28.10.2010

Шини аварійного ходу

Шины аварийного ходаПрацюють навіть при спусканні колеса: шини аварійного ходу дозволяють рухатися навіть при зниженні тиску повітря в шині. Замість того, щоб займатися неприємною процедурою заміни шини на узбіччі, тепер можна спокійно доїхати додому або в найближчу автомайстерню.

Шина аварійного ходу - «сама собі запаска»: завдяки спеціальним армованим бічним стінкам і додатковому поперечному посиленню, така шина продовжує виконувати свої функції навіть при зниженні тиску повітря. Жаростійка каучукова суміш здатна витримати додатковий нагрів. При використанні шин аварійного ходу можна після зниження тиску повітря в шині проїхати до 150 км на швидкості до 80 км/год без помітної втрати стабільності автомобіля. Таким чином, ви не тільки заощадите час і нерви, а й звільните багажник від запасного колеса.

При їзді зі спущеною шиною всі допоміжні системи водіння зберігають повну функціональність. Додаткова система адаптивного приводу розподіляє навантаження поміж іншими колесами, мінімізуючи навантаження на шину зі зниженим тиском. Особлива конструкція колісних ободів шин аварійного ходу забезпечує щільне прилягання шини до ободу навіть на крутих поворотах.

Шини аварійного ходу забезпечують більш високий рівень безпеки, спокій при водінні і дозволяють звільнити додаткове місце в салоні. Не дивно, що Загальний німецький автоклуб (ADAC), найбільший автоклуб світу, охарактеризував шини аварійного ходу як «першу важливу революцію в конструкції покришок» з моменту винаходу пневматичної шини.

Теги: будова авто, шини

Читайте також:
Індекс швидкості
11.10.2012
Індекс швидкості
Сталевий диск
28.07.2011
Сталевий диск
Аквапланування
04.04.2011
Аквапланування
Розмір колеса
21.11.2010
Розмір колеса
Повнорозмірне запасне колесо
04.05.2010
Повнорозмірне запасне колесо
Шини з пониженим опором котінню
02.04.2010
Шини з пониженим опором котінню
Докатка
24.03.2010
Докатка
24.02.2010
Кований диск
Cистема контролю тиску в шинах (TPMS)
01.02.2010
Cистема контролю тиску в шинах (TPMS)
більше новин »

Зимові шини: питання та відповіді

Зимові шини: питання та відповіді

Взимку на літніх шинах далеко не заїдеш, а всесезонні шини - це всього лише компроміс. Правильне рішення лише одне - автомобіль повинен бути "взутим" у зимові шини, незалежно від його класу, типу й ціни.

Мінімальний розмір протектора

Мінімальний розмір протектора

По всій Європі мінімальна глибина протектора для літніх та зимових шин складає 1,6 мм.

Все про шини

Все про шини

Шини проектуються таким чином, щоб бути максимально безпечними навіть у екстремальній ситуації. Щоб вони завжди надійно виконували свою роботу потрібно вміти правильно вибирати та слідкувати за шинами. Знання особливостей шин стане запорукою спокою за кермом.

Чи є майбутнє у свинцевого акумулятора?

Чи є майбутнє у свинцевого акумулятора?

Завдяки електромобілям і гібридним приводам акумуляторні технології сьогодні у всіх на вустах. Тим не менш, старий і добрий свинцевий акумулятор не збирається здаватися. Інженери підготували його для майбутнього.

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромобілі та гібриди роблять наше життя цікавішим, а інженерів змушують розроблювати нові конструкції та висувати нові ідеї. Autoexpert.in.ua вирішив розібратися в конструкціях електромоторів і довідатися останні тенденції в цій сфері.

Сучасні коробки передач: короткий огляд

Сучасні коробки передач: короткий огляд

Класична автоматична коробка передач складається із декількох наборів планетарних редукторів. Наприклад, у 8-ступінчастій автоматичній коробці передач компанії ZF використовуються 4 планетарних редуктора і 5 елементів перемикання (три дискових зчеплення і два дискових гальма).

Залежна підвіска

Залежна підвіска

  Залежна підвіска - це конструкція, в якій обидва колеса однієї вісі автомобіля пов'язані між собою жорсткою балкою. При наїзді на нерівність дороги одного із коліс, друге відхиляється на той самий кут.  

Розмір колеса

Розмір колеса

R17 195/65 означає ...

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта