13.10.2012

Кращі футуристичні автомобільні технології, які нам би хотілося побачити в реальності

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Безліч розробок ведеться в цій сфері - світі автомобілів. Вони допомагають зробити життя людей легшим й комфортнішим. Автомобіль є одним із найулюбленіших створінь, і їхні власники піклуються про них, як про власних дітей. Автолюбителі завжди полюють за могутнішими  новинками, які мають виняткові характеристики й заслуговують невичерпних похвал. Нижче пропонується перелік кращих футуристичних технологій, які нам дуже хотілося б побачити в реальності.

1. Кузов, який складається з елементів, виготовлених з алюмінію та піни

Впровадження нових технологій і засобів безпеки збільшило загальну вагу автомобілів, через що стрімко зросла маса майже всіх авто з кузовом типу купе, що зробило керування ними досить важким. Це обумовило створення новомодного матеріалу з алюмінію й піни; новинка є плодом розумової праці фахівців компанії Іnrekor. У цій технології піна, виготовлена на основі пропілена і названа ARPRO, розташовується між двома тонкими листами алюмінію, що робить загальну конструкцію не тільки легкою, але також і надзвичайно міцною. Матеріал, що використовується для таких конструкцій, коштує набагато дешевше, ніж вуглецеве волокно, і є економічно більш практичним. Він також піддається переробці, що позбавить навколишнє середовище от подальшого забруднення. Впровадження кузова, що складається з таких "сендвічів", виготовлених з алюмінію й піни, різко знизить вагу авто приблизно на 30%, а це значить, що навіть легкі спортивні автомобілі й суперавтомобілі будуть коштувати менше. Масове виробництво цього матеріалу не вимагатиме значних капіталовкладень і не буде представляти особливих труднощів. Це буде відмінною можливістю замінити структурні елементи, виготовлені з важкої сталі, на більше легкі, хоча у випадку ушкодження буде потрібно повна заміна компонентів, оскільки матеріал важко піддається відновленню.

Кузов, який складається з елементів, виготовлених з алюмінію та піни2. Вітрове скло 2020р.

Яка скляна деталь в автомобілі є дуже важливою, але яку майже ніколи не помічають? Це - вітрове скло, що допомагає нам бачити і є обов'язковою частиною авто. Існує безліч компаній, які присвячують досить багато часу на його вдосконалення з метою зробити поїздку ще більш вражаючою. Однією із таких компаній є Autoglass, яка займається розробкою вітрового скла; - на нього варто звернути особливу увагу. Такий "вітровик", що надає Вам всю важливу інформацію, охоче  зустріне майбутнє. Цей футуристичний виріб буде висвічувати дані, які стосуються швидкості, палива, музики та навіть навігації. Воно також допоможе водієві за допомогою стрілок легко добратися до пункту призначення. Вітрове скло 2020 року змусить Вас відчути благоговійний трепет - воно надзвичайно зручне для користувача й має здатність ефективно контролювати різні функції автомобіля, не відволікаючи уваги водія від дороги.

Вітрове скло 2020р.3. BraіnDrіver

Ви почуваєте себе дуже втомленим, але все-таки змушені покласти руки на кермо й маневрувати автомобілем вулицями. Не хвилюйтеся: за допомогою BraіnDrіver Ви зможете просто сидіти й насолоджуватися поїздкою.  Розробкою оригінальної технології займається Рауль Рояс, професор Freіe Unіversіty у Берліні. Водієві потрібно буде мати на голові спеціальний пристрій із вбудованими в нього 16 датчиками, які візьмуть на себе контроль над керуванням під час їзди. BraіnDrіver став можливий завдяки дослідженням у сфері електроенцефалографії, що дала життя системі контролю й рульового керування без фізичного впливу. Система зможе, немов підкоряючись магії, читати Ваші думки й доставляти Вас у пункт призначення. Хто б не стверджував, що за допомогою однієї лише думки не доберешся, куди треба - BraіnDrіver змусить Вас переконатися у зворотному.

BraіnDrіver4. Talkіng Car Technology (технологія "автомобіль, Що Розмовляє")

Вас гнітить самотність під час поїздки або подорожі? Тоді Talkіng Car Technology, що є чудовою комбінацією технологій GPS й Wі-Fі, складе Вам компанію. Розробкою устаткування займаються дослідники з Unіversіty of South Australіa й Cohda Wіreless. За допомогою системи, що називається Dedіcated Short-Range Communіcatіons, кожен автомобіль стане як би вузлом, що буде частиною комунікаційної мережі. Ця технологія допоможе домогтися ефективності руху транспорту, що, у свою чергу, знизить кількість пробок на дорогах. Система, яка буде мати здатність "бачити", що відбувається за рогом, попередить водія про небезпеку, що наближається. Вона також дозволить автомобілям "розмовляти" один з одним і підтримувати зв'язок усередині автомобіля. Все це підвищить рівень безпеки, і не сумнівайтеся: кількість заторів на дорогах істотно зменшиться.

Talkіng Car Technology (технологія "автомобіль, Що Розмовляє")5. USAF Thorіum Technology (технологія  USAF-торій)

Впровадження електромобілів є відмінним способом знизити рівень забруднення навколишнього середовища, - але як же бути з побоюваннями застрягти посередині дороги у випадку, якщо заряд акумуляторів закінчиться? З огляду на цю проблему, фахівці компанії AR&D, розташованої в Коннектикуті, запропонували USAF Thorіum Technology, що дозволить автомобілю пересуватися майже необмежену кількість часу за допомогою всього 8 грам торія. Основою системи, розробленої Charles Stevens з компанії LPS (Laser Power Systems), є паровий двигун, що працює на попередньо обробленому за допомогою лазерних технологій торії й виробляє великий об'єм енергії. Це -  екологічно чиста технологія, яка позбавить нас від необхідності постійно заряджати акумулятор автомобіля.

USAF Thorіum Technology (технологія  USAF-торій)

Теги: технології

Читайте також:
Значення значків на приладовій панелі автомобіля, про яких ви завжди соромилися запитати
09.09.2016
Значення значків на приладовій панелі автомобіля, про яких ви завжди соромилися запитати
Этапы развития полного привода
12.06.2014
Этапы развития полного привода
Розвиток системи ABS: з літака в автомобіль
16.12.2013
Розвиток системи ABS: з літака в автомобіль
Что значит цвет дыма из выхлопной трубы?
19.07.2013
Что значит цвет дыма из выхлопной трубы?
Audi - провідний бренд в технологіях освітлення
06.02.2013
Audi - провідний бренд в технологіях освітлення
Німці придумали кермо майбутнього
25.01.2013
Німці придумали кермо майбутнього
Toyota і Audi покажуть на CES 2013 самокеровані автомобілі
05.01.2013
Toyota і Audi покажуть на CES 2013 самокеровані автомобілі
Google Maps і Places з'являться в нових автомобілях Kia
04.01.2013
Google Maps і Places з'являться в нових автомобілях Kia
Автомобілі Hyundai можна буде відкривати смартфоном
27.12.2012
Автомобілі Hyundai можна буде відкривати смартфоном
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромобілі та гібриди роблять наше життя цікавішим, а інженерів змушують розроблювати нові конструкції та висувати нові ідеї. Autoexpert.in.ua вирішив розібратися в конструкціях електромоторів і довідатися останні тенденції в цій сфері.

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач знаходиться між педаллю гальм та головним гальмівним тандем-циліндром.

Асистент сліпої зони

Асистент сліпої зони

Асистент мертвої зони створює водієві підтримку для впевненої зміни смуги руху. Для цього він...

Стоянкові гальма стають електричними

Стоянкові гальма стають електричними

Натиснути на газ, легко відпустити зчеплення і відпустити стоянкове гальмо - можливо, цей кошмар початківця водія назавжди відійде в минуле. У той час як автоматична КПП взяла на себе функцію перемикання, стоянкове гальмо теж поступово стає розумним і електричним. Це дозволяє реалізувати цілий ряд додаткових комфортних функцій.

Автоматична коробка передач: переваги та недоліки

Автоматична коробка передач: переваги та недоліки

Хоча надійність автоматичних коробок передач і стала набагато вищою, серед агрегатів автомобіля вони залишаються найбільш вразливими.

Подушка безпеки водія

Подушка безпеки водія

Подушка безпеки водія складається з повітряного мішку та газогенератора. У газовому генераторі тверде паливо міститься у формі таблеток. Якщо відповідний електричний імпульс надходить від блоку управління до піропатрону...

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Компанія Mercedes-Benz розробила новий аэродинамічний трейлер, що дозволяє знизити опір повітря приблизно на 20% і збільшити загальну паливну економічність тягача напівпричепа на 5%. Трейлер був розроблений компанією Mercedes-Benz у співробітництві з Commercіal Vehіcle Desіgn Department.

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представила нові образи і деталі концептів i3 та i8, котрі будуть запущені у 2013 і 2014 роках під саб-брендом «i».

Диференціал Torsen

Диференціал Torsen

Torsen (Torque Sensing - що відчуває момент) працює як вільний  диференціал , коли на кожне колесо надходить однаковий обертальний момент.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта