01.05.2012

Міжнародний центр водійської майстерності BMW відкривається в Росії

Вся інформація про: BMW

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Навесні 2012 року BMW Group представляє на російському ринку унікальний майданчик для навчання навичкам безпечного й упевненого водіння - новий Центр водійської майстерності BMW Drіvіng Experіence. Проект є частиною глобальної структури прославленого спортивного підрозділу BMW М Gmb.

Міжнародний центр водійської майстерності BMW відкривається в РосіїСеред головних переваг BMW Drіvіng Experіence:
 
•Сертифікат міжнародного рівня, що дає можливість участі в глобальних програмах BMW Drіvіng Experіence;
•Єдиний комплекс споруджень для проведення повного циклу навчання;
•Унікальний за своїми розмірами полігон для практичних занять на треку (400 х 200 м), розрахований на одночасну роботу двох груп загальною чисельністю 24 чоловіки;
•Позашляхова зона, що включає комплекс штучних і природних перешкод; окрема гравійна траса для мотоциклів;
•Дрифт-класс і спортивні курси на гоночних треках Росії і Європи;
•Команда інструкторів, кожний з яких має звання не нижче Майстра Спорту РФ і має сертифікат для роботи на рівні міжнародних проектів BMW Group.

Міжнародний центр водійської майстерності BMW відкривається в Росії"У нашому центрі викладають чемпіони, власники кубків Росії, майстри спорту в дисциплінах від шосейно-кільцевих гонок до ралі, - говорить Петер Кроншнабель, Президент BMW Group Росія. - Ми будемо раді бачити клієнтів всіх наших брендів - BMW, MІNІ та BMW Motorrad. Заняття проходять на спеціально підготовлених майданчиках - асфальт, бездоріжжя, лід, а також на гоночних трасах. Успішно пройдене навчання в російській школі дозволяє взяти участь у міжнародних програмах BMW Drіvіng Experіence на гоночних треках Європи, на крижаних озерах Швеції й у пустелях Намібії"

Програми BMW Drіvіng Experіence розраховані на водіїв дорогого рівня підготовки. Навчання проводиться на автомобілях або мотоциклах BMW й MІNІ, а також на легендарних автомобілях BMW M.
 
Центр водійської майстерності BMW Drіvіng Experіence розташований у Дмитровському районі Московської області на території ГК "Сорочани".

Високі стандарти. Більші перспективи.

BMW Drіvіng Experіence являє собою одне з п'яти стратегічних спрямований розвитку BMW M Gmb. Його метою є формування єдиної міжнародної системи підготовки професійних водіїв й автолюбителів. Основна складова російської частини проекту спрямована на знайомство з технологіями BMW й MІNІ, а також із прийомами контраварийного керування автомобілями й мотоциклами марки.

Міжнародний центр водійської майстерності BMW відкривається в РосіїУ сферу діяльності BMW Drіvіng Experіence входять:
 
•Базовий й основний курс навчання на автомобілях BMW, BMW M й MІNІ;
•Швидкісний курс на автомобілях BMW, BMW M й MІNІ (вимагає попереднього проходження основного курсу);
•Інтенсивний дводенний курс навчання контраварийному керуванню автомобілем влітку та взимку;
•Спортивні курси на гоночних треках у Росії і Європі;
•Оффроад курс на автомобілях BMW X1, X3, X6;
•Дріфт-курси на задньопривідних і повнопривідних автомобілях BMW й BMW M;
•Базовий, основний і швидкісний курси навчання на мотоциклі BMW
 
Основний курс включає 8 годин теорії й практики керування автомобілем, по закінченні яких клієнт одержує сертифікат міжнародного зразка, що дає право брати участь у програмах наступного рівня. Навчання проводиться на базі парку автомобілів BMW Drіvіng Experіence, у який входять 24 автомобіля BMW й MІNІ, а також 9 мотоциклів BMW Motorrad. Зміст курсу розроблений індивідуально для кожної моделі.

Міжнародний центр водійської майстерності BMW відкривається в РосіїІдеальні умови для досягнення результату.

Комплекс споруджень Центра водійської майстерності BMW Drіvіng Experіence розташований на території гірськолижного курорту "Сорочани" у Дмитровському районі Московської області. Він містить у собі три спеціалізовані площадки для проведення практичних занять, а також просторе приміщення (400 кв. г.) із двома класами, зоною кафе й шоу-румом на 4 автомобілі.

Одним з головних переваг Центру є унікальний полігон для практичних занять: Він являє собою асфальтований майданчик, що не має аналогів у Росії за своїми розмірами (майже 400 х 200 м). Вона здатна одночасно вмістити дві групи загальною чисельністю 24 чоловік.
 
Крім асфальтового майданчика на базі BMW Drіvіng Experіence обладнана офф-роуд траса, яка включає комплекс природних і штучних перешкод для демонстрації позашляхових можливостей автомобілів BMW й MІNІ. Третій майданчик - спеціалізована гравійна траса - віддана під практичні заняття на мотоциклах BMW Motorrad.

Міжнародний центр водійської майстерності BMW відкривається в РосіїПрофесіонали у своїй справі.

BMW Drіvіng Experіence зібрав унікальну команду інструкторів, серед яких переможці дуже престижних національних гоночних серій як традиційної для BMW шосейно-кільцевої серії RTCC, так і вкрай складної для задньопривідних автомобілів дисципліни - класичного ралі. Всі інструктори Центра мають звання не нижче Майстра Спорту РФ, і крім багатого гоночного досвіду підготовлені й сертифіковані BMW Group для роботи на рівні міжнародних проектів у рамках BMW Drіvіng Experіence.
 
Своїм досвідом з учасниками проекту готові поділитися:

Михайло Ухов - Майстер спорту міжнародного класу по автомобільному спорту, Трикратний чемпіон RTCC (автомобіль BMW 320й), Віце-чемпіон RTCC Сезону 2011, восьмикратний власник міжнародного трофея BMW.
 
Олексій Маслов - Майстер Спорту Росії по автомобільному спорту, власник Кубка Росії по класичному ралі, пілот Чемпіонату Росії по класичному ралі (автомобіль BMW M3). Міжнародна ліцензія інструктора BMW з 2006 року;
 
Міжнародний центр водійської майстерності BMW відкривається в РосіїДмитро Никончук - Майстер Спорту Росії по автомобільному спорту, пілот Чемпіонату Східної Європи по класичному ралі (автомобіль BMW M3), власник Кубка Росії по класичному ралі (автомобіль BMW 320й). Міжнародна ліцензія інструктора BMW з 2007 року;
 
Олексій Лукъянюк - Майстер Спорту Росії по автомобільному спорту, власник кубка Росії по ралі 2011 року, пілот пріоритету РАФ. Міжнародна ліцензія інструктора BMW з 2008 року.
 
Усього в команду інструкторів BMW Drіvіng Experіence входить 7 професійних пілотів, більшість із яких завоювали свої чемпіонські титули на автомобілях марки BMW.
 
Працює BMW Drіvіng Experіence без перерви цілий рік. Участь у курсах Центру забезпечується за допомогою сертифікатів, які надають безпосередньо в Центрі водійської майстерності й в офіційних дилерських центрах компанії BMW у Росії.

Теги: BMW, автошкола

Читайте також:
Продажи внедорожников и SUV Great Wall бьют рекорды
23.04.2013
Продажи внедорожников и SUV Great Wall бьют рекорды
«НІКО-Україна» - лідер продажів автомобілів Mitsubishi в 2012 році
04.02.2013
«НІКО-Україна» - лідер продажів автомобілів Mitsubishi в 2012 році
Пакет послуг PrecurePro: економія на кожному кілометрі
29.01.2013
Пакет послуг PrecurePro: економія на кожному кілометрі
П'ять авто-прогнозів на 2013 рік
26.01.2013
П'ять авто-прогнозів на 2013 рік
Nissan знижує ціни на електромобіль Nissan LEAF
25.01.2013
Nissan знижує ціни на електромобіль Nissan LEAF
Поліція Китаю пересяде на електромобілі BYD e6
15.01.2013
Поліція Китаю пересяде на електромобілі BYD e6
Компанія «Єврокар» підтвердила дію сертифікату ISO
28.12.2012
Компанія «Єврокар» підтвердила дію сертифікату ISO
Що чекає світовий авторинок у новому році
25.12.2012
Що чекає світовий авторинок у новому році
Авторинок України в листопаді: ТОП-20 з продажів
19.12.2012
Авторинок України в листопаді: ТОП-20 з продажів
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Московський Міжнародний Автомобільний Салон, який проходить із 31 серпня до 9 вересня 2012 року у виставочному центрі "Крокус Експо", безумовно, є головним бієнале в автомобільному бізнесі Росії. На своїй експозиції BMW Group представить європейську прем'єру: BMW і8 Spyder Concept.

Індивідуальне навчання із керування автомобілем заборонено законом

Індивідуальне навчання із керування автомобілем заборонено законом

Відтепер навчати їздити на машині в індивідуальному порядку на дорогах загального користування - заборонено, навіть, незважаючи на те, що у водія є стаж не менше 3 років.

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Компанія BMW є провідним виробником автомобілів і славиться конструкцією й дизайном світового класу. Її чарівні габаритні вогні в передніх фарах стали справжньою класикою. Тепер прийшов час озброїти автомобіль лазером.

Топ-10 позашляховиків, які купують у Європі

Топ-10 позашляховиків, які  купують у Європі

У Німеччині за три місяці 2012 року було продано понад 110 000 "м'яких" позашляховиків.

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представила нові образи і деталі концептів i3 та i8, котрі будуть запущені у 2013 і 2014 роках під саб-брендом «i».

Керований задній міст [відео]

Керований задній міст [відео]

Головна ідея цього механізму - зробити автомобіль більш керованим. Для цього інженери розробили системи, які дозволяють повертати колеса в зустрічному напрямку при швидкості до 50 км / год, а на більш високій швидкості всі чотири колеса повертаються в одному напрямку для поліпшення стабільності автомобіля, наприклад, під час обгону.

BMW i - новий погляд на автотранспорт

BMW i - новий погляд на автотранспорт

На BMW і компанія BMW застосовує "всеосяжний" підхід, перевизначаючи сутність приватного автомобіля на спеціально побудованих концептах і фокусуючи увагу на обґрунтованість ланцюжка нарахування вартості й додаткових функцій авто

BMW Group відзначає кращі продажі у серпні за всю історію концерну

BMW Group відзначає кращі продажі у серпні за всю історію концерну

У серпні 2012 концерн BMW Group передав клієнтам по всьому світу 121 615 автомобілів BMW, MINI та Rolls-Royce. Зростання обсягу продажів у порівнянні з серпнем 2011 року, коли було продано 110 903 автомобіля, склало 9,7%.

Кращі автомобілі для пограбування банків

Кращі автомобілі для пограбування банків

Пам'ятаєте анекдот? - "Чому в СРСР було мало пограбувань банків? - Тому що автомобіль для втечі треба було чекати 15 років. "МИ, звичайно ж, не спонукаємо вас до пограбувань та нагадуємо про усю суворість покарання за такий вчинок, але ідея дослідити, який автомобіль є найкращим для втечі з місця події здалася нам такою, яка заслуговує уваги.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта