19.12.2011

BMW i - новий погляд на автотранспорт

Вся інформація про: BMW

Вся інформація про: BMW i3 (2011), BMW i8 (2011)

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

BMW i - передмова

Стаття BMW i - про розвиток засобів пересування майбутнього й транспортних послуг, дизайні, що надихає й новому розумінні якості, чітко певного обґрунтованістю. На BMW і компанія BMW застосовує "всеосяжний" підхід, перевизначаючи сутність приватного автомобіля на спеціально побудованих концептах і фокусуючи увагу на обґрунтованість ланцюжка нарахування вартості й додаткових функцій авто.

BMW i - новий погляд на автотранспортДва спеціальних концепти автомобілів

Бренд BMW і готується подати до уваги автолюбителів два нових автомобілі. Першим є BMW i3 Concept, раніше відомий як Megacіty Vehіcle (автомобіль великих міст) - перший серійний електромобіль компанії BMW, що безпосередньо призначений вирішити проблему міського транспорту. Будучи першим електромобілем вищої якості, він обновив критерії розвитку бренда BMW на майбутнє. Другим є BMW i8 Concept - спортивний автомобіль, що представляє собою найвищою мірою  сучасну модель - при її створенні конструктори виявили незвичайний інтелект, далекоглядність, а також застосували безліч інновацій. Завдяки рішенню створити унікальний гібрид, об'єднавши в одному  автомобілі двигун внутрішнього згоряння й систему електричного приводу, стало можливим одержати виняткові враження від водіння; перевагами такого компонування також є надзвичайно низькі витрата палива й викид в атмосферу шкідливих речовин.

BMW і3 Concept - динамічний, міський, екологічно чистий

BMW і3 Concept є чітко продуманим автомобілем для використання в межах міста. Який приводиться в рух винятково за допомогою електроенергії й побудований спеціально для задоволення обґрунтованих вимог, пропонованих до екологічно чистих видів автомобілів, він є втіленням "інтелектуального" виду міського транспорту, придатним також для здійснення регулярних приміських поїздок.

BMW і3 ConceptBMW і3 - всебічно чітко продуманий концепт, у якому кожна деталь  розглянута й оптимізована, щоб якнайкраще   служити кінцевій меті. Інноваційна архітектура LіfeDrіve забезпечує BMW і3 Concept такими якостями, як легкість, безпека, просторість і динамічність. Застосування інноваційних матеріалів й "інтелектуальний" легкий дизайн не тільки дозволяють BMW і3 Concept пересуватися на більші відстані на одній зарядці акумулятора й забезпечувати високий рівень безпеки у випадку зіткнення, вони також сприяють відмінній динаміці водіння авто. Електродвигун, розташований над задньою віссю й розвиваючою потужністю 125 k /170 к.с., і має вражаючі значення крутного моменту 250 Н/м (184 фунто-фута) і забезпечує малу окружність повороту, що дозволяє одержати дивні характеристики керованості. BMW і3 Concept розганяє від 0 до 60 км/год (37 миль на годину) за 4 секунди, а до 100 км/год (62 милі на годину) - менш, ніж за 8 секунд.

Так званий модуль Lіfe чудодійним чином передає відчуття більшого, ніж в інших новітніх автомобілів, простору усередині. Обрані матеріали надають відкритій і просторій кабіні подобу вітальні. Використання поновлюваної сировини є ще однією відмінною рисою інтер'єра, що пропонує пасажирам відчути продуманість автомобіля. Візуально створюється враження, що частини приладової панелі й фільонки дверей виготовлені із природного волокна, у той час як натуральна коричнева шкіра сидінь створює "гостинну" атмосферу.  Чотири сидіння, які широко відкриваються, розташовані один напроти одного дверей великої площі, багажник обсягом близько 200 літрів і службове відділення попереду, BMW і3 Concept відмінно обладнаний для повсякденного використання.

BMW і3 ConceptІнноваційні функції взаємодії уможливлюють  зв'язок між BMW і3 Concept і його власником поза автомобілем. Функції дистанційного контролю доступні через смартфон; вони дозволять власникам визначити місцезнаходження своїх автомобілів, знайти прилеглі зарядні станції, зарядити акумулятори й підготувати автомобіль до роботи, а також одержати інформацію про його поточний стан простим натисканням кнопки. У той же час допоміжні інтелектуальні системи зменшують стрес, якому піддається водій під час монотонної їзди в межах міста й дозволяють йому безпечно прибути в пункт призначення в стані психологічної рівноваги.

BMW і8 Concept - емоційний, динамічний й ефективний

BMW і8 Concept і чарівний підхід до його створення втілюють бачення чітко обґрунтованого спортивного автомобіля. Інноваційний гібридний концепт поєднує модифіковану систему електропривода від BMW і8 Concept, розташовану над передньою віссю автомобіля, а також розташований позаду трициліндровий двигун внутрішнього згоряння з поліпшеними робочими характеристиками, що розвиває потужність 164 k/220 к.с. і має крутний момент 300 Н/м (221 фунто-фута). Працюючи в тандемі, вони дозволяють двухпривідній системі повністю розкрити її вражаючі можливості: даний засіб пересування має робочі характеристики спортивного автомобіля й паливну економічність малолітражки.

BMW і8 ConceptАвтомобіль розганяє від 0 до 100 км/год (62 миль на годину) за 5 секунд і має витрату пального менше трьох літрів на 100 кілометрів (прибл. 94 милі на галон); такі показники набагато перевершують можливості будь-якого автомобіля, який приводиться у рух двигуном внутрішнього згоряння, що має порівнянні робочі характеристики. Завдяки великому іонно-літієвому акумулятору, який може заряджатися від системи домашнього енергопостачання, BMW і8 Concept може покрити відстань до 35 кілометрів (прибл. 20 миль) винятково в електричному режимі. Додайте до цього компонування сидінь 2+2, що створює досить місця для чотирьох чоловік і забезпечує високий рівень практичності.

Архітектура LіfeDrіve автомобіля BMW і8 Concept ретельно продумана з метою підкреслити його спортивний характер, а отже, забезпечити чудові робочі характеристики й відмінну динаміку керування. Електродвигун, розташований у модулі на передній осі, а також двигун внутрішнього згоряння на задній осі з'єднані "енергетичним тунелем", у якому розміщається акумулятор високої напруги. Це дає автомобілю низько розташований центр ваги й послідуючі із цього динамічні вигоди. Розташування електродвигуна й двигуна внутрішнього згоряння на відповідним їм осям і компактне, добре збалансоване компонування всіх елементів визначають оптимальний (50/50) розподіл ваги.

Яскравий дизайн BMW і8 Concept забезпечує його очевидні якості. Завдяки характерним динамічним пропорціям навіть на стоянці здається, що автомобіль так і рветься вперед; ці обриси є візуальною формою його видатних робочих характеристик.

BMW і8 ConceptСпортивний характер почувається також й усередині автомобіля. Підкреслюючи зосереджений на водії інтер'єр, не порівнянний ні з яким з попередніх автомобілів компанії BMW, BMW і8 Concept повністю занурює водія в процес водіння, що залишає незабутні враження. BMW і8 Concept - спортивний автомобіль для нового покоління - чистий, емоційний і чітко обґрунтований.

Міркування творців BMW і, які не стосуються автомобіля

Ряд додаткових транспортних послуг, якими можна також скористатися без використання автомобілів, стане невід'ємним компонентом BMW і (поряд із самими автомобілями). Зовсім новим напрямком розвитку в цій області стануть транспортні послуги без застосування автомобілів. Тут увага фокусується на рішеннях, у результаті яких оптимізується використання наявних місць паркування автомобілів, а також на інтелектуальних системах навігації з введеними локальними даними, багаторежимній системі планування маршрутів і пунктах прокату високоякісних автомобілів. Крім пакетів послуг, розроблених всередині BMW, компанія шукає співробітництва з партнерами, а також стратегічних капіталовкладень із боку провайдерів транспортних послуг. BMW й Ventures була заснована саме з такою метою. Компанія має намір згодом  розширити портфоліо продукції BMW і, роблячи ставки на найвищою мірою  раціонализаторськи мислячий сервіс провайдерів, таких як MyCіtyWay й ParkatmyHouse.

Теги: BMW, BMW I3 Concept, BMW I8 Concept, дизайн, концепт

Читайте також:
Kia Stinger проходить фінальні тести на "Нюрбургринзі"
26.06.2017
Kia Stinger проходить фінальні тести на "Нюрбургринзі"
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
20.06.2017
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
20.06.2017
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
16.06.2017
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
15.06.2017
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
14.06.2017
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
13.06.2017
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
12.06.2017
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
07.06.2017
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Московський Міжнародний Автомобільний Салон, який проходить із 31 серпня до 9 вересня 2012 року у виставочному центрі "Крокус Експо", безумовно, є головним бієнале в автомобільному бізнесі Росії. На своїй експозиції BMW Group представить європейську прем'єру: BMW і8 Spyder Concept.

Концепт BMW 8-й серії: віртуальна інтерпретація історичного прообразу

Концепт BMW 8-й серії: віртуальна інтерпретація історичного прообразу

Ismet Cevіk з Туреччини створив реінтерпретацію BMW 8-ї серії, надихнувшись сучасною стилістикою німецького преміум-бренду.

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Компанія Mercedes-Benz розробила новий аэродинамічний трейлер, що дозволяє знизити опір повітря приблизно на 20% і збільшити загальну паливну економічність тягача напівпричепа на 5%. Трейлер був розроблений компанією Mercedes-Benz у співробітництві з Commercіal Vehіcle Desіgn Department.

Концепт BMW i3

Концепт BMW i3

Офіційні подробиці та зображення концепта BMW i3 - футуристичного чотирьохмісного електромобіля, який попередьо представляє серійний автомобіль, що,як передбачається, дебютує у 2013 р.

Наукова фантастика: концепт Mercedes Silver Arrow

Наукова фантастика: концепт Mercedes Silver Arrow

Автомобіль, створений групою передового проектування компанії Mercedes у Північній Америці для LA Desіgn Challenge 2011, є футуристичним гоночним автомобілем, натхненним серією W125 30-х років минулого століття та художніми фільмами в жанрі наукової фантастики.

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представила нові образи і деталі концептів i3 та i8, котрі будуть запущені у 2013 і 2014 роках під саб-брендом «i».

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

На виставці Motor Show 2011 у Токіо Toyota представила концепт Fun Vіі, автомобіль майбутнього з акцентом на спілкування й комунікацію

Suzukі XA Alpha - трендовий концепт міського позашляховика

Suzukі XA Alpha - трендовий концепт міського позашляховика

На авто шоу в Ню Делфі Маруті Сузукі (Marutі Suzukі) представив концепт XA Alpha - компактний позашляховик, виробництво якого очікується в 2013-2014 роках.

Топ-20 найбільш очікуваних прем'єр Женевського автосалону

Топ-20 найбільш очікуваних прем'єр Женевського автосалону

З 3 по 13 березня погляди світової автомобільної громадськості будуть прикуті до найбільшої автовиставки в Європі - "Geneva International Motor Show".

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта