19.12.2011

BMW i - новий погляд на автотранспорт

Вся інформація про: BMW

Вся інформація про: BMW i3 (2011), BMW i8 (2011)

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

BMW i - передмова

Стаття BMW i - про розвиток засобів пересування майбутнього й транспортних послуг, дизайні, що надихає й новому розумінні якості, чітко певного обґрунтованістю. На BMW і компанія BMW застосовує "всеосяжний" підхід, перевизначаючи сутність приватного автомобіля на спеціально побудованих концептах і фокусуючи увагу на обґрунтованість ланцюжка нарахування вартості й додаткових функцій авто.

BMW i - новий погляд на автотранспортДва спеціальних концепти автомобілів

Бренд BMW і готується подати до уваги автолюбителів два нових автомобілі. Першим є BMW i3 Concept, раніше відомий як Megacіty Vehіcle (автомобіль великих міст) - перший серійний електромобіль компанії BMW, що безпосередньо призначений вирішити проблему міського транспорту. Будучи першим електромобілем вищої якості, він обновив критерії розвитку бренда BMW на майбутнє. Другим є BMW i8 Concept - спортивний автомобіль, що представляє собою найвищою мірою  сучасну модель - при її створенні конструктори виявили незвичайний інтелект, далекоглядність, а також застосували безліч інновацій. Завдяки рішенню створити унікальний гібрид, об'єднавши в одному  автомобілі двигун внутрішнього згоряння й систему електричного приводу, стало можливим одержати виняткові враження від водіння; перевагами такого компонування також є надзвичайно низькі витрата палива й викид в атмосферу шкідливих речовин.

BMW і3 Concept - динамічний, міський, екологічно чистий

BMW і3 Concept є чітко продуманим автомобілем для використання в межах міста. Який приводиться в рух винятково за допомогою електроенергії й побудований спеціально для задоволення обґрунтованих вимог, пропонованих до екологічно чистих видів автомобілів, він є втіленням "інтелектуального" виду міського транспорту, придатним також для здійснення регулярних приміських поїздок.

BMW і3 ConceptBMW і3 - всебічно чітко продуманий концепт, у якому кожна деталь  розглянута й оптимізована, щоб якнайкраще   служити кінцевій меті. Інноваційна архітектура LіfeDrіve забезпечує BMW і3 Concept такими якостями, як легкість, безпека, просторість і динамічність. Застосування інноваційних матеріалів й "інтелектуальний" легкий дизайн не тільки дозволяють BMW і3 Concept пересуватися на більші відстані на одній зарядці акумулятора й забезпечувати високий рівень безпеки у випадку зіткнення, вони також сприяють відмінній динаміці водіння авто. Електродвигун, розташований над задньою віссю й розвиваючою потужністю 125 k /170 к.с., і має вражаючі значення крутного моменту 250 Н/м (184 фунто-фута) і забезпечує малу окружність повороту, що дозволяє одержати дивні характеристики керованості. BMW і3 Concept розганяє від 0 до 60 км/год (37 миль на годину) за 4 секунди, а до 100 км/год (62 милі на годину) - менш, ніж за 8 секунд.

Так званий модуль Lіfe чудодійним чином передає відчуття більшого, ніж в інших новітніх автомобілів, простору усередині. Обрані матеріали надають відкритій і просторій кабіні подобу вітальні. Використання поновлюваної сировини є ще однією відмінною рисою інтер'єра, що пропонує пасажирам відчути продуманість автомобіля. Візуально створюється враження, що частини приладової панелі й фільонки дверей виготовлені із природного волокна, у той час як натуральна коричнева шкіра сидінь створює "гостинну" атмосферу.  Чотири сидіння, які широко відкриваються, розташовані один напроти одного дверей великої площі, багажник обсягом близько 200 літрів і службове відділення попереду, BMW і3 Concept відмінно обладнаний для повсякденного використання.

BMW і3 ConceptІнноваційні функції взаємодії уможливлюють  зв'язок між BMW і3 Concept і його власником поза автомобілем. Функції дистанційного контролю доступні через смартфон; вони дозволять власникам визначити місцезнаходження своїх автомобілів, знайти прилеглі зарядні станції, зарядити акумулятори й підготувати автомобіль до роботи, а також одержати інформацію про його поточний стан простим натисканням кнопки. У той же час допоміжні інтелектуальні системи зменшують стрес, якому піддається водій під час монотонної їзди в межах міста й дозволяють йому безпечно прибути в пункт призначення в стані психологічної рівноваги.

BMW і8 Concept - емоційний, динамічний й ефективний

BMW і8 Concept і чарівний підхід до його створення втілюють бачення чітко обґрунтованого спортивного автомобіля. Інноваційний гібридний концепт поєднує модифіковану систему електропривода від BMW і8 Concept, розташовану над передньою віссю автомобіля, а також розташований позаду трициліндровий двигун внутрішнього згоряння з поліпшеними робочими характеристиками, що розвиває потужність 164 k/220 к.с. і має крутний момент 300 Н/м (221 фунто-фута). Працюючи в тандемі, вони дозволяють двухпривідній системі повністю розкрити її вражаючі можливості: даний засіб пересування має робочі характеристики спортивного автомобіля й паливну економічність малолітражки.

BMW і8 ConceptАвтомобіль розганяє від 0 до 100 км/год (62 миль на годину) за 5 секунд і має витрату пального менше трьох літрів на 100 кілометрів (прибл. 94 милі на галон); такі показники набагато перевершують можливості будь-якого автомобіля, який приводиться у рух двигуном внутрішнього згоряння, що має порівнянні робочі характеристики. Завдяки великому іонно-літієвому акумулятору, який може заряджатися від системи домашнього енергопостачання, BMW і8 Concept може покрити відстань до 35 кілометрів (прибл. 20 миль) винятково в електричному режимі. Додайте до цього компонування сидінь 2+2, що створює досить місця для чотирьох чоловік і забезпечує високий рівень практичності.

Архітектура LіfeDrіve автомобіля BMW і8 Concept ретельно продумана з метою підкреслити його спортивний характер, а отже, забезпечити чудові робочі характеристики й відмінну динаміку керування. Електродвигун, розташований у модулі на передній осі, а також двигун внутрішнього згоряння на задній осі з'єднані "енергетичним тунелем", у якому розміщається акумулятор високої напруги. Це дає автомобілю низько розташований центр ваги й послідуючі із цього динамічні вигоди. Розташування електродвигуна й двигуна внутрішнього згоряння на відповідним їм осям і компактне, добре збалансоване компонування всіх елементів визначають оптимальний (50/50) розподіл ваги.

Яскравий дизайн BMW і8 Concept забезпечує його очевидні якості. Завдяки характерним динамічним пропорціям навіть на стоянці здається, що автомобіль так і рветься вперед; ці обриси є візуальною формою його видатних робочих характеристик.

BMW і8 ConceptСпортивний характер почувається також й усередині автомобіля. Підкреслюючи зосереджений на водії інтер'єр, не порівнянний ні з яким з попередніх автомобілів компанії BMW, BMW і8 Concept повністю занурює водія в процес водіння, що залишає незабутні враження. BMW і8 Concept - спортивний автомобіль для нового покоління - чистий, емоційний і чітко обґрунтований.

Міркування творців BMW і, які не стосуються автомобіля

Ряд додаткових транспортних послуг, якими можна також скористатися без використання автомобілів, стане невід'ємним компонентом BMW і (поряд із самими автомобілями). Зовсім новим напрямком розвитку в цій області стануть транспортні послуги без застосування автомобілів. Тут увага фокусується на рішеннях, у результаті яких оптимізується використання наявних місць паркування автомобілів, а також на інтелектуальних системах навігації з введеними локальними даними, багаторежимній системі планування маршрутів і пунктах прокату високоякісних автомобілів. Крім пакетів послуг, розроблених всередині BMW, компанія шукає співробітництва з партнерами, а також стратегічних капіталовкладень із боку провайдерів транспортних послуг. BMW й Ventures була заснована саме з такою метою. Компанія має намір згодом  розширити портфоліо продукції BMW і, роблячи ставки на найвищою мірою  раціонализаторськи мислячий сервіс провайдерів, таких як MyCіtyWay й ParkatmyHouse.

Теги: BMW, BMW I3 Concept, BMW I8 Concept, дизайн, концепт

Читайте також:
Новий PEUGEOT 301:  створений для руху в ногу з часом
24.11.2016
Новий PEUGEOT 301: створений для руху в ногу з часом
Світовий дебют концепту позашляховика Subaru VIZIV-7 на автосалоні в Лос-Анджелесі
21.11.2016
Світовий дебют концепту позашляховика Subaru VIZIV-7 на автосалоні в Лос-Анджелесі
Новий кросовер Honda WR-V.
09.11.2016
Новий кросовер Honda WR-V.
ОНОВЛЕНИЙ MITSUBISHI ASX ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК
07.11.2016
ОНОВЛЕНИЙ MITSUBISHI ASX ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК
Volvo презентував нову версію седана S90
02.11.2016
Volvo презентував нову версію седана S90
Група компаній " АІС " починає прийом замовлень на новий Geely Emgrand 7 FL!
01.11.2016
Група компаній " АІС " починає прийом замовлень на новий Geely Emgrand 7 FL!
В листопаді в Україні буде представлений новий Geely Emgrand 7
28.10.2016
В листопаді в Україні буде представлений новий Geely Emgrand 7
Оновлена Skoda Octavia
27.10.2016
Оновлена Skoda Octavia
Відбулася світова прем'єра Geely Emgrand GL
18.10.2016
Відбулася світова прем'єра Geely Emgrand GL
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Московський Міжнародний Автомобільний Салон, який проходить із 31 серпня до 9 вересня 2012 року у виставочному центрі "Крокус Експо", безумовно, є головним бієнале в автомобільному бізнесі Росії. На своїй експозиції BMW Group представить європейську прем'єру: BMW і8 Spyder Concept.

Концепт BMW 8-й серії: віртуальна інтерпретація історичного прообразу

Концепт BMW 8-й серії: віртуальна інтерпретація історичного прообразу

Ismet Cevіk з Туреччини створив реінтерпретацію BMW 8-ї серії, надихнувшись сучасною стилістикою німецького преміум-бренду.

Новий Mercedes E-клас отримав найдорожче оновлення в історії марки

Новий Mercedes E-клас отримав найдорожче оновлення в історії марки

Новий E-клас компанії Mercedes-Benz, який з'явиться у березні 2013 року, отримав найдорожче оновлення в історії марки. У мережу «втекли» перші фото новинки.

Автомобільні концепти 70-х років. Як наші батьки уявляли собі майбутнє

Автомобільні концепти 70-х років. Як наші батьки уявляли собі майбутнє

Bertone Lamborghini Bravo з'явився в 1974 році в отруйно-зеленому забарвленні. Він повинен був стати агресивним меншим братом моделі Urraco. Справа до цього не дійшла, після 10 000 тестових кілометрів концепт пішов в архів

Наукова фантастика: концепт Mercedes Silver Arrow

Наукова фантастика: концепт Mercedes Silver Arrow

Автомобіль, створений групою передового проектування компанії Mercedes у Північній Америці для LA Desіgn Challenge 2011, є футуристичним гоночним автомобілем, натхненним серією W125 30-х років минулого століття та художніми фільмами в жанрі наукової фантастики.

Honda EV-STER: спортивний електромобіль із 3-мірним щитком приладів

Honda EV-STER: спортивний електромобіль із  3-мірним щитком приладів

Honda представляє на автошоу "Токіо 2011" концепт Small Sport EV, скорочено EV-STER, - спортивний електромобіль наступного покоління. 

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Компанія BMW є провідним виробником автомобілів і славиться конструкцією й дизайном світового класу. Її чарівні габаритні вогні в передніх фарах стали справжньою класикою. Тепер прийшов час озброїти автомобіль лазером.

Suzukі XA Alpha - трендовий концепт міського позашляховика

Suzukі XA Alpha - трендовий концепт міського позашляховика

На авто шоу в Ню Делфі Маруті Сузукі (Marutі Suzukі) представив концепт XA Alpha - компактний позашляховик, виробництво якого очікується в 2013-2014 роках.

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Компанія Mercedes-Benz розробила новий аэродинамічний трейлер, що дозволяє знизити опір повітря приблизно на 20% і збільшити загальну паливну економічність тягача напівпричепа на 5%. Трейлер був розроблений компанією Mercedes-Benz у співробітництві з Commercіal Vehіcle Desіgn Department.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта