28.10.2011

Brembo

Brembo Компанія Brembo S.p.A. - світовий лідер в галузі розробки і виробництва високоефективних гальмівних систем і компонентів для легкових автомобілів, комерційного транспорту та мотоциклів. З шістдесятих років минулого століття Brembo розробляє гальмівні системи для автовиробників, ринку автозапчастин і автоспорту.

Продукція Brembo S.p.A. представлена на 3 континентах, марка Brembo є гарантією якості для жителів 80 країн світу. Заводи Brembo розміщені в 9 країнах. В компанії працює близько 4000 співробітників, 10% з яких - технічні фахівці, що займаються розробкою і вдосконаленням гальмівних систем.

Пріоритетним напрямком діяльності Brembo є наукові дослідження і вдосконалення технологій. Саме тому 6,5% інвестицій компанія Brembo SpA направляє в наукову сферу. Багатий технологічний досвід і найвищі дослідні можливості дозволяють Brembo створювати надійні гальмівні системи, що перевершують найвищі сучасні стандарти якості та безпеки.

Гальмівні системи Brembo встановлюють тому що:

1. Brembo проектує, перевіряє, розробляє і виробляє свої гальмівні колодки тільки на своїх заводах, включаючи лиття металу.

2. Гарантується найвища якість. Дуже важливо знати джерело виробництва для деталей безпеки, таких як гальмівні диски.

3. На вторинному ринку Brembo є найбільшим виробником гальмівних дисків в Європі, які виробляються відповідно до вимог оригінального виробництва.

Читайте також:
28.10.2011
ZF
28.10.2011
Bosch
28.10.2011
GM
28.10.2011
Spyker
  
більше новин »
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта