24.11.2012

10 автомобільних технологій, без яких ми не можемо обійтися

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

З розвитком технологій була розроблена велика кількість прекрасного устаткування, у тому числі й пристроїв для автомобілів. Оскільки останні стали предметом першої необхідності для більшості з нас, ми просто обожнюємо розважатися у них, і, причому, переважно усе робимо на ходу. У наш час автомобілі оснащені по-справжньому ефективним ультрасучасним устаткуванням і пристроями, які є надзвичайно зручними в обігу. 10 автомобільних технологій, без яких ми не можемо обійтисяСюди входять системи GPS, відеокамери, системи безпеки і т.д. - все це варто мати через дійсно багатообіцяючі можливості. Звичайно сучасні автомобілі оснащуються безліччю привабливих пристроїв, але всі вони мають потребу в перегляді, тому що деякі з них є більш важливими і потрібними, ніж інші. От перелік десяти автомобільних технологій, присутність яких необхідно на кожному авто.

1. Відеокамера з оглядом у 360 градусів

Автомобільні камери у наші дні є просто необхідним устаткуванням, оскільки вони забезпечують безліч можливостей і, без сумніву, є корисними, якщо мова йде про безпеку. Цей компактний пристрій здатний обертатися на 360 градусів, що дозволяє йому обдивлятися всі кути, включаючи бічні проекції. Щоб не піддавати автомобіль небезпеці, такі камери можна використати у більшості дорожніх ситуацій.

2. Система, що попереджає про пересічний рух

Це - новітня розробка у сфері засобів безпеки, здатна захистити Ваш засіб пересування від непередбачених ситуацій. Якщо Ви, наприклад, перебуваючи на парковці або виконуючи розворот, не бачите, що робиться навколо Вашого автомобіля, -  така система допоможе Вам легко вийти з потенційно небезпечного положення. Вона подасть сигнал тривоги, попереджаючи водія про транспорт або пішохода, позаду авто.

3. Вбудований холодильник/морозильна установка

Це встаткування просто необхідно для зберігання всіх харчових продуктів. Такий міні-холодильник, або ж морозильна установка, є відмінним приладом для підтримки температури Ваших улюблених напоїв на необхідному рівні. Цей агрегат - справжня розкіш, надзвичайно корисна у спекотні літні дні, коли часто долає спрага.

4. Система нічного бачення

У цій технології спочатку використовувалися камери, здатні бачити при тьмяному світлі, а в наші дні автомобілі, оснащені подібними приладами, забезпечують відмінну видимість шляху вночі. Система нічного бачення з'єднана з відеокамерою, розташованою на даху автомобіля, і яка дозволяє водієві прекрасно бачити дорогу.

10 автомобільних технологій, без яких ми не можемо обійтися5. "Дистанційні ключі"

Ця нова технологія заслужила повагу як у працівників автомобільної промисловості, так і серед користувачів. Водіям часто буває важко знайти ключі в кишені або гаманці, перебуваючи у кабіні авто - таким чином, це нововведення покликане позбавити Вас від цих незручностей. Система автоматично відкриває двері гаража при натисканні кнопки, яка перебуває у числі органів керування. Цей пристрій установлений на новітньому  2011 Cadіllac CTS Sport Wagon.

6. Автоматичні позашляхові системи

Ця технологія дійсно вражає; вона дозволяє водієві легко вести автомобіль по будь-якій дорозі, незалежно від того, у якому стані вона перебуває. Рух по кам'янистих територіях - заняття не просте, але завдяки цій системі їзда по твердих, нерівних поверхнях здасться Вам плавною і спокійною.

7. Супутникові послуги

У наші дні супутникові послуги завантажуються в устаткування автомобілів, що дозволяє водієві або пасажирам протягом  довгої поїздки насолоджуватися повними асортиментами розваг. Існує безліч супутникових сервісів, таких як телебачення, відновлення інформації, що стосується руху транспорту, ігри, музика, радіо і т.п., але ці послуги є дорогуватими, і далеко не кожний зможе їх собі дозволити.

8. Система керування іDrіve

Система керування іDrіve є вражаючою технологією, яка дозволяє користувачеві подорожувати легко і безпечно. Устаткування має всі необхідні опції, органи контролю над якими розташовані досить щільно один до одного; система блискавично реагує на маніпуляції кнопками. Перемикати режими  можна досить швидко та просто.

9. Система uConnect компанії Chrysler

Пристрій, створений за принципом "усе в одному",  дозволяє Вам на ходу робити безліч речей.
Це - система голосових команд, що може з Вами говорити та надавати інформацію про те, що відбувається навколо Вас. У неї також входить навігаційна система, що дозволяє Вам прибути в пункт призначення вчасно. Таким прекрасним пристроєм можна також користуватися для здійснення викликів.

10.3D-аналізатор руху

Це приголомшливий пристрій обов'язково повинен входити у комплект устаткування кожного автомобіля. Він дозволить його власникові бути обізнаним про рух навколишнього транспорту та знати кращий маршрут для швидкого і гарантованого досягнення пункту призначення. Система значною мірою  знизить Ваші витрати на бензин, а також зробить поїздку швидкою і безпечною.

Теги: технології

Читайте також:
Goodyear обеспечит тишину в салоне за счет снижения уровня шума шин
19.05.2014
Goodyear обеспечит тишину в салоне за счет снижения уровня шума шин
Майбутні технології: проекти систем супутникової навігації
22.12.2012
Майбутні технології: проекти систем супутникової навігації
Mercedes F 125: мультимедійні пристрої майбутнього
21.12.2012
Mercedes F 125: мультимедійні пристрої майбутнього
Спортивний годинник Peugeot TP001
11.11.2012
Спортивний годинник Peugeot TP001
Автолюбителі зможуть спланувати комфортний маршрут в Інтернеті
30.10.2012
Автолюбителі зможуть спланувати комфортний маршрут в Інтернеті
Зателефонуй водієві за номером його автомобіля
23.10.2012
Зателефонуй водієві за номером його автомобіля
Sіrі на колесах: Apple проникає в автомобілі
14.10.2012
Sіrі на колесах: Apple проникає в автомобілі
Нові CD-ресівери Pioneer з широкими комутаційними можливостями
09.10.2012
Нові CD-ресівери Pioneer з широкими комутаційними можливостями
Інженери побудували інтерактивні вікна автомобіля
25.09.2012
Інженери побудували інтерактивні вікна автомобіля
більше новин »
Коментарі відвідувачів
13.02.2012 Сергій
Прямо ну не можна обійтись без усіх систем. Як же я раніше їздив без 3Д камери на 360 градусів? Зараз побіжу купувати! Маркетологи не можуть вигадати, як ще висмоктати трохи грошей з клієнта.

Стоянкові гальма стають електричними

Стоянкові гальма стають електричними

Натиснути на газ, легко відпустити зчеплення і відпустити стоянкове гальмо - можливо, цей кошмар початківця водія назавжди відійде в минуле. У той час як автоматична КПП взяла на себе функцію перемикання, стоянкове гальмо теж поступово стає розумним і електричним. Це дозволяє реалізувати цілий ряд додаткових комфортних функцій.

Подушка безпеки водія

Подушка безпеки водія

Подушка безпеки водія складається з повітряного мішку та газогенератора. У газовому генераторі тверде паливо міститься у формі таблеток. Якщо відповідний електричний імпульс надходить від блоку управління до піропатрону...

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромобілі та гібриди роблять наше життя цікавішим, а інженерів змушують розроблювати нові конструкції та висувати нові ідеї. Autoexpert.in.ua вирішив розібратися в конструкціях електромоторів і довідатися останні тенденції в цій сфері.

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач знаходиться між педаллю гальм та головним гальмівним тандем-циліндром.

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Компанія Mercedes-Benz розробила новий аэродинамічний трейлер, що дозволяє знизити опір повітря приблизно на 20% і збільшити загальну паливну економічність тягача напівпричепа на 5%. Трейлер був розроблений компанією Mercedes-Benz у співробітництві з Commercіal Vehіcle Desіgn Department.

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представила нові образи і деталі концептів i3 та i8, котрі будуть запущені у 2013 і 2014 роках під саб-брендом «i».

Концепт BMW i3

Концепт BMW i3

Офіційні подробиці та зображення концепта BMW i3 - футуристичного чотирьохмісного електромобіля, який попередьо представляє серійний автомобіль, що,як передбачається, дебютує у 2013 р.

Асистент сліпої зони

Асистент сліпої зони

Асистент мертвої зони створює водієві підтримку для впевненої зміни смуги руху. Для цього він...

Керований задній міст [відео]

Керований задній міст [відео]

Головна ідея цього механізму - зробити автомобіль більш керованим. Для цього інженери розробили системи, які дозволяють повертати колеса в зустрічному напрямку при швидкості до 50 км / год, а на більш високій швидкості всі чотири колеса повертаються в одному напрямку для поліпшення стабільності автомобіля, наприклад, під час обгону.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта