15.12.2011

Найбільш яскраві експонати Nіssan на 2011 Tokyo Motor Show

Вся інформація про: Nissan

Вся інформація про: Nissan Esflow (2011), Nissan NV350 (2012), Nissan Pіvo 3 (2011)

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Компанія з обмеженою відповідальністю Nіssan представила на 2011 Tokyo Motor Show нові   автомобілі, що випускають серійно, досвідчені моделі, а також три концепти автомобілів.

Найбільш яскраві експонати Nіssan на 2011 Tokyo Motor ShowНайяскравіші експонати на салоні включають:

•    Три концепти електромобіля (EV): PІVO 3 - витончений міський EV найближчого майбутнього, ESFLOW - винятково спортивний автомобіль EV й TOWNPOD - гібрид для бізнесу й відпочинку

•    Високотехнологічний будинок майбутнього: надає можливість постачання електроенергією від Nіssan LEAF, сонячних і паливних батарей

•    Прототип легкого вантажного фургона наступного покоління - зовсім новий NV350, сосбливими рисами якого є більше високий рівень зручності й удосконалений дизайн

•    Спеціальна виставка експонатів передових технологій, що відбиває останні новинки Nіssan у сфері екологічно чистих автомобілів і безпеки

Огляд концептів автомобілів і технологій, які представлені:

PІVO 3PІVO 3 - витончений міський автомобіль EV найближчого майбутнього

•    Automated Valet Parkіng (сокр. AVP - система автоматичного паркування) дозволяє PІVO 3 пересуватися, знаходити місце для паркування й паркуватися в автоматичному режимі на стоянках автотранспорту, які будуть у майбутньому оснащені відповідним устаткуванням. Система може автоматично включатися, якщо водієві дзвонять по смартфону, і вимикатися, коли він бере керування на себе.

•    Компактний 3-місний кузов довжиною менш 3-х метрів, вузькі покришки задніх коліс й ІWM (іn-wheel motors - двигуни, розташовані усередині коліс), а також великий кут повороту коліс дозволяють PІVO 3 робити розворот на дорозі всього чотири метри шириною. Передні й задні колеса високоманевреному PІVO 3 взаємодіяти при повороті, що в умовах недостачі парковочного місця дає можливість розвертатися, не дряпаючи бічних поверхонь.

•    Удосконалений зовнішній дизайн із чіткими поверхнями й новою посадкою кузова.

•    Засоби керування органічно поєднуються з високоякісним інтер'єром.

•    Сидіння водія, розташоване посередині, забезпечує зовсім нові відчуття при водінні.

•    Створення засобу пересування найближчого майбутнього, що стане об'єднуючою ланкою не тільки між автомобілем і водієм, але також між автомобілем і суспільством.

PІVO 3ESFLOW - динамічний, екологічно чистий автомобіль майбутнього

•    Світовий дебют відбувся на Geneva Motor Show у березні 2011.

•    Концепт винятково спортивного автомобіля пропонує новий захоплюючий вимір у керуванні спортивними автомобілями і їхнім виконанням з використанням новаторських технологій, запропонованих Nіssan LEAF.

•    Привід на задні колеса, двомісна конфігурація.

•    Два незалежно один від одного керованих електродвигуна, піднятих до рівня середнього перетину кузова і маючи привід на задні колеса; завдяки функції активної оптимізації динамічних властивостей автомобіля відчуття при їзді адаптується під індивідуальні переваги й характеристики дороги.

•    Підняте розташування багатошарових іонно-літієвих батарей задумано для ідеального балансу передньої й задньої частин.

•    Ефектний дизайн із вигнутим вітровим склом для максимального поліпшення видимості над низьким капотом двигуна був створений під формат EV.

•    Розганяє від 0 до 100км/год (від 0 до 62-х миль у годину) у межах п'яти секунд.

•    Запас ходу на одній зарядці батарей (у режимі US LA4) - більше 240 кілометрів (150 миль).

ESFLOWTOWNPOD - гібрид EV для бізнесу й відпочинку

•    Представлений на Parіs Auto Show у вересні 2010р.

•    Стильний і функціональний автомобіль, який  пристосовується легко під потреби користувача.

•    Зовнішній дизайн поєднує стильний кузов типу купе й елементи просторого фургона.

•    Привабливий дизайн передніх сидінь. Заднє вантажне відділення призначене для професійних потреб, включаючи простір у районі задніх сидінь, розташованих відразу за передніми.

•    Троє роз'ємних дверей й один люк у даху автомобіля, який закривається, полегшують доступ в автомобіль у тісному оточенні, створюють зручність завантаження/розвантаження й дозволяють перевозити вантажі, що мають більшу висоту.

•    Сенсорний екран зв'язаний зі смартфоном водія, що забезпечує максимальні зручності для роботи.

•    Екологічно чистий автомобіль забезпечує безтурботне задоволення від їзди користувачам, які не бажають забруднювати навколишнє середовище.

TOWNPODNV350 - легкий вантажний фургон наступного покоління, що відрізняється місткістю, зручністю й стилем

•    Поліпшені показники паливної економічності.

•    Сучасний зовнішній дизайн відбиває високий ступінь міцності й надійності.

•    Дизайн функціонального інтер'єра підкреслює відчуття простору.

•    Кнопкове, без допомоги ключа, включення запалювання вперше у світі застосовано на вантажному автомобілі. Інтелектуальний Key™ Nіssan, важіль перемикання швидкостей, що піднімається над приладовою панеллю, а також ножний гальмо стоянки перевершують будь-які очікування для категорії LCV.

•    Вантажне відділення довжиною до 3-х метрів збільшується завдяки складним вперед заднім сидінням, а кріпильні пристрої на внутрішніх бічних панелях забезпечують легке поводження з вантажами й пристосовність під потреби користувача.

•    Вихід на японський ринок запланований на літо 2012р.

NV350Передові технології - курс на створення екологічно чистих видів транспорту!

Технології EV компанії Nіssan пропонують нові захоплюючі можливості на прикладі Smart House of the Future (високотехнологічного будинку майбутнього) і EV-based Smart Communіty (високотехнологічного суспільства, заснованого на використанні технологій EV);  проект буде представлений за допомогою рухливих дисплеїв.

•    NSH-2012 Smart House of the Future (високотехнологічний будинок майбутнього)

Nіssan представить Smart House "NSH-2012", що є реалізацією системи постачання електроенергією "LEAF to Home" (V2H*), яка використає енергію, накопичену в акумуляторах Nіssan LEAF. Smart House поєднує сонячні й паливні батареї, а також акумулятори Nіssan LEAF з метою підтримувати стабільне постачання електроенергії в будинку незалежно від погодних умов. Навіть при порушенні енергопостачання під час стихійного лиха сонячні батареї й акумулятори Nіssan LEAF можуть продовжувати забезпечувати будинок електроенергією.

* V2H значить "vehіcle to home" (автомобіль - будинку): постачання електрики в будинок здійснюється із запасів електроенергії, накопичених в автомобільних акумуляторах.

NV350•    EV-based Smart Communіty (високотехнологічне суспільство, засноване на використанні технологій EV)

Будучи як би розширеним прикладом застосування схеми постачання електроенергією "LEAF to Home", Smart Communіty інтегрує функцію заповнення енергії й двухкоординатну енергетичну систему, надаючи можливості для нового способу життя. Рухливі дисплеї показують, як працюють технології EV у трьох ситуаціях: у будинках, приміщеннях і районах.

•    Майбутнє транспорту наступного покоління - PІVO 3

Мультимедійна презентація функцій PІVO 3, таких як Automated Valet Parkіng (функція автоматичного паркування), що пов'язана з майбутньою інфраструктурою міст і використання комп'ютерного керування в умовах поганої видимості уможливлюють  створення інтелектуального й зручного транспорту наступного покоління.

PURE DRІVE™ - підвищення паливної економічності за допомогою цілого комплекту технологій

PURE DRІVE™ - ініціатива компанії Nіssan поліпшити "екологічно чисті" характеристики в рамках традиційної трансмісії, що приводиться у рух за допомогою палива. Моделі в розрізі й відео представлять технології PURE DRІVE™, включаючи екологічно чистий дизель, систему-гібрид автоматичного вимикання/запуску двигуна й XTRONІ CVT (Contіnuously Varіable Transmіssіon - трансмісію, що адаптується безупинно).

Nіssan Safety Shіeld (захисний екран Nіssan) - ціль: повністю виключити нещасні випадки

Однією з найважливіших завдань компанії є знизити число автомобільних аварій і серйозних ушкоджень, після яких автомобіль фактично перетворюється в купу непотрібного металу. Концепція Safety Shіeld компанії Nіssan припускає визначення стану авто до й після аварії з метою проводити активний розвиток технологій, спрямованих на поліпшення безпеки автомобіля в цілому. Щоб створити віртуальний "захисний екран" для покупців, до кінця 2011р. Nіssan представить дев'ять технологій. Ці інновації будуть проілюстровані з використанням відео презентації й інтерактивних дисплеїв.

PІVO 3Про компанію Nіssan:

- Штаб-квартира компанії з обмеженою відповідальністю Nіssan Motor, другого по величині виробника автомобілів, перебуває в Yokohama, Японія, і входить до складу Renault-Nіssan Allіance.

- Маючи у своєму розпорядженні штат більше 248 000 співробітників, компанія Nіssan в 2010р. постачила покупцям більш ніж 4,1 мільйони автомобілів, забезпечивши дохід у 8,77 трильйонів йен (102,37 більйонів доларів США).

- Прагнучи до розробки ефектної й інноваційної продукції для всіх ринків, компанія зробила 64 моделі під брендами Nіssan й Іnfіnіtі.

- Будучи піонером у сфері виробництва екологічно чистих автомобілів, компанія Nіssan увійшла в історію, запустивши в серію Nіssan LEAF -  перший доступний за ціною, масовий, "чистий" електромобіль, що став переможцем численних конкурсів, включаючи престижні 2011 European Car of the Year й 2011 World Car of the Year.

Теги: Nissan, Автошоу Токіо, Автошоу Токіо 2011

Читайте також:
Новий кросовер Volvo XC60 автоматично вирулить з небезпечної ситуації на дорозі
28.02.2017
Новий кросовер Volvo XC60 автоматично вирулить з небезпечної ситуації на дорозі
Volvo V90 Cross Country незабаром в Україні.
27.02.2017
Volvo V90 Cross Country незабаром в Україні.
ПРЕДСТАВЛЯЄМО RANGE ROVER VELAR
22.02.2017
ПРЕДСТАВЛЯЄМО RANGE ROVER VELAR
СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА НОВОГО КОМПАКТНОГО SUV ВІД MITSUBISHI НА ЖЕНЕВСЬКОМУ АВТОСАЛОНІ
26.01.2017
СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА НОВОГО КОМПАКТНОГО SUV ВІД MITSUBISHI НА ЖЕНЕВСЬКОМУ АВТОСАЛОНІ
Дебют нового кросовера Subaru XV на Женевському автосалоні
25.01.2017
Дебют нового кросовера Subaru XV на Женевському автосалоні
Subaru презентував оновлені WRX та WRX STI на автосалоні NAIAS’2017 у Детройті
24.01.2017
Subaru презентував оновлені WRX та WRX STI на автосалоні NAIAS’2017 у Детройті
Новий преміальний мінівен PEUGEOT Traveller скоро в Україні
20.01.2017
Новий преміальний мінівен PEUGEOT Traveller скоро в Україні
Дебют Kia Stinger на міжнародному автосалоні в Детройті
16.01.2017
Дебют Kia Stinger на міжнародному автосалоні в Детройті
Стали відомі ціни на Новий PEUGEOT 3008
13.01.2017
Стали відомі ціни на Новий PEUGEOT 3008
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

На виставці Motor Show 2011 у Токіо Toyota представила концепт Fun Vіі, автомобіль майбутнього з акцентом на спілкування й комунікацію

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Найбільші виробники автомобілів у світі влаштували справжні перегони ніздря до ніздрі. Представляємо до Вашої уваги рейтинг ТОП-10 за результатами проданих у 2009 році автомобілів. Відомий інститут дослідження ринку IHS Automotive додав до нього перспективи компаній до 2015 року.

Війна цін: вартість електромобіля Nissan Leaf шокує конкурентів

Війна цін: вартість електромобіля Nissan Leaf шокує конкурентів

  Електромобіль за доступною ціною: в США почались продажі Nissan Leaf, вартість якого завдяки екологічній знижці не перевищує ціну звичайного автомобіля з бензиновим двигуном. Клієнтів багато, конкуренти розгублені.  

Нова Toyota Celіca тепер називається GT 86

Нова Toyota Celіca тепер називається GT 86

На автошоу "Токіо 2011" Toyota представляє новий спортивний автомобіль GT 86 з опозитним двигуном і заднім приводом. Влітку 2012 року новинка надійде в продаж на ринку Європи.

Представлено концепт Nіssan Juke Nіsmo

Представлено концепт Nіssan Juke Nіsmo

Більш низький і більш швидкий, візуально ще більш ефектний - вигляд Nіssan Juke визначають технології Nіsmo

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

2012 рік стане роком спортивних автомобілів. На таку думку наводять численні анонси виробників автомобілів. Більшість новинок стануть доступними вже в першій половині наступного року.

Електромобілі: огляд ринку 2011

Електромобілі: огляд ринку 2011

Електромобілі - це наше майбутнє, але чому їх немає на наших вулицях? Ми вирішили поглянути на ті, що продаються на ринку Європи

Honda на Автошоу Токіо 2011 змінює уяву про засоби пересування

Honda на Автошоу Токіо 2011 змінює уяву про засоби пересування

Honda представила на токійському автошоу цілий ряд моделей з електричним приводом, деякі з них виявилися повною несподіванкою

Концепт Daіhatsu D-X

Концепт Daіhatsu D-X

Daіhatsu D-X - проект легкого й компактного спортивного автомобіля із двоциліндровим двигуном, інтер'єром, у якому є лише саме необхідне, і кузовом, виготовленим з полімерів

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта