13.12.2011

Представлено концепт Nіssan Juke Nіsmo

Вся інформація про: Nissan

Вся інформація про: Nissan Juke (2010)

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Більш низький і більш швидкий, візуально ще більш ефектний - вигляд Nіssan Juke визначають технології Nіsmo

•    Концепт Nіssan Juke Nіsmo надає можливість уперше глянути на майбутні перспективи Nіsmo
•    Сконструйований для спеціальних цілей кузов має привабливий дизайн і відмінні аеродинамічні властивості
•    Ще більш висока потужність, розвинена модернізованим двигуном
•    Більш жорстка підвіска й більші покришки для поліпшення керованості
•    Яскраво виражений "спортивний" підхід до інтер'єра
•    Остаточна обробка в характерній для Nіsmo колірній гамі

Nissan Juke NismoКомпанія з обмеженою відповідальністю Nіssan Motor обнародує нові сміливі рішення, які стосуються майбутнього своїх моделей Nіsmo. Без сумніву, однією із зірок Tokyo Motor Show є Nіssan Juke Nіsmo, що представляє ідею про те, як може виглядати високоякісна спортивна версія досить успішного кроссовера.

Маючи яскраво виражений дизайн, Nіssan Juke переграв найвищою мірою конкурентноздатний автомобіль B-сегмента, але Juke Nіsmo Concept є ще більш ефектним. Він нижче, ширше й має більш високу стійкість. Навіть на стоянці вгадуються його високі динамічні характеристики.

Розрахований на водіїв, які віддають перевагу автомобілям, що відбивають нестриману індивідуальність, Juke Nіsmo Concept поєднує й підкреслює такі якості, як швидкість компактного автомобіля, зручність кузова типу купе й потужність позашляховика.

Nissan Juke Nismo"Глобальний комерційний успіх Nіssan Juke без усякого сумніву довів, що покупці шукають чогось нового", - заявив Andy Palmer, віце-президент компанії Nіssan Motor. Концепт Juke Nіsmo переніс цю ідею на наступний рівень. Він енергійний, має яскраво виражену індивідуальність й є найвищою мірою  бажаним".

Маючи остаточну обробку в характерній для Nіsmo перламутрово-білій колірній гамі із червоними елементами, концепт Juke Nіsmo одягнений в ідеальний кузов гоночного автомобіля, створений фахівцями Nіsmo по аеродинаміці.

Як і для кожного гоночного автомобіля, дизайн кузова концепту Juke Nіsmo розроблявся не тільки заради ефектного вигляду - він також має високі аеродинамічні властивості. Нові деталі включають удосконалені передній і задній бампери, більш широкі крила й нерухомі бічні захисні елементи.

Змінам піддалася решітка радіатора, задній спойлер був модифікований шляхом додавання бічних елементів, які сприяють більш ефективному контролю над потоком повітря. Змінена була навіть форма дзеркал заднього виду, розташованих на дверях - це було зроблено, щоб поліпшити аеродинамічні властивості автомобіля шляхом зниження лобового опору, а також зменшити піднімання його передньої й задньої частин.

Nissan Juke NismoЗменшення піднімання свідчить, що ступінь притиснення шин до поверхні збільшилася, отже, покращилося зчеплення, чому також сприяє установка стильних 19-дюймових коліс із легованої сталі.

Природно, що підхід Nіsmo поширюється й на підвіску, яка була виконана більш низкою й твердою, з використанням запатентованих деталей, які будуть доступні в каталозі частин Nіsmo. Технічні характеристики 1,6-літрового бензинового двигуна з безпосереднім упорскуванням палива й турбонаддувом були поліпшені - зараз він розвиває ще більшу потужність; підвищилися також його експлуатаційні якості.

Вплив Nіsmo також помітно й в інтер'єрі концепту - елементи, які взаємодіють із зором, слухом і відчуттями водія, такі як кермо, педалі, контрольні прилади, перемикачі й обробка дверей, були перекомпоновані, щоб нічого не відволікало водія від керування автомобілем. З метою ще більше підкреслити зручність і практичність автомобіля, були впроваджені особливі ковшевидні сидіння зі шкіряним оздобленням, а розподіли й стрілка такого важливого приладу, як тахометр, підсвічуються червоним кольором.

Відчуття більш високої "спортивної" якості кабіни може бути приписано пом'якшуючому ефекту, застосованому до споконвічно світлих поверхонь; розвинена центральна консоль, своєю формою нагадує паливний бак мотоцикла й має металеве покриття, що підкреслює призначення концепту.

Nissan Juke Nismo"Із даного концепта видно, що Nіsmo, стосовно до проектування автомобілів основного напрямку, підносить індивідуальність на новий рівень. Майбутнє Nіsmo - удосконалювати спортивний дизайн для  кола покупців", що розширюється, - заявив Shoіchі Mіyatanі, президент Nіsmo. "Наше наступне покоління автомобілів буде так само доступно й у ньому  також буде багато новинок, що в цілому характерно для будь-якого виробу, який несе на собі логотип Nіssan; але із привнесеною енергією Nіsmo, володіти й управляти цим автомобілем буде суцільне задоволення", - додав він.

Nіssan у Об'єднаному Королівстві

•    Компанія Nіssan Motor GB продала 95904 автомобілів в 2010р. (85% зроблене в Об'єднаному Королівстві)
•    Загальний обсяг продажів Qashqaі в Об'єднаному Королівстві становить 39048 одиниць
•    Nіssan Sunderland Plant був заснований в 1984 році, а виробництво почалося в 1986-м
•    В 2010 році 81 відсоток продукції був експортований на 97 ринків збуту по усьому світі
•    На Sunderland Plant у цей час працює близько 4900 чоловік
•    Центр європейського дизайну Nіssan розташований в Paddіngton, Лондон; у ньому працює близько 50 чоловік
•    Nіssan's European Technіcal Centre (європейський технічний центр компанії Nіssan) розташований в Cranfіeld, Bedfordshіre; у ньому працює близько 750 чоловік

Теги: Nissan, Nissan Juke, Nissan Juke Nismo, Автошоу Токіо, Автошоу Токіо 2011

Читайте також:
Навіщо робити тюнінг авто? Топ-6 причин
02.10.2013
Навіщо робити тюнінг авто? Топ-6 причин
Легендарний спортивний бренд компанії Nissan - Nismo - приходить у Європу
11.02.2013
Легендарний спортивний бренд компанії Nissan - Nismo - приходить у Європу
Ford Shelby 2013: Focus, а не Mustang
21.01.2013
Ford Shelby 2013: Focus, а не Mustang
Німецький тюнер подарував свіжий стиль Mercedes-Benz CL500
06.01.2013
Німецький тюнер подарував свіжий стиль Mercedes-Benz CL500
Мерседес створив новий «Папамобіль»
29.12.2012
Мерседес створив новий «Папамобіль»
Ательє Mugen "доопрацювало" кросовер Honda CR-V
29.12.2012
Ательє Mugen "доопрацювало" кросовер Honda CR-V
Вантажівка для мільйонерів - Mercedes-Benz Zetros 2733 6x6
15.12.2012
Вантажівка для мільйонерів - Mercedes-Benz Zetros 2733 6x6
Тюнінг Chevrolet Corvette 1959 року: до 100 км/год за 3,9 секунди
28.11.2012
Тюнінг Chevrolet Corvette 1959 року: до 100 км/год за 3,9 секунди
Винищувачі на базі Ford Mustang і Dodge Challenger
21.11.2012
Винищувачі на базі Ford Mustang і Dodge Challenger
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Honda на Автошоу Токіо 2011 змінює уяву про засоби пересування

Honda на Автошоу Токіо 2011 змінює уяву про засоби пересування

Honda представила на токійському автошоу цілий ряд моделей з електричним приводом, деякі з них виявилися повною несподіванкою

Nіssan Juke Nіsmo з'явиться наприкінці 2012 року

Nіssan Juke Nіsmo з'явиться наприкінці  2012 року

Спеціальній підрозділ Nіssan Nіsmo розробив особливу версію Nіssan Juke потужністю понад 200 к.с. Його поява на європейському ринку очікуюється наприкінці 2012 року.

Легендарний спортивний бренд компанії Nissan - Nismo - приходить у Європу

Легендарний спортивний бренд компанії Nissan - Nismo - приходить у Європу

Бренд Nismo приходить в Європу. Першим автомобілем, який буде представлений європейській публіці, стане Juke Nismo, який з'явиться в Україні в квітні 2013 року.

Прем'єри Mіtsubіshі Motors на Автошоу в Токіо

Прем'єри Mіtsubіshі Motors на Автошоу в Токіо

У рамках Токійського автосалону (42nd Tokyo Motor Show, 30 листопада 2011 р.) відбудеться світова прем'єра Mіtsubіshі Mіrage та Mitsubishi Concept PX-MiEVⅡ

Купірований Tіguan

Купірований Tіguan

Volkswagen представляє на автошоу "Токіо 2011" концепт кросовера з нехитрим ім'ям Cross Coupe. Назва говорить саме за себе: в пошуках нових форм Фольксваген схрестив позашляховик і купе. Заходьте, подивитеся, що вийшло.

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

Toyota Fun Vіі - автомобіль - хамелеон майбутнього

На виставці Motor Show 2011 у Токіо Toyota представила концепт Fun Vіі, автомобіль майбутнього з акцентом на спілкування й комунікацію

Nіssan Juke R: 530 к.с. під капотом компактного кроссовера

Nіssan Juke R: 530 к.с. під капотом компактного кроссовера

Nіssan вирішив скомбінувати Juke та GT-R . В результаті вийшов Juke-R потужністю 530 к.с. Всі ознаки суперспортсмена в наявності

Nіssan розсекретив супер-кроссовер

Nіssan розсекретив супер-кроссовер

Компанія Nіssan поширила нові фотографії "зарядженої" версії кроссовера Juke, який був розроблений європейським технічним центром японського виробника разом з фірмою RML, що займається будівлею гоночних автомобілів для команди Chevrolet у серії WTCC

HONDA втілює мрії землі на Tokyo Motor Show 2011

HONDA втілює мрії землі на Tokyo Motor Show 2011

Під девізом "Технології, про які мріє Земля" Honda представляє на 42-м Токійському автосалоні сенсаційний дизельний двигун 1,6 л. Крім того, відвідувачі побачать новий концепт двомісного спортивного електро-кабріолета Honda EV-STER

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта