28.10.2010

HFT (Honda)

Вся інформація про: Honda

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

HFT Honda

HFT - Human Friendly Transission (дружня до користувача трансмісія) - це автоматична КПП, що встановлюється на мотоцикли компанії Honda. ЇЇ особливістю є принцип роботи,  що базується на двох гідравлічних насосах.

Перший насос приводиться у рух від двигуна мотоцикла і перекачує мастило до другого насосу за допомогою поршнів, розташованих по колу.

Натискання на поршні здійснюється за допомогою розташованого під кутом диска. Обертаючись, цей диск натискає на поршні нахиленою до них частиною, наступні сегменти диска все більше віддаляються від поршнів і дозволяють їм повернутися у вихідний стан. 

HFT Honda

Нагнічуване ведучим диском мастило надходить до аналогічної системи поршнів веденого диска. Їх рух передається на другий диск, який також встановлений під нахилом. Натискаючи по черзі на диск, поршні примушують його обертатися. Саме це обертання і передається до ведучого колеса мотоцикла.

Регулювання обертального момента здійснюється за допомогою зміни нахилу веденого диска. Максимальний нахил відповідає максимальному обертальному моменту.

Переміщення диска (зміну його нахилу) виконує електричний мотор під управлінням електронного блока управління.

HFT Honda

Такий пристрій дозволяє реалізувати зміну "передавального числа" повністю в автоматичному режимі у відповідності з навантаженням на мотоцикл, забезпечуючи рівне і безступеневе перемикання. Таким чином, водій звільняється від складних маніпуляцій із зчепленням і перемиканням швидкостей, навіть новачки зможуть насолоджуватися комфортною їздою.

У HFT крім автоматичного режиму існує також і ручний, який дозволяє водієві обрати за допомогою електроніки одне з 6 попередньо заданих передавальних чисел.

Інші можливості - спортивний режим, у якому передавальне число фіксується на більш тривалий період часу і перемикання відбувається на більш високих обертах.

Читайте також:
7G-DCT
22.12.2012
7G-DCT
Механічна КПП [відео]
28.11.2012
Механічна КПП [відео]
Multitronic®
01.11.2012
Multitronic®
Роботизована КПП
31.10.2012
Роботизована КПП
Автоматична КПП [відео]
03.10.2012
Автоматична КПП [відео]
DSG [відео]
01.10.2012
DSG [відео]
CVT-варіатор
26.09.2012
CVT-варіатор
Tiptronic
28.10.2010
Tiptronic
V-MATIC (Honda)
28.10.2010
V-MATIC (Honda)
більше новин »

Варіатор: в чому він виграє у механіки і автомата?

Варіатор: в чому він виграє у механіки і автомата?

 Як правило, механічна коробка легкового автомобіля має п'ять швидкостей, автоматична – до вісьмох, а варіатор – нескінченну множину. Отже, що ж це таке – варіатор, і в чому його перевага перед механікою і автоматом? 

Як відрізнити битий автомобіль від небитого?

Як відрізнити битий автомобіль від небитого?

Зважившись придбати уживане авто, потрібно все ретельно перевірити. Даний матеріал підкаже Вам, на що потрібно звернути увагу при виборі авто, як зрозуміти, чи була машина бита і на Скільки вона постраждала. Запам'ятайте, що поспіх в купівлі вживаного автомобіля може тільки зашкодити.

Автоматична коробка передач: переваги та недоліки

Автоматична коробка передач: переваги та недоліки

Хоча надійність автоматичних коробок передач і стала набагато вищою, серед агрегатів автомобіля вони залишаються найбільш вразливими.

Подвійне зчеплення

Подвійне зчеплення

Динамічно, комфортно і при цьому ще й економно – ці властивості, які ще зовсім недавно вважалися несумісними, без особливих проблем об'єднала у собі коробка переключення з подвійним зчепленням.Корні походження цього винаходу пішли з гоночного спорту: на початку 80-х років компанія Porsche шукала можливість скоротити час переключення КПП на своїх гоночних болідах групи С. Це могло стати вирішальним фактором у перегонах, де для перемоги важливими були долі секунди. 

Гідротрансформатор

Гідротрансформатор

Гідротрансформатор використовується в автоматичній КПП для з'єднання колінчастого валу двигуна із вхідним валом КПП

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Найбільші виробники автомобілів у світі влаштували справжні перегони ніздря до ніздрі. Представляємо до Вашої уваги рейтинг ТОП-10 за результатами проданих у 2009 році автомобілів. Відомий інститут дослідження ринку IHS Automotive додав до нього перспективи компаній до 2015 року.

DSG [відео]

DSG [відео]

DSG об'єднує переваги автоматичної КПП (комфортно, без переривання тягового зусилля) із перевагами механічної КПП (витрата)

Концепт Honda ІH та Голлівуд

Концепт Honda ІH та Голлівуд

На LA Auto Show Desіgn Challenge в 2011 році компанія Honda представить концепт ІH (Іntellіgent Horse - Розумний кінь) - футуристичний всюдихід для постапокаліптичного світу, натхненний Диким Заходом.

Honda CR-V, Hyundai Santa Fe і Mitsubishi Outlander: азіати очима німців

Honda CR-V, Hyundai Santa Fe і Mitsubishi Outlander: азіати очима німців

Honda CR-V, Hyundai Santa Fe і Mitsubishi Outlander - 3 новеньких кросовера азіатського походження, здатні відібрати клієнтів у респектабельних європейців. Нас зацікавило одвічне питання - хто з них краще? Для порівняння німці вибрали дизельні версії.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта