03.11.2011

Lexus представляє новий GS F Sport

Вся інформація про: Lexus

Вся інформація про: Lexus GS F Sport (2011)

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Ключові моменти

Версія F Sport нового GS буде представлена на автосалоні SEMA. Сміливі рішення елементів зовнішнього дизайну. 19-дюймові литі колеса з більш широкими задніми покришками. Адаптована підвіска, що може бути настроєна під режим Sport. Технологія Lexus Dynamіc Handlіng з інтегрованими системами рульового керування, що дозволяє поліпшити швидкість реакції автомобіля.

Lexus GS F SportПерший гібрид, характерною рисою якого є інтегроване рульове керування 4-ма колесами. Спортивна гальмова система з більшими передніми дисками, яка виконана більш легкою та жаростійкою. Lexus представить новий GS F Sport на автосалоні SEMA у Лас Вегасі 1-го листопада.

Дизайн

F Sport буде доступний у Сполученому Королівстві й на території Європи в наступному році; новим у ньому буде передній бампер з більшою бічною решіткою радіатора. Разом з  дизайном верхніх і нижніх решіток у вигляді петель надає автомобілю більш "атлетичний" силует, підкреслюючи більш широкі протектори покришок та його спортивне призначення.

Особливістю задньої частини F Sport є обробка кольору сірий металик, яка доходить до бампера. На GS 450H F Sport у нижній секції бампера є додаткове хромове лиття - ще один штрих, що надає автомобілю ефектний вид на дорозі.

Відмітними рисами дизайну F Sport також є задній спойлер та, виняткові для автомобіля такого класу, 19-дюймові литі колеса кольору темний металик зі збільшеною шириною: у передній частині авто використовуються покришки 235/40/19, у той час як задня оснащена покришками 265/35/19. Це не тільки надає автомобілю спортивний вид, але також поліпшує зчеплення з дорогою.

Для інтер'єра характерні стильні двері й оздоблення крісел, які ексклюзивно для F Sport будуть виконані в гранатових (темно-червоних) тонах. Інші особливості включають алюмінієві елементи обробки кузова, регульовані передні сидіння F Sport, які можна встановити в одне з 16 положень, чорна обробка деяких елементів інтер'єра, які мають шкіряне покриття керма з невеликими поглибленнями та важіль коробки передач, а також алюмінієві педалі керування. На задньому листі оздоблення є логотип F Sport чорного кольору; на кермі також є емблема F Sport.

Lexus GS F SportПідвіска

GS Sport має по-новому відрегульовані передню і задню підвіски, які дублюються адаптованою підвіскою - це максимально поліпшує керованість і реакцію автомобіля на рульове керування, підвищуючи в такий спосіб його загальну маневреність.

Передні та задні амортизатори були модифіковані, щоб оптимізувати гасіння поштовхів, а використання масла з малою в'язкістю збільшує їхню ефективність, зменшуючи тертя. На додаток до цього задні амортизатори зміщені ближче до задньої частини автомобіля, а більш низько розташовані втулки зроблені більшими і твердішими.

Узяті всі разом, ці нововведення максимально оптимізують керування AVS а, отже, поліпшують реакцію автомобіля на рульове керування, що дозволяє одержати прекрасні враження від швидкої їзди.

AVS дозволяє водієві вибрати режим їзди GS, для чого є два положення  амортизаторів: Normal (звичайне) - для повсякденної їзди й Sport S+, для поліпшеного контролю над керуванням і чіткої реакції на рульове керування при поворотах.

AVS реагує на зусилля водія, рух автомобіля та стан покриття дороги, регулюючи  силу, яка демпфірує, амортизаторів й автоматично адаптуючи роботу підвіски на всіх 4-х колесах незалежно.

Lexus GS F SportПеремикання в режим Sport S+ автоматично збільшує різницю між роботою внутрішніх і зовнішніх амортизаторів на поворотах, а також зменшує замет. У той же час Varіable Gear Ratіo Steerіng (змінюване передатне відношення рульового керування) автоматично зменшує коефіцієнт кермової передачі приблизно на 10%. Ці міри мінімізують замет, підвищують ефективність керування й поліпшують "відчуття руля".

Система вибору режиму руху

Особливістю нового GS є функція вибору режиму руху, що дозволяє водієві перемикатися на режими Eco, Normal, Sport S+, які призначені, щоб максимально підвищити або екологічну безпеку автомобіля, або його динамічні характеристики.

У режимі Eco потужність двигуна, ступінь відкриття дроселя та вибір передачі автоматично регулюються, щоб досягти найвищої паливної економічності при будь-яких умовах їзди. Температура кондиціонованого повітря, інтенсивність повітряного потоку й включення підігріву сидінь також контролюються, що також знижує витрату пального.

У режимі Sport S частота обертання двигуна і його динамічність регулюються так, щоб Ви змогли одержати приємні враження від швидкої їзди. Перемикання на режим Sport S+ поєднує підвищену продуктивність трансмісії Sport S з координованим контролем системи GS Vehіcle Dynamіcs Іntegrated Management (інтегрована система керування динамікою).  Сюди входять AVS й Electrіc Power Steerіng (рульове керування з електроприводом); можлива установка системи Lexus Dynamіc Handlіng (керування динамікою Lexus), Varіable Gear Ratіo Steerіng (змінюване передатне число рульового керування) і Dynamіc Rear Steerіng (заднє керування динамікою); все це забезпечує повний пакет спортивних динамічних характеристик.

Lexus GS F SportКерування динамікою Lexus

GS 450h Sport обладнаний системою Lexus Dynamіcs Handlіng (керування динамікою Lexus), що робить його першим у світі гібридним транспортним засобом, особливістю якого є інтегрована система рульового керування 4-ма колесами.

Передові технології дозволяють інтегрувати Dynamіc Rear Steerіng (заднє керування динамікою), Varіable Gear Ratіo Steerіng (змінюване передатне число рульового керування) і Electrіc Power Steerіng (рульове керування з електроприводом), щоб координувати кожен аспект керування передніми та задніми колесами, забезпечити динамічний, чіткий й упевнений характер руху з більш точною реакцією на дії водія.

Система керування контролює швидкість автомобіля, напрямок і зусилля водія, а також розраховує оптимальний кут повороту всіх чотирьох коліс. Використовуючи Varіable Gear Ratіo Steerіng (змінюване передатне число рульового керування) попереду й Dynamіc Rear Steerіng (заднє керування динамікою), система може незалежно контролювати кут повороту передніх і задніх коліс, що значно поліпшує реакцію при повороті, зчеплення задніх коліс із дорогою, стійкість і загальну маневреність.

Dynamіc Rear Steerіng (заднє керування динамікою) контролює кут і швидкість повороту, а також бічне перевантаження, щоб визначити необхідні зусилля необхідні для рульового керування колесами аж до максимального значення в 2 одиниці. При більшості швидкостей нижче 50 миль у годину (80 км/год) передні й задні колеса повертаються в протилежних напрямках, а за певних умов на швидкостях, які перевищують зазначену, вони повертаються в одному напрямку.

Lexus GS F SportПогоджена взаємодія заднього керування динамікою, змінюваного передатного числа рульового керування, а також рульового керування з електричним приводом, система керування динамікою Lexus автоматично відрегулює адаптовану підвіску та приведе активні системи безпеки у відповідність із дорожніми умовами, швидкістю автомобіля та режимом їзди.

Всі моделі GS Sport оснащені більшими, 356х30 мм, передніми дисковими вентильованими гальмами. Уперше у світі "шапка"  ротора, яка складається із двох частин гальмової системи виготовлена з алюмінію, що зменшує вагу та запобігає деформації від нагрівання.

Довідка

SEMA є провідним автосалоном для показу особливої продукції від світових виробників транспортних засобів. Компанія Lexus представить GS Sport на прес-конференції під час шоу у вівторок, 1-го листопада, в 13.30 (за тихоокеанським часом).

Теги: Lexus, Lexus F Sport, Автошоу Лас Вегас

Читайте також:
«Фалькон-Авто» продемонстрував «зелені» автомобілі Kia на виставці Plug-In Ukraine
13.04.2017
«Фалькон-Авто» продемонстрував «зелені» автомобілі Kia на виставці Plug-In Ukraine
Kia продемонструє гібридний  кросовер Niro та електромобіль Soul EV під час виставки Plug-In Ukraine 2017
06.04.2017
Kia продемонструє гібридний кросовер Niro та електромобіль Soul EV під час виставки Plug-In ...
В Україні офіційно презентували Kia Niro, інноваційний гібридний кросовер
13.02.2017
В Україні офіційно презентували Kia Niro, інноваційний гібридний кросовер
Гібридний кросовер Niro буде презентовано одночасно у всіх дилерських центрах Kia на Київщині
09.02.2017
Гібридний кросовер Niro буде презентовано одночасно у всіх дилерських центрах Kia на Київщині
Ринок електромобілів: підсумки 2016 року
17.01.2017
Ринок електромобілів: підсумки 2016 року
Нове джерело енергії Tesla Model 3 – сонячні батареї
08.11.2016
Нове джерело енергії Tesla Model 3 – сонячні батареї
Автопілот нового покоління анонсований Tesla
24.10.2016
Автопілот нового покоління анонсований Tesla
26.03.2015
«Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів» - створено нову громадську спiлку
Електромобіль Soul здобув звання Зеленого автомобіля року в Канаді!
26.03.2015
Електромобіль Soul здобув звання Зеленого автомобіля року в Канаді!
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Lexus презентував автомобіль нового покоління GS

Lexus презентував автомобіль нового покоління GS

На відомій виставці Pebble Beach Concours d'Elegance відбулась офіційна презентація нової моделі Lexus GS 350.

Моторшоу в Детройті: головні прем'єри

Моторшоу в Детройті: головні прем'єри

Щороку  північноамериканське моторшоу в Детройті відкриває сезон прем'єрних показів - нинішній автосалон для публіки відкривається 14 січня, але про багатьох новинках відомо вже зараз

Автоновинки 2012: Lexus

Автоновинки 2012: Lexus

Lexus впевнено протистоїть преміальній трійці з Німеччини, на яку він місцями дуже схожий зовні. Прийшов час для власних стилістичних рішень.

Автоновинки з Японії та Кореї у найближчі роки

Автоновинки з Японії та Кореї у найближчі роки

Hyundai та Kia перетворилися на жорстких конкурентів для японських марок. Honda, Mazda, Nissan і Toyota протистоять своїми новинками. Боротьба стає технологічною

Lexus почав продаж оновленого LX 570

Lexus почав продаж оновленого LX 570

Північноамериканські автолюбителі першими одержали можливість придбати рестайлінговий позашляховик класу "люкс" Lexus LX 570

Автомобільні новинки 2012 року

Автомобільні новинки 2012 року

В найближчі 12 місяців будуть представлені численні автомобільні новинки. Вас очікує різноманіття нових агрегатів та зростаюча кількість концептів

На сервісі «Лексус Київ Захід» доступні максимум привілеїв вже під час першого візиту

На сервісі «Лексус Київ Захід» доступні максимум привілеїв вже під час першого візиту

До 15.11.2012 в офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» діє спеціальна пропозиція. Кожному новому Клієнту сервісної станції пропонується максимальна знижка -20% на поточні роботи і запчастини, а також -5% на аксесуари *.

Lexus готовить до прем'єри гібридну новинку

Lexus готовить до прем'єри гібридну новинку

У середині жовтня компанія Lexus має намір показати чергову версію свого концептуального супер-купе LF-LC. Очікується, що другий прототип у сімействі продемонструє  наміри, які зміцнилися, виробника із випуску серійної версії гібридного спорткара.

У кінці жовтня в Лас Вегасі відкривається виставка тюнінгованих автомобілів SEMA 2012

У кінці жовтня в Лас Вегасі відкривається виставка тюнінгованих автомобілів SEMA 2012

Фахівці тюнінгової справи на американському ринку збираються в кінці жовтня у Лас Вегасі на автошоу SEMA 2012. Тут кожне ательє демонструє на що воно здатне

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта