві назви населених пунктів. Були серед них і смішні, і не дуже, загадкові та незрозумілі, а іноді навіть нецензурні ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта