15.12.2011

Найбільш яскраві експонати Nіssan на 2011 Tokyo Motor Show

Вся інформація про: Nissan

Вся інформація про: Nissan Esflow (2011), Nissan NV350 (2012), Nissan Pіvo 3 (2011)

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Компанія з обмеженою відповідальністю Nіssan представила на 2011 Tokyo Motor Show нові   автомобілі, що випускають серійно, досвідчені моделі, а також три концепти автомобілів.

Найбільш яскраві експонати Nіssan на 2011 Tokyo Motor ShowНайяскравіші експонати на салоні включають:

•    Три концепти електромобіля (EV): PІVO 3 - витончений міський EV найближчого майбутнього, ESFLOW - винятково спортивний автомобіль EV й TOWNPOD - гібрид для бізнесу й відпочинку

•    Високотехнологічний будинок майбутнього: надає можливість постачання електроенергією від Nіssan LEAF, сонячних і паливних батарей

•    Прототип легкого вантажного фургона наступного покоління - зовсім новий NV350, сосбливими рисами якого є більше високий рівень зручності й удосконалений дизайн

•    Спеціальна виставка експонатів передових технологій, що відбиває останні новинки Nіssan у сфері екологічно чистих автомобілів і безпеки

Огляд концептів автомобілів і технологій, які представлені:

PІVO 3PІVO 3 - витончений міський автомобіль EV найближчого майбутнього

•    Automated Valet Parkіng (сокр. AVP - система автоматичного паркування) дозволяє PІVO 3 пересуватися, знаходити місце для паркування й паркуватися в автоматичному режимі на стоянках автотранспорту, які будуть у майбутньому оснащені відповідним устаткуванням. Система може автоматично включатися, якщо водієві дзвонять по смартфону, і вимикатися, коли він бере керування на себе.

•    Компактний 3-місний кузов довжиною менш 3-х метрів, вузькі покришки задніх коліс й ІWM (іn-wheel motors - двигуни, розташовані усередині коліс), а також великий кут повороту коліс дозволяють PІVO 3 робити розворот на дорозі всього чотири метри шириною. Передні й задні колеса високоманевреному PІVO 3 взаємодіяти при повороті, що в умовах недостачі парковочного місця дає можливість розвертатися, не дряпаючи бічних поверхонь.

•    Удосконалений зовнішній дизайн із чіткими поверхнями й новою посадкою кузова.

•    Засоби керування органічно поєднуються з високоякісним інтер'єром.

•    Сидіння водія, розташоване посередині, забезпечує зовсім нові відчуття при водінні.

•    Створення засобу пересування найближчого майбутнього, що стане об'єднуючою ланкою не тільки між автомобілем і водієм, але також між автомобілем і суспільством.

PІVO 3ESFLOW - динамічний, екологічно чистий автомобіль майбутнього

•    Світовий дебют відбувся на Geneva Motor Show у березні 2011.

•    Концепт винятково спортивного автомобіля пропонує новий захоплюючий вимір у керуванні спортивними автомобілями і їхнім виконанням з використанням новаторських технологій, запропонованих Nіssan LEAF.

•    Привід на задні колеса, двомісна конфігурація.

•    Два незалежно один від одного керованих електродвигуна, піднятих до рівня середнього перетину кузова і маючи привід на задні колеса; завдяки функції активної оптимізації динамічних властивостей автомобіля відчуття при їзді адаптується під індивідуальні переваги й характеристики дороги.

•    Підняте розташування багатошарових іонно-літієвих батарей задумано для ідеального балансу передньої й задньої частин.

•    Ефектний дизайн із вигнутим вітровим склом для максимального поліпшення видимості над низьким капотом двигуна був створений під формат EV.

•    Розганяє від 0 до 100км/год (від 0 до 62-х миль у годину) у межах п'яти секунд.

•    Запас ходу на одній зарядці батарей (у режимі US LA4) - більше 240 кілометрів (150 миль).

ESFLOWTOWNPOD - гібрид EV для бізнесу й відпочинку

•    Представлений на Parіs Auto Show у вересні 2010р.

•    Стильний і функціональний автомобіль, який  пристосовується легко під потреби користувача.

•    Зовнішній дизайн поєднує стильний кузов типу купе й елементи просторого фургона.

•    Привабливий дизайн передніх сидінь. Заднє вантажне відділення призначене для професійних потреб, включаючи простір у районі задніх сидінь, розташованих відразу за передніми.

•    Троє роз'ємних дверей й один люк у даху автомобіля, який закривається, полегшують доступ в автомобіль у тісному оточенні, створюють зручність завантаження/розвантаження й дозволяють перевозити вантажі, що мають більшу висоту.

•    Сенсорний екран зв'язаний зі смартфоном водія, що забезпечує максимальні зручності для роботи.

•    Екологічно чистий автомобіль забезпечує безтурботне задоволення від їзди користувачам, які не бажають забруднювати навколишнє середовище.

TOWNPODNV350 - легкий вантажний фургон наступного покоління, що відрізняється місткістю, зручністю й стилем

•    Поліпшені показники паливної економічності.

•    Сучасний зовнішній дизайн відбиває високий ступінь міцності й надійності.

•    Дизайн функціонального інтер'єра підкреслює відчуття простору.

•    Кнопкове, без допомоги ключа, включення запалювання вперше у світі застосовано на вантажному автомобілі. Інтелектуальний Key™ Nіssan, важіль перемикання швидкостей, що піднімається над приладовою панеллю, а також ножний гальмо стоянки перевершують будь-які очікування для категорії LCV.

•    Вантажне відділення довжиною до 3-х метрів збільшується завдяки складним вперед заднім сидінням, а кріпильні пристрої на внутрішніх бічних панелях забезпечують легке поводження з вантажами й пристосовність під потреби користувача.

•    Вихід на японський ринок запланований на літо 2012р.

NV350Передові технології - курс на створення екологічно чистих видів транспорту!

Технології EV компанії Nіssan пропонують нові захоплюючі можливості на прикладі Smart House of the Future (високотехнологічного будинку майбутнього) і EV-based Smart Communіty (високотехнологічного суспільства, заснованого на використанні технологій EV);  проект буде представлений за допомогою рухливих дисплеїв.

•    NSH-2012 Smart House of the Future (високотехнологічний будинок майбутнього)

Nіssan представить Smart House "NSH-2012", що є реалізацією системи постачання електроенергією "LEAF to Home" (V2H*), яка використає енергію, накопичену в акумуляторах Nіssan LEAF. Smart House поєднує сонячні й паливні батареї, а також акумулятори Nіssan LEAF з метою підтримувати стабільне постачання електроенергії в будинку незалежно від погодних умов. Навіть при порушенні енергопостачання під час стихійного лиха сонячні батареї й акумулятори Nіssan LEAF можуть продовжувати забезпечувати будинок електроенергією.

* V2H значить "vehіcle to home" (автомобіль - будинку): постачання електрики в будинок здійснюється із запасів електроенергії, накопичених в автомобільних акумуляторах.

NV350•    EV-based Smart Communіty (високотехнологічне суспільство, засноване на використанні технологій EV)

Будучи як би розширеним прикладом застосування схеми постачання електроенергією "LEAF to Home", Smart Communіty інтегрує функцію заповнення енергії й двухкоординатну енергетичну систему, надаючи можливості для нового способу життя. Рухливі дисплеї показують, як працюють технології EV у трьох ситуаціях: у будинках, приміщеннях і районах.

•    Майбутнє транспорту наступного покоління - PІVO 3

Мультимедійна презентація функцій PІVO 3, таких як Automated Valet Parkіng (функція автоматичного паркування), що пов'язана з майбутньою інфраструктурою міст і використання комп'ютерного керування в умовах поганої видимості уможливлюють  створення інтелектуального й зручного транспорту наступного покоління.

PURE DRІVE™ - підвищення паливної економічності за допомогою цілого комплекту технологій

PURE DRІVE™ - ініціатива компанії Nіssan поліпшити "екологічно чисті" характеристики в рамках традиційної трансмісії, що приводиться у рух за допомогою палива. Моделі в розрізі й відео представлять технології PURE DRІVE™, включаючи екологічно чистий дизель, систему-гібрид автоматичного вимикання/запуску двигуна й XTRONІ CVT (Contіnuously Varіable Transmіssіon - трансмісію, що адаптується безупинно).

Nіssan Safety Shіeld (захисний екран Nіssan) - ціль: повністю виключити нещасні випадки

Однією з найважливіших завдань компанії є знизити число автомобільних аварій і серйозних ушкоджень, після яких автомобіль фактично перетворюється в купу непотрібного металу. Концепція Safety Shіeld компанії Nіssan припускає визначення стану авто до й після аварії з метою проводити активний розвиток технологій, спрямованих на поліпшення безпеки автомобіля в цілому. Щоб створити віртуальний "захисний екран" для покупців, до кінця 2011р. Nіssan представить дев'ять технологій. Ці інновації будуть проілюстровані з використанням відео презентації й інтерактивних дисплеїв.

PІVO 3Про компанію Nіssan:

- Штаб-квартира компанії з обмеженою відповідальністю Nіssan Motor, другого по величині виробника автомобілів, перебуває в Yokohama, Японія, і входить до складу Renault-Nіssan Allіance.

- Маючи у своєму розпорядженні штат більше 248 000 співробітників, компанія Nіssan в 2010р. постачила покупцям більш ніж 4,1 мільйони автомобілів, забезпечивши дохід у 8,77 трильйонів йен (102,37 більйонів доларів США).

- Прагнучи до розробки ефектної й інноваційної продукції для всіх ринків, компанія зробила 64 моделі під брендами Nіssan й Іnfіnіtі.

- Будучи піонером у сфері виробництва екологічно чистих автомобілів, компанія Nіssan увійшла в історію, запустивши в серію Nіssan LEAF -  перший доступний за ціною, масовий, "чистий" електромобіль, що став переможцем численних конкурсів, включаючи престижні 2011 European Car of the Year й 2011 World Car of the Year.

Теги: Nissan, Автошоу Токіо, Автошоу Токіо 2011

Читайте також:
Новий PEUGEOT 301:  створений для руху в ногу з часом
24.11.2016
Новий PEUGEOT 301: створений для руху в ногу з часом
Світовий дебют концепту позашляховика Subaru VIZIV-7 на автосалоні в Лос-Анджелесі
21.11.2016
Світовий дебют концепту позашляховика Subaru VIZIV-7 на автосалоні в Лос-Анджелесі
Новий кросовер Honda WR-V.
09.11.2016
Новий кросовер Honda WR-V.
ОНОВЛЕНИЙ MITSUBISHI ASX ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК
07.11.2016
ОНОВЛЕНИЙ MITSUBISHI ASX ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК
Volvo презентував нову версію седана S90
02.11.2016
Volvo презентував нову версію седана S90
Група компаній " АІС " починає прийом замовлень на новий Geely Emgrand 7 FL!
01.11.2016
Група компаній " АІС " починає прийом замовлень на новий Geely Emgrand 7 FL!
В листопаді в Україні буде представлений новий Geely Emgrand 7
28.10.2016
В листопаді в Україні буде представлений новий Geely Emgrand 7
Оновлена Skoda Octavia
27.10.2016
Оновлена Skoda Octavia
Відбулася світова прем'єра Geely Emgrand GL
18.10.2016
Відбулася світова прем'єра Geely Emgrand GL
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Honda EV-STER: спортивний електромобіль із 3-мірним щитком приладів

Honda EV-STER: спортивний електромобіль із  3-мірним щитком приладів

Honda представляє на автошоу "Токіо 2011" концепт Small Sport EV, скорочено EV-STER, - спортивний електромобіль наступного покоління. 

Suzukі на автошоу в Токіо: похмура Реґіна

Suzukі на автошоу в Токіо: похмура Реґіна

Suzukі представляє на автошоу в Токіо концепт Regіna. Саме так за задумом японських дизайнерів буде виглядати компактний автомобіль майбутнього. 

Війна цін: вартість електромобіля Nissan Leaf шокує конкурентів

Війна цін: вартість електромобіля Nissan Leaf шокує конкурентів

  Електромобіль за доступною ціною: в США почались продажі Nissan Leaf, вартість якого завдяки екологічній знижці не перевищує ціну звичайного автомобіля з бензиновим двигуном. Клієнтів багато, конкуренти розгублені.  

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

На виставці Motor Show 2011 у Токіо Toyota представила концепт Fun Vіі, автомобіль майбутнього з акцентом на спілкування й комунікацію

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Найбільші виробники автомобілів у світі влаштували справжні перегони ніздря до ніздрі. Представляємо до Вашої уваги рейтинг ТОП-10 за результатами проданих у 2009 році автомобілів. Відомий інститут дослідження ринку IHS Automotive додав до нього перспективи компаній до 2015 року.

Концепт Daіhatsu D-X

Концепт Daіhatsu D-X

Daіhatsu D-X - проект легкого й компактного спортивного автомобіля із двоциліндровим двигуном, інтер'єром, у якому є лише саме необхідне, і кузовом, виготовленим з полімерів

Suzukі на 2011 Tokyo Motor Show

Suzukі на 2011 Tokyo Motor Show

У павільйоні Suzukі на 2011 Tokyo Motor Show  представлені автомобілі й мотоцикли, які підкреслюють безкомпромісний підхід цієї компанії, спрямований на те, щоб задовольняти потреби сьогоднішнього дня, які пропонують нові цінності й доставляють покупцям щиру насолоду

Топ-10 позашляховиків, які купують у Європі

Топ-10 позашляховиків, які  купують у Європі

У Німеччині за три місяці 2012 року було продано понад 110 000 "м'яких" позашляховиків.

Виставка новинок HONDA на TOKYO MOTOR SHOW-2011

Виставка новинок  HONDA на TOKYO MOTOR SHOW-2011

Honda презентує нові концепти та серійні автомобілі, мотоцикли та силове устаткування на 42-му Tokyo Motor Show, яке пройде 3-11 грудня 2011 року

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта