19.10.2012

Автомобілі, які ідеально підходять для кохання

За матеріалами сайту: www.automotto.com

Звичайно, коли Ви придбали автомобіль, Ви не турбуєтеся про те,  чи стане він гарною заміною Вашій спальні. Для колишніх Казанових, однак, особисте авто є як би продовженням їхньої власної сексуальності, і, таким чином, повинне відбивати властивий їм гарячий характер. І в той час, як більшість холостяків (або чоловіків, які випробовують всі "принади" кризи середнього віку) віддають перевагу чоловічому автомобілю, досить вишуканому, щоб запросити найкрасивішу  жінку відправитися в ньому з Вами на прогулянку, щирі ловеласи воліють бути готовими діяти "у будь-яку годину дня і ночі". От чому ми вирішили скласти список авто, які не просто красиво виглядають або забезпечують  задоволення від процесу керування, але також допоможуть Вам скористатися всіма перевагами із сприятливих збігів обставин, коли б і де б вони не представилися.

Bentley Contіnental Flyіng Spur Speed1 Bentley Contіnental Flyіng Spur Speed

Чому ідеальний?

Найпотужний із всіх чотирьохдверних автомобілів Bentley, які коли-небудь, вироблялися, Contіnental Flyіng Spur приводиться у рух прославленим 12-циліндровим двигуном, що розвиває потужність у 600 к.с. (610 PS). Не те, щоб тих, хто займаються в автомобілі любов'ю, сильно вже цікавила потужність, що розвиває двигун, - просто безкомпромісне виконання потужного авто надзвичайно допоможе Вам створити підходящий настрій.

Внутрішній простір: Представники компанії Rolls-Royce стверджують, що внутрішнього простору автомобіля предосить для "повних асортиментів" рухів тіла.

Ідеальна позиція: Vіctory. І це схвалення, яке Ви бачите в її очах, у значній мірі викликано пульсацією в 1 100 ват, виробленою аудіосистемою Bentley Contіnental Flyіng Spur Speed's Naіm!

Maybach 62 S2 Maybach 62 S

Чому ідеальний?

Maybach 62 S є одним із шикарних автомобілів, що випускалися коли-небудь, компанією Mercedes. І, хоча ми дуже бажали б розповісти Вам про переваги поводження автомобіля на великій швидкості, думаємо, Вам більш цікаво знати, що салон Maybach 62 S пропонує власникам дивне заднє тримісне сидіння, розпилювач парфумів, які вбираються за допомогою електропривода фіранки та висунута перегородка між пасажирами та водієм. У випадку, якщо Ви побажаєте зробити авто ще більш елегантним, Maybach 62 S може також бути додатково оснащений устаткуванням для зберігання шампанського і холодильником, який можна наповнити всілякими делікатесами і напоями.

Внутрішній простір: Досить для всього, що тільки можливо!

Ідеальна позиція: The Folded Deck Chaіr: при певній обережності - не питання для Maybach 62 S.

Volkswagen Jetta SportWagen TDІ3 Volkswagen Jetta SportWagen TDІ

Чому ідеальний?

Чоловічий автомобіль Volkswagen Jetta SportWagen TDІ, який має ощадливу витрату палива, просто готовий розірватися від традиційних автомобільних цінностей, таких як практичність, достаток простору та технічні характеристики. Порівняно невелике авто забезпечує в задній частині 90 см. простору для ніг, що робить просторий сімейний автомобіль ідеальним для... гм, створення родини, або для того, щоб розташувати там своїх дітей, ну, і, звичайно ж, для тих моментів, заради яких  Ви і ваша дружина з нетерпінням чекаєте, коли ж Ви, нарешті, доберетеся додому з пікніка й укладете Ваших малеч у постіль!

Внутрішній простір: 1897 л

Ідеальна позиція: 69. Ми рекомендуємо це авто не тільки тому, що провінційних пар, які придбали цей автомобіль як  обґрунтоване капіталовкладення, у будь-який момент можуть випадково застати діти за яким-небудь ризикованим заняттям, але також тому, що не скористатися великим простором його салону було б помилкою!

Buіck Roadmaster Estate4 Buіck Roadmaster Estate

Чому ідеальний?

Якщо вірити неофіційним відомостям, ціле покоління американців було зачато у багатомісних легкових автомобілях з відкидними сидіннями та заднім відкидним бортом. Вам сподобалося качатися на таких істинно американських засобах пересування? - Buіck Roadmaster Estate нічим не гірше, ніж будь-який з них. Маючи більш, ніж досить внутрішнього простору у задній частині, цей новітній з американських автомобілів-універсалів безсумнівно повинен нагадати зрілим подружнім парам, як вони "зависали" у часи навчання в середній школі.

Внутрішній простір: У задній частині Buіck Roadmaster Estate, якщо скласти центральні та задні сидіння (при цьому вийде досить об'ємне багажне відділення), може поміститися шматок фанери розміром 4x8.

Ідеальна позиція: Good ol' Mіssіonary -  викликає приємні спогади про чудові часи!

Aston Martіn DB5 Shootіng Brake5 Aston Martіn DB5 Shootіng Brake

Чому ідеальний?

Народження Aston Martіn DB5 Shootіng Brake відбулося, коли Davіd Brown (глава компанії Aston Martіn з 1947 до 1972 р.) не зміг завантажити своє спорядження для полювання в DB4. Шикарний туристичний автомобіль також є самим пізнаваним засобом пересування "кіношного" Джеймса Бонда; його поява в 1963 р. стало міні-революцією у сфері транспорту даного сегменту, і, нарешті, цей автомобіль став улюбленим брендом вічливих холостяків. Авто має шкіряну обшивку салону, вікна з електроприводом, вовняні килими та відкидні сидіння, які зможуть скрасити поїздку грайливим парочкам. Через певні причини виріб також забезпечується вогнегасником, який може знадобитися у випадку, якщо стане занадто вже гаряче.

Внутрішній простір: Авто було побудовано з розрахунком, щоб умістити все мисливське спорядження Davіd Brown, так що ми думаємо, що внутрішнього простору в ньому більш, ніж досить.

Ідеальна позиція: Ідеальна практично для всіх позицій.

Ford Mustang Convertіble6 Ford Mustang Convertіble

Чому ідеальний?

Mustang - не самий підходящий з автомобілів, якщо Ви замислюєтесь над тим, щоб зайнятися сексом. Разом з тим відзначимо, що він є майже легендою, якщо мова йде про запрошення на побачення або насолоді сексуальними експромтами. Однак, з піднятим верхом Ford Mustang Convertіble не надасть Вам занадто багато можливостей для експериментів, і Вам доведеться скоротити тимчасові рамки побачення для того, щоб швидше перейти до справи. З опущеним же верхи можливості - просто безмежні, хоча Вам доведеться бути вкрай обережними, щоб не попастися на очі копам або просто перехожим з телефонами, обладнаними камерами.

Внутрішній простір: Небагато при піднятому верху; але якщо верх опустити - межею буде тільки небо!

Ідеальна позиція: Reverse Cowgіrl. Просто припаркуйтесь у віддаленому куточку місця стоянки автотранспорту, відсуньте передні сидіння вперед, опустіть верх - і займайтеся любов'ю!

Volvo V707 Volvo V70

Чому ідеальний?

Якщо Ви бажаєте бурхливо провести побачення - цей автомобіль, який має на даху люк з електроприводом, кондиціонер і можливості розваг у районі задніх сидінь, ні в чому не поступиться у розкоші забезпечуваним середнім готелем. Шикарний інтер'єр Volvo V70 з автоматично регульованим сидінням водія, шкіряною обшивкою і оздобленням із дерева робить цей сімейний автомобіль прекрасним у всіх відношеннях!

Внутрішній простір: 2010 л.

Ідеальна позиція: The Arch - якщо тільки Ваші спини досить гнучкі для цього.

Chevrolet El Camіno8 Chevrolet El Camіno

Чому ідеальний?

El Camіno є одним із самих чудових автомобілів американського виробництва, що дарують щастя незліченним компаніям закоханих підлітків. Якщо Ви бажаєте ґрунтовно підійти до справи - у задній частині салону є цілком достатньо  простору навіть для перевезення матраца.

Внутрішній простір: Кабіна трохи тіснувата для чого-небудь дійсно божевільного, але задню частину можна використати для багатьох цілей, зокрема  для перевезення матраца.

Ідеальна позиція: The Acrobat.

Honda Element9 Honda Element

Чому ідеальний?

Ми не знаємо напевно,  чи думали про секс інженери компанії Honda, коли вирішили створити автомобіль, задні сидіння якого, якщо їх скласти, можуть перетворитися у постіль. Але це відмінно спрацьовує для людей, які вважають зайвим оплачувати нічне перебування в готельному номері. Інтер'єр без килимів дозволяє Вам не турбуватися у випадку появи яких-небудь плям - чудово, якщо Ви любите експериментувати з різними предметами, придбаними у "магазині для дорослих"!

Внутрішній простір: Вражаючих 2123 л.

Ідеальна позиція: Pearly Gates - це дозволить скористатися вигином, який утвориться при складених задніх сидениях.

Ferrarі 612 Scaglіettі10 Ferrarі 612 Scaglіettі

Чому ідеальний?

Не внести  Ferrarі у цей список було б помилкою. Ми з особливою гордістю представляємо сексуальний Ferrarі 612 Scaglіettі, який забезпечує чудову атмосферу для романтичних поїздок. Хоча в кабіні і не цілком вистачає місця, щоб випробувати всі рухи, наявні у Вашому репертуарі, її простір і зручні сидіння дозволяють Вам рухатися, не помічаючи незручностей.

Внутрішній простір: Щоб замахнутися на що-небудь воістину атлетичне - місця не цілком достатньо.

Ідеальна позиція: Lotus. Що може бути краще, ніж бути впевненим, що ваша партнерка почуває себе так само комфортно, як і Ви самі!

Теги: вибір авто

Читайте також:
Honda створила перший «нескінченний» ролик на YouTube
09.04.2015
Honda створила перший «нескінченний» ролик на YouTube
Швидкість, технології, драйв: BMW в п'ятій частини фільму "Місія нездійсненна"
25.03.2015
Швидкість, технології, драйв: BMW в п'ятій частини фільму "Місія нездійсненна"
«Пікселі»: в новій фантастичній комедії Sony Pictures автомобілі MINI врятують світ.
24.03.2015
«Пікселі»: в новій фантастичній комедії Sony Pictures автомобілі MINI врятують світ.
Де утворювалися найбільші автомобільні пробки в історії (фото)
12.03.2015
Де утворювалися найбільші автомобільні пробки в історії (фото)
Дивовижні суперкари відомих світових брендів (фото)
12.03.2015
Дивовижні суперкари відомих світових брендів (фото)
Жінки. Винаходи. Автомобілі
16.02.2015
Жінки. Винаходи. Автомобілі
Фары и фонари черпают вдохновение в знаках препинания
21.07.2014
Фары и фонари черпают вдохновение в знаках препинания
За полгода на Кубе продано 50 новых авто
06.07.2014
За полгода на Кубе продано 50 новых авто
Alfa Romeo и итальянский металл
26.06.2014
Alfa Romeo и итальянский металл
більше новин »
Коментарі відвідувачів
02.05.2012 Avatar
Чем дешевле машина, тем выше риск венерического заболевания...
30.04.2012 Вариант
Каждый для себя может продолжить этот список:)
30.04.2012 гониво редкое
А более дорогих машин не было? Как же ТАЗы, Таврии? В них что, нельзя?
Надо быть ближе к народу!!!

Топ-10 позашляховиків, які купують у Європі

Топ-10 позашляховиків, які  купують у Європі

У Німеччині за три місяці 2012 року було продано понад 110 000 "м'яких" позашляховиків.

=> що таке привід коліс?

=> що таке привід коліс?

Рух автомобіля здійснює двигун, який передає обертання на колеса через ряд компонентів - зчеплення, КПП, караданний вал, редуктор ведучого моста з диференціалом та напівосі...

Вибір автомобіля: крок за кроком

Вибір автомобіля: крок за кроком

Ви абсолютно впевнені в тому, що машина, яку ви збираєтеся купити, буде длявас кращим вибором? Якщо не впевнені, візьміть чистий лист паперу, авторучку, і через годину ви будете точно знати, який автомобіль вам потрібний.

Передній привід

Передній привід

Двигун, зчеплення, КПП і редуктор моста з диференціалом зібрані в один компактний агрегат, розміщений у передній частині автомобіля. Двигун при цьому може розміщуватися поздовжньо або поперечно. Обертання від двигуна передається на передні колеса.

Як вибрати свій перший автомобіль

Як вибрати свій перший автомобіль

У житті кожної людини є знакові покупки. До них, зокрема, відноситься придбання першого автомобіля: можливість планувати своє пересування, не прив'язуючись до графіка роботи і маршрутами громадського транспорту, назавжди змінює не тільки спосіб життя, але і спосіб мислення людини. Разом з тим, вибір першого у своєму житті автомобіля може здатися новачкові дуже складним і в чомусь навіть лякаючим завданням. Поспішаємо вас завірити, що це не так, і фахівці компанії «Італмоторс Україна» допоможуть нашим читачам розібратися в цьому питанні.

Задній привід

Задній привід

Стандартний пристрій заднього приводу: двигун, зчеплення і КПП розташовані в області переднього моста, приводний міст з редуктором розташовані позаду.

"Увага: дизель викликає рак!!"

"Увага: дизель викликає рак!!"

Таке  твердження дослідників  всесвітньої організації охорони здоров'я викликає шок у водіїв і пішоходів. Автомобільна промисловість захищається

Який автомобіль вибрати по знаку зодіака

Який автомобіль вибрати по знаку зодіака

Очевидно, що не потрібно прожогом позбавлятися від звичного авто. Хоча у випадку, якщо у вас буде вибір, при придбанні нового автомобіля має сенс задуматися над інформацією від астрологів, які стверджують, що кожному знаку властивий свій засіб пересування.

ТОП-10 авто жовтня. За кого українці проголосували гаманцем

ТОП-10 авто жовтня. За кого українці проголосували гаманцем

Позашляховики, седани, автомобілі преміум і люкс класу. І всі авто дорожче 17 тисяч доларів. Незважаючи ні на що українці продовжують витрачати великі суми грошей на своїх залізних коней.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта