26.01.2012

"Вечори французького кіно" - разом із "Сітроєн Україна"

Вся інформація про: Citroen

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Представництво "Сітроєн Україна" виступає генеральним автомобільним партнером фестивалю "Вечори французького кіно".

Програма включає у себе п'ять кращих французьких фільмів 2011 року. Фестиваль стартує 26 січня й пройде у всіх найбільших містах України. "Сітроен Україна" представляє на фестивалі преміальну лінію DS.

"Вечори французького кіно" - разом із "Сітроєн Україна"Мабуть, сьогодні кінематограф є самим масовим видом мистецтва. Разом з тим, орієнтація на маси не означає відмову від емоційної складової, особливо якщо мова йде у французьких фільмах. Тому представництво "Сітроєн Україна" виступило генеральним автомобільним партнером фестивалю "Вечора французького кіно".

"Слоган компанії Cіtroеn - "Creatіve Technologіe" - найкраще  пояснює любов Cіtroеn до кінематографа. Адже тут переплелися й креативність, творчість, і високі технології, покликані донести все це до глядача. Тому компанія Cіtroеn часто підтримує арт-захід і кінофестивалі. Адже саме на таких вечорах і фестивалях уперше загоряються нові зірки майбутнього кіно", - заявляє Лоік Сібрак, глава представництва "Сітроен Україна".

Відвідайте фестиваль разом із Сітроен Україна"

Фестиваль "Вечори французького кіно в Україні", організатором якого виступає компанія "Артхаус Трафік", стартує 26 січня в столичному кінотеатрі "Київ". У програмі фестивалю - п'ять кращих французьких фільмів 2011 року: німе кіно ХХІ століття "Артист", комедія "Мій найстрашніший  кошмар", драма "17 дівчин", фільми "Дівчисько-паливода" й "Далеко по сусідству". Фестиваль має всеукраїнський масштаб, картини будуть показані в найбільших містах країни: Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Харків.

Докладну інформацію в програмі фестивалю можна знайти на сайті www.cіtroen.ua, а також на сторінці "Сітроен Україна" у мережі Facebook. Крім того, серед всіх шанувальників Cіtroеn та любителів кіно в мережі Facebook на сторінці "Сітроен Україна" будуть розіграні запрошувальні на фестиваль "Вечори французького кіно в Україні".

"Вечори французького кіно" - разом із "Сітроєн Україна"Прем'єри від Cіtroеn

В 2012 р. Cіtroеn представляє три головні прем'єри року - унікальні моделі преміальної лінії DS - Cіtroеn DS3, Cіtroеn DS4 та Cіtroеn DS5. Моделі лінійки DS відрізняються чудовим стилем й інноваційною конструкцією для досягнення відчуття унікальної якості, сенсаційної керованості, високого рівня комфорту. З більш радикальними та стильними автомобілями, лінійка DS відкриває величезні перспективи у світі "преміум".

Автомобілям лінії DS виділена почесна місія - з комфортом доставити на захід гостей фестивалю.

Cіtroеn у кіно

З перших років роботи компанії Cіtroеn, її засновник, Андре Сітроен, завжди звертався до емоцій людей. Він придумав помістити напис "Cіtroеn" на Ейфелевій вежі, організував "Чорний круїз" і "Жовтий круїз", його автомобілі встановлювали світові рекорди. А з появою кінематографа, автомобілі Cіtroеn стали з'являться і на екранах.

Першою картиною за участю автомобілів Cіtroеn став документальний фільм про пробіг "Чорний круїз" (1924-1925 р.). У 70-х роках компанія Cіtroеn випускала культові моделі DS, 2CV та Meharі, які засвітилися в легендарних картинах: серії фільмів "Фантомас" і серії фільмів "Жандарми". В 1990- х роках на Cіtroеn DS їздив Дункан Маклауд ("Горець"). І на початку ХХІ століття Cіtroеn усе ще помітно у кіно: "Відродження", "Гаттака", "Коко Шанель".

Фірмовий фільм Cіtroеn

В 2009 році вийшов фірмовий фільм Cіtroеn - "Нова історія: Народження образу Cіtroеn". Детективний сюжет фільму побудований навколо зникнення моделі DS ІNSІDE. А в головної ролі знявся пілот раллійної команди Cіtroеn, багаторазовий чемпіон світу, Себастьян Леб. В 20- хвилинному фільмі розповідається про в перетворення марки Cіtroеn: нової лінійці автомобілів, нової концепції відносин із клієнтами, новому зовнішньому вигляді.

Кращі картини з автомобілями Cіtroеn, цікаві факти у фільмах

Серія фільмів "Фантомас"

"Вечори французького кіно" - разом із "Сітроєн Україна"Автомобіль у фільмі - Cіtroеn DS

Cіtroеn DS уміє літати завдяки крилам, що висувається з-під днища, і реактивному двигуну в багажнику. Як тільки з'явилися фільми прл Фантомаса, спецслужбам і вченим СРСР всерйоз доручили розглянути питання створення літаючого автомобіля, як Cіtroеn DS у Фантомаса.

Серія фільмів "Жандарми"

Автомобіль у фільмі - Cіtroеn 2CV та Cіtroеn Meharі

У серії фільмів про жандармів ("Жандарми із Сен-Тропе", "Жандарми та інопланетяни") постійно зустрічаються автомобілі Cіtroеn 2 CV і Cіtroеn Meharі. Причому із цими автомобілями поставлено кілька специфічних сцен, наприклад, смішна погоня за бандитами на Cіtroеn 2CV із сестрою монастиря за кермом.

"Вечори французького кіно" - разом із "Сітроєн Україна""Агент 007. Тільки для твоїх очей"

Автомобіль у фільмі - Cіtroеn 2CV

Після фільму "Агент 007. Тільки для твоїх очей", Cіtroеn 2CV був визнаний кращим автомобілем для Джеймса Бонда. У фільмі Бонд тікає від переслідування на 2CV. Автомобіль у зйомках оснащений найпотужнішим  двигуном від моделі GS. Після виходу фільму, компанія Cіtroеn випустила спеціальну версію моделі 2CV, з наклейками "007" на бортах. А потім і Corgі Toys випустила "модельку" Cіtroеn 2CV 007.

"Індіана Джонс"

Автомобіль у фільмі - Cіtroеn 11

Один з фільмів "Індіана Джонс" містить у собі відразу кілька епізодів з автомобілями Cіtroеn. Так, у  сцені, в якій Індіана Джонс тікає від стріляючого Літака на Cіtroen 11 Cabrіolet. А в іншому епізоді на авіабазі підривають вантажівку Cіtroen U23.

"Вечори французького кіно" - разом із "Сітроєн Україна""Відродження"

Автомобіль у фільмі - концепт Cіtroеn 2054 року

У фільмі "Відродження" розповідається про майбутнє, 2054 рік. Фільм знятий в анімаційній манері, але озвучували його зірки світової величини, наприклад Даніель Крейг. Режисер фільму, Крістіан Букман, споконвічно хотів показати автомобіль майбутнього Cіtroеn DS, і звернувся в компанію Cіtroеn. Але дизайнери Cіtroеn з ентузіазмом підтримали новий фільму, за три місяці створивши спеціально для "Відродження" віртуальний концепт-кар, що, за словами Крістіана Букмана "ідеально вписався у футуристичний світ".

Дивно, але модель Cіtroеn DS дуже часто з'являлася у фільмах про майбутнє або у фантастичних картинах: "Фантомас", "Назад у майбутнє", "Гаттака", "Агент Бабка"... Схоже, що "богиня" DS дійсно набагато випередила свій час!

Детальна інформація про Cіtroеn - на сайті www.cіtroen.ua або за телефоном 0-800-502-200.

Теги: Citroen, Citroen DS, Сітроен Україна

Читайте також:
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛІЗУВАВ У 2015 Р. 8,5 МЛН. АВТОМОБІЛІВ
10.02.2016
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛІЗУВАВ У 2015 Р. 8,5 МЛН. АВТОМОБІЛІВ
Бренд Honda в Україні: нові шляхи розвитку
16.04.2015
Бренд Honda в Україні: нові шляхи розвитку
Офiцiйно - новини про припинення продажів Opel та Chevrolet в Росії не стосуються України!
19.03.2015
Офiцiйно - новини про припинення продажів Opel та Chevrolet в Росії не стосуються України!
Завод KIA Motors в Словаччині побив рекорд виробництва!
22.01.2015
Завод KIA Motors в Словаччині побив рекорд виробництва!
Bosch планує стати єдиним власником ZF Lenksysteme
17.09.2014
Bosch планує стати єдиним власником ZF Lenksysteme
Honda CR-V – самый продаваемый SUV в мире по результатам первого квартала года
01.08.2014
Honda CR-V – самый продаваемый SUV в мире по результатам первого квартала года
Great Wall вновь вошел в список самых дорогих брендов Китая
21.07.2014
Great Wall вновь вошел в список самых дорогих брендов Китая
На заводе VDL Nedcar состоялся запуск производства MINI
21.07.2014
На заводе VDL Nedcar состоялся запуск производства MINI
Mitsubishi Motors Corporation будет поставлять Chrysler de Mexico компактный седан
04.07.2014
Mitsubishi Motors Corporation будет поставлять Chrysler de Mexico компактный седан
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Акція від Cіtroеn у травні - вигода до 7 200 грн

Акція від  Cіtroеn у травні - вигода до 7 200 грн

Представництво "Сітроен Україна" пропонує автомобілі Cіtroеn за спеціальними цінами, вигідніше стандартних цін до 7 200 грн.

Cіtroen DS3 одержить кузов кабріолет

Cіtroen DS3 одержить кузов кабріолет

У наступному році в сімействі Cіtroen DS з'явиться класичний кабріолет. Створений він буде на платформі DS3 і дебютує на одному з найближчих автосалонів

Citroen має намір встановити ще один рекорд в Україні

Citroen має намір встановити ще один рекорд в Україні

За інформацією AUTO-Consulting, компанія «Сітроен Україна» розповіла про підсумки роботи в 2012 році і оголосила про плани на 2013-й, які ще більш амбітні. Підставою для великих надій є нові моделі Citroen, деякі з яких стануть для українського ринку справжніми бомбами.

Новий дилер Cіtroеn - осінній подарунок для Тернополя

Новий дилер Cіtroеn - осінній подарунок для Тернополя

У листопаді в Тернополі відкрився автоцентр Cіtroеn "Автопрофіт - Тернопіль"

Cіtroеn: новий дилер у Севстополі

Cіtroеn: новий дилер у Севстополі

22 листопада відкрився новий дилерський центр Cіtroеn у місті Севастополь

Cіtroеn DS4 уже доступний для замовлення в Україні

Cіtroеn DS4 уже доступний для замовлення в Україні

Новинка Cіtroеn DS4 приходить в Україну

Cіtroen C4 Aіrcross. Перевірено футболом

Cіtroen C4 Aіrcross. Перевірено футболом

Квитки на півфінал Іспанія - Португалія у Донецьку в мене на руках. Без зайвих формальностей "Сітроен Україна" видає нам автомобіль для поїздки на цей унікальний захід...

"АІС-Сітроен-центр" обновився

"АІС-Сітроен-центр" обновився

У салоні змінилося внутрішнє оформлення відповідно до  концепції бренду  Cіtroеn

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Найбільші виробники автомобілів у світі влаштували справжні перегони ніздря до ніздрі. Представляємо до Вашої уваги рейтинг ТОП-10 за результатами проданих у 2009 році автомобілів. Відомий інститут дослідження ринку IHS Automotive додав до нього перспективи компаній до 2015 року.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта