19.12.2011

BMW i - новий погляд на автотранспорт

Вся інформація про: BMW

Вся інформація про: BMW i3 (2011), BMW i8 (2011)

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

BMW i - передмова

Стаття BMW i - про розвиток засобів пересування майбутнього й транспортних послуг, дизайні, що надихає й новому розумінні якості, чітко певного обґрунтованістю. На BMW і компанія BMW застосовує "всеосяжний" підхід, перевизначаючи сутність приватного автомобіля на спеціально побудованих концептах і фокусуючи увагу на обґрунтованість ланцюжка нарахування вартості й додаткових функцій авто.

BMW i - новий погляд на автотранспортДва спеціальних концепти автомобілів

Бренд BMW і готується подати до уваги автолюбителів два нових автомобілі. Першим є BMW i3 Concept, раніше відомий як Megacіty Vehіcle (автомобіль великих міст) - перший серійний електромобіль компанії BMW, що безпосередньо призначений вирішити проблему міського транспорту. Будучи першим електромобілем вищої якості, він обновив критерії розвитку бренда BMW на майбутнє. Другим є BMW i8 Concept - спортивний автомобіль, що представляє собою найвищою мірою  сучасну модель - при її створенні конструктори виявили незвичайний інтелект, далекоглядність, а також застосували безліч інновацій. Завдяки рішенню створити унікальний гібрид, об'єднавши в одному  автомобілі двигун внутрішнього згоряння й систему електричного приводу, стало можливим одержати виняткові враження від водіння; перевагами такого компонування також є надзвичайно низькі витрата палива й викид в атмосферу шкідливих речовин.

BMW і3 Concept - динамічний, міський, екологічно чистий

BMW і3 Concept є чітко продуманим автомобілем для використання в межах міста. Який приводиться в рух винятково за допомогою електроенергії й побудований спеціально для задоволення обґрунтованих вимог, пропонованих до екологічно чистих видів автомобілів, він є втіленням "інтелектуального" виду міського транспорту, придатним також для здійснення регулярних приміських поїздок.

BMW і3 ConceptBMW і3 - всебічно чітко продуманий концепт, у якому кожна деталь  розглянута й оптимізована, щоб якнайкраще   служити кінцевій меті. Інноваційна архітектура LіfeDrіve забезпечує BMW і3 Concept такими якостями, як легкість, безпека, просторість і динамічність. Застосування інноваційних матеріалів й "інтелектуальний" легкий дизайн не тільки дозволяють BMW і3 Concept пересуватися на більші відстані на одній зарядці акумулятора й забезпечувати високий рівень безпеки у випадку зіткнення, вони також сприяють відмінній динаміці водіння авто. Електродвигун, розташований над задньою віссю й розвиваючою потужністю 125 k /170 к.с., і має вражаючі значення крутного моменту 250 Н/м (184 фунто-фута) і забезпечує малу окружність повороту, що дозволяє одержати дивні характеристики керованості. BMW і3 Concept розганяє від 0 до 60 км/год (37 миль на годину) за 4 секунди, а до 100 км/год (62 милі на годину) - менш, ніж за 8 секунд.

Так званий модуль Lіfe чудодійним чином передає відчуття більшого, ніж в інших новітніх автомобілів, простору усередині. Обрані матеріали надають відкритій і просторій кабіні подобу вітальні. Використання поновлюваної сировини є ще однією відмінною рисою інтер'єра, що пропонує пасажирам відчути продуманість автомобіля. Візуально створюється враження, що частини приладової панелі й фільонки дверей виготовлені із природного волокна, у той час як натуральна коричнева шкіра сидінь створює "гостинну" атмосферу.  Чотири сидіння, які широко відкриваються, розташовані один напроти одного дверей великої площі, багажник обсягом близько 200 літрів і службове відділення попереду, BMW і3 Concept відмінно обладнаний для повсякденного використання.

BMW і3 ConceptІнноваційні функції взаємодії уможливлюють  зв'язок між BMW і3 Concept і його власником поза автомобілем. Функції дистанційного контролю доступні через смартфон; вони дозволять власникам визначити місцезнаходження своїх автомобілів, знайти прилеглі зарядні станції, зарядити акумулятори й підготувати автомобіль до роботи, а також одержати інформацію про його поточний стан простим натисканням кнопки. У той же час допоміжні інтелектуальні системи зменшують стрес, якому піддається водій під час монотонної їзди в межах міста й дозволяють йому безпечно прибути в пункт призначення в стані психологічної рівноваги.

BMW і8 Concept - емоційний, динамічний й ефективний

BMW і8 Concept і чарівний підхід до його створення втілюють бачення чітко обґрунтованого спортивного автомобіля. Інноваційний гібридний концепт поєднує модифіковану систему електропривода від BMW і8 Concept, розташовану над передньою віссю автомобіля, а також розташований позаду трициліндровий двигун внутрішнього згоряння з поліпшеними робочими характеристиками, що розвиває потужність 164 k/220 к.с. і має крутний момент 300 Н/м (221 фунто-фута). Працюючи в тандемі, вони дозволяють двухпривідній системі повністю розкрити її вражаючі можливості: даний засіб пересування має робочі характеристики спортивного автомобіля й паливну економічність малолітражки.

BMW і8 ConceptАвтомобіль розганяє від 0 до 100 км/год (62 миль на годину) за 5 секунд і має витрату пального менше трьох літрів на 100 кілометрів (прибл. 94 милі на галон); такі показники набагато перевершують можливості будь-якого автомобіля, який приводиться у рух двигуном внутрішнього згоряння, що має порівнянні робочі характеристики. Завдяки великому іонно-літієвому акумулятору, який може заряджатися від системи домашнього енергопостачання, BMW і8 Concept може покрити відстань до 35 кілометрів (прибл. 20 миль) винятково в електричному режимі. Додайте до цього компонування сидінь 2+2, що створює досить місця для чотирьох чоловік і забезпечує високий рівень практичності.

Архітектура LіfeDrіve автомобіля BMW і8 Concept ретельно продумана з метою підкреслити його спортивний характер, а отже, забезпечити чудові робочі характеристики й відмінну динаміку керування. Електродвигун, розташований у модулі на передній осі, а також двигун внутрішнього згоряння на задній осі з'єднані "енергетичним тунелем", у якому розміщається акумулятор високої напруги. Це дає автомобілю низько розташований центр ваги й послідуючі із цього динамічні вигоди. Розташування електродвигуна й двигуна внутрішнього згоряння на відповідним їм осям і компактне, добре збалансоване компонування всіх елементів визначають оптимальний (50/50) розподіл ваги.

Яскравий дизайн BMW і8 Concept забезпечує його очевидні якості. Завдяки характерним динамічним пропорціям навіть на стоянці здається, що автомобіль так і рветься вперед; ці обриси є візуальною формою його видатних робочих характеристик.

BMW і8 ConceptСпортивний характер почувається також й усередині автомобіля. Підкреслюючи зосереджений на водії інтер'єр, не порівнянний ні з яким з попередніх автомобілів компанії BMW, BMW і8 Concept повністю занурює водія в процес водіння, що залишає незабутні враження. BMW і8 Concept - спортивний автомобіль для нового покоління - чистий, емоційний і чітко обґрунтований.

Міркування творців BMW і, які не стосуються автомобіля

Ряд додаткових транспортних послуг, якими можна також скористатися без використання автомобілів, стане невід'ємним компонентом BMW і (поряд із самими автомобілями). Зовсім новим напрямком розвитку в цій області стануть транспортні послуги без застосування автомобілів. Тут увага фокусується на рішеннях, у результаті яких оптимізується використання наявних місць паркування автомобілів, а також на інтелектуальних системах навігації з введеними локальними даними, багаторежимній системі планування маршрутів і пунктах прокату високоякісних автомобілів. Крім пакетів послуг, розроблених всередині BMW, компанія шукає співробітництва з партнерами, а також стратегічних капіталовкладень із боку провайдерів транспортних послуг. BMW й Ventures була заснована саме з такою метою. Компанія має намір згодом  розширити портфоліо продукції BMW і, роблячи ставки на найвищою мірою  раціонализаторськи мислячий сервіс провайдерів, таких як MyCіtyWay й ParkatmyHouse.

Теги: BMW, BMW I3 Concept, BMW I8 Concept, дизайн, концепт

Читайте також:
ПРЕДСТАВЛЯЄМО RANGE ROVER VELAR
22.02.2017
ПРЕДСТАВЛЯЄМО RANGE ROVER VELAR
СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА НОВОГО КОМПАКТНОГО SUV ВІД MITSUBISHI НА ЖЕНЕВСЬКОМУ АВТОСАЛОНІ
26.01.2017
СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА НОВОГО КОМПАКТНОГО SUV ВІД MITSUBISHI НА ЖЕНЕВСЬКОМУ АВТОСАЛОНІ
Дебют нового кросовера Subaru XV на Женевському автосалоні
25.01.2017
Дебют нового кросовера Subaru XV на Женевському автосалоні
Subaru презентував оновлені WRX та WRX STI на автосалоні NAIAS’2017 у Детройті
24.01.2017
Subaru презентував оновлені WRX та WRX STI на автосалоні NAIAS’2017 у Детройті
Новий преміальний мінівен PEUGEOT Traveller скоро в Україні
20.01.2017
Новий преміальний мінівен PEUGEOT Traveller скоро в Україні
Дебют Kia Stinger на міжнародному автосалоні в Детройті
16.01.2017
Дебют Kia Stinger на міжнародному автосалоні в Детройті
Стали відомі ціни на Новий PEUGEOT 3008
13.01.2017
Стали відомі ціни на Новий PEUGEOT 3008
В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛИСЯ ПРОДАЖІ  LAND ROVER RANGE ROVER EVOGUE КАБРІОЛЕТ
19.12.2016
В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛИСЯ ПРОДАЖІ LAND ROVER RANGE ROVER EVOGUE КАБРІОЛЕТ
Opel Grandland X: Новий кросовер компакт-класу
16.12.2016
Opel Grandland X: Новий кросовер компакт-класу
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Концепт Alpine Utility Vehicle - автомобіль для гірськолижного курорту

Концепт Alpine Utility Vehicle - автомобіль для гірськолижного курорту

Alpine Utility Vehicle Concept - робота Ганса Н. Стіна (Hans N. Steen) з університету мистецтв у Брауншвейгу. Його основне призначення - робота на гірськолижному курорті.

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Московський Міжнародний Автомобільний Салон, який проходить із 31 серпня до 9 вересня 2012 року у виставочному центрі "Крокус Експо", безумовно, є головним бієнале в автомобільному бізнесі Росії. На своїй експозиції BMW Group представить європейську прем'єру: BMW і8 Spyder Concept.

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

На виставці Motor Show 2011 у Токіо Toyota представила концепт Fun Vіі, автомобіль майбутнього з акцентом на спілкування й комунікацію

Концепт BMW i3

Концепт BMW i3

Офіційні подробиці та зображення концепта BMW i3 - футуристичного чотирьохмісного електромобіля, який попередьо представляє серійний автомобіль, що,як передбачається, дебютує у 2013 р.

Концепт BMW 8-й серії: віртуальна інтерпретація історичного прообразу

Концепт BMW 8-й серії: віртуальна інтерпретація історичного прообразу

Ismet Cevіk з Туреччини створив реінтерпретацію BMW 8-ї серії, надихнувшись сучасною стилістикою німецького преміум-бренду.

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Компанія BMW є провідним виробником автомобілів і славиться конструкцією й дизайном світового класу. Її чарівні габаритні вогні в передніх фарах стали справжньою класикою. Тепер прийшов час озброїти автомобіль лазером.

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

2012 рік стане роком спортивних автомобілів. На таку думку наводять численні анонси виробників автомобілів. Більшість новинок стануть доступними вже в першій половині наступного року.

Несподіваний концепт Mercedes Ener-G-Force. Можливо це новий Mercedes G-класу?

Несподіваний концепт Mercedes Ener-G-Force. Можливо це новий Mercedes G-класу?

Mercedes готується змінити свій легендарний G-клас. Таким чином найстаріший позашляховик Німеччини у найближчі роки може радикально оновитися.

Трицикл BMW і1: стильний електромобіль майбутнього

Трицикл BMW і1: стильний електромобіль  майбутнього

Об'єднати мотоцикл і автомобіль в одне ціле намагалися вже багато хто, але не у всіх це виходить красиво. Зовсім інша справа концепт BMW і1...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта