07.01.2012

5 трендових автомобільних технологій 2011р.

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

З тих пір, як більше століття тому був випущений перший автомобіль, людство пройшло довгий шлях. Керування засобами пересування стало в наші дні набагато легше завдяки багатофункціональним допоміжним технологіям. Від простого використання таких систем, як GPS і допомога при паркуванні до автоматичного керування з їхньою участю - виробники автомобілів зараз роблять великі капіталовкладення в R&D з метою знайти кращі й більш ефективні способи використання доступних технологій, які, у свою чергу, також потрібно вдосконалити, щоб вони відповідали нашим вимогам.

Ось перелік п'яти трендових автомобільних технологій 2011р.

1. GreenRoad

GreenRoadGreenRoad - це технологія, яка контролює особливості керування водія шляхом аналізу різних параметрів, таких як прискорення, швидкість, повороти, гальмування, зміна шляхових умов і т.д. Ці параметри реєструються певний проміжок часу, а потім, виходячи зі статистики, виводиться висновок про вміння водія керувати автомобілем. Це не тільки допоможе водієві одержати оцінку своєї майстерності й удосконалити його, досягши більш високого ступеня безпеки, але також дозволить туристичним, та й іншим, компаніям визначити техніку водіння найманого водія.

2. OnStar

OnStarТехнологія OnStar компанії General Motors виконує такі функції, як послуги у випадку критичних ситуацій, діагностика автомобіля та вказівка напрямків. Устаткування простежує такі деталі, як швидкість і місце розташування будь-якого автомобіля, підключеного до OnStar, і який використовує навігаційну систему, засновану на GPS. Технологія застосовна переважно до автомобілів компанії General Motors.

3. Google Earth Mappіng (карти Google Earth)

Google Earth MappіngAudі A8 є першим автомобілем, у системі навігації якого застосована технологія Google Earth Mappіng. У традиційному навігаційному встаткуванні з GPS використали карти, які показували напрямок, тоді як водії, що користуються Google Earth Mappіng, зможуть визначити потрібне місце та прибути туди за допомогою супутникових карт, які дадуть реалістичну картинку про пункт призначення і його оточення. По суті, це - різновид систем GPS, об'єднаний з технологіями огляду місцевості Google Earth.

4. Ford's Talkіng Cars (автомобілі Ford, "що розмовляють")

Ford's Talkіng CarsFord's Talkіng Cars - унікальна технологія, розроблена компанією Ford з метою знизити число аварій. Використовуючи такі системи, автомобілі зможуть "спілкуватися" між собою й уникати один одного у випадку можливого зіткнення. Усе, що для цього буде потрібно - це системи Wі-Fі й GPS. Буде встановлена загальна мова спілкування, що дозволить використати цю унікальну технологію не тільки на автомобілях компанії Ford, але й на продукції інших виробників авто.

5. Self-drіvіng cars (автомобілі з автоматичним керуванням)

Self-drіvіng carsКомпанія Carnegіe Mellon Unіversіty розробляє автомобілі, які будуть пересуватися в автоматичному режимі й зможуть майже 100-процентно уникати аварій. Керовані комп'ютерами системи дадуть автомобілям на дорозі можливість "спілкуватися" між собою. Завдяки цьому, наприклад, один автомобіль зможе загальмувати, якщо інший, що перебуває перед ним, зробить те ж саме; - це дозволить уникнути аварії. Однак для ефективного застосування технології потрібно, щоб усі авто, незалежно від їхнього виробника, мали ідентичні системи автоматичного керування.

Теги: Ford talking cars, Google earth mapping, GreenRoad, OnStar, self-driving cars, технології

Читайте також:
Значення значків на приладовій панелі автомобіля, про яких ви завжди соромилися запитати
09.09.2016
Значення значків на приладовій панелі автомобіля, про яких ви завжди соромилися запитати
Этапы развития полного привода
12.06.2014
Этапы развития полного привода
Розвиток системи ABS: з літака в автомобіль
16.12.2013
Розвиток системи ABS: з літака в автомобіль
Что значит цвет дыма из выхлопной трубы?
19.07.2013
Что значит цвет дыма из выхлопной трубы?
Audi - провідний бренд в технологіях освітлення
06.02.2013
Audi - провідний бренд в технологіях освітлення
Німці придумали кермо майбутнього
25.01.2013
Німці придумали кермо майбутнього
Toyota і Audi покажуть на CES 2013 самокеровані автомобілі
05.01.2013
Toyota і Audi покажуть на CES 2013 самокеровані автомобілі
Google Maps і Places з'являться в нових автомобілях Kia
04.01.2013
Google Maps і Places з'являться в нових автомобілях Kia
Автомобілі Hyundai можна буде відкривати смартфоном
27.12.2012
Автомобілі Hyundai можна буде відкривати смартфоном
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромобілі та гібриди роблять наше життя цікавішим, а інженерів змушують розроблювати нові конструкції та висувати нові ідеї. Autoexpert.in.ua вирішив розібратися в конструкціях електромоторів і довідатися останні тенденції в цій сфері.

Спортивний диференціал

Спортивний диференціал

Конструктивно спортивний диференціал являє собою стандартний  диференціал  з двома конічними шестернями і сателітами, який обертає ведена шестерня головної передачі.

ESP: різноманіття назв

ESP: різноманіття назв

Скорочення ESP® - це зареєстроване ім'я Daimler AG. Електронна система курсової стійкості була розроблена Bosch спільно з Mercedes-Benz і вперше була представлена у 1995 році в Mercedes Mercedes-Benz S-класу

Асистент сліпої зони

Асистент сліпої зони

Асистент мертвої зони створює водієві підтримку для впевненої зміни смуги руху. Для цього він...

ABS

ABS

ABS – це скорочення для антиблокувальної системи. Вона вважається "матір'ю всіх електронних допоміжних систем". Під ABS мається на увазі допоміжна система для гальм, яка запобігає блокуванню (повному зупиненню) коліс під час гальмування.

Подушка безпеки водія

Подушка безпеки водія

Подушка безпеки водія складається з повітряного мішку та газогенератора. У газовому генераторі тверде паливо міститься у формі таблеток. Якщо відповідний електричний імпульс надходить від блоку управління до піропатрону...

Диференціал Torsen

Диференціал Torsen

Torsen (Torque Sensing - що відчуває момент) працює як вільний  диференціал , коли на кожне колесо надходить однаковий обертальний момент.

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач знаходиться між педаллю гальм та головним гальмівним тандем-циліндром.

Відкривайте двері сміливо: несподіваний винахід

Відкривайте двері сміливо: несподіваний винахід

Тісні паркування стали щоденністю, а з ними прийшла проблема висадження з автомобіля, адже двері потрібно відкривати максимально обережно. В противному випадку контакт двері з припаркованим поруч автомобілем стає неминучим. Компанія Ford представила винахід, який миттєво викликає питання: чому до цього ніхто не додумався раніше?

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта