02.03.2012

Land Rover Discovery: за кордон із Бірмінгема до Пекіну

Вся інформація про: Land Rover

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Для відсвяткування випуску 1000000-ного Discovery компанія Land Rover розпочинає експедицію, яка вирушить з м. Бірмінгем, Великобританія, до м. Пекін, Китай.

Експедиція у складі 12 осіб на трьох Discovery 4 перетне 13 країн, розташованих між Великобританією та Китаєм та долатиме деякі з пустельних та найвіддаленіших регіонів планети.

Land Rover Discovery: за кордон із Бірмінгема до ПекінуВтілюючи понад шість десятиріч ноу-хау компанії Land Rover, ці Discovery 4 є ідеальними компаньйонами під час експедиції. Їхній постійний повний привід, диференціали з блокуванням та відома Terrain Response System дозволить їм впоратись з надзвичайно мінливими погодними та ландшафтними умовами, що очікуються під час подорожі, а неперевершена здатність витримувати навантаження означає, що експедиція може вирушати з обладнанням для будь-яких непередбачуваних обставин.

Незалежно від того, якими суворими виявляться оточуючі умови, Discovery 4 мінімізують вимоги до водіїв та пасажирів завдяки їх інтуїтивній технології, комфорту та спокою, забезпечених ступенями функціональної надійності автомобілів компанії Land Rover.

Експедиція приєднається до лавинних команд в Альпах, проїде містом підводних човнів часів Холодної війни та навіть візьме участь у подорожі до серця Чорнобиля у 8000-мильному 50-денному марафоні.

Компанія Land Rover розвідує планету з моменту створення її першої моделі у 1948 році, а під час «Подорожі Discovery» ми плануємо зібрати 1000000 фунтів стерлінгів на реалізацію проекту Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця з постачання безпечної води та санітарного очищення води в Уганді.

Маршрут

Вирушивши з м. Соліхалл – домівки компанії Land Rover – на Китайське авто шоу 2012 (Auto China 2012), що відбудеться у м. Пекін вже через 50 днів, «Подорож Discovery» зробить зупинку у Женеві для участі у 82-й Міжнародній автомобільній виставці (Salon International de l’Auto), на території україни у містах Львів, Київ, Одеса, потім російській столиці Москві, перетне континентальну Азію та дістанеться китайської столиці в середині квітня.

 •     ВЕЛИКОБРИТАНІЯ
 •     ФРАНЦІЯ
 •     ШВЕЙЦАРІЯ
 •     ІТАЛІЯ
 •     АВСТРІЯ
 •     УГОРЩИНА
 •     УКРАЇНА
 •     РОСІЯ
 •     КАЗАХСТАН
 •     УЗБЕКИСТАН
 •     КАЗАХСТАН
 •     КИРГИЗСТАН
 •     КИТАЙ

Європа

Після вирушення з виробничої бази компанії Land Rover у м. Соліхалл, Великобританія, експедиція спершу завітає на святкову вечерю до відомого Королівського географічного товариства у м. Лондон, а потім візьме курс на континентальну Європу, щоб взяти участь у Женевському авто шоу на берегах Женевського озера.

У супроводі полярника та посла Land Rover Бена Саундерса (Ben Saunders) автоколона попрямує до Альп, долаючи маршрутом найвищі дороги над рівнем моря. Саундерс зніматиме роботу гірської рятувальної команди у найнебезпечніших умовах у світі.

Саундерс буде почесним гостем на святковому заході у м. Мілан, Італія, потім експедиція знову перетне Альпи і завітає до м. Мюнхен, Німеччина, австрійської столиці Відня та м. Будапешт, Угорщина.

Land Rover Discovery: за кордон із Бірмінгема до ПекінуУкраїна

Україна – друга найбільша країна Європи після Росії. Як одна з республік-засновниць Радянського Союзу та член-засновник Організації Об’єднаних Націй, вона має дивовижну історію, культуру та архітектуру, значний вплив на які справили як східні, так і західні сусідні країни, а також Православна церква.

Ландшафт в Україні так само різноманітний: 1800 миль берегової лінії, гори на заході та на Кримському півострові та родючі степи і плоскогір’я на решті території країни.

Ми станемо однією з перших міжнародних експедицій, що відвідає Чорнобиль та проїде незвичайним підземним містом, що було одним з найтаємніших центрів Радянського Союзу.

Попутно ми також відвідаємо захоплюючий фармацевтичний музей, створимо одні з найдрібніших у світі витворів мистецтва, скоштуємо найкраще вино, яке виготовляється у регіоні та спустимося Потьомкінськими сходами.

Росія

З просуванням дедалі на північ у напрямку Росії, найбільшої країни на Землі та восьмої країни у світі за кількістю населення, культура радикально змінюється. По дорозі ми відвідаємо смітник автомобілів Радянської епохи, зберемо автомобілі зі старих частин, познайомимося з Москвою у супроводі члена Московської державної академії хореографії та зіграємо роль у стрічці, знятій на російській кіностудії, що не поступається Голівуду.

Казахстан та Узбекистан

Після потрапляння експедиції з Росії до колишніх середньоазіатських республік Радянського Союзу їзда ставатиме дедалі важчою. Першим йде Казахстан. Палатки замінять готелі, а пильні рівнини – сільськогосподарські угіддя. Команда може залишитися без гарячої води на довгі дні.

Багатий на нафту регіон, Каспійська низовина навколо морської берегової лінії відкриває ландшафт нафтових свердловин на відкритих рівнинах, у той час як пагорби, що беруть початок з пустелі, пропонують яскраві відтінки зеленого, жовтого, рожевого та червоного кольорів.

Одразу після потрапляння до оточеної сушею Республіки Узбекистан, яка здобула незалежність у 1991 році, маршрут перетинає першу безкрайню пустелю з її суворою позашляховою місцевістю та видовищними пустельними ландшафтами.

На Аральському морі, що швидко випаровується, ми побачимо викинуті на берег кораблі, що знаходяться далеко від берегової лінії. Пустелею ми уперше потрапимо на Великий шовковий шлях, на якому розташовані віддалена галерея сучасного мистецтва та каземат з жахливою історією, та зустрінемося з центральноазіатським «Елвісом»...

Киргизстан

Часовий пояс за часовим поясом – і ми у Центральній Азії, у серединній точці нашого маршруту. Останньою зупинкою у колишніх середньоазіатських республіках Радянського Союзу є Киргизстан, найвіддаленіша від океану країна.

У північних регіонах мешкає різне етнічне населення, у т.ч. велика кількість руських та дунгане, у той час як на півдні населення майже повністю киргизьке, що обумовлює надзвичайне різноманіття культури.

Останньою зупинкою перед Китаєм є озеро Іссик-Куль – десяте за розміром озеро на землі. Оточене Тянь-Шанськими горами, воно нагадує мальовниче альпійське озеро, проте оскільки озеро дуже віддалене, воно приваблює небагато відвідувачів.

У цій частині маршруту ми завітаємо до колишнього радянського курорту, побудуємо традиційну Юрту та відвідаємо гучний ринок, щоб забрати мати для ніг, спеціально пошиті для Discovery для проходження кінцевого етапу нашої подорожі.

Land Rover Discovery: за кордон із Бірмінгема до ПекінуКитай

Туругартський перевал високо у горах між Киргизстаном та Китаєм є останнім кордоном. За ним розташована країна з найбільшою кількістю населення у світі. Весняний сніг може уповільнити просування, перш ніж експедиція дістанеться давнього торгового міста, до якого веде Великий шовковий шлях.

На південному заході Китаю розташована провінція Синьдзян, що у перекладі означає «Новий кордон». Напівпустельний регіон включає три різні пустелі – Дзусотойн Елісен, Кумтаг та Таклімакан – та Урумчі, місто, в якому мешкає 2,7 мільйона людей. Незважаючи на те, що Синьдзян розташована понад тисячу миль на захід від столиці, місто живе за пекінським часом. Сонце тут сходить о 9 годині ранку…

Щоб дістатися Пекіна з м. Кашгар, знадобиться менше двох тижнів. Маршрут прямує пустелею з високими дюнами та приводить на північ від Монголії. Орієнтиром буде Велика китайська стіна, що приведе прямо до столиці Китаю, м. Пекін.

У Китаї ми натрапимо на дику вівчану культуру та пишний пустельний оазис, у якому виробляють вино, потім відвідаємо неймовірний новий пекінський аеропорт та зустрінемося з деякими майбутніми переможцями олімпійцями країни.

Кінцевим пунктом через півтора місяці після вирушення з Великобританії відбудеться Пекінське авто шоу, на якому у центрі уваги буде 1000000-ний Discovery.

Теги: Land Rover, Land Rover Dіscovery, Автошоу Женева, Автошоу Женева 2012, Автошоу Токіо, Автошоу Токіо 2012

Читайте також:
Холдинг Geely став офіційним партнером проекту Bloodhound
20.10.2016
Холдинг Geely став офіційним партнером проекту Bloodhound
20.10.2016
Bosch здійснює запуск онлайн-конфігуратора випробувальних стендів для перевірки та ремонту ...
Безпека понад усе: в Києві відбулись Subaru Safety Drive
20.10.2016
Безпека понад усе: в Києві відбулись Subaru Safety Drive
Оновлене масло Motul 8100 Eco-lite 5W30 отримало схвалення концерну GM
18.10.2016
Оновлене масло Motul 8100 Eco-lite 5W30 отримало схвалення концерну GM
Вперше у лінійці запасних частин Bosch: компоненти кермових систем для легкових автомобілів і вантажного транспорту
13.10.2016
Вперше у лінійці запасних частин Bosch: компоненти кермових систем для легкових автомобілів і ...
ВІРТУАЛЬНИЙ ШОУ РУМ NEW RENAULT MEGANE
11.10.2016
ВІРТУАЛЬНИЙ ШОУ РУМ NEW RENAULT MEGANE
Найчастіші питання щодо обслуговування дискових гальмівних механізмів
11.10.2016
Найчастіші питання щодо обслуговування дискових гальмівних механізмів
Robinair святкує 60-річний ювілей
10.10.2016
Robinair святкує 60-річний ювілей
Kia Motors покращила свої позиції у Рейтингу глобальних брендів від Interbrand
06.10.2016
Kia Motors покращила свої позиції у Рейтингу глобальних брендів від Interbrand
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

На виставці Motor Show 2011 у Токіо Toyota представила концепт Fun Vіі, автомобіль майбутнього з акцентом на спілкування й комунікацію

Позашляховики на "Автошоу Женева 2012"

Позашляховики на "Автошоу Женева 2012"

Позашляховики представляють на Автошоу в Женеві істотну частину всієї виставки. У нашій добірці ви можете подивитися, чого варто очікувати найближчим часом.

Що приховано у логотипах відомих марок автомобілів

Що приховано у логотипах відомих марок автомобілів

Якщо "пропелер" на капоті BMW уже не викликає подиву, то історія логотипів окремих марок дотепер   залишається загадкою

Bentley готовить розкішний позашляховик

Bentley готовить розкішний позашляховик

Bentley представляє на автошоу в Женеві концепт у деякій мірі революційного для даної марки автомобіля

Прем'єра нового покоління Mіtsubіshі Outlander на автосалоні в Женеві

Прем'єра нового покоління Mіtsubіshі Outlander на автосалоні в Женеві

Через одинадцять років з того моменту, як уперше був використаний термін "кроссовер", Mіtsubіshі Motors Corporatіon (MMC) представила третє покоління Outlander на автосалоні в Женеві

Ssangyong Korando розширює лінійку двигунів

Ssangyong Korando розширює лінійку двигунів

Ssangyong оснащує свій Korando бензиновим двигуном

Женевське автошоу стало однією з головних подій в автомобільному світі

Женевське автошоу стало однією з головних подій в автомобільному світі

У цьогорічному, 82-му за рахунком автосалоні взяли участь понад 260 автовиробників, які представили 700 моделей

Toyota, яку можна переодягати

Toyota, яку можна переодягати

Для автошоу "Токіо 2012" Toyota приготувала концепт Camette, орієнтований на майбутні покоління автолюбителів. Особливістю концепту є змінні панелі, здатні повністю змінити зовнішність автомобіля.

Універсал Hyundaі і30 буде презентований на автосалоні в Женеві

Універсал Hyundaі і30 буде презентований на автосалоні в Женеві

У лютому були представлені перші фотографії універсала Hyundaі і30 (і30 wagon), офіційна прем'єра якого відбудеться на автосалоні в Женеві

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта