01.10.2012

Новини автомобілебудування: модульна поперечна матриця від Volkswagen

Вся інформація про: Volkswagen

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Volkswagen Group заявила про впровадження нової архітектури автомобілів, що оптимізує стандартизацію і використання технологій, починаючи з автомобілів особливо малого класу і закінчуючи великими позашляховиками й автомобілями з кузовом типу "седан".

Modular Transverse Matrix – MQBЦього року Volkswagen Group впровадить Modular Transverse Matrіx - модульну поперечну матрицю (німецький акронім - MQB) для брендів Volkswagen, Audі, SKODA та SEAT.

Стратегія MQB оптимізує проектування і виробництво майбутніх автомобілів з поперечно розташованими двигунами шляхом стандартизації багатьох параметрів компонентів транспорту незалежно від брендів і класу авто, забезпечуючи доступ моделей, вироблених великою серією, до технологій класу люкс.

Першими новими автомобілями, виробленими на основі технологій MQB, стануть спадкоємець Audі A3 та Golf наступного покоління.

Modular Transverse Matrix – MQBТехнології MQB поширюються на автомобілі від A0 до B сегмента. Вони, наприклад, покривають наступні моделі бренда Volkswagen: Polo, Beetle, Golf, Scіrocco, Jetta, Tіguan, Touran, Sharan, Passat і Volkswagen CC.

У майбутньому всі ці автомобілі, незважаючи на різні колісні бази та ширину колії, теоретично могли б збиратися на тих самих складальних конвеєрах. Стане можливим також робити MQB-моделі різних брендів разом.

Однією з видатних переваг Modular Transverse Matrіx є уніфікація розташування всіх двигунів.

Двома системами, застосованими у стратегії MQB, які відіграють ключову роль, є: модульна система бензинового двигуна (MOB) з новим мотором серії EA211 (від 40 k / 60 PS до 110 k / 150 PS) - першим чотирициліндровим двигуном із системою деактивації циліндрів (ACT), і модульна система дизельного двигуна (MDB), також з новим мотором серії EA288 (від 66 k / 90 PS до 140 k / 190 PS).

Modular Transverse Matrix – MQBКоротко кажучи, серія нових двигунів зменшить кількість варіантів як самих двигунів, так і коробок передач у системі MQB приблизно на 90 відсотків - але все це без яких-небудь негативних наслідків.

Навпаки, на додаток до стандартизації традиційних двигунів внутрішнього згоряння, технології MQB забезпечують ідентичне розташування рухової установки для всіх існуючих на даний момент альтернативних концептів без обмежень: від природного газу і гібридних версій до чистих електромобілів. Компанія Volkswagen уже заявила про впровадження останніх у рамках програми MQB у 2013 р. новим Golf Blue-e-Motіon.

Технології MQB відкривають перед Volkswagen Group нові можливості, дозволяючи як серійні автомобілі, так і ті, що виготовляють у невеликих кількостях, робити з найвищою якістю і за надзвичайно конкурентноздатною ціною, а також випускати їх тривалий строк для всього світу; автомобілі ці будуть включати моделі, виготовлені за індивідуальним замовленням та відповідати вимогам таких різних ринків, як Європа, Китай і Америка, а також ринків, які тільки розвиваються, наприклад, Індія.

Modular Transverse Matrix – MQBДо всього іншого, Volkswagen Group із запуском першої серії моделей MQB значно зменшить вагу автомобілів, а також впровадить 20 інновацій у сферах безпеки й інформаційно-розважальних систем, які до цього часу були призначені" для автомобілів вищих сегментів. Нововведення включають "мультиударні" гальма: після першого зіткнення вони допомагають зм'якшити удар від другого, автоматично почавши гальмування.

"Мультиударні" гальма стануть стандартним оснащенням наступного покоління Audі A3 і Golf. Технології MQB, розроблені під заступництвом бренда Volkswagen, також доповняться Modular Longіtudіnal System - модульною поздовжньою системою (MLB) від Audі, Modular Standard System - модульною стандартною системою (MSB) від Porsche, і, нарешті, 'New Small Famіly' - серіями самих компактних автомобілів, таких, як Volkswagen up!, SEAT Mіі та SKODA Cіtіgo.

Modular Transverse Matrix – MQB

Теги: MQB, Volkswagen Group, технології

Читайте також:
Значення значків на приладовій панелі автомобіля, про яких ви завжди соромилися запитати
09.09.2016
Значення значків на приладовій панелі автомобіля, про яких ви завжди соромилися запитати
Этапы развития полного привода
12.06.2014
Этапы развития полного привода
Розвиток системи ABS: з літака в автомобіль
16.12.2013
Розвиток системи ABS: з літака в автомобіль
Что значит цвет дыма из выхлопной трубы?
19.07.2013
Что значит цвет дыма из выхлопной трубы?
Audi - провідний бренд в технологіях освітлення
06.02.2013
Audi - провідний бренд в технологіях освітлення
Німці придумали кермо майбутнього
25.01.2013
Німці придумали кермо майбутнього
Toyota і Audi покажуть на CES 2013 самокеровані автомобілі
05.01.2013
Toyota і Audi покажуть на CES 2013 самокеровані автомобілі
Google Maps і Places з'являться в нових автомобілях Kia
04.01.2013
Google Maps і Places з'являться в нових автомобілях Kia
Автомобілі Hyundai можна буде відкривати смартфоном
27.12.2012
Автомобілі Hyundai можна буде відкривати смартфоном
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Компанія Mercedes-Benz розробила новий аэродинамічний трейлер, що дозволяє знизити опір повітря приблизно на 20% і збільшити загальну паливну економічність тягача напівпричепа на 5%. Трейлер був розроблений компанією Mercedes-Benz у співробітництві з Commercіal Vehіcle Desіgn Department.

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромобілі та гібриди роблять наше життя цікавішим, а інженерів змушують розроблювати нові конструкції та висувати нові ідеї. Autoexpert.in.ua вирішив розібратися в конструкціях електромоторів і довідатися останні тенденції в цій сфері.

Камера нічного бачення

Камера нічного бачення

Камера нічного бачення - це візуальне зображення ділянки дороги на дисплеї у темний час доби для розпізнавання перешкод, які не висвітлюють звичайні фари.

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представила нові образи і деталі концептів i3 та i8, котрі будуть запущені у 2013 і 2014 роках під саб-брендом «i».

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач знаходиться між педаллю гальм та головним гальмівним тандем-циліндром.

Асистент сліпої зони

Асистент сліпої зони

Асистент мертвої зони створює водієві підтримку для впевненої зміни смуги руху. Для цього він...

Стоянкові гальма стають електричними

Стоянкові гальма стають електричними

Натиснути на газ, легко відпустити зчеплення і відпустити стоянкове гальмо - можливо, цей кошмар початківця водія назавжди відійде в минуле. У той час як автоматична КПП взяла на себе функцію перемикання, стоянкове гальмо теж поступово стає розумним і електричним. Це дозволяє реалізувати цілий ряд додаткових комфортних функцій.

Руль-трансформер від компанії TRW

Руль-трансформер від компанії TRW

Велике рульове колесо, що заважає нормальній посадці в салон, може залишитись в минулому. Подумайте про людей у віці, їм буває особливо важко забратися на місце водія. Змінити ситуацію зможе рульове колесо-трансформер від компанії TRW.

Керований задній міст [відео]

Керований задній міст [відео]

Головна ідея цього механізму - зробити автомобіль більш керованим. Для цього інженери розробили системи, які дозволяють повертати колеса в зустрічному напрямку при швидкості до 50 км / год, а на більш високій швидкості всі чотири колеса повертаються в одному напрямку для поліпшення стабільності автомобіля, наприклад, під час обгону.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта