15.10.2012

ТОП-5 причин звернення на СТО

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Іван Кошеленко, директор СТО «Італмоторс Україна»Про основні причини візитів автолюбителів на станції техобслуговування розкажуть експерти компаній «Італмоторс Україна» та «Шелл Ойл Продактс Юкрейн».

За останні 5 років число звернень автовласників на станції технічного облуговування збільшилися приблизно у півтора рази. З такою інформацією знайомить Іван Кошеленко, директор СТО «Італмоторс Україна». «Цей показник не говорить про те, що автомобілі стали частіше виходити з ладу. Зовсім ні. Просто в Україні, по-перше, стало значно більше експлуатованих транспортних засобів. По-друге, все більше автолюбителів стали уважніше ставитися до здоров'я своїх «залізних коней» і звертатися до експертів навіть при найменших підозрах про існування якоїсь несправності. По-третє, і це головна причина такої позитивної динаміки, українці почали більш відповідально підходити до питань обслуговування автомобіля, у зв'язку з чим збільшилась кількість звернень саме у спеціалізовані сервісні станції, тоді як раніше ремонтом займалися в гаражах, на сумнівних СТО та ін. », - зазначає Іван Кошеленко.

За його словами, серед найбільш поширених причин звернень автолюбителів до експертів СТО можна відзначити п'ять найбільш рейтингових:

• плановий техогляд,
• проблеми з ходовою,
• неполадки з електрикою,
• збої в роботі коробки передач
• пошкодження лакофарбового покриття.

«Плановий техогляд є обов'язковою процедурою для всіх транспортних засобів, тому для багатьох СТО така послуга є однією з найбільш затребуваних», - відзначає експерт. За його словами, в останні роки все більше автолюбителів стали підходити до ТО більш відповідально. Для власників автомобілів це вже не просто формальна процедура, а повноцінна перевірка систем та вузлів транспортного засобу. «Цікаво, що багато власників тепер проводять таку діагностику не тільки у відповідності з обов'язковим графіком, але і, наприклад, перед тривалою подорожжю. Іноді техогляд вимагають провести після того, як транспортним засобом користувався хтось інший (зокрема, дружина або подруга) », - говорить г-н Кошеленко. Він акцентує увагу на тому, що в цьому випадку експерти СТО особливу увагу приділяють не лише гальмівній системі, освітленню, роботі рульового управління, але і станом рідинних систем, а також використовуваній моторній оливі. «Багато автолюбителів по-справжньому не усвідомлюють значення мастильних матеріалів, адже саме від них часто залежить безперебійна робота і довговічність двигуна», - підкреслює фахівець «Італмоторс Україна». Згодні з ним і експерти компанії «Шелл». «Правильно підібрана моторна олива за умови дотримання термінів її заміни дійсно продовжує ресурс роботи двигуна. Але часто автовласники забувають про те, що терміни заміни оливи можуть скорочуватися через режим експлуатації транспортного засобу. Мова йде про рух у міських пробках, буксирування різних причепів, роботі в так званому «спортивному стилі», поїздки по пильних дорогах і таке інше. », - підкреслює Дмитро Кривицький, технічний фахівець компанії« Шелл Ойл Продактс Юкрейн ».

Повертаючись до теми найбільш частих причин звернень на СТО, експерти також відзначають проблеми з ходовою частиною автомобіля. «Це« хворе місце »для багатьох іномарок. Справа в тому, що тільки деякі закордонні виробники проводять адаптацію своїх автомобілів до тих умов, у яких вони будуть експлуатуватися в Україні. Серед них, зокрема, FIAT, який враховує якість вітчизняних доріг при виробництві транспортних засобів для нашого ринку. Але більшість автомобільних концернів не бачать різниці між українськими дорогами і дорогами, наприклад, Німеччини чи Франції », - розповідає Іван Кошеленко. У результаті іномарка просто не проходить випробування українськими реаліями, а першою системою, яка виходить з ладу, стає ходова частина.

Дмитро Кривицький, технічний фахівець компанії «Шелл Ойл Продактс Юкрейн»

Неполадки з електрикою також змушують автовласників звертатися до майстрів СТО. Найбільш масові проблеми спостерігаються після суворих зим, коли у багатьох транспортних засобів починають некоректно працювати (або не працювати зовсім) генератор, акумулятор та інші механізми. «Найчастіше корінь проблеми у банальній втраті контактів. Тому не варто відразу хвилюватися і впадати у відчай. Грамотний фахівець швидко вирішить проблему », - заспокоює автолюбителів пан Кошеленко. За його словами, набагато більшою неприємністю для власника транспортного засобу можуть стати збої у роботі коробки передач, особливо якщо мова йде про автомобілі «з автоматом». Це ще одна причина з нашого ТОП-5. «І знову ми повертаємося до теми трансмісійних рідин. Їхня недостача і надлишок - часті причини збоїв у роботі АКПП. Також до поломок призводить неправильна експлуатація », - говорить експерт. Він звертає увагу на те, що ремонт АКПП практично завжди є недешевим задоволенням, тому закликає автолюбителів до своєчасної діагностики. «З причини несвоєчасності технічного обслуговування не вчасно міняють оливу або масляний фільтр, допускають перегрів коробки через неправильну експлуатацію і т.д. Тому не варто затягувати з візитом до майстра. Цей якраз той класичний випадок, коли профілактика однозначно дешевше ремонту », - підкреслює Іван Кошеленко, директор СТО" Італмоторс Україна ". Останньою причиною нашого рейтингу найбільш частих звернень до експертів СТО є пошкодження лакофарбового покриття. «Невеликий ремонт у зв'язку з пошкодженнями після легких зіткнень (дряпнув сусіда на парковці, зачепив придорожній стовпчик), звичайно, поки що лідирує. Але на цьому тлі все частіше з'являються й інші причини. Мова йде про хімічні пошкодження фарби. «Кислотні» дощі, реакція на незрозумілі реагенти, вигоряння покриття все частіше призводять до необхідності перефарбовувати частину кузова або автомобіль цілком », - відзначає експерт.

Спеціаліст "Італмоторс Україна" наголошує, що за роки роботи співробітникам СТО доводиться стикатися із різними проблемами. За його словами, якщо порівнювати стан автомобіля з людським організмом, то часом майстер стає справжнім «доктором Хаусом». Але справді заплутані випадки - це рідкість. «Той, хто виїхав з автоматичної мийки та не дорахувався бічних дзеркал не повинен вважати свою поломку унікальною, ця ситуація вельми поширена. Але число звернень з такого приводу не порівняється з тим валом клієнтів, які просять нас вирішити якусь із п'яти перерахованих проблем », - говорить пан Кошеленко.

Теги: Італмоторс Україна, СТО, Шелл

Читайте також:
Скільки коштує "перевзутися" в 2016 році
18.10.2016
Скільки коштує "перевзутися" в 2016 році
При заміні шин на літні не забудьте перевірити гальма
08.04.2015
При заміні шин на літні не забудьте перевірити гальма
Як продовжити безаварійну роботу двигуна вашого автомобіля?
20.03.2015
Як продовжити безаварійну роботу двигуна вашого автомобіля?
Навіщо міняти літню гуму на зимову і навпаки
10.03.2015
Навіщо міняти літню гуму на зимову і навпаки
Nissan придумал самомоющийся автомобиль
28.04.2014
Nissan придумал самомоющийся автомобиль
Як підготувати автомобіль до весни після зимової експлуатації
03.04.2014
Як підготувати автомобіль до весни після зимової експлуатації
Тонкощі при мийці двигуна автомобіля
12.03.2014
Тонкощі при мийці двигуна автомобіля
Последняя возможность приготовить четырехколесные сани к зиме
03.12.2013
Последняя возможность приготовить четырехколесные сани к зиме
Тонкощі самостійної заміни моторної оливи
14.05.2013
Тонкощі самостійної заміни моторної оливи
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Тонкощі при мийці двигуна автомобіля

Тонкощі при мийці двигуна автомобіля

У наші дні майже всі автомийки крім основних послуг пропонують також мийку двигуна за цілком розумні гроші. З першого погляду все виглядає не складно.

Чим ями загрожують автомобілю

Чим ями загрожують автомобілю

Найпоширеніші несправності через погані дороги

Відкрився новий інтернет-магазин мережі СТО STOP&GO

Відкрився новий інтернет-магазин мережі СТО  STOP&GO

Тепер замовити запчастини й інші матеріали можна через Інтернет

Акція від Mercedes-Benz - спеціальні ціни на зимовий сервіс

Акція від Mercedes-Benz - спеціальні ціни на зимовий сервіс

Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал», що входить до групи компаній УкрАВТО, пропонує спеціальні ціни на підготовку автомобілів Mercedes-Benz до зими

Fіat Ducato - велика економія

Fіat Ducato - велика економія

Літній розпродаж у салонах "Італмоторс Україна" триває. У слід за Fіat 500, Sedіcі та  Doblo автодилер знижує ціни на фургони  Fіat Ducato 2012 року випуску.

ТОВ "Автопланета-Моторс" стала офіційним дистриб'ютором оливи Shell Helіx

ТОВ "Автопланета-Моторс" стала офіційним дистриб'ютором оливи Shell Helіx

Новим партнером компанії "Шелл Ойл Продактс Юкрейн" став великий регіональний дилер торговельної марки Kіa ТОВ "Автопланета-Моторс", якому також належать СТО із обслуговування легкових автомобілів й установці додаткового устаткування, а також шиномонтаж.

Як вибрати свій перший автомобіль

Як вибрати свій перший автомобіль

У житті кожної людини є знакові покупки. До них, зокрема, відноситься придбання першого автомобіля: можливість планувати своє пересування, не прив'язуючись до графіка роботи і маршрутами громадського транспорту, назавжди змінює не тільки спосіб життя, але і спосіб мислення людини. Разом з тим, вибір першого у своєму житті автомобіля може здатися новачкові дуже складним і в чомусь навіть лякаючим завданням. Поспішаємо вас завірити, що це не так, і фахівці компанії «Італмоторс Україна» допоможуть нашим читачам розібратися в цьому питанні.

Автомобіль напрокат на СТО Групи компаній "АІС"

Автомобіль напрокат на СТО Групи компаній "АІС"

Послугу надає сервісна станція SsangYong по вул. Зоологічної, 5а

Нові умови обслуговування на СТО «Італмоторс Україна»

Нові умови обслуговування на СТО «Італмоторс Україна»

З вересня у компанії «Італмоторс Україна» стартує нова програма лояльності.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта