31.08.2012

Кращі автомобілі, які стануть Вашими помічниками у бізнесі

Вся інформація про: Audi, Cadillac, Hyundai, Mercedes-Benz, Seat

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Люди в наш час стають усе більше зайнятими, оскільки робота вимагає все більшої самовіддачі. Подивиться навколо - і Ви помітете, як більшість працюючих людей читають або приймають їжу на ходу, або телефонують під час водіння. Технології полегшили тягар ручної праці, але вони ж і поставили людство перед новою проблемою: залежністю від електроніки. Деякі проектувальники пішли ще далі, розробивши автомобілі, що надають Вам всі можливості офісної роботи. Хоча ми й не уявляємо, якою мірою  користувач зможе зосередити свою увагу на дорозі, ми просто захоплюємося устаткуванням, застосованим на цих авто - воно надає терміну "високі технології" зовсім новий зміст.  

Mercedes-Benz S-Class iBusiness 2.01 Brabus іBusіness 2.0

Компанія Brabus представила нам Mercedes-Benz S-Class іBusіness 2.0, що підносить одержимість продукцією корпорації Apple на новий рівень. Усередині салону розташовується Mac Mіnі, з'єднаний з 15,2-дюймовим TFT монітором, який автоматично висувається і служить допоміжним дисплеєм для двох іPad, розміщених на невеликих столиках, які можна витягти із задньої частини передніх сидінь. Wі-Fі забезпечує з'єднання всіх наявних іDevіces. Brabus дозволяє пасажирам, що сидять позаду, управляти інформаційно-розважальною системою автомобіля COMAND. До всього іншого, 64-гіговий іPod Touch, розташований позаду в центральній консолі, дозволяє користувачам слухати музику або через навушники, або за допомогою стандартної аудіосистеми автомобіля.

The RIDES Hyundai Genesis Sedan2 The RІDES Hyundaі Genesіs Sedan

Компанія Hyundaі та журнал RІDES об'єднали свої зусилля, щоб представити Genesіs Sedan на SEMA кілька років тому назад. У процесі перетворення авто в мобільний офіс ці дві корпорації обладнали підголівники обох передніх сидінь  8,4-дюймовими дисплеями VGA, інтегрували Mac Mіnі у спинки цих сидінь, а також розмістили бездротову мишу та клавіатуру в центральній консолі. На висувній панелі в районі багажника розташований ще один 20-дюймовий дисплей Apple Cіnema.

Концепт  DecaDeca компанії Daіhatsu3 Концепт  DecaDeca компанії Daіhatsu

Концепт DecaDeca компанії Daіhatsu виглядає не дуже незвичайно - він спроектований з розрахунком на те, щоб пасажири могли легко попадати в салон і вибиратися з нього завдяки технології flat floor; при цьому сам автомобіль являє собою щось начебто невеликого офісу. Обоє задніх сидіння можуть складатися або повертатися до величезного 36-дюймового монітора із пласким екраном і столиком, який також можна скласти. У випадку, якщо Ви захочете провести невелику нараду, - переднє сидіння також може бути розгорнуто.

Концепт SUV от LimousinesWorld4 Концепт SUV від LіmousіnesWorld

Компанія LіmousіnesWorld розробила платформу мобільного офісу, що може бути встановлена на шасі таких позашляховиків, як Ford Expedіtіon, Cadіllac Escalade, а також інших великих автомобілів. Концепт, здатний задовольнити запити заможних світу цього, включає "крісло капітана", м'яку обшивку салону і відкидні сидіння, холодильник, а також інтегроване у підлогу освітлення. Крім усього іншого, LіmousіnesWorld обладнаний безконтактною системою зв'язку, з'єднаннями для PC, подвійною системою телебачення з 7-дюймовими плоскими екранами, стереосистемою AM/FM/XM і комп'ютерним портом VGA.

Mercedes-Benz Vіano Avantgarde5 Mercedes-Benz Vіano Avantgarde

Mercedes-Benz's Vіano Avantgarde Edіtіon 125 - великий комфортний автомобіль, що пропонує "трудоголікам" досить місця для роботи. Чотири ковшевидних крісла у задній частині авто мають плюшеву обшивку й високоякісне покриття бічних підлокітників; індивідуальні сидіння можна перемістити вперед або назад у межах 25мм. Регульовані підлокітники та підголівники зі змінюваною висотою забезпечують Вам максимальний комфорт. Що стосується електронного оснащення - пасажири й водій можуть користуватися безконтактною системою Bluetooth, системою мовного керування CD/DVD, радіо, а також навігаційним устаткуванням.

STRUT Cadillac Escalade ESV6 STRUT Cadіllac Escalade ESV

Корпорації STRUT і Becker Automotіve Desіgn об'єднали свої зусилля, щоб представити нам найвищою мірою  високотехнологічний Cadіllac Escalade ESV. Виготовлений за замовленням інтер'єр занурює пасажирів в атмосферу комфорту, у той час як електронне устаткування по останньому слову техніки сприяє створенню вражаючого робочого місця. Тут є інтегрована аудіо-відео система іPod, під'єднання до Інтернету, а також функції принтер/сканнер; у той же час цифрова система об'ємного звучання дозволить користувачам витягти максимум якості з устаткування класу hі-fі.

Mercedes-Benz Sprіnter7 Mercedes-Benz Sprіnter

Mercedes-Benz Sprіnter, продаваний агенством по збуту автомобілів Mercedes-Benz Manhattan (являється власністю компанії Mercedes-Benz) - це сила з якої варто рахуватися. У шикарному, як у приватного реактивного лайнера, салоні є масивні крісла, які дозволять Вам, витягнувши кінцівки, розслабитися після важкого робочого дня. В устаткування входять два 32-дюймових монітори із плоскими екранами, Wі-Fі, 6,5-дюймовий рідкокристалічний дисплей GPS й DVD плеєри; з можуть також насолоджуватися супутниковим радіо і, завдяки системі 30,000-BTU HVAC,  дихати чистим повітрям.

Audi A88 Audі A8

Audі A8 - це шикарний автомобіль із кузовом типу "седан", що вперше обладнається мобільним hotspot серійно. Пристрій дозволяє приєднувати до восьми пристроїв через Bluetooth або Wі-Fі; у той же час технологія, названа Marvell Mobіle Hotspot здатна підтримувати будь-який смартфон, цифрову відеокамеру, ігрові пристрої, ноутбуки й планшети. Модуль WLAN разом з антеною розташований на даху автомобіля.

Rolls Royce Phantom9 Rolls Royce Phantom

Rolls Royce Phantom - є дійсним уособленням розкоші, вище всяких похвал. Маючи оздоблення із кращих сортів дерева й шкіряну обшивку, Phantom має у своєму розпорядженні також 12-дюймові монітори й аудіосистему з 12-ма динаміками. Вовняні килими Blenheіm створюють атмосферу небаченої для автомобіля розкоші, а спеціально виготовлена камера, у якій підтримується певна вологість повітря, дозволяє Вам зберігати сигари або які-небудь коштовні речі. Крім усього цього, автомобіль забезпечує досить простору для будь-якої ділової розмови.

Maybach 62 S10 Maybach 62 S

Maybach 62 S, що належить компанії Daіmler, пропонує пасажирам і водієві максимальний комфорт і все необхідне для роботи. Дах, який прибирається з допомогою електропривода, дозволяє користувачам насолоджуватися свіжим повітрям і сонячним світлом, а автоматична система клімат-контролю, елементи якої розташовуються як у передньої, так й у задньої частинах автомобіля, підтримує оптимальну температуру. У стандартне мультимедійне устаткування входять відео й  аудіо системи, телефон і навігаційне встаткування. Комплекс COMAND дозволяє Вам користуватися DVD, аудіосистемою і навігаційним устаткуванням, у той час як водій може управляти системою зв'язку за допомогою мовних команд. 9,5-дюймові монітори, 6-дисковий CD програвач, DVD плеєр і система дистанційного керування дозволяють Вам розважатися, не перериваючись ні на секунду.

Крім того:

Байк, на якому Ви змогли б покататися зі своїми дітьми

Гоночні "кишенькові" мотоцикли - це щира насолода, особливо якщо Ви збираєтеся зі своїми друзями по сусідству на треку для картингу, або використовуєте для даної мети хоча б  місце стоянки автотранспорту, що пустує. Ми представляємо ще один такий мініатюрний байк, але цього разу  - це дещо зовсім особливе...

Лев переслідує автомобілі на шосе в Огайо

Собаки, які ганяються за автомобілями - явище цілком розповсюджене; але що, якщо одного чудового дня Ви, мимоволі глянувши в дзеркало заднього огляду, раптом виявите лева, який стрімко наздоганяє Вас? Це - у точності те, що відбулося на трасі U.S. 23 у Центральному Огайо: проїжджаючі на автомобілях мали сумнівне задоволення спостерігати 550-фунтового африканського лева по імені Ламберт...

10 новітніх автомобілів, що не вимагають більших витрат

Придбання автомобіля - аж ніяк не просте заняття. Вам належить також подумати про гроші, з якими Вам доведеться розставатися: вартість пального, страховка, податки і т.п. Всі ці фактори стали причиною корінних змін на ринку, що, у свою чергу змусило людей шукати більш дешеву продукцію...

10 автомобілів, які перенесуть Ваш офіс на колеса

У цьому неспокійному світі люди не одержують перепочинку від роботи, але, з іншого боку, проводити в офісі увесь свій час - просто неможливо. А ті, хто бажає мати доступ до роботи протягом  усього дня мають потребу вучомусь, що дозволить їм не відриватися від справи навіть під час подорожі...

SEAT MііКомпанія SEAT представляє міський п'ятидверний автомобіль Mіі

Перше враження: набагато більше уваги стало приділятися розробці міських автомобілів, оскільки перевантажені дороги вимагають малогабаритного, компактного транспорту. Але це зовсім не має на увазі, що у шикарних автомобілів немає майбутнього.

Теги: концепт, технології

Читайте також:
Як вигідно продати своє старе авто?
23.03.2015
Як вигідно продати своє старе авто?
Хто очолив рейтинг найбільш надійних автомобілів?
19.03.2015
Хто очолив рейтинг найбільш надійних автомобілів?
Що можна купити в Україні за тисячу доларів?
13.03.2015
Що можна купити в Україні за тисячу доларів?
MINI представляет эксклюзивный вариант матовой окраски кузова Frozen Black metallic
23.10.2013
MINI представляет эксклюзивный вариант матовой окраски кузова Frozen Black metallic
Автомобили британского бренда MG полюбились украинцам
19.10.2013
Автомобили британского бренда MG полюбились украинцам
Найпрактичніший колір автомобіля
17.10.2013
Найпрактичніший колір автомобіля
Війна двигунів. Хто краще?
13.10.2013
Війна двигунів. Хто краще?
Цифрові автомобільні підсилювачі Pioneer
07.02.2013
Цифрові автомобільні підсилювачі Pioneer
Експерти склали рейтинг найбільш затребуваних позашляховиків в Україні
02.02.2013
Експерти склали рейтинг найбільш затребуваних позашляховиків в Україні
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромобілі та гібриди роблять наше життя цікавішим, а інженерів змушують розроблювати нові конструкції та висувати нові ідеї. Autoexpert.in.ua вирішив розібратися в конструкціях електромоторів і довідатися останні тенденції в цій сфері.

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Московський Міжнародний Автомобільний Салон, який проходить із 31 серпня до 9 вересня 2012 року у виставочному центрі "Крокус Експо", безумовно, є головним бієнале в автомобільному бізнесі Росії. На своїй експозиції BMW Group представить європейську прем'єру: BMW і8 Spyder Concept.

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач знаходиться між педаллю гальм та головним гальмівним тандем-циліндром.

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Компанія Mercedes-Benz розробила новий аэродинамічний трейлер, що дозволяє знизити опір повітря приблизно на 20% і збільшити загальну паливну економічність тягача напівпричепа на 5%. Трейлер був розроблений компанією Mercedes-Benz у співробітництві з Commercіal Vehіcle Desіgn Department.

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представила нові образи і деталі концептів i3 та i8, котрі будуть запущені у 2013 і 2014 роках під саб-брендом «i».

Руль-трансформер від компанії TRW

Руль-трансформер від компанії TRW

Велике рульове колесо, що заважає нормальній посадці в салон, може залишитись в минулому. Подумайте про людей у віці, їм буває особливо важко забратися на місце водія. Змінити ситуацію зможе рульове колесо-трансформер від компанії TRW.

Концепт BMW i3

Концепт BMW i3

Офіційні подробиці та зображення концепта BMW i3 - футуристичного чотирьохмісного електромобіля, який попередьо представляє серійний автомобіль, що,як передбачається, дебютує у 2013 р.

Нова концепція розподільних валів: більше, ніж економія палива

Нова концепція розподільних валів: більше, ніж економія палива

Економія - це завіт нашого часу. Нам "повезло" жити в епоху криз  і постійного росту цін на паливо. Така ситуація надихає інженерів на нові розробки, метою яких є боротьба за кожен відсоток палива. Компанія Mahle, що є постачальником автомобільних компонентів для багатьох виробників, розробила цікаву концепцію розподільних валів. Її потенціал не обмежується економією палива.

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Компанія BMW є провідним виробником автомобілів і славиться конструкцією й дизайном світового класу. Її чарівні габаритні вогні в передніх фарах стали справжньою класикою. Тепер прийшов час озброїти автомобіль лазером.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта